Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Split

RNK Split s.d.d.
Adresa: Hrvatske mornarice 10, Split
Web: www.rnksplit.hr
Osnovan: 1912.
Stadion: Park mladeži (4.200)
Nadimak: Crveni, Splitovci

Split
Split
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Momčad
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    25.02.2017.

    Pobjeda Splita u Koprivnici, poraz Osijeka u Zagrebu

    Nogometaši Splita uzeli su vrijedne bodove iz Koprivnice, a momčad Lokomotiva svladala je četvrtoplasirani Osijek. Slaven Belupo - Split 0:1 (0:1) Momčad s Parka mladeži odmaknula je...

  • Video: Pripreme Rijeke, Dinama, Hajduka i Splita

    01.02.2017.

    Video: Pripreme Rijeke, Dinama, Hajduka i Splita

    Hrvatski se prvoligaši pripremaju za nastavak prvenstvenog natjecanja, koji počinje 17. veljače. MAXtv Prva liga nastavlja se utakmicom Istre 1961 i Lokomotive u Puli (17. veljače u 18:00 sati), a u...

  • Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    18.12.2016.

    Sigurne pobjede Slaven Belupa i Lokomotive

    U posljednjim ovogodišnjim susretima, Slaven Belupo nadjačao je Cibaliju, a Lokomotiva je bila bolja od Splita. Slaven Belupo - Cibalia 4:0 (2:0) Koprivnički je prvoligaš do sedme prvenstvene...

  • Dinamo svladao Lokomotivu, Rijeka slavila kod Splita

    11.12.2016.

    Dinamo svladao Lokomotivu, Rijeka slavila kod Splita

    Vodeće momčadi hrvatskog prvenstva, Rijeka i Dinamo, ubilježile su nove pobjede, nadjačavši Split u gostima, odnosno Lokomotivu kod kuće. Dinamo - Lokomotiva 3:1 (0:0) Momčad Ivajla Peteva do...

  • Slaven Belupo nadjačao Hajduk, remi Splita i Osijeka

    04.12.2016.

    Slaven Belupo nadjačao Hajduk, remi Splita i Osijeka

    U nedjeljnim utakmicama 18. kola MAXtv Prve lige Slaven Belupo pobijedio je Hajduk, dok su Split i Osijek remizirali. Slaven Belupo - Hajduk 2:1 (1:1) U Koprivnici je Slaven Belupo do prednosti...

  • Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    30.11.2016.

    Dinamo, Osijek i Split izborili polufinale

    Nakon Rijeke u utorak, polufinale Hrvatskog nogometnog kupa u srijedu su izborili Dinamo, Osijek i Split. Momčad Rijeke prva se probila do polufinala Kupa svladavši u utorak Lokomotivu u Zagrebu 3:1...

Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Tomislav Duka191710001
Luka Kukić4300010
Tomislav Adolf Tomić00000
Braniči
Amer Dupovac131170051
Josip Jurendić131134232
Frane Maglica151281020
Alem Merajić6330010
Božo Mikulić161287020
Ivan Anton Vasilj9581020
Santiago Hernan Villafane190000
Veznjaci
Mateo Baturina00000
Domagoj Boljat13992100
Luka Grubišić5197000
Kristijan Jakić151131061
Ivan Jukić6385020
Jure Obšivač7630030
Marko Pavlovski11848120
Marin Roglić10298000
Miloš Vidović9695020
Josip Vuković225010
Adnan Zahirović2180000
Napadači
Mohammed Okechukwu Aliyu113000
Ivan Pešić211850220
Antonio Samac562000
Sandro Ugrina10678110

Adresa: Hrvatske mornarice 10, 21 000 Split
e-mail: rnksplit@rnksplit.hr
Web: www.rnksplit.hr
Telefon: +385 21 382 999
Fax: +385 21 382 943
Predsjednik: Slaven Žužul
Sportski direktor: Tonći Bašić
Trener: Bruno Akrapović

1. kolo
Izvještaj
16.07.2016. 21:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 3Rijeka
2. kolo
Izvještaj
24.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Split
3. kolo
Izvještaj
31.07.2016. 21:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Hajduk
4. kolo
Izvještaj
05.08.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Split
5. kolo
Izvještaj
12.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split2 : 2Cibalia
6. kolo
Izvještaj
19.08.2016. 20:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Split
7. kolo
Izvještaj
26.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Inter-Zaprešić
8. kolo
Izvještaj
10.09.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 3Istra 1961
9. kolo
Izvještaj
18.09.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Split
10. kolo
Izvještaj
25.09.2016. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Split
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 2Lokomotiva
12. kolo
Izvještaj
16.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Split
13. kolo
Izvještaj
21.10.2016. 18:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split3 : 0Slaven Belupo
14. kolo
Izvještaj
31.10.2016. 18:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Split
15. kolo
Izvještaj
06.11.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Dinamo
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 15:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Split
17. kolo
Izvještaj
26.11.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Split
18. kolo
Izvještaj
04.12.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 1Osijek
19. kolo
Izvještaj
11.12.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 2Rijeka
20. kolo
Izvještaj
18.12.2016. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Split
21. kolo
Izvještaj
19.02.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 1Hajduk
22. kolo
Izvještaj
25.02.2017. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Split
23. kolo
Izvještaj
05.03.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Cibalia
24. kolo
Izvještaj
11.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Split
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Inter-Zaprešić
26. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Istra 1961
27. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Split
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Split
29. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Lokomotiva
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Split
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Slaven Belupo
32. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Split
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Dinamo
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Split
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Split
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka2218404411+3358
2.Dinamo2216423514+2152
3.Hajduk2212553819+1941
4.Osijek2211563023+738
5.Slaven Belupo227692324-127
6.Lokomotiva2272132628-223
7.Istra 19612257102234-1222
8.Inter-Zaprešić224992131-1021
9.Split222614931-2212
10.Cibalia2216151649-339

Sljedeća utakmica

Dinamo - Split

01.03.2017.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Split 0:1

25.02.2017.

Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica

Ljestvica

1.Rijeka22+3358
2.Dinamo22+2152
3.Hajduk22+1941
4.Osijek22+738
5.Slaven Belupo22-127
6.Lokomotiva22-223
7.Istra 196122-1222
8.Inter-Zaprešić22-1021
9.Split22-2212
10.Cibalia22-339