Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Video: Varaždin i Rijeka u završnicama osigurali pobjede

    19.10.2019.

    Video: Varaždin i Rijeka u završnicama osigurali pobjede

    Nogometaši Varaždina nadjačali su Istru 1961 pogotkom u 87. minuti, dok je Rijeka pobjednički preokret kod Slaven Belupa dovršila u 90. minuti dvoboja. Varaždin - Istra 1961 1:0 (0:0) • Premijera...

  • Video: Domaće pobjede Hajduka, Dinama i Osijeka

    05.10.2019.

    Video: Domaće pobjede Hajduka, Dinama i Osijeka

    U subotu su odigrane tri utakmice 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige, pri čemu je Hajduk nadigrao Varaždin, Dinamo je minimalno slavio protiv Slaven Belupa, a Osijek je preokrenuo zaostatak protiv...

  • Video: Varaždin protiv Dinama do prve pobjede, Slaven svladao Goricu

    21.09.2019.

    Video: Varaždin protiv Dinama do prve pobjede, Slaven svladao Goricu

    U subotu je Varaždin upisao svoju prvu ovosezonsku pobjedu, protiv aktualnog prvaka Dinama, a Slaven Belupo do sva je tri boda došao protiv Gorice. Slaven Belupo - Gorica 2:0 (1:0) • Koprivničani...

  • Video: Prva pobjeda Intera, remi Gorice i Lokomotive

    14.09.2019.

    Video: Prva pobjeda Intera, remi Gorice i Lokomotive

    Prvu pobjedu u novom izdanju Hrvatski Telekom Prve lige Inter je ubilježio protiv Slaven Belupa, dok su Gorica i Lokomotiva podijelili bodove. Inter - Slaven Belupo 3:1 (0:0) • Nakon tri remija i...

  • Video: Visoka pobjeda Lokomotive nad Slaven Belupom

    30.08.2019.

    Video: Visoka pobjeda Lokomotive nad Slaven Belupom

    Prvu utakmicu sedmog kola Hrvatski Telekom Prve lige odigrali su Lokomotiva i Slaven Belupo, a Zagrepčani su goste iz Koprivnice ispratili sa šest pogodaka u mreži. Lokomotiva - Slaven Belupo 6:1...

  • Tri po dva: Atiemwen, Krstanović, Jairo

    19.08.2019.

    Tri po dva: Atiemwen, Krstanović, Jairo

    Oni su odlučujuće pridonijeli pobjedi Dinama u Zaprešiću, Slavena Belupa u Puli te Hajduka u Splitu protiv Gorice. Trojica odličnih ofenzivaca-realizatora na koje se i treneri i suigrači mogu uvijek...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivan Filipović7630000
Antonijo Ježina5450000
Braniči
Vinko Međimorec4327041
Božo Mikulić4260000
Matko Zirdum9658020
Veznjaci
Ivan Jajalo3207000
Karlo Lulić4204000
Goran Paracki8720010
David Puclin10728230
Napadači
Bruno Bogojević10664041
Mateas Delić11766030
Muzafer Ejupi9566100

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktorIvica Sertić
Trener: Tomislav Stipić

1. kolo
Izvještaj
19.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Slaven Belupo19.07.2019. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
27.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Dinamo27.07.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
03.08.2019. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Slaven Belupo03.08.2019. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
11.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk11.08.2019. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 3Slaven Belupo17.08.2019. 21:00, 'ALDO DROSINA', Pula
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
30.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva6 : 1Slaven Belupo30.08.2019. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Slaven Belupo14.09.2019. 16:30, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Gorica21.09.2019. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Osijek28.09.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Slaven Belupo05.10.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rijeka19.10.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo26.10.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196103.11.2019. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo09.11.2019. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva23.11.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić30.11.2019. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo07.12.2019. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo14.12.2019. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo01.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo08.02.2020. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk15.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo22.02.2020. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
24. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin29.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo04.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo07.03.2020. 17:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
27. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica14.03.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek21.03.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
04.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo04.04.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka11.04.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
18.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo18.04.2020. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196122.04.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo25.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva02.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić09.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo17.05.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo11812216+1525
2.Hajduk11722206+1423
3.Rijeka11641179+822
4.Osijek115421710+719
5.Lokomotiva114341617-115
6.Gorica124351618-215
7.Istra 1961122461219-710
8.Varaždin122461121-1010
9.Slaven Belupo123181228-1610
10.Inter-Zaprešić111461321-87

Sljedeća utakmica

Hajduk - Slaven Belupo

26.10.2019.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Rijeka 1:2

19.10.2019.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Dinamo11+1525
2.Hajduk11+1423
3.Rijeka11+822
4.Osijek11+719
5.Lokomotiva11-115
6.Gorica12-215
7.Istra 196112-710
8.Varaždin12-1010
9.Slaven Belupo12-1610
10.Inter-Zaprešić11-87