Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Hajduk

HNK Hajduk Split š.d.d.
Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, Split
Web: hajduk.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Poljud (35.000)
Nadimak: Bili, Majstori s mora

Hajduk
Hajduk
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Tomislav Duka157000
Josip Posavec8720000
Braniči
Božo Mikulić5450020
Zoran Nižić190100
Edin Šehić287000
Veznjaci
Hamza Barry10855020
Toma Bašić190000
Mijo Caktaš6540320
Josip Juranović10900010
Fran Tudor5110000
Napadači
Mirko Ivanovski10706410
Ahmed Said Said6241001

Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split
e-mail: info@hajduk.hr, hnkhajduk@hajduk.hr
Web: hajduk.hr
Telefon: +385 21 585 200, +385 21 585 201, +385 1 585 215 (škola)
Fax: +385 21 381 241
Predsjednik: Jasmin Huljaj
Sportski direktor: Saša Bjelanović
Trener: Zoran Vulić

1. kolo
Izvještaj
29.07.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Hajduk
2. kolo
Izvještaj
05.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
12.08.2018. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk
4. kolo
Izvještaj
19.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Gorica
5. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 18:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Hajduk
6. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 18:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Hajduk
7. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Rudeš
8. kolo
Izvještaj
23.09.2018. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 4Hajduk
9. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Dinamo
10. kolo
Izvještaj
07.10.2018. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 2Osijek
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
12. kolo
Izvještaj
28.10.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
13. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
16. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Hajduk
17. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
18. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
19. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
20. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
21. kolo
Izvještaj
16.02.2019. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk
22. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica
23. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 17:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
24. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
25. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rudeš
26. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
27. kolo
Izvještaj
03.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
28. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek
29. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
30. kolo
Izvještaj
20.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
31. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk
32. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
33. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
34. kolo
Izvještaj
15.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Hajduk
35. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
36. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo10730197+1224
2.Osijek10622209+1120
3.Lokomotiva10613209+1119
4.Gorica105141413+116
5.Rijeka103521511+414
6.Slaven Belupo102621516-112
7.Hajduk102531316-311
8.Inter-Zaprešić103161525-1010
9.Istra 1961102261322-98
10.Rudeš10028622-162

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Hajduk

21.10.2018.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Hajduk - Osijek 0:2

07.10.2018.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Dinamo10+1224
2.Osijek10+1120
3.Lokomotiva10+1119
4.Gorica10+116
5.Rijeka10+414
6.Slaven Belupo10-112
7.Hajduk10-311
8.Inter-Zaprešić10-1010
9.Istra 196110-98
10.Rudeš10-162