Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Jan Lecjaks4338010
Vratari
Ivo Grbić10853000
Braniči
Fran Karačić9810030
Denis Kolinger9810030
Ante Majstorović10900010
Veznjaci
Mario Burić7423010
Luka Ivanušec8715020
Kristijan Jakić7444020
Napadači
Matko Babić9243210
Dejan Radonjić10822220

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
Trener: Goran Tomić

1. kolo
Izvještaj
28.07.2018. 18:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
05.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
11.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rudeš
4. kolo
Izvještaj
18.08.2018. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
25.08.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 5Lokomotiva
8. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Rijeka
9. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 16:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Lokomotiva
10. kolo
Izvještaj
05.10.2018. 18:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
12. kolo
Izvještaj
26.10.2018. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
13. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
11.11.2018. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
15. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
16. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
18. kolo
Izvještaj
15.12.2018. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
19. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
20. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
21. kolo
Izvještaj
16.02.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš
22. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva
23. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
24. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
27. kolo
Izvještaj
03.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva
28. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 19:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
29. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
30. kolo
Izvještaj
20.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
31. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
32. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
33. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
34. kolo
Izvještaj
15.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
36. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo10730197+1224
2.Osijek10622209+1120
3.Lokomotiva10613209+1119
4.Gorica105141413+116
5.Rijeka103521511+414
6.Slaven Belupo102621516-112
7.Hajduk102531316-311
8.Inter-Zaprešić103161525-1010
9.Istra 1961102261322-98
10.Rudeš10028622-162

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Hajduk

21.10.2018.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Inter-Zaprešić - Lokomotiva 2:1

05.10.2018.

ŠRC Zaprešić, Zaprešić

Ljestvica

1.Dinamo10+1224
2.Osijek10+1120
3.Lokomotiva10+1119
4.Gorica10+116
5.Rijeka10+414
6.Slaven Belupo10-112
7.Hajduk10-311
8.Inter-Zaprešić10-1010
9.Istra 196110-98
10.Rudeš10-162