Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 17:15
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 2Zagreb
23.08.2018. 19:15
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Varaždin
26.08.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Šibenik
26.08.2018. 20:35
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Solin
23.08.2018. 18:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka6 : 0Slaven Belupo
26.08.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Sesvete
26.08.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Hajduk
2. kolo
Izvještaj
02.09.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 1Hajduk
31.08.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Inter-Zaprešić
02.09.2018. 17:45
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo5 : 0Međimurje
02.09.2018. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Rijeka
01.09.2018. 17:45
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva
02.09.2018. 17:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek
10.10.2018. 15:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo
3. kolo
Izvještaj
09.09.2018. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Zagreb
08.09.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 4Istra 1961
09.09.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Varaždin
09.09.2018. 16:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka2 : 1Šibenik
09.09.2018. 17:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 3Solin
09.09.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
09.09.2018. 14:45
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Sesvete
4. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb2 : 1Sesvete
15.09.2018. 12:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 0Hajduk
16.09.2018. 16:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0Inter-Zaprešić
16.09.2018. 17:15
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik6 : 0Međimurje
16.09.2018. 15:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 0Rijeka
16.09.2018. 13:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 3Lokomotiva
15.09.2018. 15:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Osijek
5. kolo
Izvještaj
23.09.2018. 15:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Zagreb
22.09.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Dinamo
22.09.2018. 15:15
Robert Komen, Rijeka
Rijeka0 : 0Istra 1961
22.09.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 5Varaždin
22.09.2018. 17:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Šibenik
22.09.2018. 17:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Solin
22.09.2018. 17:15
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 2Sesvete
6. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Slaven Belupo
30.09.2018. 15:15
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete
30.09.2018. 12:45
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik : Hajduk
30.09.2018. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić
30.09.2018. 13:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Međimurje
13.12.2018. 14:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
30.09.2018. 14:15
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek : Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
07.10.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zagreb
07.10.2018. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Osijek
07.10.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Dinamo
07.10.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
07.10.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin
07.10.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Šibenik
07.10.2018. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Solin
8. kolo
Izvještaj
14.10.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Solin
14.10.2018. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo
14.10.2018. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Sesvete
14.10.2018. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
14.10.2018. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
14.10.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Međimurje
14.10.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
9. kolo
Izvještaj
20.10.2018. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Zagreb
20.10.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Lokomotiva
20.10.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek
20.10.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
20.10.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 1961
20.10.2018. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Varaždin
20.10.2018. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Šibenik
10. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Šibenik
04.11.2018. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Solin
04.11.2018. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
04.11.2018. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete
04.11.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
04.11.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
04.11.2018. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Međimurje
11. kolo
Izvještaj
11.11.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagreb
11.11.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka
11.11.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
11.11.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek
11.11.2018. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Dinamo
11.11.2018. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Istra 1961
11.11.2018. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin
12. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Varaždin
18.11.2018. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Šibenik
18.11.2018. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Solin
18.11.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo
18.11.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete
18.11.2018. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Hajduk
18.11.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Zagreb
25.11.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Međimurje
25.11.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka
25.11.2018. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Lokomotiva
25.11.2018. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek
25.11.2018. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo
25.11.2018. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
02.12.2018. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Istra 1961
02.12.2018. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Dinamo
02.12.2018. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek
02.12.2018. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva
02.12.2018. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Rijeka
02.12.2018. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje
02.12.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Zagreb
09.12.2018. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Sesvete
09.12.2018. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Slaven Belupo
09.12.2018. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Solin
09.12.2018. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik
09.12.2018. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin
09.12.2018. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
24.02.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dinamo
24.02.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
24.02.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
24.02.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka
24.02.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Međimurje
24.02.2019. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
24.02.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk
17. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb
03.03.2019. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
03.03.2019. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin
03.03.2019. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Šibenik
03.03.2019. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Varaždin
03.03.2019. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
03.03.2019. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
18. kolo
Izvještaj
17.03.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek
17.03.2019. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
17.03.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
17.03.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Međimurje
17.03.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Inter-Zaprešić
17.03.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Hajduk
17.03.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
24.03.2019. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Zagreb
24.03.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin
24.03.2019. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Šibenik
24.03.2019. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
24.03.2019. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Istra 1961
24.03.2019. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Dinamo
24.03.2019. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
20. kolo
Izvještaj
31.03.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Lokomotiva
31.03.2019. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka
31.03.2019. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Međimurje
31.03.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
31.03.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Hajduk
31.03.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Sesvete
31.03.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb
07.04.2019. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Šibenik
07.04.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin
07.04.2019. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
07.04.2019. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
07.04.2019. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek
07.04.2019. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
28.04.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka
28.04.2019. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Međimurje
28.04.2019. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
28.04.2019. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
28.04.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Sesvete
28.04.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
28.04.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Solin
23. kolo
Izvještaj
05.05.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Zagreb
05.05.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin
05.05.2019. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Istra 1961
05.05.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo
05.05.2019. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
05.05.2019. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
05.05.2019. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Rijeka
24. kolo
Izvještaj
12.05.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Međimurje
12.05.2019. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
12.05.2019. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
12.05.2019. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete
12.05.2019. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
12.05.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Solin
12.05.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Šibenik
25. kolo
Izvještaj
19.05.2019. 11:45
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Zagreb
19.05.2019. 11:45
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961
19.05.2019. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo
19.05.2019. 11:45
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Osijek
19.05.2019. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva
19.05.2019. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
19.05.2019. 11:45
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje
26. kolo
Izvještaj
26.05.2019. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić
26.05.2019. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Hajduk
26.05.2019. 11:45
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Sesvete
26.05.2019. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
26.05.2019. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Solin
26.05.2019. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik
26.05.2019. 11:45
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo4400131+1212
2.Šibenik5401124+812
3.Hajduk532074+311
4.Rijeka523092+79
5.Lokomotiva521284+47
6.Sesvete520365+16
7.Solin513154+16
8.Osijek520389-16
9.Istra 1961412178-15
10.Slaven Belupo512269-35
11.Varaždin511359-44
12.Zagreb5113512-74
13.Inter-Zaprešić503236-33
14.Međimurje5104219-173
4 gola
Ivan Laća, Noel Bilić
3 gola
Mateo Lisica, Tomislav Kuman, Jurica Jurčec, Antonijo Ivandić, Mateo Tomić
2 gola
Niko Domjanić, Roko Nakić, Đani Medanović, Anto Jozić, Marko Harači, Marko Jelić, Karlo Bužanić, Toni Botica, Marko Domančić, Luka Lišnić, Robert Marijanović, Halid Alghoul, Nikola Pavlović, Luka Soldo, Marijan Starčić, Branimir Ćavar
1 gol
Filip Mekić, Gabriel Groznica, Mateo Beganović, Petar Tomić, Ivan Grozdek, Mihael Đopar, Joško Gvardiol, Vanja Pelko, Bartol Barišić, Dominik Ban, Luka Išlić, Karlo Senčar, Marko Skorić, Doni Grdić, Bruno Gašpar, Fran Tomek, Ivan Ćubelić, Dino Kolar, Luka Prnjak, Josip Hmura, Tin Janušić, Tomislav Gotovac, Bruno Unušić, Niko Gelo, Edi Ajanović, Julian Tornato, Bruno Bujan, David Katuša, Leo Vurušić, Stipe Vladušić, Mateus Matoničkin, Jakov Brekalo, Moreno Vušković, Nikola Lazinica, Luka Ferat, Zvonimir Mijić, Ivan Težački, Mateo Plehan, Jakov-Anton Vasilj, Vicko Ožegović

Ljestvica

1.Dinamo4+1212
2.Šibenik5+812
3.Hajduk5+311
4.Rijeka5+79
5.Lokomotiva5+47
6.Sesvete5+16
7.Solin5+16
8.Osijek5-16
9.Istra 19614-15
10.Slaven Belupo5-35
11.Varaždin5-44
12.Zagreb5-74
13.Inter-Zaprešić5-33
14.Međimurje5-173