Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 13:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Veli vrh
Istra 19614 : 1Zagreb
25.08.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Varaždin
24.08.2018. 17:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 1Sesvete
25.08.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Hrvatski dragovoljac
25.08.2018. 16:00
1. HNL Juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 3Slaven Belupo
27.08.2018. 17:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 1Rudeš
25.08.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk
2. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 12:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Hajduk
08.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Inter-Zaprešić
02.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Dugopolje
01.09.2018. 17:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 3Rijeka
01.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Sesvete
31.08.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 2Osijek
01.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Veli vrh
Istra 19610 : 0Dinamo
3. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 12:00
1. HNL Juniori
Hitrec-Kacijan, Zagreb
Dinamo2 : 1Zagreb
15.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 2Istra 1961
15.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Varaždin
15.09.2018. 15:00
1. HNL Juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Sesvete
16.09.2018. 14:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Hrvatski dragovoljac
15.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Slaven Belupo
16.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk8 : 0Rudeš
4. kolo
Izvještaj
23.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Rudeš
22.09.2018. 11:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo1 : 8Hajduk
22.09.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac3 : 3Inter-Zaprešić
21.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 2Sesvete
23.09.2018. 14:30
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 6Rijeka
23.09.2018. 15:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Veli vrh
Istra 19610 : 0Lokomotiva
22.09.2018. 14:30
1. HNL Juniori
Hitrec-Kacijan, Zagreb
Dinamo1 : 1Osijek
5. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek4 : 0Zagreb
28.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Dinamo
29.09.2018. 15:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 1Istra 1961
02.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 2Varaždin
30.09.2018. 14:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Sesvete
30.09.2018. 17:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk6 : 1Hrvatski dragovoljac
29.09.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Slaven Belupo
6. kolo
Izvještaj
07.10.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 1Slaven Belupo
06.10.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 0Rudeš
08.10.2018. 14:00
1. HNL Juniori
Sv. Josip Radnik, Sesvete
Sesvete1 : 0Hajduk
06.10.2018. 11:00
1. HNL Juniori
Trnovec, Trnovec
Varaždin0 : 0Inter-Zaprešić
07.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 0Dugopolje
08.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Hitrec-Kacijan, Zagreb
Dinamo1 : 1Rijeka
05.10.2018. 15:30
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Zagreb
14.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Rijeka
14.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Dinamo
13.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Istra 1961
13.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk4 : 1Varaždin
14.10.2018. 14:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš3 : 2Sesvete
14.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Hrvatski dragovoljac
8. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 3Hrvatski dragovoljac
22.10.2018. 16:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Slaven Belupo
20.10.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Trnovec, Trnovec
Varaždin0 : 1Rudeš
22.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Hajduk
15.12.2018. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
20.10.2018. 11:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek2 : 2Dugopolje
20.10.2018. 15:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Rijeka
9. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 11:00
1. HNL Juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Zagreb
18.11.2018. 12:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Lokomotiva
28.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić4 : 1Osijek
29.10.2018. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Dinamo
27.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 1Istra 1961
28.10.2018. 11:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo2 : 2Varaždin
28.10.2018. 15:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 3Sesvete
10. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 12:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Sesvete
03.11.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Trnovec, Trnovec
Varaždin2 : 2Hrvatski dragovoljac
04.11.2018. 13:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 2Slaven Belupo
05.12.2018. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš
03.11.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 1Hajduk
03.11.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Inter-Zaprešić
04.11.2018. 12:30
1. HNL Juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Dugopolje
11. kolo
Izvještaj
09.11.2018. 14:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Zagreb
10.11.2018. 14:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 3Rijeka
11.11.2018. 13:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Lokomotiva
10.11.2018. 14:30
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 4Osijek
11.11.2018. 14:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo0 : 1Dinamo
10.11.2018. 13:30
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 0Istra 1961
10.11.2018. 12:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 0Varaždin
12. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 11:15
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Varaždin
24.11.2018. 14:00
1. HNL Juniori
Tivoli, Veli vrh
Istra 1961 : Sesvete
24.11.2018. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hrvatski dragovoljac
24.11.2018. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Slaven Belupo
24.11.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš
25.11.2018. 13:00
1. HNL Juniori
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk
23.11.2018. 14:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Zagreb
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Rijeka
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Lokomotiva
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Osijek
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo
01.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Istra 1961
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Dinamo
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Lokomotiva
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Rijeka
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje
08.12.2018. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Zagreb
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Slaven Belupo
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hrvatski dragovoljac
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin
23.02.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dinamo
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dugopolje
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
02.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk
17. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Zagreb
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hrvatski dragovoljac
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
09.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
18. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Dugopolje
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Hajduk
16.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Rudeš
19. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Zagreb
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrvatski dragovoljac
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Istra 1961
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo
30.03.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
20. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Lokomotiva
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Osijek
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Dugopolje
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Hajduk
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš
06.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Zagreb
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Sesvete
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Osijek
13.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dugopolje
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rudeš
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
27.04.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hrvatski dragovoljac
23. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Varaždin
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Istra 1961
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
04.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rijeka
24. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dugopolje
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rudeš
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hrvatski dragovoljac
11.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Sesvete
25. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Zagreb
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dinamo
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Osijek
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
18.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dugopolje
26. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrvatski dragovoljac
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete
25.05.2019. 10:00
1. HNL Juniori
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka117222412+1223
2.Lokomotiva11722198+1123
3.Hajduk116323410+2421
4.Istra 196111551126+620
5.Sesvete116051614+218
6.Dinamo9450139+417
7.Hrvatski dragovoljac115242023-317
8.Osijek114251613+314
9.Dugopolje113441212013
10.Inter-Zaprešić103341413+112
11.Rudeš10406923-1412
12.Slaven Belupo112271425-118
13.Varaždin111461126-157
14.Zagreb111010525-203
9 golova
Jurica Bajić, Ivan Šarić
7 golova
Denis Bušnja
6 golova
Martin Sekulić, Dominik Barukčić
5 golova
Ivan Žutić, Josip Mitrović
4 gola
Mihael Mlinarić, Luka Viduka, Josip Budimir, Silvio Goričan, Petar Radoš, Mihael Kuprešak, Mario Čuić
3 gola
Jasmin Omerović, Mario Vušković, Nikola Šiško, Mate Ilija Barišić, Ivan Šušnjara, Sven Golub, Karlo Perić, Ivan Nekić, Bruno Zdunić
2 gola
Davor Sinjaković, Niko Tolj, Nikola Šprajcer, Tomislav Bliznac, Luka Petrinec, Ivan Krizmanić, Ante Špoljarić, Filip Rosić, Patrick Stanić, Filip Kosić, Karlo Zeman, Marko Čolić, Adam Benić, Teo Brkić, Ivan Durdov, Luka Pavlak, Tomislav Knežević, Ivan Kurbaša, Kenan Delić, Enis Cokaj, Antonio Kulić, Roko Baturina, Antonio Dedić, Tin Jurica, Robert Perić-Komšić, Juraj Ljubić, Zvonimir Fusić, Arijan Brković
1 gol
Ilija Bagarić, Marko Martinović, Daniel Radeljić, Luka Morber, Matija Matulja, Gojko Gadže, Petar Tomek, Karlo Mihoković, Pedro Augusto Correa Amorim, Hristijan Dimov, Sergej Dojčinović, Bleart Tolaj, Gyuhyeong Kim, Luka Duvnjak, Petar Čuić, Tino Klepo, Leo Matijević, Toni Bošnjaković, Dominik Rešetar, Bruno Jenjić, Hrvoje Smolčić, Karlo Matković, Domagoj Babin, Toni Burić, Noa Kovačić, Luka Dajčer, Dominik Masten, Josip Mijatović, Nino Stojanović, Antun Svetić, Lovre Petrović, Josip Kesić, Domagoj Sabljo, Filip Mamić, Vedran Puntar, Luka Tramontana, Petar Mikulić, Mislav Glavinić, Dorian Jakupak, David Lojber, Frane Vidović, Ivan Dolček, Luka Liklin, Luka Mezga, Jurica Barišić, Ivan Brnić, Ivan Biškupović, Filip Zrilić, Gabriel Groznica, Matija Vuić, Ivan Ikić, Filip Šverko, Marko Čovo, Luka Možanić, Martin Dodlek, Luka Jelenić, Mihael Benčić

Ljestvica

1.Rijeka11+1223
2.Lokomotiva11+1123
3.Hajduk11+2421
4.Istra 196111+620
5.Sesvete11+218
6.Dinamo9+417
7.Hrvatski dragovoljac11-317
8.Osijek11+314
9.Dugopolje11013
10.Inter-Zaprešić10+112
11.Rudeš10-1412
12.Slaven Belupo11-118
13.Varaždin11-157
14.Zagreb11-203