Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vladan Adžić121080051
Jamal Abdullah Bajandouh9502020
Leon Benko292055570
Fran Cerovčec11000
Domagoj Drožđek151115620
Neven Đurasek292405161
Kristian Fućak229000
Dejan Glavica19565410
Denis Glavina4236010
Dominik Glavina19758120
Jessie Jensen Guera Djou161332120
Dario Jertec6407020
Matija Kolarić241606150
Vitali Lisakovich11545131
Petar Mamić131151120
Mohammadmehdi Mehdikhani19592000
Luka Mezga11000
Ivan Nevistić363240020
Ivan Novoselec12693000
Jorge Leonardo Obregon Rojas11899320
Dominik Perković6269000
Vinko Petković15533210
Ivan Posavec322239040
Franjo Prce8720040
Ivan Roca7545020
Matej Rodin131002030
Karlo Sambolec4245031
Matej Senić2621140131
Marko Stolnik302579190
Matija Špičić7444000
Tonio Teklić12821010
Karlo Težak9530100
Nikola Tkalčić282288040
Leonard Vuk699000
Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Stjepan Cvek
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Dražen Ladić
Trener: Samir Toplak
1. kolo
Izvještaj
20.07.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Varaždin20.07.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
28.07.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk28.07.2019. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
03.08.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 1Varaždin03.08.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Varaždin10.08.2019. 19:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva17.08.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Gorica01.09.2019. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
8. kolo
Izvještaj
15.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin15.09.2019. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Dinamo21.09.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Rijeka28.09.2019. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
11. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Varaždin05.10.2019. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
12. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Istra 196119.10.2019. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
25.10.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Inter-Zaprešić25.10.2019. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
04.11.2019. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Varaždin04.11.2019. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Slaven Belupo09.11.2019. 17:30, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Varaždin23.11.2019. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Osijek30.11.2019. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
18. kolo
Izvještaj
06.12.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Varaždin06.12.2019. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 15:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Varaždin14.12.2019. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
02.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk02.02.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
07.02.2020. 18:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Varaždin07.02.2020. 18:00, 'ALDO DROSINA', Pula
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 15:00
HT Prva liga
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Varaždin15.02.2020. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23. kolo
Izvještaj
21.02.2020. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Lokomotiva21.02.2020. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
28.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Varaždin28.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Gorica04.03.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Varaždin07.03.2020. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
06.06.2020. 21:05
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Dinamo06.06.2020. 21:05, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
12.06.2020. 18:55
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Rijeka12.06.2020. 18:55, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
16.06.2020. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 3Varaždin16.06.2020. 18:55, Gradski stadion Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
20.06.2020. 21:05
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Istra 196120.06.2020. 21:05, Stadion Varteks, Varaždin
31. kolo
Izvještaj
25.06.2020. 21:05
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Inter-Zaprešić25.06.2020. 21:05, Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
30.06.2020. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Varaždin30.06.2020. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
04.07.2020. 21:05
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Slaven Belupo04.07.2020. 21:05, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
10.07.2020. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Varaždin10.07.2020. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
18.07.2020. 18:55
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Osijek18.07.2020. 18:55, Stadion Varteks, Varaždin
36. kolo
Izvještaj
24.07.2020. 18:55
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Varaždin24.07.2020. 18:55, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3625566220+4280
2.Lokomotiva3619895738+1965
3.Rijeka36197105842+1664
4.Osijek36171184729+1862
5.Hajduk36186126041+1960
6.Gorica361213114448-449
7.Slaven Belupo36109173451-1739
8.Varaždin3699182950-2136
9.Istra 196136510212759-3225
10.Inter-Zaprešić3638253272-4017

Prethodna utakmica

Dinamo - Varaždin 2:0

24.07.2020.

Stadion Maksimir, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo36+4280
2.Lokomotiva36+1965
3.Rijeka36+1664
4.Osijek36+1862
5.Hajduk36+1960
6.Gorica36-449
7.Slaven Belupo36-1739
8.Varaždin36-2136
9.Istra 196136-3225
10.Inter-Zaprešić36-4017