• Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, -1. kolo

Pogledaj detaljnije

Iako je Slaven Belupo na početku utakmice poveo 3:0, Inter iz Zaprešića uspio je iskoristiti igrača više te iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi izvući remi.

19.04.2018. 21:30

Slaven Belupo - Inter Zaprešić 3:3 (3:1)

• Slaven Belupo blitzkriegom u prve 22 minute poveo 3:0 pogocima Međimoreca, Vidovića i Trebotića
• Na kraju prvog dijela na 3:1 smanjio Rešetar, a potom isključenje Katića ostavilo domaćina s igračem manje
• Mazalović u 70. minuti pogodio za 3:2 te postavio konačnih 3:3 s bijele točke u osmoj minuti nadoknade