Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
25.08.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Zagreb25.08.2019. 16:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.08.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek2 : 0Solin25.08.2019. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
24.08.2019. 17:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Sesvete24.08.2019. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
25.08.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Međimurje25.08.2019. 16:00, HNK Rijeka, Rijeka
23.08.2019. 17:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Inter-Zaprešić23.08.2019. 17:00, Poljud, Split
23.08.2019. 19:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19616 : 0Slaven Belupo23.08.2019. 19:00, 'ALDO DROSINA', Pula
25.08.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva25.08.2019. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 2Lokomotiva01.09.2019. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
01.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kunovec, Kunovec
Slaven Belupo2 : 3Varaždin01.09.2019. 10:00, Kunovec, Kunovec
30.08.2019. 17:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Istra 196130.08.2019. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
31.08.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 6Hajduk31.08.2019. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
01.09.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Rijeka01.09.2019. 16:00, Sesvete, Sesvete
01.09.2019. 15:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 5Dinamo01.09.2019. 15:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
01.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Osijek01.09.2019. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
3. kolo
Izvještaj
04.09.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek2 : 0Zagreb04.09.2019. 13:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
04.09.2019. 17:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Cibalia04.09.2019. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
04.09.2019. 15:30
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka5 : 0Solin04.09.2019. 15:30, HNK Rijeka, Rijeka
04.09.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Sesvete04.09.2019. 16:00, Poljud, Split
04.09.2019. 17:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19612 : 1Međimurje04.09.2019. 17:00, 'ALDO DROSINA', Pula
04.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Inter-Zaprešić04.09.2019. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Slaven Belupo04.09.2019. 10:00, Kajzerica, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
08.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 1Slaven Belupo08.09.2019. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
08.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva08.09.2019. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje1 : 1Varaždin08.09.2019. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
08.09.2019. 17:45
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Istra 196108.09.2019. 17:45, Sesvete, Sesvete
09.09.2019. 14:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 1Hajduk09.09.2019. 14:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.09.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Rijeka08.09.2019. 11:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.09.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 2Dinamo08.09.2019. 14:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
5. kolo
Izvještaj
15.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Zagreb15.09.2019. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
15.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Osijek15.09.2019. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
15.09.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Cibalia15.09.2019. 13:00, Poljud, Split
15.09.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 1Solin15.09.2019. 16:00, 'ALDO DROSINA', Pula
15.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Sesvete15.09.2019. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Međimurje15.09.2019. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.09.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Inter-Zaprešić15.09.2019. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
6. kolo
Izvještaj
22.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb2 : 1Inter-Zaprešić22.09.2019. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
22.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje2 : 1Slaven Belupo22.09.2019. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
21.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Sesvete21.09.2019. 10:00, Kajzerica, Zagreb
22.09.2019. 15:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 0Varaždin22.09.2019. 15:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
22.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 6Istra 196122.09.2019. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
22.09.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek2 : 0Hajduk22.09.2019. 11:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
21.09.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Rijeka21.09.2019. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 0Zagreb29.09.2019. 13:00, Rujevica, Rijeka
14.12.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 2Dinamo14.12.2019. 11:00, Poljud, Split
29.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Osijek29.09.2019. 10:00, 'ALDO DROSINA', Pula
29.09.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Cibalia29.09.2019. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
29.09.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Solin29.09.2019. 12:30, Kajzerica, Zagreb
29.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Sesvete29.09.2019. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29.09.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Međimurje29.09.2019. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
8. kolo
Izvještaj
06.10.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb2 : 0Međimurje06.10.2019. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
06.10.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Sesvete06.10.2019. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
05.10.2019. 14:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Slaven Belupo05.10.2019. 14:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
06.10.2019. 13:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 1Lokomotiva06.10.2019. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
05.10.2019. 13:30
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 1Varaždin05.10.2019. 13:30, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
06.10.2019. 15:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Istra 196106.10.2019. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.10.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 2Hajduk06.10.2019. 11:00, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
13.10.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 2Zagreb13.10.2019. 14:00, Poljud, Split
13.10.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19615 : 1Rijeka13.10.2019. 11:00, 'ALDO DROSINA', Pula
13.10.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 3Dinamo13.10.2019. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
12.10.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Osijek12.10.2019. 13:00, Kajzerica, Zagreb
13.10.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Cibalia13.10.2019. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.10.2019. 15:30
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Solin13.10.2019. 15:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.10.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje1 : 0Sesvete13.10.2019. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
10. kolo
Izvještaj
03.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 0Sesvete03.11.2019. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
03.11.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 0Međimurje03.11.2019. 16:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
03.11.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Inter-Zaprešić03.11.2019. 12:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
02.11.2019. 13:30
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek1 : 1Slaven Belupo02.11.2019. 13:30, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
03.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Lokomotiva03.11.2019. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
03.11.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
Robert Komen, Rijeka
Rijeka3 : 2Varaždin03.11.2019. 12:30, Robert Komen, Rijeka
03.11.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk1 : 1Istra 196103.11.2019. 11:00, Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
10.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19614 : 1Zagreb10.11.2019. 13:00, 'ALDO DROSINA', Pula
09.11.2019. 09:45
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Hajduk09.11.2019. 09:45, Stadion Varteks, Varaždin
10.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Rijeka10.11.2019. 13:00, Kajzerica, Zagreb
10.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Slaven Belupo10.11.2019. 13:00, Stadion Maksimir, Zagreb
09.11.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Osijek09.11.2019. 14:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje0 : 3Cibalia10.11.2019. 13:00, SRC Trate, Nedelišće
10.11.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 1Solin10.11.2019. 16:00, Sesvete, Sesvete
12. kolo
Izvještaj
17.11.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Solin17.11.2019. 14:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
17.11.2019. 12:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Sesvete17.11.2019. 12:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16.11.2019. 12:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek6 : 0Međimurje16.11.2019. 12:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17.11.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo8 : 0Inter-Zaprešić17.11.2019. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.11.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo19.11.2019. 12:30, Rujevica, Rijeka
17.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Lokomotiva17.11.2019. 10:00, Poljud, Split
17.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19614 : 0Varaždin17.11.2019. 13:00, 'ALDO DROSINA', Pula
13. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Zagreb24.11.2019. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
24.11.2019. 14:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Istra 196124.11.2019. 14:00, Kajzerica, Zagreb
24.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Hajduk24.11.2019. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Rijeka23.11.2019. 13:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.11.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Međimurje24.11.2019. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek5 : 2Sesvete23.11.2019. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24.11.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 0Cibalia24.11.2019. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
14. kolo
Izvještaj
01.12.2019. 12:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Cibalia01.12.2019. 12:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
01.12.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
SC Kava, Vranjic
Solin0 : 1Osijek01.12.2019. 10:00, SC Kava, Vranjic
30.11.2019. 13:00
Prva HNL Pioniri
SRC Grana Klaka, Zagreb
Sesvete0 : 3Dinamo30.11.2019. 13:00, SRC Grana Klaka, Zagreb
01.12.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 2Rijeka01.12.2019. 12:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
01.12.2019. 11:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk01.12.2019. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
01.12.2019. 14:45
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 4Istra 196101.12.2019. 14:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.12.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Varaždin01.12.2019. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
08.12.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Zagreb08.12.2019. 10:00, Kajzerica, Zagreb
08.12.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Slaven Belupo08.12.2019. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
08.12.2019. 13:30
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 1Inter-Zaprešić08.12.2019. 13:30, 'ALDO DROSINA', Pula
08.12.2019. 16:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Međimurje08.12.2019. 16:00, Poljud, Split
07.12.2019. 12:30
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 3Sesvete07.12.2019. 12:30, HNK Rijeka, Rijeka
08.12.2019. 15:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Solin08.12.2019. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.10.2019. 10:00
Prva HNL Pioniri
ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
Osijek0 : 2Cibalia19.10.2019. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek, Velebitska BB
16. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 13:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Osijek22.02.2020. 13:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
23.02.2020. 13:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Dinamo23.02.2020. 13:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
23.02.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 2Rijeka23.02.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
23.02.2020. 11:00
Prva HNL Pioniri
Sesvetski Kraljevec, Sesvetski Kraljevec
Sesvete1 : 6Hajduk23.02.2020. 11:00, Sesvetski Kraljevec, Sesvetski Kraljevec
23.02.2020. 13:30
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje0 : 6Istra 196123.02.2020. 13:30, SRC Trate, Nedelišće
23.02.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Varaždin23.02.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.02.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva23.02.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
01.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Zagreb01.03.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić01.03.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
01.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Međimurje01.03.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
29.02.2020. 14:00
Prva HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19615 : 1Sesvete29.02.2020. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.02.2020. 11:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Solin16.02.2020. 11:00, Poljud, Split
01.03.2020. 13:30
Prva HNL Pioniri
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Cibalia01.03.2020. 13:30, HNK Rijeka, Rijeka
01.03.2020. 13:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Osijek01.03.2020. 13:00, Stadion Maksimir, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
08.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 3Dinamo08.03.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
08.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Rijeka08.03.2020. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.03.2020. 11:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 2Hajduk08.03.2020. 11:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin2 : 2Istra 196108.03.2020. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
07.03.2020. 15:30
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Sesvete1 : 0Varaždin07.03.2020. 15:30, Stadion Maksimir, Zagreb
08.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje0 : 0Lokomotiva08.03.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
08.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo08.03.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
19. kolo
Izvještaj
15.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Zagreb15.03.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
15.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Međimurje15.03.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.03.2020. 15:00
Prva HNL Pioniri
Sesvetski Kraljevec, Sesvetski Kraljevec
Sesvete : Lokomotiva14.03.2020. 15:00, Sesvetski Kraljevec, Sesvetski Kraljevec
13.03.2020. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin13.03.2020. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.03.2020. 10:30
Prva HNL Pioniri
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Cibalia15.03.2020. 10:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14.03.2020. 12:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Osijek14.03.2020. 12:00, Poljud, Split
15.03.2020. 13:30
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo15.03.2020. 13:30, Rujevica, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Rijeka21.03.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
20.03.2020. 11:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk20.03.2020. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196121.03.2020. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
21.03.2020. 14:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Varaždin21.03.2020. 14:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
21.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Lokomotiva21.03.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
21.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo21.03.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
21.03.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Inter-Zaprešić21.03.2020. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
21. kolo
Izvještaj
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagreb05.04.2020. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić05.04.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Solin05.04.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Cibalia05.04.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek05.04.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo05.04.2020. 10:00, 'ALDO DROSINA', Pula
05.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka05.04.2020. 10:00, Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Hajduk08.04.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Istra 196108.04.2020. 10:00, Rujevica, Rijeka
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin08.04.2020. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva08.04.2020. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Slaven Belupo08.04.2020. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Inter-Zaprešić08.04.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje08.04.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
23. kolo
Izvještaj
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Zagreb19.04.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Solin19.04.2020. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia19.04.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek19.04.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo19.04.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka19.04.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk19.04.2020. 10:00, 'ALDO DROSINA', Pula
24. kolo
Izvještaj
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Istra 196126.04.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin26.04.2020. 10:00, Poljud, Split
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva26.04.2020. 10:00, Rujevica, Rijeka
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo26.04.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić26.04.2020. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Međimurje26.04.2020. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
26.04.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete26.04.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25. kolo
Izvještaj
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb03.05.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia03.05.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek03.05.2020. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo03.05.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka03.05.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk03.05.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
03.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196103.05.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Varaždin10.05.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva10.05.2020. 10:00, 'ALDO DROSINA', Pula
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo10.05.2020. 10:00, Poljud, Split
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić10.05.2020. 10:00, Rujevica, Rijeka
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Međimurje10.05.2020. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Sesvete10.05.2020. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
10.05.2020. 10:00
Prva HNL Pioniri
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin10.05.2020. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Istra 19611815215712+4547
2.Dinamo181422518+4344
3.Hajduk1814225113+3844
4.Osijek181143309+2137
5.Lokomotiva187741714+328
6.Rijeka186482628-222
7.Sesvete186482031-1122
8.Varaždin185671522-721
9.Cibalia1853101530-1518
10.Inter-Zaprešić1853101531-1618
11.Slaven Belupo183691531-1615
12.Zagreb1842121331-1814
13.Međimurje1833121048-3812
14.Solin1824121138-2710
16 golova
Marko Cukon
14 golova
Diego Sekulić
13 golova
Lorenzo Travaglia
11 golova
Luka Vrbančić
10 golova
Rocco Žiković, Roko Brajković
9 golova
Vilim Gec
8 golova
Vito Čaić, Dominik Solić, Daniel Brajković
7 golova
Marin Prekodravac
6 golova
Zlatan Košćević, Petar Ivančan
5 golova
Karlo Herceg, Lovro Zvonarek, David Bosak, Ivan Žužić
4 gola
Ivano Srdoč, Stipe Patrick Jurlin, Niko Pučić, Nino Majdov, Josip Ćurak, Roko Peroš, Niko Šerifović, Luka Kapulica, Damjan Markulin, Aldin Delimehić, Luka Đuranović, David Verić Krasnić
3 gola
Antonio Škvorc, Ivan Canjuga, Duje Korač, Adriano Jagušić, Antonio Kaurić, Luka Vračar, Dominik Janković, Nino Duić, Val Bogolin, Sean Šuke, Borna Zrile, Matej Momčilovski
2 gola
Ivan Tomislav Marijan, Marko Goman, Ronald Berisha, Lovro Gal, Leo Ćosić, Fran Krnjak, Vito Šimić, Viktor Puljić, Franco Corelli, Tomislav Arković, Viktor Šimić, Nikola Krištofić, Dominik Tadijanović, Borna Knezović, Filip Mažar, Luka Barić, Marko Vlahovski, Borna Tolić, Matija Ruškovački, Filip Markanović, Luka Duduković, Petar Antolković, Mislav Bačurin, Marin Žgomba, Vinko Horvatić, Paolo Bulić, Dino Horvat, Josip Strmota, Dino Kegalj
1 gol
Matko Jambreuš, Boris Mikloš, Patrik Hudinčec, Fabijan Janeković, Damir Halilović, Ivan Cvetko, Luka Durević, Niko Pavić, Marin Curman, David Petek, Fran Jaklin, Ivano Pletikosić, Toni Bilobrk, Martin Plavec Marković, Tin Levanić, Mihael Pudić, Mate Šimičić, Niko Škrlec, Matej Ivankić, Noa Blažev, Toni Majić, Marko Džalto, Sven Lesjak, Filip Krušelj, Matej Bacinger, Josip Perković, Mihael Vurušić, Stjepan Antonio Piškor, Fabijan Krivak, Ante Barišić, Vito Žgela, Duje Hrgović, Kristijan Katalenac, Ivan Zebić, Fran Blažićko, Dominik Plazibat, Kristijan Gaši, Fran Kobetić, Arian Moslavac, Roko Perković, Mate Ivković, Antun Damjanović, David Šćira, Niko Cindrić, Ivan Katić, Matteo Drk, Mateo Zrinski, Josip Škare, Dino Bradarić, Filip Hrženjak, Jakov Bilajac, Dorian Piškor, Ivan Jakovčić, Ivan Penić-Ivanko, Fran Ivaci

Ljestvica

1.Istra 196118+4547
2.Dinamo18+4344
3.Hajduk18+3844
4.Osijek18+2137
5.Lokomotiva18+328
6.Rijeka18-222
7.Sesvete18-1122
8.Varaždin18-721
9.Cibalia18-1518
10.Inter-Zaprešić18-1618
11.Slaven Belupo18-1615
12.Zagreb18-1814
13.Međimurje18-3812
14.Solin18-2710