Rudeš
:Osijek
Osijek

Pogledaj detaljnije

Subotnji program MAXtv Prve lige donio je remi na Parku mladeži i još jednu osječku pobjedu nad Vinkovčanima, ponovno rezultatom 2:0.

18.03.2017. 18:51

Split - Inter Zaprešić 0:0 (0:0)

Niti u drugoj utakmici 25. kola hrvatskog nogometnog prvenstva pogodaka nije bilo. Nakon Lokomotive i Hajduka u petak navečer, 0:0 su odigrali Split i Inter iz Zaprešića na Parku mladeži.

Zaprešićani su s tim bodom ostali na osmom mjestu ligaškog poretka, iza Lokomotive, a ispred - Splita, koji na devetom mjestu ima 16 osvojenih bodova.

Osijek - Cibalia 2:0 (1:0)

Momčad pod vodstvom Zorana Zekića uspjela je pobjeći četvrtoplasiranom Hajduku na četiri boda prednosti, zahvaljujući subotnjoj pobjedi u slavonskom derbiju protiv Cibalije.

Junak dana bio je osječki Ukrajinac Dmytro Lopa, koji je prvi pogodak postigao u 43. minuti završivši akciju domaćina, a potom je konačnih 2:0 postavio u 55. minuti vrlo lijepim solo-prodorom.

Osijek je tako i po treći put ove sezone pobijedio Cibaliju rezultatom 2:0, a Vinkovčani ostaju posljednji na ljestvici s devet bodova na svom kontu.

Još vijesti s tagovima: Split, Osijek, Inter-Zaprešić, Cibalia