Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Cibalia

HNK Cibalia
Adresa: Ul. Hansa Dietricha Genschera 10b, 32100 Vinkovci
Web: www.hnk-cibalia.hr
Osnovan: 1919.
Stadion: HNK Cibalia (10.000)
Nadimak: Nebesko-plavi

Cibalia
Cibalia
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Rijeci pobjeda u Zaprešiću, Dinamu u Vinkovcima

    26.02.2017.

    Rijeci pobjeda u Zaprešiću, Dinamu u Vinkovcima

    Rijeka je u 22. kolu na vrhu MAXtv Prve lige sačuvala šest bodova prednosti ispred drugoplasiranog Dinama. Cibalia - Dinamo 1:2 (0:0) Zagrebački Modri svoj su dio posla odradili u Vinkovcima protiv...

  • Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    18.02.2017.

    Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    Subotnji program MAXtv Prve lige donio je domaću pobjedu branitelja naslova nad Slaven Belupom te podjelu bodova Cibalije i Intera. Cibalia - Inter Zaprešić 1:1 (0:0) Momčadi vinkovačke Cibalije te...

  • Cibalia ne misli prohujati s vihorom

    23.01.2017.

    Cibalia ne misli prohujati s vihorom

    Dok je na vrhu Rijeka zaokupljena Dinamom, a Dinamo Rijekom (oni će dakako reći da se bave isključivo sobom), na dnu se Vinkovčani kane pamaknuti barem za jedno mjesto uvjereni da ono umnogome...

  • Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    18.12.2016.

    Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    U posljednjim ovogodišnjim susretima, Slaven Belupo nadjačao je Cibaliju, a Lokomotiva je bila bolja od Splita. Slaven Belupo - Cibalia 4:0 (2:0) Koprivnički je prvoligaš do sedme prvenstvene...

  • Gostujući preokreti Hajduka i Osijeka

    10.12.2016.

    Gostujući preokreti Hajduka i Osijeka

    Prvi pratitelji vodećeg dvojca na ljestvici, Hajduk i Osijek, osvojili su u uzbudljivim utakmicama nova tri boda na gostovanjima kod Cibalije i Istre 1961. Cibalia - Hajduk 1:2 (1:0) Hajduk je u...

  • Derbi u Zagrebu bez pobjednika, Lokomotiva uvjerljiva

    03.12.2016.

    Derbi u Zagrebu bez pobjednika, Lokomotiva uvjerljiva

    Sraz vodećih momčadi hrvatskog prvenstva, Rijeke i Dinama, okončan je 1:1, a Lokomotiva je u gostima svladala Cibaliju. Dinamo - Rijeka 1:1 (0:0) Derbi 18. kola MAXtv Prve lige, susret...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Marko Ivkić00000
Mladen Matković221980020
Zvonimir Šubarić00000
Braniči
Mate Crnčević171119000
Tomislav Čuljak11739021
Jure Jerbić171472060
Matej Karačić13632010
Luka Muženjak8564010
Fran Šutalo169000
Josip Tomašević171498160
Ivan Zgrablić191557160
Filip Žderić8691010
Veznjaci
Zvonimir Filipović6356041
Luka Mijoković181506070
Matija Mišić201460140
Marko Mlakić227000
Marko Pervan10627120
Frane Vitaić11973400
Napadači
Edi Baša221741220
Marko Dabro13668100
Marko Martinković00000
Ivan Mastelić2180000
Petar Mišić2140010
Vlatko Šimunac13747021

Adresa: Ul. Hansa Dietricha Genschera 10b, 32100 Vinkovci
e-mail: cibalia@hnk-cibalia.hr
Web: www.hnk-cibalia.hr 
Telefon: + 385 32 306 085
Fax: + 385 32 306 083
Predsjednik Uprave kluba: Miroslav Gagro
Sportski direktor: Dražen Pernar
Trener: Peter Pacult

1. kolo
Izvještaj
17.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Hajduk
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Cibalia
3. kolo
Izvještaj
30.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 3Inter-Zaprešić
4. kolo
Izvještaj
06.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Dinamo
5. kolo
Izvještaj
12.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split2 : 2Cibalia
6. kolo
Izvještaj
20.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Istra 1961
7. kolo
Izvještaj
27.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Cibalia
8. kolo
Izvještaj
11.09.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Rijeka
9. kolo
Izvještaj
16.09.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Cibalia
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk6 : 1Cibalia
11. kolo
Izvještaj
02.10.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia
13. kolo
Izvještaj
22.10.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Cibalia
14. kolo
Izvještaj
31.10.2016. 18:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Split
15. kolo
Izvještaj
06.11.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 2Cibalia
16. kolo
Izvještaj
20.11.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Osijek
17. kolo
Izvještaj
26.11.2016. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Cibalia
18. kolo
Izvještaj
03.12.2016. 17:15
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 4Lokomotiva
19. kolo
Izvještaj
10.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Hajduk
20. kolo
Izvještaj
18.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Cibalia
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
26.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Dinamo
23. kolo
Izvještaj
05.03.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Cibalia
24. kolo
Izvještaj
12.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 1961
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Cibalia
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rijeka
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Cibalia
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Cibalia
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Split
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Cibalia
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Osijek
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Cibalia
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Split - Cibalia

05.03.2017.

Park mladeži, Split

Prethodna utakmica

Cibalia - Dinamo 1:2

26.02.2017.

Stadion Cibalia, Vinkovci

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339