Hajduk
2 : 0Istra 1961
Istra 1961

Pogledaj detaljnije

Momčad Dinama u četvrtom je kolu Lige prvaka ugostila ukrajinski Šahtar te u vrlo dramatičnoj završnici ponovno odigrala neriješeno: nakon 2:2 u gostima, u Zagrebu je bilo 3:3.

06.11.2019. 23:00

Aktualni prvak Hrvatske upisao je svoj drugi ovosezonski remi u grupnoj fazi Lige prvaka, opet remiziravši sa Šahtarom iz Donecka.

Ukrajinci su poveli u 13. minuti preko Alana Patricka, no Dinamo je izjednačio u 25. minuti, kada je najviši u skoku bio Petković.

U završnu fazu utakmice obje su momčadi ušle s desetoricom igrača jer su druge žute kartone zaradili Moro i Marlos, da bi u 83. minuti Ivanušec na asistenciju Petkovića efektno završio akciju poentiravši za 2:1. Šest minuta poslije, Olmo je pronašao Ademija na drugoj vratnici za povećanje prednosti Modrih na 3:1.

Međutim, u trećoj minuti sudačke nadoknade Moraes glavom smanjuje na 3:2, a u posljednjim sekundama Tete realizira kazneni udarac za poravnanje.

U drugoj utakmici četvrtog kola Skupine C Atalanta je kod kuće odigrala neriješenih 1:1 s Manchester Cityjem, pri čemu je izjednačujući pogodak za talijanskog predstavnika postigao Mario Pašalić.

U petom se kolu sastaju Atalanta - Dinamo i Manchester City - Šahtar.