Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 15:30
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 0Zagreb
23.08.2018. 17:30
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Varaždin
26.08.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Šibenik
26.08.2018. 18:50
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Solin
23.08.2018. 17:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka0 : 0Slaven Belupo
26.08.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Sesvete
26.08.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Hajduk
2. kolo
Izvještaj
02.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 0Hajduk
31.08.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Inter-Zaprešić
02.09.2018. 16:00
1. HNL Pioniri
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Međimurje
02.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 2Rijeka
01.09.2018. 16:00
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik0 : 5Lokomotiva
02.09.2018. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 3Osijek
10.10.2018. 14:30
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Dinamo
3. kolo
Izvještaj
09.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Zagreb
08.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 3Istra 1961
09.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Varaždin
09.09.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka5 : 0Šibenik
09.09.2018. 16:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 3Solin
09.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Slaven Belupo
09.09.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Sesvete
4. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Sesvete
15.09.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 2Hajduk
16.09.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Inter-Zaprešić
16.09.2018. 15:30
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik0 : 1Međimurje
16.09.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 1Rijeka
16.09.2018. 12:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Lokomotiva
15.09.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 3Osijek
5. kolo
Izvještaj
23.09.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Zagreb
22.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Dinamo
22.09.2018. 13:30
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka1 : 0Istra 1961
22.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Varaždin
22.09.2018. 16:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Šibenik
23.09.2018. 17:30
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Solin
22.09.2018. 15:30
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 0Sesvete
6. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Slaven Belupo
30.09.2018. 13:30
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Sesvete
30.09.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik0 : 2Hajduk
30.09.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 1Inter-Zaprešić
30.09.2018. 12:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Međimurje
19.12.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 5Rijeka
29.09.2018. 12:30
1. HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 4Lokomotiva
7. kolo
Izvještaj
07.10.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Zagreb
07.10.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 2Osijek
06.10.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Dinamo
07.10.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Istra 1961
16.12.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Varaždin
07.10.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Šibenik
07.10.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Solin
8. kolo
Izvještaj
14.10.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb3 : 0Solin
14.10.2018. 14:30
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik2 : 0Slaven Belupo
14.10.2018. 13:15
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 0Sesvete
14.10.2018. 11:30
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Hajduk
14.10.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Inter-Zaprešić
14.10.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Međimurje
14.10.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka
9. kolo
Izvještaj
20.10.2018. 12:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka0 : 0Zagreb
28.10.2018. 11:30
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 2Lokomotiva
20.10.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Osijek
20.10.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Dinamo
20.10.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 0Istra 1961
21.10.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Varaždin
20.10.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 0Šibenik
10. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 13:30
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb2 : 1Šibenik
04.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin3 : 0Solin
03.11.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 1Slaven Belupo
04.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Sesvete
06.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 4Hajduk
04.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić
03.11.2018. 12:30
1. HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Međimurje
11. kolo
Izvještaj
11.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Zagreb
11.11.2018. 14:30
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Rijeka
11.11.2018. 12:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 2Lokomotiva
11.11.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 2Osijek
10.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 3Dinamo
11.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Istra 1961
11.11.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik4 : 1Varaždin
12. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb3 : 2Varaždin
18.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Šibenik
17.11.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Solin
18.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo
18.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Sesvete
18.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Hajduk
18.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Zagreb
24.11.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Međimurje
25.11.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Rijeka
25.11.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo0 : 3Lokomotiva
01.12.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 2Osijek
25.11.2018. 12:30
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik0 : 2Dinamo
25.11.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin6 : 1Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 12:45
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb3 : 2Istra 1961
28.11.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 2Dinamo
02.12.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
S.C. 'Ljubica', Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek
02.12.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 1Lokomotiva
01.12.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Rijeka
02.12.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete7 : 1Međimurje
02.12.2018. 14:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
08.12.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk5 : 0Zagreb
08.12.2018. 11:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Sesvete
09.12.2018. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Slaven Belupo
08.12.2018. 16:30
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 0Solin
08.12.2018. 15:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Šibenik
07.12.2018. 13:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Varaždin
08.12.2018. 13:30
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Dinamo
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Međimurje
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
24.02.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk
17. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Šibenik
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Varaždin
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
03.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
18. kolo
Izvještaj
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Međimurje
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Inter-Zaprešić
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Hajduk
10.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Zagreb
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Solin
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Šibenik
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Istra 1961
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Dinamo
15.03.2019. 14:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
20. kolo
Izvještaj
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Lokomotiva
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Međimurje
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Hajduk
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Sesvete
31.03.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Šibenik
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Varaždin
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek
07.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Međimurje
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Sesvete
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
28.04.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Solin
23. kolo
Izvještaj
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Zagreb
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Istra 1961
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Osijek
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
05.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Rijeka
24. kolo
Izvještaj
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Međimurje
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Solin
12.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Šibenik
25. kolo
Izvještaj
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Zagreb
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 1961
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo : Osijek
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
19.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje
26. kolo
Izvještaj
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Hajduk
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka : Sesvete
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Solin
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik
26.05.2019. 10:00
1. HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva151410362+3443
2.Hajduk151212327+2537
3.Rijeka15942266+2031
4.Dinamo159332413+1130
5.Osijek158163225+725
6.Međimurje157261325-1223
7.Sesvete155551811+720
8.Zagreb155371422-818
9.Solin156091021-1118
10.Slaven Belupo15429519-1414
11.Varaždin152581825-711
12.Istra 19611532101323-1011
13.Inter-Zaprešić15258924-1511
14.Šibenik152013835-276
13 golova
Mislav Petrović
10 golova
Šimun Mikolčić
9 golova
Marko Batur
8 golova
Marko Capan, Bruno Sinković
7 golova
Franko Buljanović
6 golova
Din Begović, Vito Matijević, Fran Čuljak
5 golova
Filip Miškić, Leo Tropšek, Jere Vrcić, Antun Gucić
4 gola
Ivan Balent, Ivan Peršinović, Marko Cukon, Luka Marton, Lukas Buić, Alen Dizdarević, Nikola Obadić, Ivan Verhas, Mateo Pudić, Franko Vidović
3 gola
Tin Gregurić, Benjamin Gibanjek, Petar Ratajec, Gabrijel Rukavina, Jure Pešić, Noel Bodetić, Hugo Ravlić, Anes Krdžalić
2 gola
Marin Kamber, Leo Pućo, Noah Bossi, Lovro Vranić, Marin Prekodravac, Mateo Stanišić, Nikola Zlatunić, Rino Škorlić, Krešimir Nazor, Boško Jemo, Roko Čilaš, Marin Kurteš, Filip Mažar, Toni Radović, Stipe Crljen, Eugen Koret, Matej Matić, Jure Prkačin, Luka Lukanić, Fran Rožmarić, Patrik Klančir, Niko Radujković, Dorian Balog, Noah Janković
1 gol
Stefano Galešić, Rocco Žiković, Luka Glibo, Ivan Lindić, Jakov Gurlica, Marko Brkljača, Borko Božić, Frane Runjić, Andrija Kupsjak, Diego Frank, Luka Radonić, Lovro Gubijan, Juraj Ivanković, Lovro Angelovski, Matija Mendelski, Antun Puljić, Leonard Kirin, Marin Kereša, Josip Baturina, Diego Sekulić, Petar Korov, Mirko Tokić, Dino Bančić, Roko Bakić, Marko Družetić, Filip Vrljić, Ante Jelić, Ivan Kos, Mihael Srbljinović, Mateo Kovačević, Fabijan Šakić, Marino Kukoč, Marin Čubretović, Luka Mrvičin, Mateo Šimić, Borna Lesjak, Diego Folla, Niko Galić Alviž, Niko Gajzler, Eric Flego, Karlo Ostojić, Niko Ivančić, Lukas Pasarić, Jure Glavaš, Maro Katinić, Luka Hočevar, Bruno Tudić, Antonio Klarić-Kukuz

Ljestvica

1.Lokomotiva15+3443
2.Hajduk15+2537
3.Rijeka15+2031
4.Dinamo15+1130
5.Osijek15+725
6.Međimurje15-1223
7.Sesvete15+720
8.Zagreb15-818
9.Solin15-1118
10.Slaven Belupo15-1414
11.Varaždin15-711
12.Istra 196115-1011
13.Inter-Zaprešić15-1511
14.Šibenik15-276