Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo

05.12.2020. 15:00
Osijek
Osijek
:Varaždin
Varaždin
05.12.2020. 17:05
Lokomotiva
Lokomotiva
:Šibenik
Šibenik
06.12.2020. 15:00
Slaven Belupo
Slaven Belupo
:Dinamo
Dinamo
06.12.2020. 17:05
Hajduk
Hajduk
:Rijeka
Rijeka
07.12.2020. 18:00
Istra 1961
Istra 1961
:Gorica
Gorica

Pogledaj detaljnije

Završena je ovosezonska šesnaestina finala Hrvatskog nogometnog kupa te su poznati parovi osmine finala.

foto: HNS
24.10.2020. 12:00

Utakmice šesnaestine finala Hrvatskog kupa igrale su se od 26. rujna do 20. listopada, a najuvjerljiviji je bio Slaven Belupo, koji je svog domaćina, Rudar iz Murskog Središća, pobijedio rezultatom 9:0.

Međusobni dvoboj u osmini finala izborili su Oriolik i Rudar Labin, te će jedan trećeligaš osigurati svoje mjesto u četvrtfinalu. Utakmice osmine finala na rasporedu su 15. i 16. prosinca, osim dvoboja Kurilovec - Osijek, koji je zakazan za 14. studenoga.

Sažetke svih utakmica pretkola i šesnaestine finala donosi Hrvatska nogometna televizija.

Šesnaestina finala:
Dilj - Rijeka 0:6
Fernandinovac - Dinamo 1:7
Gaj Mače - Lokomotiva 2:3
Graničar Županja - Hajduk 1:2
Rudar Mursko Središće - Slaven Belupo 0:9
Crikvenica - Osijek 1:5
Rudar Labin - Inter Zaprešić 2:0
Polet SMNM - Istra 1961 0:2
Croatia Zmijavci - Šibenik 0:2
Oriolik - Split 1:0
Kurilovec - Vinogradar 6:0
GOŠK Dubrovnik - Zadar 3:0
Mladost Ždralovi - Zagreb 0:1
Sesvete - Gorica 3:4
Novigrad - Rudeš 1:3
Varaždin - Cibalia 2:0

Osmina finala:
Varaždin - Rijeka
Rudeš - Dinamo
Gorica - Lokomotiva
Zagreb - Hajduk
GOŠK Dubrovnik - Slaven Belupo
Kurilovec - Osijek
Oriolik - Rudar Labin
Šibenik - Istra 1961

Još vijesti

Ljestvica

1.Osijek13+1027
2.Dinamo11+1826
3.Gorica12+823
4.Hajduk11+417
5.Slaven Belupo13+317
6.Rijeka9016
7.Šibenik13-713
8.Lokomotiva13-109
9.Varaždin13-119
10.Istra 196112-159