Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: Josip Tomaško
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Vratari
Ivan Nevistić8720010
Braniči
Marko Stolnik7630230
Napadači
Dominik Glavina257000
Tomislav Turčin4232000
Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Stjepan Cvek
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Dražen Ladić
Trener: Borimir Perković
1. kolo
Izvještaj
20.07.2019. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Varaždin20.07.2019. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
28.07.2019. 20:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Hajduk28.07.2019. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
3. kolo
Izvještaj
03.08.2019. 19:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 1Varaždin03.08.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 19:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Varaždin10.08.2019. 19:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva17.08.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Gorica01.09.2019. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
8. kolo
Izvještaj
15.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Varaždin15.09.2019. 16:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo21.09.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 16:30
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka28.09.2019. 16:30, Stadion Varteks, Varaždin
11. kolo
Izvještaj
06.10.2019. 16:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin06.10.2019. 16:30, Gradski stadion Poljud, Split
12. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 15:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196119.10.2019. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić26.10.2019. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin02.11.2019. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo09.11.2019. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin23.11.2019. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek30.11.2019. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin07.12.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin14.12.2019. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk01.02.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 17:00
HT Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin08.02.2020. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 17:00
HT Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin15.02.2020. 17:00, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
23. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.02.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin29.02.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica04.03.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin07.03.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo14.03.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka21.03.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
29. kolo
Izvještaj
04.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin04.04.2020. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196111.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
31. kolo
Izvještaj
18.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić18.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin22.04.2020. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo25.04.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin02.05.2020. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek09.05.2020. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin17.05.2020. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk8512144+1016
2.Dinamo7511123+916
3.Osijek8341107+313
4.Rijeka733197+212
5.Gorica83321110+112
6.Lokomotiva83231311+211
7.Istra 19618224912-38
8.Slaven Belupo8215921-127
9.Inter-Zaprešić81341014-46
10.Varaždin8044917-84

Sljedeća utakmica

Varaždin - Dinamo

21.09.2019.

Stadion Varteks, Varaždin

Prethodna utakmica

Osijek - Varaždin 2:2

15.09.2019.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Osijek8+313
4.Rijeka7+212
5.Gorica8+112
6.Lokomotiva8+211
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84