Hajduk
2 : 0Istra 1961
Istra 1961

Pogledaj detaljnije

U prvoj utakmici osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa snage su odmjerili Zadar i Osijek, a na Stanovima su više uspjeha imali gosti iz Slavonije.

23.10.2019. 19:00

Osijek je u srijedu osigurao svoje mjesto u četvrtfinalu ovosezonskog izdanja Hrvatskog kupa zahvaljujući gostujućoj pobjedi nad Zadrom.

Za vodstvo je pogodio Špoljarić u 28. minuti na asistenciju Ndockyta, a već četiri minute poslije Mance postiže vrlo lijep pogodak izvan kaznenog prostora za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Špoljarić svojim drugim pogotkom, u 86. minuti, ovoga puta na asistenciju Žapera.

Preostali dvoboji osmine finala Kupa igraju se za tjedan dana, 30. listopada.