Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    25.02.2017.

    Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    Nogometaši Splita uzeli su vrijedne bodove iz Koprivnice, a momčad Lokomotiva svladala je četvrtoplasirani Osijek. Slaven Belupo - Split 0:1 (0:1) Momčad s Parka mladeži odmaknula je...

  • Istra 1961 pobjedom otvorila nastavak prvenstva

    17.02.2017.

    Istra 1961 pobjedom otvorila nastavak prvenstva

    Momčadi Istre 1961 i Lokomotive otvorile su u Puli drugi dio MAXtv Prve lige. Prvu utakmicu proljetnog dijela hrvatskog nogometnog prvenstva odigrali su Istra 1961 i Lokomotiva, a sva su tri boda...

  • Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    18.12.2016.

    Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    U posljednjim ovogodišnjim susretima, Slaven Belupo nadjačao je Cibaliju, a Lokomotiva je bila bolja od Splita. Slaven Belupo - Cibalia 4:0 (2:0) Koprivnički je prvoligaš do sedme prvenstvene...

  • Dinamo svladao Lokomotivu, Rijeka slavila kod Splita

    11.12.2016.

    Dinamo svladao Lokomotivu, Rijeka slavila kod Splita

    Vodeće momčadi hrvatskog prvenstva, Rijeka i Dinamo, ubilježile su nove pobjede, nadjačavši Split u gostima, odnosno Lokomotivu kod kuće. Dinamo - Lokomotiva 3:1 (0:0) Momčad Ivajla Peteva do...

  • Derbi u Zagrebu bez pobjednika, Lokomotiva uvjerljiva

    03.12.2016.

    Derbi u Zagrebu bez pobjednika, Lokomotiva uvjerljiva

    Sraz vodećih momčadi hrvatskog prvenstva, Rijeke i Dinama, okončan je 1:1, a Lokomotiva je u gostima svladala Cibaliju. Dinamo - Rijeka 1:1 (0:0) Derbi 18. kola MAXtv Prve lige, susret...

  • Rijeka prvi polufinalist Kupa

    29.11.2016.

    Rijeka prvi polufinalist Kupa

    U prvom dvoboju četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa Rijeka je u gostima svladala momčad Lokomotive. Nogometaši pod vodstvom Matjaža Keka, ujedno i vodeća momčad na ligaškoj tablici, u Zagrebu su...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivan Filipović2180000
Matko Kramer00000
Adrian Šemper2180000
Braniči
Luka Capan151295060
Frano Filipović00000
Fran Karačić9637210
Denis Kolinger121057010
Ante Majstorović171530030
Maksim Oluić112000
Herdi Prenga2180020
Siniša Rožman191443161
Amir Rrahmani151350100
Marko Stolnik190010
Veznjaci
Petar Bočkaj191104110
Endri Cekici12631320
Josip Ćorić12839410
Eros Grezda181242340
Tibor Halilović12563020
Luka Ivanušec191278110
Ali Karimi00000
Lovro Majer151003140
Bruno Rihtar111000
Ivan Šunjić131104061
Napadači
Ivan Antunović10257200
Jan Doležal171257240
Filip Mihaljević155000
Dejan Radonjić2125110
Luka Viduka00000

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin DoliČki
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Leonard Sovina
Trener: Mario Tokić

1. kolo
Izvještaj
17.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva
2. kolo
Izvještaj
24.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Split
3. kolo
Izvještaj
31.07.2016. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Lokomotiva
4. kolo
Izvještaj
08.08.2016. 20:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 3Osijek
5. kolo
Izvještaj
13.08.2016. 21:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
28.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Hajduk
8. kolo
Izvještaj
11.09.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva
9. kolo
Izvještaj
16.09.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Cibalia
10. kolo
Izvještaj
23.09.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Dinamo
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 2Lokomotiva
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Istra 1961
13. kolo
Izvještaj
23.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva
14. kolo
Izvještaj
30.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Rijeka
15. kolo
Izvještaj
04.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Inter-Zaprešić
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
25.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo
18. kolo
Izvještaj
03.12.2016. 17:15
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 4Lokomotiva
19. kolo
Izvještaj
11.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva
20. kolo
Izvještaj
18.12.2016. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Split
21. kolo
Izvještaj
17.02.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
25.02.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Osijek
23. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
10.03.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
25. kolo
Izvještaj
17.03.2017. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Lokomotiva
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Rijeka - Lokomotiva

04.03.2017.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Osijek 2:0

25.02.2017.

Stadion NK Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339