Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Leon Benko5157110
Ivan Delić5166010
Domagoj Drožđek5436000
Neven Đurasek5437110
Jurica Grgec3100000
Matija Kolarić5291010
Mohammadmehdi Mehdikhani4255100
Kerim MEMIJA2162000
Ivan Novoselec3108000
Jorge Leonardo Obregon Rojas5288010
Jorgo PELLUMBI190000
Vinko Petković598000
Ivan Posavec266000
Matej Rodin2180000
Matej Senić5422120
Dino Skorup215000
Marko Stolnik5446010
Mijo Šabić144000
Nikola Tkalčić3266000
Itsuki URATA5450000
Oliver Zelenika5450000
Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Stjepan Cvek
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Dražen Ladić
Trener: Samir Toplak
1. kolo
Izvještaj
14.08.2020. 20:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 5Gorica14.08.2020. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 20:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Varaždin22.08.2020. 20:05, Šubićevac, Šibenik
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:55
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 1Varaždin13.09.2020. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 19:05
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek20.09.2020. 19:05, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
27.09.2020. 19:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin27.09.2020. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo03.10.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
8. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin17.10.2020. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
24.10.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo24.10.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin31.10.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik07.11.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin21.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196128.11.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin05.12.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk12.12.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin19.12.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka23.01.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin30.01.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica03.02.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin06.02.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva13.02.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin20.02.2021. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek27.02.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin06.03.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo13.03.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin20.03.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo03.04.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin07.04.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Šibenik10.04.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin17.04.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196121.04.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin24.04.2021. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
33. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk01.05.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin08.05.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka12.05.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
36. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin15.05.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo5410165+1113
2.Gorica5410147+713
3.Hajduk421175+27
4.Osijek52126607
5.Varaždin521247-37
6.Rijeka420246-26
7.Slaven Belupo504167-14
8.Šibenik511368-24
9.Lokomotiva5113512-74
10.Istra 1961501438-51

Sljedeća utakmica

Hajduk - Varaždin

27.09.2020.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Varaždin - Osijek 0:1

20.09.2020.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Dinamo5+1113
2.Gorica5+713
3.Hajduk4+27
4.Osijek507
5.Varaždin5-37
6.Rijeka4-26
7.Slaven Belupo5-14
8.Šibenik5-24
9.Lokomotiva5-74
10.Istra 19615-51