Dinamo
:Rijeka
Rijeka

Pogledaj detaljnije

Mlada momčad hrvatskog prvaka Dinama nastavlja svoj put u Uefinoj Ligi mladeži zahvaljujući dramatičnoj pobjedi nad moskovskim Lokomotivom za osminu finala.

19.02.2019. 17:00

Dinamovi su juniori ove sezone u Uefinoj Ligi mladeži izbacili rumunjski Viitorul te kazahstansku Astanu, da bi u doigravanju za plasman u osminu finala snage odmjerili protiv Lokomotiva iz Moskve.

Poveli su u 13. minuti, nakon što je ubacio Marin, a pogrešku gostujućeg vratara iskoristio Šipoš za svoj treći pogodak u ovom natjecanju.

Gosti iz Rusije propustili su 72. minuti realizirati kazneni udarac - Horkaš je obranio pokušaj Titkova - no izjednačili su na 1:1 preko Fajzulina u sudačkoj nadoknadi.

O pobjedniku su tako odlučivali udarci s bijele točke, a Horkaš je pritom zaustavio Osnova, dok su svi izvođači Dinama bili precizni.

Ždrijeb osmine finala na rasporedu je u petak, 22. veljače, a utakmice se igraju 12. i 13. ožujka.