Hrvatski prvak Dinamo slavio je u četvrtak u Austriji, kod Wolfsbergera, rezultatom 3:0 te tako zadržao vodstvo na tablici Skupine K i nastavio svoj niz europskih utakmica u kojima je sačuvao svoju mrežu.
Prvi su pogodak zagrebački Modri postigli nakon sat vremena igre preko Majera, da bi u 75. minuti tu prednost udvostručio Petković, nakon odličnog prodora i asistencije Ademija.
Ademi je asistirao i u prvoj minuti sudačke nadoknade, kada Ivanušec pogađa s ruba šesnaesterca te postavlja konačni ishod.
U emotivnoj večeri u Napulju, gdje je sve bilo u znaku sjećanja na Diega Maradonu, domaćin je protiv Rijeke poveo autogolom Anastasija pet minuta prije poluvremena.
Napoli je naposljetku pobijedio 2:0, a strijelac drugog pogotka bio je Lozano u 75. minuti dvoboja.
U petom kolu Europske lige Dinamo odlazi na noge Feyenoordu, dok Rijeka gostuje kod Real Sociedada. Utakmice su na rasporedu 3. prosinca.
Europska liga, četvrto kolo:
Skupina K: Wolfsberger - Dinamo 0:3, CSKA Moskva - Feyenoord 0:0
Poredak: Dinamo 8, Feyenoord 5, Wolfsberger 4, CSKA Moskva 3
Skupina F: Napoli - Rijeka 2:0, AZ Alkmaar - Real Sociedad 0:0
Poredak: Napoli 9, Real Sociedad 7, AZ Alkmaar 7, Rijeka 0