Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Stipe Bačelić Grgić5435110
Martin BOAKYE4204010
Bruno Bogojević5450000
Tomislav Božić4360000
Arijan Brković259000
Franck Etoundi5288100
Ivan Filipović5450000
Nemanja Glavčić5389120
Bruno Goda5427010
Miroslav Iličić120000
Törles Tim KNÖLL4117100
Ivan Krstanović4249210
Karlo Lulić4360030
Frane Maglica11000
Frano Mlinar4106010
Goran Paracki5450000
Franjo Prce22000
Vinko Soldo5450000
Jeffren Isaac Suarez Bermudez133000
Damian van Bruggen246010
Matko Zirdum245021

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktorIvica Sertić
Trener: Tomislav Stipić

1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica22.08.2020. 17:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 20:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Slaven Belupo29.08.2020. 20:05, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 20:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik11.09.2020. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 19:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 3Slaven Belupo19.09.2020. 19:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva-, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo03.10.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196117.10.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
9. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo24.10.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek31.10.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo07.11.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk21.11.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo28.11.2020. 17:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo05.12.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo12.12.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka19.12.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo23.01.2021. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin30.01.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo03.02.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica06.02.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo13.02.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik20.02.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo27.02.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva06.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo13.03.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196120.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo03.04.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek07.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo10.04.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk17.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo21.04.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo24.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo01.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka08.05.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo12.05.2021. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
36. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin15.05.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo5410165+1113
2.Gorica5410147+713
3.Hajduk421175+27
4.Osijek52126607
5.Varaždin521247-37
6.Rijeka420246-26
7.Slaven Belupo504167-14
8.Šibenik511368-24
9.Lokomotiva5113512-74
10.Istra 1961501438-51

Sljedeća utakmica

Rijeka - Slaven Belupo

03.10.2020.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Dinamo - Slaven Belupo 3:3

19.09.2020.

Stadion Maksimir, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo5+1113
2.Gorica5+713
3.Hajduk4+27
4.Osijek507
5.Varaždin5-37
6.Rijeka4-26
7.Slaven Belupo5-14
8.Šibenik5-24
9.Lokomotiva5-74
10.Istra 19615-51