Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2017. 17:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 19611 : 0Hrvatski dragovoljac
26.08.2017. 11:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 1Sesvete
26.08.2017. 18:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 2Dinamo
23.08.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Rudeš
27.08.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Slaven Belupo
26.08.2017. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 4Hajduk
2. kolo
Izvještaj
02.09.2017. 17:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 2Hajduk
24.09.2017. 13:00
1. HNL Juniori
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Cibalia
02.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Inter-Zaprešić
01.09.2017. 12:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 2Lokomotiva
05.11.2017. 13:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka
02.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 19610 : 2Osijek
3. kolo
Izvještaj
09.09.2017. 16:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek4 : 1Hrvatski dragovoljac
09.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 1961
09.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Sesvete
09.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 5Dinamo
09.09.2017. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Rudeš
09.09.2017. 17:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk2 : 3Slaven Belupo
4. kolo
Izvještaj
16.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 2Slaven Belupo
16.09.2017. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 4Hajduk
16.09.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Cibalia
16.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 3Inter-Zaprešić
16.09.2017. 16:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 3Lokomotiva
16.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 0Rijeka
5. kolo
Izvještaj
10.10.2017. 16:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka6 : 2Hrvatski dragovoljac
30.09.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Osijek
30.09.2017. 15:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Istra 1961
01.10.2017. 13:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Sesvete
02.12.2017. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
30.09.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo1 : 3Rudeš
6. kolo
Izvještaj
07.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 5Rudeš
07.10.2017. 12:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 1Slaven Belupo
07.10.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 4Hajduk
07.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Cibalia
08.10.2017. 15:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek3 : 0Inter-Zaprešić
07.10.2017. 14:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 1Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
14.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva6 : 0Hrvatski dragovoljac
14.10.2017. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 5Rijeka
14.10.2017. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Osijek
14.10.2017. 12:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk4 : 2Istra 1961
15.10.2017. 10:30
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo2 : 1Sesvete
14.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 5Dinamo
8. kolo
Izvještaj
21.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dinamo
21.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš
22.10.2017. 14:30
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
22.10.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
21.10.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Cibalia
21.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
28.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hrvatski dragovoljac
27.10.2017. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva
28.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
28.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Osijek
28.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Istra 1961
28.10.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete
10. kolo
Izvještaj
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Sesvete
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Dinamo
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Rudeš
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
18.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia
11. kolo
Izvještaj
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hrvatski dragovoljac
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Lokomotiva
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Rijeka
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
25.11.2017. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961
12. kolo
Izvještaj
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Istra 1961
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
03.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Cibalia
13. kolo
Izvještaj
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Hrvatski dragovoljac
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Sesvete
10.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Osijek
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Rijeka
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Cibalia
17.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Hajduk
15. kolo
Izvještaj
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Hrvatski dragovoljac
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
24.03.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Osijek
16. kolo
Izvještaj
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Rijeka
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Lokomotiva
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
07.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo
17. kolo
Izvještaj
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrvatski dragovoljac
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Dinamo
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 1961
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek
14.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
18. kolo
Izvještaj
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Lokomotiva
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Cibalia
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Hajduk
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo
21.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš
19. kolo
Izvještaj
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hrvatski dragovoljac
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Istra 1961
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rijeka
28.04.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
20. kolo
Izvještaj
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Inter-Zaprešić
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Hajduk
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Slaven Belupo
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Rudeš
05.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo
21. kolo
Izvještaj
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hrvatski dragovoljac
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Rijeka
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
12.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Inter-Zaprešić
22. kolo
Izvještaj
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Cibalia
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Rudeš
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Dinamo
19.05.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Pula
Istra 1961 : Sesvete
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek7520144+1017
2.Slaven Belupo7511148+616
3.Hajduk65012010+1015
4.Lokomotiva7421197+1214
5.Dinamo6321177+1011
6.Rijeka6321168+811
7.Inter-Zaprešić7223816-88
8.Rudeš7214916-77
9.Istra 19617205813-56
10.Cibalia7124514-95
11.Sesvete6024713-62
12.Hrvatski dragovoljac7007526-210
7 golova
Vice Miljanić, Jurica Bajić
5 golova
Ivan Durdov, Mihael Mladen
4 gola
Denis Prenkpalaj, Ivan Nikšić, Tomislav Knežević, Roko Baturina, Milan Ristovski
3 gola
Karlo Vidović, Matija Malekinušić, Dino Dukađin, Marko Vranjković, Matej Resler, Ivan Skansi, Marko Novokmet, Arijan Ačkar
2 gola
Filip Sučić, Albert Buqaj, Jakov Blagaić, David Čolina, Emanuel Črnko, Mate Gale, Edi Vinogradac, Marko Mlakić, Martin Sekulić, Antonio Marin, Josip Mitrović, Robert Perić-Komšić, Gojko Gadže, Lirim Kastrati
1 gol
Branimir Barišić, Ilija Bagarić, Filip Jovičević, Frane Vidović, Matej Šantek, Marin Romić, Filip Hranjec, Antonio Dedić, Mateo Dunić, Mario Pedišić, Boško Šutalo, Tomislav Bliznac, Luka Hujber, Mihael Mlinarić, Dominik Drk, Tomislav Soldić, Adrian Blečić, Vicko Ševelj, Dario Jakšić, Giulijano Pierobon, Mislav Kodrnja, Kristijan Starešina, Rene Šarić, Filip Šušković Jakopac, Marino Jedvaj, Mislav Matija Maršić, Silvio Goričan, Antonio Majcenić, Luka Batina, Bartol Markušić, Dino Skorup, Josip Ištuk, Vitomir Filipović, Josip Sušić, Michele Šego, Ivan Lepinjica, Josip Ištuk, Mislav Matić, Dominik Rešetar, Ivan Krajina, Antun Svetić, Filip Bosak, Dominik Dogan, Ivan Smolčić, Elvis Trešnjić, Fran Bišćan

Ljestvica

1.Osijek7+1017
2.Slaven Belupo7+616
3.Hajduk6+1015
4.Lokomotiva7+1214
5.Dinamo6+1011
6.Rijeka6+811
7.Inter-Zaprešić7-88
8.Rudeš7-77
9.Istra 19617-56
10.Cibalia7-95
11.Sesvete6-62
12.Hrvatski dragovoljac7-210