Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Hajduk

HNK Hajduk Split š.d.d.
Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, Split
Web: hajduk.hr
Osnovan: 1911.
Stadion: Poljud (35.000)
Nadimak: Bili, Majstori s mora

Hajduk
Hajduk
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Hajduk na Poljudu porazio Istru 1961

    24.02.2017.

    Hajduk na Poljudu porazio Istru 1961

    Na otvaranju 22. kola MAXtv Prve lige Hajduk je pred svojim navijačima osvojio tri boda protiv Istre 1961. Nakon remija u gradskom derbiju sa Splitom na početku drugog dijela hrvatskog nogometnog...

  • Da, Hajduk živi i živjet će vječno

    13.02.2017.

    Da, Hajduk živi i živjet će vječno

    Ovog ponedjeljka, 13. veljače 2017., navršilo se 106 godina od osnutka slavnog hrvatskog kluba Hajduka. Toliko je prošlo od sastanka u praškoj kavani „ Kod Fleka“ i odluke splitskih studenata...

  • Video: Pripreme Rijeke, Dinama, Hajduka i Splita

    01.02.2017.

    Video: Pripreme Rijeke, Dinama, Hajduka i Splita

    Hrvatski se prvoligaši pripremaju za nastavak prvenstvenog natjecanja, koji počinje 17. veljače. MAXtv Prva liga nastavlja se utakmicom Istre 1961 i Lokomotive u Puli (17. veljače u 18:00 sati), a u...

  • Soudani odlučio derbi, Andrijašević za pobjedu Rijeke

    17.12.2016.

    Soudani odlučio derbi, Andrijašević za pobjedu Rijeke

    Na splitskom Poljudu odigran je vječni derbi hrvatskog nogometa, sraz Hajduka i Dinama, a jedini je pogodak pao tek u samoj završnici. Rijeka je identičnim rezultatom pobijedila Istru 1961. Hajduk -...

  • Derbi Hajduk - Dinamo, uvijek najzanimljivijih 90 minuta

    16.12.2016.

    Derbi Hajduk - Dinamo, uvijek najzanimljivijih 90 minuta

    Vrijeme leti, subota je već tu. Zgodno je što ljetno-jesenski dio prvenstva završava sudarom dva najveća i najpopularnija hrvatska kluba, koji doduše gledaju u leđa Rijeci, ali su i dalje...

  • Gostujući preokreti Hajduka i Osijeka

    10.12.2016.

    Gostujući preokreti Hajduka i Osijeka

    Prvi pratitelji vodećeg dvojca na ljestvici, Hajduk i Osijek, osvojili su u uzbudljivim utakmicama nova tri boda na gostovanjima kod Cibalije i Istre 1961. Cibalia - Hajduk 1:2 (1:0) Hajduk je u...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivo Grbić00000
Dante Stipica9810000
Braniči
Marko Ćosić9810040
Ardian Ismajli11770120
Josip Kvesić4360010
Hysen Memolla151305030
Zoran Nižić161325030
Veznjaci
Hamza Barry14985130
Toma Bašić15848230
Jefferson De Jesus Santos13916161
Ante Erceg171149760
Savvas Gkentsoglou131023000
Josip Juranović181574040
Anthony Kalik00000
Zvonimir Kožulj181327330
Ignacio Maganto Pérez9244000
Fran Tudor16965200
Nikola Vlašić171285100
Frane Vojković6258000
Napadači
Márkó Futács15939840
Franck Ohandza Zoa13615500
Ahmed Said Said191056530

Adresa: 8. Mediteranskih igara 2, 21000 Split
e-mail: info@hajduk.hr, hnkhajduk@hajduk.hr
Web: hajduk.hr
Telefon: +385 21 585 200, +385 21 585 201, +385 1 585 215 (škola)
Fax: +385 21 381 241
Predsjednik: Ivan Kos
Trener: Milan Juan Antonio Carrillo

1. kolo
Izvještaj
17.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Hajduk
2. kolo
Izvještaj
10.08.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 4Dinamo
3. kolo
Izvještaj
31.07.2016. 21:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Hajduk
4. kolo
Izvještaj
07.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 1961
5. kolo
Izvještaj
14.08.2016. 21:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 4Rijeka
7. kolo
Izvještaj
28.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Hajduk
8. kolo
Izvještaj
09.09.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk6 : 1Cibalia
11. kolo
Izvještaj
02.10.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Hajduk
12. kolo
Izvještaj
16.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Split
13. kolo
Izvještaj
22.10.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Hajduk
14. kolo
Izvještaj
30.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Osijek
15. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 15:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Hajduk
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
27.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
04.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk
19. kolo
Izvještaj
10.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Hajduk
20. kolo
Izvještaj
17.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Dinamo
21. kolo
Izvještaj
19.02.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 1Hajduk
22. kolo
Izvještaj
24.02.2017. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 1961
23. kolo
Izvještaj
05.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
24. kolo
Izvještaj
11.03.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
25. kolo
Izvještaj
17.03.2017. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Cibalia
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Split
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Osijek - Hajduk

05.03.2017.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Hajduk - Istra 1961 4:0

24.02.2017.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339