Rudeš
:Slaven Belupo
Slaven Belupo

Pogledaj detaljnije

Nedjeljni program Hrvatski Telekom Prve lige donio je dva neriješena ishoda, u susretima Slavena i Hajduka te Rudeša i Cibalije.

29.10.2017. 21:14

Slaven Belupo - Hajduk 0:0 (0:0)

Splićani su nakon remija u derbiju s Dinamom na Poljudu bodove podijelili i sa Slaven Belupom, na gostovanju u Koprivnici gdje je debi na domaćoj klupi ubilježio nasljednik Željka Kopića, Tomislav Ivković.

Utakmica je završena bez pogodaka, čime se Hajduk poravnao s aktualnim prvakom Rijekom na 25 osvojenih bodova, a u sljedećem kolu na svom terenu dočekuje Rudeš.

Koprivnički je prvoligaš ostao na sedmoj poziciji te sada ima bod više od osmoplasirane Cibalije, a iduće nedjelje snage će odmjeriti s vodećim Dinamom.

Rudeš - Cibalia 1:1 (0:1)

Rudeš i Cibalia remizirali su u Kranjčevićevoj, a gosti iz Vinkovaca poveli su u 37. minuti dvoboja, kada je nakon ubačaja s lijeve strane najbolje reagirao Štrkalj.

Domaći su nogometaši do poravnanja stigli u 74. minuti. Tada je Budimir iskoristio propuste Cibalijine obrane i prebacio vratara Šubarića za konačnih 1:1.

S 13 bodova na kontu, Cibalia ima četiri boda i utakmicu više od pretposljednje Istre 1961, a Rudeš na samom začelju prvoligaške kolone za Puljanima zaostaje bod.

Još vijesti s tagovima: Hajduk, Slaven Belupo, Cibalia, Rudeš