Hajduk
2 : 0Istra 1961
Istra 1961

Pogledaj detaljnije

Nakon uvodne pobjede protiv Atalante, mlada momčad Dinama ostvarila je još jedan vrijedan uspjeh - remizirala je u gostima kod Manchester Cityja.

01.10.2019. 19:00

Dinamovi su juniori u drugom kolu Uefine Lige mladeži, u kojoj igraju mlade momčadi sudionika Lige prvaka, odigrali neriješeno sa svojim domaćinom, Manchester Cityjem.

Englezi su poveli u 18. minuti preko Doylea, a deset minuta poslije na asistenciju Marina za prvo izjednačenje pogađa Šipoš.

Tik prije odmora Manchester Cityju novu prednost donosi Bernabe, da bi konačnih 2:2 svojim drugim pogotkom na utakmici postavio Šipoš u 80. minuti dvoboja, ovoga puta na asistenciju Krizmanića.

U drugoj utakmici drugog kola Atalanta i Šahtar također su odigrali 2:2, a u sljedećem kolu Dinamo dočekuje Šahtar.