Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Reuben Acquah3142000
Mario Budimir4135000
Moutir Chajia9525200
Branimir Cipetić190000
Enis Cokaj13942020
Jorge Sammir Cruz Campos8348120
Ivan Čeliković9319000
Alexandre Dos Santos Ferreira2180000
Marko Đira14769040
Petar Gluhaković5306000
Krunoslav Hendija121080000
Aliyu Ibrahim7533200
Nikica Jelavić28000
Sherif Kallaku14939120
Fran Karačić121035110
Denis Kolinger121080050
Krešimir Kovačević265000
Dominik Kovačić11806020
Marko Lešković190000
Edis Malikji3147010
Mateo Marić160010
Stipo Marković10774000
Jon Mersinaj3180000
Kemal Osmanković5292010
Kyriakos Papadopoulos5450121
Oliver Petrak10496040
Josip Pivarić7562010
Krševan Santini190000
Roko Šimić6242000
Francesco Tahiraj9444000
Indrit Tuci14912310
Frane Vojković3123010
Bruno Zdunić115000

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
TrenerJerko Leko

1. kolo
Izvještaj
16.08.2020. 20:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Lokomotiva16.08.2020. 20:05, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
21.08.2020. 17:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka21.08.2020. 17:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:55
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 19:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Gorica13.09.2020. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
18.09.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2Lokomotiva18.09.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2020. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Istra 196102.10.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva04.11.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
24.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Hajduk24.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
01.11.2020. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Dinamo01.11.2020. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Lokomotiva08.11.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Varaždin20.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Lokomotiva28.11.2020. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
26.01.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik26.01.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo13.12.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
10.03.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva10.03.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
22.01.2021. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Osijek22.01.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 19:10
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva30.01.2021. 19:10, Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 18:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva02.02.2021. 18:05, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka06.02.2021. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
12.02.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva12.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica20.02.2021. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva27.02.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva06.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196113.03.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva20.03.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk03.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo07.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva10.04.2021. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin17.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva21.04.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik24.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo01.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva08.05.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek12.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 18:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva15.05.2021. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1611324419+2536
2.Osijek1711332715+1236
3.Gorica169343624+1230
4.Rijeka137241715+223
5.Hajduk156272121020
6.Slaven Belupo164572023-317
7.Varaždin1743101730-1315
8.Šibenik1541101322-913
9.Istra 1961143471125-1413
10.Lokomotiva152671325-1212

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Šibenik

26.01.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Osijek 0:3

22.01.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo16+2536
2.Osijek17+1236
3.Gorica16+1230
4.Rijeka13+223
5.Hajduk15020
6.Slaven Belupo16-317
7.Varaždin17-1315
8.Šibenik15-913
9.Istra 196114-1413
10.Lokomotiva15-1212