Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Stipe Bačelić Grgić11802230
Martin BOAKYE10303120
Bruno Bogojević141088010
Tomislav Božić151340210
Ivan Delić11000
Franck Etoundi11551200
Ivan Filipović161440000
Nemanja Glavčić161321320
Bruno Goda151312040
Miroslav Iličić6136010
Niko Janković11000
Matej Jukić15010
Törles Tim KNÖLL15716310
Ivan Krstanović14974430
Karlo Lulić151291130
Frane Maglica27000
Frano Mlinar13897040
Goran Paracki151350030
Franjo Prce7250110
Vinko Soldo141260100
Jeffren Isaac Suarez Bermudez8288000
Nikola Turanjanin11000
Damian van Bruggen10309030
Matko Zirdum460021

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktorIvica Sertić
Trener: Tomislav Stipić

1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica22.08.2020. 17:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 20:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Slaven Belupo29.08.2020. 20:05, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 20:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik11.09.2020. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 19:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 3Slaven Belupo19.09.2020. 19:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 19:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo04.10.2020. 19:05, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 1Istra 196116.10.2020. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
9. kolo
Izvještaj
23.10.2020. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo23.10.2020. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek31.10.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
02.12.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Slaven Belupo02.12.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:05
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Hajduk21.11.2020. 17:05, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
27.11.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 3Slaven Belupo27.11.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
06.12.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo06.12.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo13.12.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
17.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka17.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
24.01.2021. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Slaven Belupo24.01.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
18. kolo
Izvještaj
29.01.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin29.01.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 16:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo02.02.2021. 16:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
08.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica08.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
14.02.2021. 17:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo14.02.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
19.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik19.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo27.02.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva06.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo13.03.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196120.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo03.04.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek07.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo10.04.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk17.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo21.04.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo24.04.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo01.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka08.05.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo12.05.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
36. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin15.05.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1611324419+2536
2.Osijek1711332715+1236
3.Gorica169343624+1230
4.Rijeka137241715+223
5.Hajduk156272121020
6.Slaven Belupo164572023-317
7.Varaždin1743101730-1315
8.Šibenik1541101322-913
9.Istra 1961143471125-1413
10.Lokomotiva152671325-1212

Sljedeća utakmica

Slaven Belupo - Varaždin

29.01.2021.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo 2:1

24.01.2021.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Dinamo16+2536
2.Osijek17+1236
3.Gorica16+1230
4.Rijeka13+223
5.Hajduk15020
6.Slaven Belupo16-317
7.Varaždin17-1315
8.Šibenik15-913
9.Istra 196114-1413
10.Lokomotiva15-1212