Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Jan Lecjaks2176000
Vratari
Ivo Grbić8673000
Braniči
Fran Karačić8720020
Denis Kolinger8720020
Ante Majstorović8720000
Veznjaci
Mario Burić5257000
Luka Ivanušec6535020
Kristijan Jakić6435020
Napadači
Matko Babić6238210
Dejan Radonjić8642220

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
Trener: Goran Tomić

1. kolo
Izvještaj
28.07.2018. 18:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
05.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
11.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš
4. kolo
Izvještaj
18.08.2018. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
25.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 5Lokomotiva
8. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
9. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 16:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva
10. kolo
Izvještaj
05.10.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
11. kolo
Izvještaj
20.10.2018. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
12. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
13. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
15. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
16. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
18. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
19. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
20. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
21. kolo
Izvještaj
16.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš
22. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva
23. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
24. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
27. kolo
Izvještaj
03.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva
28. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 19:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
29. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
30. kolo
Izvještaj
20.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
31. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
32. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
33. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
34. kolo
Izvještaj
15.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
36. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo7520114+717
2.Osijek7421158+714
3.Lokomotiva7412147+713
4.Rijeka7340147+713
5.Gorica7313119+210
6.Slaven Belupo81521215-38
7.Hajduk7142912-37
8.Inter-Zaprešić72141016-67
9.Istra 19617124715-85
10.Rudeš8026616-102

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Rijeka

22.09.2018.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Lokomotiva 2:5

16.09.2018.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102