Istra 1961
:Rudeš
Rudeš

Pogledaj detaljnije

Osijek je s dva gola razlike slavio nad Rijekom u 22. kolu Hrvatski Telekom Prve lige, dok je Istra 1961 u Puli svladala Lokomotivu s jednim golom razlike.

17.02.2018. 16:31

Osijek - Rijeka 2:1 (0:0)

• Župarić u šestoj minuti zaradio crveni karton i isključen iz igre, Rijeka većinu utakmice igrala s igračem manje
• Grgić zabio za vodstvo Osijeka u 49. minuti, Hajradinović u 56. minuti povećao razliku na 2:0 pogotkom iz kaznenog udarca
• Rijeka smanjila razliku na 2:1 Pavičićevim pogotkom u 87. minuti, utakmica završila trećom uzastopnom pobjedom Osijeka nad Rijekom u sezoni 2017/18
• Osijek preuzeo treće mjesto od Rijeke s jednim bodom prednosti

Istra 1961 - Lokomotiva 1:0 (0:0)

• Utakmica prošla bez pogodaka do same završnice, Ottochian u 84. minuti pogodio za Istru 1961