Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivan Filipović7630000
Antonijo Ježina8720000
Braniči
Bruno Bogojević12844061
Vinko Međimorec4327041
Božo Mikulić7530010
Matko Zirdum9658020
Veznjaci
Ivan Jajalo5247000
Karlo Lulić6381000
Goran Paracki11990010
David Puclin13998240
Napadači
Mateas Delić12768030
Muzafer Ejupi12735110

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktorIvica Sertić
Trener: Tomislav Stipić

1. kolo
Izvještaj
19.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Slaven Belupo19.07.2019. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
27.07.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Dinamo27.07.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
03.08.2019. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Slaven Belupo03.08.2019. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
11.08.2019. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk11.08.2019. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 21:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 3Slaven Belupo17.08.2019. 21:00, 'ALDO DROSINA', Pula
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
30.08.2019. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva6 : 1Slaven Belupo30.08.2019. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Slaven Belupo14.09.2019. 16:30, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Gorica21.09.2019. 16:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Osijek28.09.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Slaven Belupo05.10.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rijeka19.10.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo26.10.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Istra 196103.11.2019. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Slaven Belupo09.11.2019. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva23.11.2019. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
29.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić29.11.2019. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo07.12.2019. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
15.12.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo15.12.2019. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo01.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo08.02.2020. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk15.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo22.02.2020. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
24. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin29.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo04.03.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo07.03.2020. 17:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
27. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica14.03.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek21.03.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
04.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo04.04.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka11.04.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
18.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo18.04.2020. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196122.04.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo25.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva02.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić09.05.2020. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo17.05.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo141112286+2234
2.Hajduk159332610+1630
3.Lokomotiva157442319+425
4.Osijek156542519+623
5.Rijeka146442019+122
6.Gorica156452222022
7.Istra 1961152671423-912
8.Slaven Belupo153391230-1812
9.Inter-Zaprešić152581828-1011
10.Varaždin152581224-1211

Sljedeća utakmica

Slaven Belupo - Lokomotiva

23.11.2019.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Prethodna utakmica

Varaždin - Slaven Belupo 0:0

09.11.2019.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Dinamo14+2234
2.Hajduk15+1630
3.Lokomotiva15+425
4.Osijek15+623
5.Rijeka14+122
6.Gorica15022
7.Istra 196115-912
8.Slaven Belupo15-1812
9.Inter-Zaprešić15-1011
10.Varaždin15-1211