Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
25.08.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Zagreb
25.08.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin
25.08.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete
25.08.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hrvatski dragovoljac
25.08.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo
25.08.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš
25.08.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Hajduk
01.09.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Inter-Zaprešić
01.09.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Dugopolje
01.09.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Rijeka
01.09.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva
01.09.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Osijek
01.09.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo
3. kolo
Izvještaj
15.09.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Zagreb
15.09.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961
15.09.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin
15.09.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete
15.09.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hrvatski dragovoljac
15.09.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo
15.09.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš
4. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rudeš
22.09.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Hajduk
22.09.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Inter-Zaprešić
22.09.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje
22.09.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Rijeka
22.09.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva
22.09.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
5. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Zagreb
29.09.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
29.09.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Istra 1961
29.09.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin
29.09.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete
29.09.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Hrvatski dragovoljac
29.09.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo
6. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Slaven Belupo
06.10.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Rudeš
06.10.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk
06.10.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić
06.10.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dugopolje
06.10.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
06.10.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zagreb
13.10.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Osijek
13.10.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo
13.10.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
13.10.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin
13.10.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Sesvete
13.10.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Hrvatski dragovoljac
8. kolo
Izvještaj
20.10.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Hrvatski dragovoljac
20.10.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo
20.10.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Rudeš
20.10.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
20.10.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
20.10.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dugopolje
20.10.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
9. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Zagreb
27.10.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva
27.10.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek
27.10.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
27.10.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Istra 1961
27.10.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Varaždin
27.10.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Sesvete
10. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Sesvete
03.11.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Hrvatski dragovoljac
03.11.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
03.11.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš
03.11.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
03.11.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
03.11.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje
11. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Zagreb
10.11.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka
10.11.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
10.11.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek
10.11.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Dinamo
10.11.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Istra 1961
10.11.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin
12. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Varaždin
24.11.2018. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Sesvete
24.11.2018. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hrvatski dragovoljac
24.11.2018. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo
24.11.2018. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš
24.11.2018. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hajduk
24.11.2018. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Zagreb
01.12.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje
01.12.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Rijeka
01.12.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Lokomotiva
01.12.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Osijek
01.12.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo
01.12.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Istra 1961
08.12.2018. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Dinamo
08.12.2018. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek
08.12.2018. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Lokomotiva
08.12.2018. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Rijeka
08.12.2018. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dugopolje
08.12.2018. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Zagreb
23.02.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš
23.02.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Slaven Belupo
23.02.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hrvatski dragovoljac
23.02.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete
23.02.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin
23.02.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
02.03.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dinamo
02.03.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
02.03.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
02.03.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka
02.03.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dugopolje
02.03.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
02.03.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hajduk
17. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Zagreb
09.03.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
09.03.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hrvatski dragovoljac
09.03.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Sesvete
09.03.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin
09.03.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
09.03.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
18. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek
16.03.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
16.03.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
16.03.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Dugopolje
16.03.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić
16.03.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Hajduk
16.03.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Rudeš
19. kolo
Izvještaj
30.03.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Zagreb
30.03.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrvatski dragovoljac
30.03.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete
30.03.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
30.03.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Istra 1961
30.03.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo
30.03.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
20. kolo
Izvještaj
06.04.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Lokomotiva
06.04.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka
06.04.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Dugopolje
06.04.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
06.04.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Hajduk
06.04.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš
06.04.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
13.04.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Zagreb
13.04.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Sesvete
13.04.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin
13.04.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
13.04.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
13.04.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Osijek
13.04.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
27.04.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka
27.04.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dugopolje
27.04.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
27.04.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
27.04.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rudeš
27.04.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
27.04.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hrvatski dragovoljac
23. kolo
Izvještaj
04.05.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb
04.05.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Varaždin
04.05.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Istra 1961
04.05.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Dinamo
04.05.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
04.05.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
04.05.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rijeka
24. kolo
Izvještaj
11.05.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dugopolje
11.05.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
11.05.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
11.05.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rudeš
11.05.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
11.05.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hrvatski dragovoljac
11.05.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Sesvete
25. kolo
Izvještaj
18.05.2019. 10:00
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Zagreb
18.05.2019. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961
18.05.2019. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dinamo
18.05.2019. 10:00
Cvetkovec, Cvetkovec
Slaven Belupo : Osijek
18.05.2019. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva
18.05.2019. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
18.05.2019. 10:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dugopolje
26. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić
25.05.2019. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk
25.05.2019. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš
25.05.2019. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
25.05.2019. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrvatski dragovoljac
25.05.2019. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete
25.05.2019. 10:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo00000000
2.Dugopolje00000000
3.Hajduk00000000
4.Hrvatski dragovoljac00000000
5.Inter-Zaprešić00000000
6.Istra 196100000000
7.Lokomotiva00000000
8.Osijek00000000
9.Rijeka00000000
10.Rudeš00000000
11.Sesvete00000000
12.Slaven Belupo00000000
13.Varaždin00000000
14.Zagreb00000000

Ljestvica

1.Dinamo000
2.Dugopolje000
3.Hajduk000
4.Hrvatski dragovoljac000
5.Inter-Zaprešić000
6.Istra 1961000
7.Lokomotiva000
8.Osijek000
9.Rijeka000
10.Rudeš000
11.Sesvete000
12.Slaven Belupo000
13.Varaždin000
14.Zagreb000