Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
Odigrano pretkolo, poznati parovi šesnaestine finala Kupa
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 5. kolo

-
Rijeka
Rijeka
:Hajduk
Hajduk
18.09.2020. 18:00
Šibenik
Šibenik
3 : 2Lokomotiva
Lokomotiva
19.09.2020. 17:00
Gorica
Gorica
2 : 2Istra 1961
Istra 1961
19.09.2020. 19:05
Dinamo
Dinamo
3 : 3Slaven Belupo
Slaven Belupo
20.09.2020. 19:05
Varaždin
Varaždin
0 : 1Osijek
Osijek

Pogledaj detaljnije

U utorak i srijedu odigrane su utakmice pretkola Hrvatskog nogometnog kupa te su poznati parovi ovosezonske šesnaestine finala.

foto: HNS
10.09.2020. 18:38

Utakmicama pretkola započelo je novo izdanje Hrvatskog nogometnog kupa, u kojemu naslov brani momčad Rijeke, a posebno se istaknula pobjeda momčadi Gaj Mače nad Likom 95, rezultatom 20:2, pri čemu su su po pet pogodaka postigli Rihtar i Šaban.

Zaigrala su i dva prvoligaša: Varaždin je na gostovanju kod Bjelovara slavio 5:0, a Gorica je na domaćem terenu nadjačala Belišće 1:0. Preostali se prvoligaši u natjecanje uključuju u šesnaestini finala, koje će biti odigrano 7. listopada.

Hrvatski kup, pretkolo:
Oriolik - Karlovac 1919 2:1
Kurilovec - Papuk 4:0
Dilj - Virovitica 1:0
Pazinka - Crikvenica 0:2
Graničar Županja - Slavonija 1:0
Segesta - Croatia Zmijavci 3:4
Bjelovar - Varaždin 0:5
GOŠK Dubrovnik 1919 - BSK Bijelo Brdo 4:2
Gorica - Belišće 1:0
Rudar Labin - Primorac Biograd 2:0
Gaj Mače - Lika 95 20:2
Sloga Nova Gradiška - Sesvete 0:3
Mladost Tribunj - Polet 0:2
Mladost Ždralovi - Mladost Petrinja 3:1
Fernandinovac - Ivančica 3:1
Rudar Mursko Središće - Tehnika Koprivnica 3:0

Hrvatski kup, šesnaestina finala:
Dilj - Rijeka
Fernandinovac - Dinamo
Gaj Mače - Lokomotiva
Graničar Županja - Hajduk
Rudar Mursko Središće - Slaven Belupo
Crikvenica - Osijek
Rudar Labin - Inter Zaprešić
Polet - Istra 1961
Croatia Zmijavci - Šibenik
Oriolik - Split
Kurilovec - Vinogradar
GOŠK Dubrovnik 1919 - Zadar
Mladost Ždralovi - Zagreb
Sesvete - Gorica
Novigrad - Rudeš
Varaždin - Cibalia

Još vijesti

Ljestvica

1.Dinamo5+1113
2.Gorica5+713
3.Hajduk4+27
4.Osijek507
5.Varaždin5-37
6.Rijeka4-26
7.Slaven Belupo5-14
8.Šibenik5-24
9.Lokomotiva5-74
10.Istra 19615-51