Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Reuben Acquah2105000
Mario Budimir3121000
Moutir Chajia132000
Enis Cokaj5354010
Jorge Sammir Cruz Campos7331120
Ivan Čeliković2169000
Alexandre Dos Santos Ferreira2180000
Marko Đira7391020
Petar Gluhaković4291000
Krunoslav Hendija5450000
Aliyu Ibrahim2101000
Sherif Kallaku7421120
Fran Karačić5405110
Denis Kolinger7630020
Krešimir Kovačević113000
Dominik Kovačić5425020
Josip Majić276010
Edis Malikji157000
Stipo Marković7504000
Jon Mersinaj3180000
Kemal Osmanković3201010
Oliver Petrak4236000
Josip Pivarić131000
Roko Šimić399000
Francesco Tahiraj132000
Indrit Tuci7390000
Frane Vojković3123010

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
Trener: Goran Tomić

1. kolo
Izvještaj
16.08.2020. 20:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Lokomotiva16.08.2020. 20:05, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
21.08.2020. 17:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka21.08.2020. 17:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:55
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 19:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Gorica13.09.2020. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
18.09.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2Lokomotiva18.09.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2020. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Istra 196102.10.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva04.11.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk-, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
01.11.2020. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo01.11.2020. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva08.11.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin21.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva28.11.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik05.12.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo12.12.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva19.12.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek23.01.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva30.01.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva03.02.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka06.02.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva13.02.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica20.02.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva27.02.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva06.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196113.03.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva20.03.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk03.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo07.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva10.04.2021. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin17.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva21.04.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik24.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo01.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva08.05.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek12.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 18:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva15.05.2021. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo8710238+1522
2.Gorica85121913+616
3.Osijek7412107+313
4.Rijeka640287+112
5.Slaven Belupo92521311+211
6.Hajduk7313108+210
7.Šibenik9216713-67
8.Varaždin9216715-87
9.Lokomotiva7133512-76
10.Istra 19618125513-85

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Dinamo

01.11.2020.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Lokomotiva 0:0

28.10.2020.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Dinamo8+1522
2.Gorica8+616
3.Osijek7+313
4.Rijeka6+112
5.Slaven Belupo9+211
6.Hajduk7+210
7.Šibenik9-67
8.Varaždin9-87
9.Lokomotiva7-76
10.Istra 19618-85