Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
Video: Poznato još 11 sudionika osmine finala Kupa
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 23. kolo

21.02.2020. 18:00
Varaždin
Varaždin
0 : 2Lokomotiva
Lokomotiva
22.02.2020. 15:00
Hajduk
Hajduk
6 : 0Gorica
Gorica
22.02.2020. 17:30
Rijeka
Rijeka
1 : 0Osijek
Osijek
23.02.2020. 15:00
Dinamo
Dinamo
3 : 2Inter-Zaprešić
Inter-Zaprešić
23.02.2020. 17:30
Istra 1961
Istra 1961
1 : 1Slaven Belupo
Slaven Belupo

Pogledaj detaljnije

U srijedu su odigrane preostale utakmice šesnaestine finala Hrvatskog kupa, osim dvoboja Buje - Rijeka, koji je odgođen zbog poplavljenog terena.

foto: HNS
25.09.2019. 20:00

Nakon što su u utorak plasman u osminu finala Hrvatskog kupa osigurali Slaven Belupo, Osijek, Dinamo i Lokomotive, u srijedu im se pridružilo još 11 momčadi.

Najuvjerljivija je bila Gorica, koja je s 8:0 pobijedila Zagreb, a samo je pogodak manje postigao Inter iz Zaprešića u golijadi u Poreču. Šibenik je prošao visokom pobjedom u Požegi, dok je novi prvoligaš Varaždin svladao prošlosezonskog, momčad Rudeša.

foto: HNS

foto: HNS

foto: HNS

Do pobjede su došli i Hajduk kod Mladosti iz Petrinje, Opatija protiv Novigrada, BSK Bijelo Brdo protiv Cibalije te Vinogradar kod Sloge (NG), a produžeci su za konačni uspjeh trebali Belišću protiv Splita, Istri 1961 protiv Udarnika i Zadru protiv Zagore.

Utakmica Buje - Rijeka nije odigrana zbog poplavljenog terena te je zakazana za 1. listopada s početkom u 15:30 sati.

Hrvatski kup, šesnaestina finala:

Utorak, 24. rujna
Hrvace - Slaven Belupo 1:2
Karlovac - Dinamo 0:7
Oriolik - Lokomotiva 0:3
Vuteks - Osijek 0:8

Srijeda, 25. rujna
Belišće - Split 3:1 (produžeci)
BSK Bijelo Brdo - Cibalia 1:0
Buje - Rijeka odgođeno
Mladost Petrinja - Hajduk 0:2
Opatija - Novigrad 3:1
Poreč - Inter Zaprešić 3:7
Slavonija Požega - Šibenik 1:5
Sloga NG - Vinogradar 1:2
Udarnik - Istra 1961 2:3 (produžeci)
Zagora - Zadar 1:2 (produžeci)
Gorica - Zagreb 8:0
Varaždin - Rudeš 4:2

 

Mladost Petrinja - Hajduk 0:2

 

 

Zagora - Zadar 1:2

 

Varaždin - Rudeš 4:2

 

Sloga NG - Vinogradar 1:2

 

Slavonija Požega - Šibenik 1:5

 

Opatija - Novigrad 3:1

 

Kurilovec - Istra 1961 2:3

 

Jadran Poreč - Inter Zaprešić 3:7

 

Gorica - Zagreb 8:0

 

BSK Bijelo Brdo - Cibalia 1:0

 

Belišće - Split 3:1

Još vijesti

Ljestvica

1.Dinamo23+3256
2.Hajduk23+2244
3.Rijeka23+1041
4.Osijek23+1238
5.Lokomotiva23+637
6.Gorica23-931
7.Slaven Belupo23-1922
8.Inter-Zaprešić23-1617
9.Istra 196123-1716
10.Varaždin23-2115