Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
25.08.2019. 17:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 3Zagreb25.08.2019. 17:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.08.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 2Solin25.08.2019. 11:45, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
24.08.2019. 19:15
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Sesvete24.08.2019. 19:15, Stadion Maksimir, Zagreb
25.08.2019. 17:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Međimurje25.08.2019. 17:45, Rujevica, Rijeka
23.08.2019. 18:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk3 : 3Inter-Zaprešić23.08.2019. 18:45, Poljud, Split
23.08.2019. 20:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 1Slaven Belupo23.08.2019. 20:45, 'ALDO DROSINA', Pula
25.08.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Lokomotiva25.08.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 3Lokomotiva01.09.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
01.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo1 : 3Varaždin01.09.2019. 11:45, Kunovec, Kunovec
30.08.2019. 18:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić4 : 1Istra 196130.08.2019. 18:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
31.08.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 6Hajduk31.08.2019. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
01.09.2019. 17:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Rijeka01.09.2019. 17:45, Sesvete, Sesvete
01.09.2019. 17:30
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 4Dinamo01.09.2019. 17:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
01.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Osijek01.09.2019. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
3. kolo
Izvještaj
04.09.2019. 14:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 0Zagreb04.09.2019. 14:45, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
04.09.2019. 18:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo9 : 0Cibalia04.09.2019. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
04.09.2019. 17:15
Prva HNL Kadeti
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Solin04.09.2019. 17:15, HNK Rijeka, Rijeka
04.09.2019. 17:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Sesvete04.09.2019. 17:45, Poljud, Split
04.09.2019. 18:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19616 : 1Međimurje04.09.2019. 18:45, 'ALDO DROSINA', Pula
04.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Inter-Zaprešić04.09.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Slaven Belupo04.09.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
08.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 1Slaven Belupo08.09.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
08.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 4Lokomotiva08.09.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
08.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje2 : 2Varaždin08.09.2019. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
08.09.2019. 15:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete5 : 2Istra 196108.09.2019. 15:45, Sesvete, Sesvete
09.09.2019. 16:15
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 2Hajduk09.09.2019. 16:15, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.09.2019. 12:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 6Rijeka08.09.2019. 12:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.09.2019. 15:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 5Dinamo08.09.2019. 15:45, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
5. kolo
Izvještaj
15.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo10 : 1Zagreb15.09.2019. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
15.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 0Osijek15.09.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
15.09.2019. 14:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk7 : 0Cibalia15.09.2019. 14:45, Poljud, Split
15.09.2019. 17:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 0Solin15.09.2019. 17:45, 'ALDO DROSINA', Pula
15.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 2Sesvete15.09.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
15.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Međimurje15.09.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
15.09.2019. 12:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Inter-Zaprešić15.09.2019. 12:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
22.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić22.09.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
22.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje : Slaven Belupo22.09.2019. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
21.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete21.09.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
22.09.2019. 16:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin22.09.2019. 16:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
22.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 196122.09.2019. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
22.09.2019. 12:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Hajduk22.09.2019. 12:45, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
21.09.2019. 15:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka21.09.2019. 15:45, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Zagreb29.09.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
15.12.2019. 16:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo15.12.2019. 16:45, Poljud, Split
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek29.09.2019. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Cibalia29.09.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Solin29.09.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Sesvete29.09.2019. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29.09.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje29.09.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
8. kolo
Izvještaj
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Međimurje06.10.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić06.10.2019. 11:45, Sesvete, Sesvete
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo06.10.2019. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva06.10.2019. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin06.10.2019. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196106.10.2019. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
06.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hajduk06.10.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Zagreb13.10.2019. 11:45, Poljud, Split
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka13.10.2019. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo13.10.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek13.10.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Cibalia13.10.2019. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin13.10.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
13.10.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Sesvete13.10.2019. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
10. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Sesvete03.11.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Međimurje03.11.2019. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Inter-Zaprešić03.11.2019. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo03.11.2019. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva03.11.2019. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin03.11.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
03.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Istra 196103.11.2019. 11:45, Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Zagreb10.11.2019. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk10.11.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka10.11.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo10.11.2019. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek10.11.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Cibalia10.11.2019. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
10.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin10.11.2019. 11:45, Sesvete, Sesvete
12. kolo
Izvještaj
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Solin17.11.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Sesvete17.11.2019. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Međimurje17.11.2019. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić17.11.2019. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo17.11.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva17.11.2019. 11:45, Poljud, Split
17.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin17.11.2019. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
13. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zagreb24.11.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196124.11.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk24.11.2019. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka24.11.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Dinamo24.11.2019. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek24.11.2019. 11:45, Sesvete, Sesvete
24.11.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Cibalia24.11.2019. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
14. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Cibalia01.12.2019. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek01.12.2019. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo01.12.2019. 11:45, Sesvete, Sesvete
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Rijeka01.12.2019. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk01.12.2019. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196101.12.2019. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin01.12.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zagreb08.12.2019. 11:45, Kajzerica, Zagreb
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo08.12.2019. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić08.12.2019. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Međimurje08.12.2019. 11:45, Poljud, Split
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete08.12.2019. 11:45, Rujevica, Rijeka
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Solin08.12.2019. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
08.12.2019. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Cibalia08.12.2019. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek23.02.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Dinamo23.02.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Rijeka23.02.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk23.02.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Istra 196123.02.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin23.02.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
23.02.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva23.02.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Zagreb01.03.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić01.03.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Međimurje01.03.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Sesvete01.03.2020. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Solin01.03.2020. 11:45, Poljud, Split
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Cibalia01.03.2020. 11:45, Rujevica, Rijeka
01.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek01.03.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dinamo08.03.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka08.03.2020. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hajduk08.03.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Istra 196108.03.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin08.03.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Lokomotiva08.03.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
08.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo08.03.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
19. kolo
Izvještaj
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Zagreb15.03.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Međimurje15.03.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva15.03.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin15.03.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Cibalia15.03.2020. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Osijek15.03.2020. 11:45, Poljud, Split
15.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo15.03.2020. 11:45, Rujevica, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka22.03.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk22.03.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196122.03.2020. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Varaždin22.03.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva22.03.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo22.03.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
22.03.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Inter-Zaprešić22.03.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
21. kolo
Izvještaj
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagreb05.04.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete05.04.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Solin05.04.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia05.04.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek05.04.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo05.04.2020. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
05.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka05.04.2020. 11:45, Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Hajduk19.04.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Istra 196119.04.2020. 11:45, Rujevica, Rijeka
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin19.04.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva19.04.2020. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo19.04.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Inter-Zaprešić19.04.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
19.04.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje19.04.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
23. kolo
Izvještaj
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb03.05.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Solin03.05.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia03.05.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek03.05.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo03.05.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka03.05.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
03.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk03.05.2020. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
24. kolo
Izvještaj
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Istra 196110.05.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin10.05.2020. 11:45, Poljud, Split
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva10.05.2020. 11:45, Rujevica, Rijeka
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo10.05.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić10.05.2020. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Međimurje10.05.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete10.05.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb17.05.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia17.05.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek17.05.2020. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo17.05.2020. 11:45, ŠRC Zaprešić, Zaprešić
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka17.05.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk17.05.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
17.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196117.05.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Varaždin24.05.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva24.05.2020. 11:45, 'ALDO DROSINA', Pula
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo24.05.2020. 11:45, Poljud, Split
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić24.05.2020. 11:45, Rujevica, Rijeka
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Međimurje24.05.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete24.05.2020. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
24.05.2020. 11:45
Prva HNL Kadeti
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin24.05.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo5500352+3315
2.Hajduk5410204+1613
3.Lokomotiva5410132+1113
4.Varaždin5311118+310
5.Slaven Belupo531154+110
6.Rijeka523082+69
7.Osijek521247-37
8.Istra 19615203111106
9.Inter-Zaprešić5113811-34
10.Sesvete5113915-64
11.Solin511339-64
12.Zagreb5104417-133
13.Međimurje5014318-151
14.Cibalia5005327-240
13 golova
Bartol Barišić
6 golova
Mateo Plehan
5 golova
Marko Josip Čavara
4 gola
Marko Brkljača, Martin Baturina, Tomislav Duvnjak
3 gola
Marko Batur, Ivan Krolo, Ante Crnac, Petar Havojić, David Krčalić, Duje Škugor, Viktor Kanižaj, Dominik Traub, Leonardo Petrović
2 gola
Vito Matijević, Davor Telebar, Bruno Bujan, Ivo Čengić, Rocco Rakovac, Jakov Crnčić, Roko Roguljić, Benjamin Pajković, Luka Stojković, Fran Žilinski, Dorian Houdek, Marko Novak-Stanko, Đevad Selman
1 gol
Erik Vincetić, Fran Vujnović, Alen Bartolić, Lovro Panić Levak, Filip Brekalo, Nikola Obadić, Karlo Perić, Mark Karković, Saša Stojko, Lukas Buić, Marko Marić, Petar Baneković, Luka Bradarić, Benjamin Gibanjek, Luka Romac, Josip Mihalić, Toma Sabo, Paolo Radovančić, Vanja Kulenović, Karlo Morovičanin, Luka Gajski, Mateo Ostović, Luka Hudek, Ivan Ganžulić, Niko Domjanić, Luka Marton, Luka Conjar, Ivan Šaranić, Šimun Šabijan, Luka Andričević, Hugo Ravlić, Moreno Vušković, Ivor Zbožil, Ivan Vidaković, Antoni Bošnjak, Niko Ivančić, Jure Glavaš, Marin Vučković, Duje Ušalj, Dominik Braun, Franko Buljanović, Vinko Rozić, Matej Radojčić, Filip Čuić

Ljestvica

1.Dinamo5+3315
2.Hajduk5+1613
3.Lokomotiva5+1113
4.Varaždin5+310
5.Slaven Belupo5+110
6.Rijeka5+69
7.Osijek5-37
8.Istra 1961506
9.Inter-Zaprešić5-34
10.Sesvete5-64
11.Solin5-64
12.Zagreb5-133
13.Međimurje5-151
14.Cibalia5-240