Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    25.02.2017.

    Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    Nogometaši Splita uzeli su vrijedne bodove iz Koprivnice, a momčad Lokomotiva svladala je četvrtoplasirani Osijek. Slaven Belupo - Split 0:1 (0:1) Momčad s Parka mladeži odmaknula je...

  • Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    18.02.2017.

    Hodžić za pobjedu Dinama, remi u Vinkovcima

    Subotnji program MAXtv Prve lige donio je domaću pobjedu branitelja naslova nad Slaven Belupom te podjelu bodova Cibalije i Intera. Cibalia - Inter Zaprešić 1:1 (0:0) Momčadi vinkovačke Cibalije te...

  • Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    18.12.2016.

    Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    U posljednjim ovogodišnjim susretima, Slaven Belupo nadjačao je Cibaliju, a Lokomotiva je bila bolja od Splita. Slaven Belupo - Cibalia 4:0 (2:0) Koprivnički je prvoligaš do sedme prvenstvene...

  • Slaven Belupo nadjačao Hajduk, remi Splita i Osijeka

    04.12.2016.

    Slaven Belupo nadjačao Hajduk, remi Splita i Osijeka

    U nedjeljnim utakmicama 18. kola MAXtv Prve lige Slaven Belupo pobijedio je Hajduk, dok su Split i Osijek remizirali. Slaven Belupo - Hajduk 2:1 (1:1) U Koprivnici je Slaven Belupo do prednosti...

  • Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    30.11.2016.

    Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    Nakon Rijeke u utorak, polufinale Hrvatskog nogometnog kupa u srijedu su izborili Dinamo, Osijek i Split. Momčad Rijeke prva se probila do polufinala Kupa svladavši u utorak Lokomotivu u Zagrebu 3:1...

  • Dva gola Dos Santosa za pobjedu Slaven Belupa

    25.11.2016.

    Dva gola Dos Santosa za pobjedu Slaven Belupa

    U prvom susretu 17. kola hrvatskog prvenstva snage su u Zagrebu odmjerili domaća Lokomotiva i gosti iz Koprivnice, momčad Slaven Belupa. Slaven Belupo slavio je kod Lokomotive 2:0 na otvaranju 17...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Goran Blažević151350010
Antun Marković7630000
Braniči
Fidan Aliti13850020
Gordan Barić13632200
Aleksandar Jovičić11798151
Nikola Katić181500020
Vinko Međimorec4149000
Božo Musa201800040
Vedran Purić191658020
Veznjaci
David Arap13572200
Kristijan Bistrović110000
Selim Bouadla11742110
Mario Burić171239120
Soren Ejlersgard Christensen181620020
Mario Gregurina12619010
Nikola Pokrivač4360020
Dalibor Stevanović5450010
Napadači
Heber Araujo Dos Santos171203720
Bruno Bogojević488000
Mirko Ivanovski221770610
Dominik Radić343000

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktor: Josip Omrčen Čeko
Trener: Željko Kopić

1. kolo
Izvještaj
15.07.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Cibalia
3. kolo
Izvještaj
29.07.2016. 20:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Slaven Belupo
4. kolo
Izvještaj
05.08.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Split
5. kolo
Izvještaj
14.08.2016. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Slaven Belupo
6. kolo
Izvještaj
20.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Osijek
7. kolo
Izvještaj
27.08.2016. 21:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo
8. kolo
Izvještaj
11.09.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
11. kolo
Izvještaj
02.10.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
14.10.2016. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Dinamo
13. kolo
Izvještaj
21.10.2016. 18:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split3 : 0Slaven Belupo
14. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Istra 1961
15. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 17:15
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Slaven Belupo
16. kolo
Izvještaj
20.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Rijeka
17. kolo
Izvještaj
25.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo
18. kolo
Izvještaj
04.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk
19. kolo
Izvještaj
09.12.2016. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
20. kolo
Izvještaj
18.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Cibalia
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Slaven Belupo
22. kolo
Izvještaj
25.02.2017. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Split
23. kolo
Izvještaj
03.03.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
24. kolo
Izvještaj
12.03.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek
25. kolo
Izvještaj
19.03.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Slaven Belupo
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo

03.03.2017.

'ALDO DROSINA', Pula

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Split 0:1

25.02.2017.

Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339