Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

24.05.2019. 18:00
Istra 1961
Istra 1961
:Rudeš
Rudeš
25.05.2019. 20:00
Slaven Belupo
Slaven Belupo
:Rijeka
Rijeka
26.05.2019. 19:00
Lokomotiva
Lokomotiva
:Gorica
Gorica
26.05.2019. 19:00
Osijek
Osijek
:Inter-Zaprešić
Inter-Zaprešić
26.05.2019. 19:00
Dinamo
Dinamo
:Hajduk
Hajduk

Pogledaj detaljnije

U sklopu zimskog kampa Hrvatskog nogometnog saveza u Novigradu održan je ždrijeb parova međukola i četvrtfinala Hrvatskog kupa za mlađe uzraste.

foto: Dražen Patarčić
09.01.2019. 16:00

U srijedu su izvlačenju parova Hrvatskog nogometnog kupa za mlađe uzraste prisustvovali glavni instruktor HNS-a Petar Krpan, koordinator natjecanja Neven Šprajcer, predsjednik Povjerenstva HNK mladeži Tomislav Kuzman, član Povjerenstva HNK mladeži Hrvoje Kulušić, disciplinski sudac HNK mladeži Branko Kajfeš, predstavnici klubova te svi sudionici zimskog kampa u Novigradu.

Parove su izvlačili igrači selekcije U-15 Gabrijel Rukavina (Dinamo) i Maro Katinić (Rijeka), zatim igrači selekcije U-16 Robert Pelivan (Hajduk) i Viktor Kanižaj (Dinamo) te igrači selekcije U-17 Luka Škaričić (Hajduk) i Filip Kovačević (Osijek).

HNK pioniri, međukolo (27. veljače):
GOŠK Kaštel Gomilica - Marsonia

HNK pioniri, četvrtfinale (3. travnja):
Gorica - Varaždin
Osijek - Lokomotiva
Hajduk - Radnik Križevci
GOŠK/Marsonia - Rijeka

HNK kadeti, međukolo (27. veljače):
Sloga NG - Zmaj Makarska

HNK kadeti, četvrtfinale (10. travnja):
Bjelovar - Istra 1961
Osijek - Dinamo
Zadar - Sloga/Zmaj
Varaždin - Lokomotiva

HNK juniori, međukolo (27. veljače):
Solin - Slavija Pleternica

HNK juniori, četvrtfinale (3. travnja):
Podravina Ludbreg - Lokomotiva
Solin/Slavija - Osijek
Dinamo - Bjelovar
Hajduk - Istra 1961

Još vijesti

Ljestvica

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Hajduk35+2262
4.Osijek35+2359
5.Gorica35+1056
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo35-1236
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196135-4422
10.Rudeš35-5214