Hajduk
:Varaždin
Varaždin

Pogledaj detaljnije

Disciplinski sudac Hrvatski Telekom Prve lige Alan Klakočer donio je odluke o kaznama po prijavama službenih osoba s utakmica 17. kola HT Prve lige.

04.12.2019. 14:19

Na utakmici Hajduk-Rijeka od strane pripadnika navijačke skupine Torcida na sjevernoj tribini stadiona počevši od 16. minute utakmice evidentirano je paljenje pirotehničkih naprava (posebno u periodima od 26.-31. te 61.-65. minute) pri čemu je zapaljeno sveukupno 96 baklji, 6 topovskih udara, 10 bljeskalica i 3 dimne kutije. Ukupno je 28 baklji ubačeno u ograđeni dio igrališta na atletsku stazu, a zbog stvorene dimne zavjese sudac je u 65. minuti morao prekinuti igru u trajanju od dvije i pol minute. U završnim minutama utakmice u sudačkoj nadoknadi vremena na sjevernoj tribini stadiona evidentirano je neprimjereno skandiranje. Zbog prekršaja iz članka 67. i 88. DP HNS-a i učestalog ponavljanja istih na prvenstvenim utakmicama u tekućem prvenstvu HNK Hajduk je kažnjen odigravanjem prve slijedeće prvenstvene ili kup utakmice (nakon konačnosti odluke) bez prisutnosti gledatelja na sjevernoj tribini Gradskog stadiona Poljud i novčanom kaznom u iznosu od 150.000 kuna.

NK Istra 1961 mora platiti kaznu od 6.000 kuna jer su na utakmici Istra 1961-Dinamo pripadnici domaće navijačke skupine Demoni na sjevernoj tribini stadiona u 29. minuti utakmice zapalili  četiri baklje.

HNK Hajduk mora platiti i kaznu od 5.000 kuna zbog momčadskog prekršaja kažnjivog po članku 54. DP HNS-a (5 žutih kartona).

Još vijesti

• Top 5 poteza 6. kola Druge HNL

23.09.2020.

Top 5 poteza 6. kola Druge HNL

Hrvatska nogometna televizija donosi pet najboljih poteza proteklog kola u drugom razredu hrvatskog nogometa.   Najbolje poteze Druge HNL pogledajte u prilogu:

• Top 5: Najbolji pogoci i obrane 5. kola HT Prve lige

23.09.2020.

Top 5: Najbolji pogoci i obrane 5. kola HT Prve lige

Hrvatska nogometna televizija pripremila je izbor najboljih pogodaka i obrana iz petog kola nove sezone domaćeg prvenstva.   Top 5 pogodaka   Top 5 obrana

23.09.2020.

Hrvatska nogometna televizija donosi sve najzanimljivije trenutke sa svih utakmica Druge Hrvatske nogometne lige. Hrvatski dragovoljac - Inter 3:2   Cibalia - Dinamo II 2:1   Croatia -...

20.09.2020.

Osijek je svoju drugu uzastopnu ligašku pobjedu ubilježio na gostovanju kod Varaždina, a presudio je pogodak Žapera iz 15. minute. Varaždin - Osijek 0:1 (0:1)  • Nakon slavlja u derbiju s Rijekom...