Lokomotiva
:Hajduk
Hajduk

Pogledaj detaljnije

U prvoj utakmici 19. kola hrvatskog prvenstva Inter je kod kuće nadjačao goste iz Vinkovaca, a gledatelji su vidjeli čak pet pogodaka.

08.12.2017. 21:43

Nakon tri utakmice bez pobjede, nogometaši Intera u svom su Zaprešiću svladali Cibaliju rezultatom 3:2, a poveli su već u prvoj minuti susreta, zahvaljujući asistenciji Andrića i preciznom udarcu glavom Blaževića.

Igrala se deseta minuta kada je Galić okončao akciju Muženjaka i Štrkalja za izjednačenje na 1:1, da bi Vinkovčani u sudačkoj nadoknadi prvog dijela i poveli. Svoj je drugi pogodak na utakmici postigao Galić, glavom nakon kornera.

Samo pet minuta nakon početka nastavka, dosuđen je kazneni udarac za Inter, koji u poravnanje na 2:2 pretvara Andrić, a u 68. minuti Cibalia ostaje s igračem manje, zbog drugog žutog kartona Miliću. Inter brojčanu prednost koristi dvije minute poslije, kada Bosec ubacuje, a Blažević ponovno glavom donosi pobjedu Zaprešićanima.

Inter drži petu poziciju, s tri boda manje i utakmicom više od Rijeke, a Cibalia je na osmom mjestu, s bodom i utakmicom više od Istre 1961.

Još vijesti s tagovima: Inter-Zaprešić, Cibalia