Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivo Grbić8720000
Braniči
Fran Karačić8720010
Denis Kolinger9810030
Veznjaci
Marko Tolić6354100
Napadači

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
Trener: Goran Tomić

1. kolo
Izvještaj
19.07.2019. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Lokomotiva19.07.2019. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
27.07.2019. 21:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Rijeka27.07.2019. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
04.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Lokomotiva04.08.2019. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 21:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 1Istra 196110.08.2019. 21:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva17.08.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 21:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva24.08.2019. 21:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
25.08.2019. 16:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Lokomotiva25.08.2019. 16:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
7. kolo
Izvještaj
30.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva6 : 1Slaven Belupo30.08.2019. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Lokomotiva14.09.2019. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
20.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek20.09.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
27.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo27.09.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
06.10.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva06.10.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
20.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk20.10.2019. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva26.10.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
14. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin02.11.2019. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić09.11.2019. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva23.11.2019. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica30.11.2019. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva07.12.2019. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva14.12.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka01.02.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva08.02.2020. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196115.02.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.02.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 17:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva29.02.2020. 17:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo04.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.03.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek14.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo21.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
04.04.2020. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva04.04.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk11.04.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
18.04.2020. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva18.04.2020. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin22.04.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić25.04.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva02.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica09.05.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva17.05.2020. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk8512144+1016
2.Dinamo7511123+916
3.Osijek8341107+313
4.Rijeka733197+212
5.Gorica83321110+112
6.Lokomotiva83231311+211
7.Istra 19618224912-38
8.Slaven Belupo8215921-127
9.Inter-Zaprešić81341014-46
10.Varaždin8044917-84

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Osijek

20.09.2019.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Gorica - Lokomotiva 0:0

14.09.2019.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Osijek8+313
4.Rijeka7+212
5.Gorica8+112
6.Lokomotiva8+211
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84