Cibalia
:Rijeka
Rijeka

Pogledaj detaljnije

U prvom susretu 26. kola MAXtv Prve lige Hajduk je kao gost svladao Inter iz Zaprešića rezultatom 3:1.

31.03.2017. 23:40

Nastavak ligaških natjecanja nakon reprezentativne stanke bio je uspješan po momčad Hajduka, koja se s gostovanja u Zaprešiću vratila s punim plijenom te se, barem privremeno, primaknula trećeplasiranom Osijeku na samo bod zaostatka.

Inter je, doduše, vrlo rano poveo: igrala se treća minuta kada je Marko Kolar zatresao Hajdukovu mrežu za 1:0. Na poluvrijeme se ipak otišlo u egalu, s obzirom da je Toma Bašić u 34. minuti zabio za 1:1.

U samo dvije minute drugog dijela, između 65. i 67., Tomislav Mazalović dobio je dva žuta kartona i morao je napustiti igru, a brojčanu je prednost Hajduk kapitalizirao u 78. minuti, kada je Zoran Nižić precizan za vodstvo Splićana.

"Točku na i" Hajdukove pobjede postavio je Franck Ohandza nekoliko minuta prije kraja utakmice (3:1), a Inter je ovim porazom ostao na 23 boda, sedam više od pretposljednjeg Splita i dva manje od sedmoplasirane Lokomotive.