Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Inter-Zaprešić

Inter Zaprešić
Adresa: Vladimira Novaka 25, Zaprešić
Web: www.inter.hr
Osnovan: 1929.
Stadion: ŠRC Zaprešić (5.228)
Nadimak: Keramičari, Div iz predgrađa

Inter-Zaprešić
Inter-Zaprešić
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Rijeci pobjeda u Zaprešiću, Dinamu u Vinkovcima

    26.02.2017.

    Rijeci pobjeda u Zaprešiću, Dinamu u Vinkovcima

    Rijeka je u 22. kolu na vrhu MAXtv Prve lige sačuvala šest bodova prednosti ispred drugoplasiranog Dinama. Cibalia - Dinamo 1:2 (0:0) Zagrebački Modri svoj su dio posla odradili u Vinkovcima protiv...

  • Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    18.02.2017.

    Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    Subotnji program MAXtv Prve lige donio je domaću pobjedu branitelja naslova nad Slaven Belupom te podjelu bodova Cibalije i Intera. Cibalia - Inter Zaprešić 1:1 (0:0) Momčadi vinkovačke Cibalije te...

  • Samir Toplak: Ako Rijeka prokocka +6 sama će biti kriva!

    03.02.2017.

    Samir Toplak: Ako Rijeka prokocka +6 sama će biti kriva!

    Ime bosansko, prezime slovensko, ponašanje hrvatsko. Samir Toplak, trener zaprešićkog Intera, s mnogo argumenata obrazlaže aktualno stanje i šanse svoga i ostalih prvoligaša. Rijeka se priprema u...

  • Osijek dvaput vodio, Inter došao do boda

    16.12.2016.

    Osijek dvaput vodio, Inter došao do boda

    U prvoj utakmici posljednjeg jesenskog kola MAXtv Prve lige Inter iz Zaprešića i Osijek remizirali su 2:2. Inter i Osijek otvorili su 20. kolo hrvatskog prvenstva susretom u Zaprešiću koji je završio...

  • Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    30.11.2016.

    Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    Nakon Rijeke u utorak, polufinale Hrvatskog nogometnog kupa u srijedu su izborili Dinamo, Osijek i Split. Momčad Rijeke prva se probila do polufinala Kupa svladavši u utorak Lokomotivu u Zagrebu 3:1...

  • Pobjede Dinama i Hajduka nad Osijekom i Interom

    27.11.2016.

    Pobjede Dinama i Hajduka nad Osijekom i Interom

    Dinamo i Hajduk identičnim su pobjedama protiv Osijeka i Intera zaključili 17. kolo MAXtv Prve lige. Osijek - Dinamo 0:2 (0:1) Zagrebački Modri slavili su u Gradskom vrtu pogocima Ante Ćorića i...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivan Čović221980020
Ivan Madžar00000
Ante Mrmić00000
Braniči
Silvije Begić9540020
Antonio Bosec151201020
Jakov Filipović201800310
Mislav Komorski181605030
Khaled Mesfin171151061
Petar Mikulić00000
Veznjaci
Ivan Blažević191504310
Mario Brlečić191163140
Denis Ceraj00000
Tomislav Mazalović171380050
Andrea Ottochian12985020
Luca Polizzi9521020
Jakov Puljić191699940
Tomislav Šarić131110160
Napadači
Marko Kolar161198331
Ivan Mamut10326000
Marin Zulim14218000

Adresa: Vladimira Novaka br. 25, 10290 Zaprešić
e-mail: inter@inter.hr
Web: www.inter.hr
Telefon: +385 1 400 11 00
Fax: +385 1 601 14 07
Predsjednik Nadzornog odbora: Damir Benčević
Direktor kluba: Branko Laljak
Sportski direktor: Đuro Bago
Trener: Samir Toplak

1. kolo
Izvještaj
15.07.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 21:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Osijek
3. kolo
Izvještaj
30.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 3Inter-Zaprešić
4. kolo
Izvještaj
07.08.2016. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Rijeka
5. kolo
Izvještaj
13.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Inter-Zaprešić
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
26.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Inter-Zaprešić
8. kolo
Izvještaj
09.09.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19614 : 1Inter-Zaprešić
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Inter-Zaprešić
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia
13. kolo
Izvještaj
23.10.2016. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Inter-Zaprešić
14. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 15:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Dinamo
15. kolo
Izvještaj
04.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Inter-Zaprešić
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 15:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Split
17. kolo
Izvještaj
27.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić
18. kolo
Izvještaj
05.12.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Istra 1961
19. kolo
Izvještaj
09.12.2016. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
20. kolo
Izvještaj
16.12.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Osijek
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
26.02.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka
23. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
24. kolo
Izvještaj
10.03.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Inter-Zaprešić
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Split
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Dinamo - Inter-Zaprešić

04.03.2017.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Inter-Zaprešić - Rijeka 1:2

26.02.2017.

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339