Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2016/17
  • Ljestvica - 2016/17
1. kolo
Izvještaj
15.07.2016. 20:00Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
17.07.2016. 21:00Cibalia0 : 2Hajduk
17.07.2016. 19:00Dinamo3 : 1Lokomotiva
16.07.2016. 21:00Split0 : 3Rijeka
16.07.2016. 19:00Istra 19610 : 1Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 21:00Inter-Zaprešić0 : 2Osijek
22.07.2016. 20:00Rijeka4 : 1Istra 1961
24.07.2016. 21:00Lokomotiva0 : 0Split
10.08.2016. 19:00Hajduk0 : 4Dinamo
23.07.2016. 19:00Slaven Belupo3 : 2Cibalia
3. kolo
Izvještaj
30.07.2016. 19:00Cibalia3 : 3Inter-Zaprešić
29.07.2016. 20:00Dinamo1 : 1Slaven Belupo
31.07.2016. 21:00Split0 : 1Hajduk
31.07.2016. 19:00Istra 19611 : 1Lokomotiva
31.07.2016. 19:00Osijek0 : 1Rijeka
4. kolo
Izvještaj
07.08.2016. 19:00Inter-Zaprešić1 : 1Rijeka
08.08.2016. 20:00Lokomotiva2 : 3Osijek
07.08.2016. 21:00Hajduk4 : 0Istra 1961
05.08.2016. 20:00Slaven Belupo0 : 0Split
06.08.2016. 19:00Cibalia0 : 2Dinamo
5. kolo
Izvještaj
13.08.2016. 19:00Dinamo2 : 1Inter-Zaprešić
12.08.2016. 20:00Split2 : 2Cibalia
14.08.2016. 19:00Istra 19610 : 0Slaven Belupo
14.08.2016. 21:00Osijek1 : 1Hajduk
13.08.2016. 21:00Rijeka1 : 0Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 19:00Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
21.08.2016. 21:00Hajduk2 : 4Rijeka
20.08.2016. 21:00Slaven Belupo2 : 3Osijek
20.08.2016. 19:00Cibalia1 : 1Istra 1961
19.08.2016. 20:00Dinamo1 : 0Split
7. kolo
Izvještaj
26.08.2016. 20:00Split0 : 0Inter-Zaprešić
28.08.2016. 21:00Istra 19611 : 2Dinamo
27.08.2016. 19:00Osijek2 : 0Cibalia
27.08.2016. 21:00Rijeka2 : 0Slaven Belupo
28.08.2016. 19:00Lokomotiva0 : 2Hajduk
8. kolo
Izvještaj
09.09.2016. 18:00Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk
11.09.2016. 17:00Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva
11.09.2016. 19:00Cibalia0 : 0Rijeka
10.09.2016. 19:00Dinamo0 : 1Osijek
10.09.2016. 17:00Split0 : 3Istra 1961
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 17:00Istra 19614 : 1Inter-Zaprešić
18.09.2016. 17:00Osijek3 : 0Split
18.09.2016. 19:00Rijeka5 : 2Dinamo
16.09.2016. 18:00Lokomotiva4 : 0Cibalia
17.09.2016. 19:00Hajduk4 : 0Slaven Belupo
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 17:00Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
24.09.2016. 19:00Hajduk6 : 1Cibalia
23.09.2016. 18:00Lokomotiva0 : 1Dinamo
25.09.2016. 19:00Rijeka2 : 0Split
25.09.2016. 17:00Osijek1 : 1Istra 1961
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:00Osijek1 : 1Inter-Zaprešić
30.09.2016. 18:00Istra 19610 : 2Rijeka
01.10.2016. 17:00Split0 : 2Lokomotiva
02.10.2016. 17:00Dinamo0 : 0Hajduk
02.10.2016. 19:00Cibalia0 : 0Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 17:00Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia
14.10.2016. 18:00Slaven Belupo0 : 1Dinamo
16.10.2016. 17:00Hajduk2 : 1Split
15.10.2016. 15:00Lokomotiva2 : 1Istra 1961
16.10.2016. 15:00Rijeka3 : 0Osijek
13. kolo
Izvještaj
23.10.2016. 17:00Rijeka1 : 0Inter-Zaprešić
23.10.2016. 15:00Osijek1 : 0Lokomotiva
22.10.2016. 15:00Istra 19610 : 0Hajduk
21.10.2016. 18:00Split3 : 0Slaven Belupo
22.10.2016. 17:00Dinamo3 : 0Cibalia
14. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 15:00Inter-Zaprešić0 : 1Dinamo
31.10.2016. 18:00Cibalia1 : 0Split
29.10.2016. 17:00Slaven Belupo2 : 0Istra 1961
30.10.2016. 17:00Hajduk1 : 0Osijek
30.10.2016. 15:00Lokomotiva0 : 2Rijeka
15. kolo
Izvještaj
04.11.2016. 18:00Lokomotiva0 : 1Inter-Zaprešić
05.11.2016. 15:00Rijeka2 : 1Hajduk
05.11.2016. 17:15Osijek1 : 0Slaven Belupo
06.11.2016. 15:00Istra 19613 : 2Cibalia
06.11.2016. 17:00Split0 : 1Dinamo
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 15:00Inter-Zaprešić2 : 0Split
18.11.2016. 18:00Dinamo1 : 1Istra 1961
20.11.2016. 15:00Cibalia0 : 2Osijek
20.11.2016. 17:00Slaven Belupo0 : 0Rijeka
19.11.2016. 17:00Hajduk1 : 0Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
27.11.2016. 17:00Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić
25.11.2016. 18:00Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo
26.11.2016. 17:00Rijeka2 : 0Cibalia
27.11.2016. 15:00Osijek0 : 2Dinamo
26.11.2016. 15:00Istra 19611 : 0Split
18. kolo
Izvještaj
05.12.2016. 18:00Inter-Zaprešić2 : 2Istra 1961
04.12.2016. 17:00Split1 : 1Osijek
03.12.2016. 15:00Dinamo1 : 1Rijeka
03.12.2016. 17:15Cibalia1 : 4Lokomotiva
04.12.2016. 15:00Slaven Belupo2 : 1Hajduk
19. kolo
Izvještaj
09.12.2016. 18:00Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
10.12.2016. 15:00Cibalia1 : 2Hajduk
11.12.2016. 15:00Dinamo3 : 1Lokomotiva
11.12.2016. 17:00Split0 : 2Rijeka
10.12.2016. 17:00Istra 19611 : 3Osijek
20. kolo
Izvještaj
16.12.2016. 18:00Inter-Zaprešić2 : 2Osijek
17.12.2016. 17:15Rijeka1 : 0Istra 1961
18.12.2016. 17:00Lokomotiva3 : 0Split
17.12.2016. 15:00Hajduk0 : 1Dinamo
18.12.2016. 15:00Slaven Belupo4 : 0Cibalia
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 15:00Cibalia1 : 1Inter-Zaprešić
18.02.2017. 17:00Dinamo1 : 0Slaven Belupo
19.02.2017. 17:00Split1 : 1Hajduk
17.02.2017. 18:00Istra 19611 : 0Lokomotiva
19.02.2017. 15:00Osijek2 : 3Rijeka
22. kolo
Izvještaj
26.02.2017. 17:00Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka
25.02.2017. 17:00Lokomotiva2 : 0Osijek
24.02.2017. 18:00Hajduk4 : 0Istra 1961
25.02.2017. 15:00Slaven Belupo0 : 1Split
26.02.2017. 15:00Cibalia1 : 2Dinamo
23. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00Dinamo2 : 0Inter-Zaprešić
05.03.2017. 17:00Split1 : 0Cibalia
03.03.2017. 18:00Istra 19610 : 0Slaven Belupo
05.03.2017. 15:00Osijek2 : 1Hajduk
04.03.2017. 17:00Rijeka2 : 1Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
10.03.2017. 18:00Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva
11.03.2017. 17:00Hajduk1 : 1Rijeka
12.03.2017. 17:00Slaven Belupo1 : 2Osijek
12.03.2017. 15:00Cibalia0 : 2Istra 1961
11.03.2017. 15:00Dinamo4 : 0Split
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00Split0 : 0Inter-Zaprešić
19.03.2017. 15:00Istra 19610 : 3Dinamo
18.03.2017. 17:00Osijek2 : 0Cibalia
19.03.2017. 17:00Rijeka3 : 2Slaven Belupo
17.03.2017. 18:00Lokomotiva0 : 0Hajduk
26. kolo
Izvještaj
31.03.2017. 18:00Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk
01.04.2017. 15:00Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva
02.04.2017. 19:00Cibalia0 : 3Rijeka
01.04.2017. 19:00Dinamo2 : 1Osijek
02.04.2017. 15:00Split0 : 1Istra 1961
27. kolo
Izvještaj
09.04.2017. 15:00Istra 19611 : 0Inter-Zaprešić
09.04.2017. 19:00Osijek4 : 0Split
08.04.2017. 19:00Rijeka1 : 1Dinamo
07.04.2017. 18:00Lokomotiva4 : 1Cibalia
08.04.2017. 15:00Hajduk1 : 1Slaven Belupo
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
14.04.2017. 18:00Hajduk3 : 0Cibalia
14.04.2017. 20:00Lokomotiva1 : 2Dinamo
15.04.2017. 15:00Rijeka2 : 0Split
15.04.2017. 19:00Osijek2 : 0Istra 1961
29. kolo
Izvještaj
21.04.2017. 18:00Osijek2 : 1Inter-Zaprešić
22.04.2017. 19:00Istra 19611 : 1Rijeka
23.04.2017. 15:00Split0 : 0Lokomotiva
22.04.2017. 15:00Dinamo0 : 2Hajduk
21.04.2017. 20:00Cibalia3 : 1Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 18:00Inter-Zaprešić1 : 1Cibalia
25.04.2017. 18:00Slaven Belupo2 : 1Dinamo
26.04.2017. 20:00Hajduk5 : 2Split
26.04.2017. 16:00Lokomotiva1 : 0Istra 1961
25.04.2017. 20:00Rijeka2 : 0Osijek
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 19:00Rijeka2 : 0Inter-Zaprešić
01.05.2017. 18:00Osijek1 : 0Lokomotiva
30.04.2017. 15:00Istra 19610 : 2Hajduk
30.04.2017. 19:00Split0 : 0Slaven Belupo
29.04.2017. 15:00Dinamo6 : 0Cibalia
32. kolo
Izvještaj
04.05.2017. 18:00Inter-Zaprešić0 : 3Dinamo
07.05.2017. 19:00Cibalia1 : 0Split
07.05.2017. 17:00Slaven Belupo2 : 0Istra 1961
06.05.2017. 17:00Hajduk5 : 1Osijek
06.05.2017. 19:00Lokomotiva1 : 0Rijeka
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 15:00Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić
13.05.2017. 17:00Rijeka2 : 0Hajduk
13.05.2017. 19:00Osijek3 : 0Slaven Belupo
12.05.2017. 18:00Istra 19611 : 2Cibalia
12.05.2017. 20:00Split0 : 1Dinamo
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 16:00Inter-Zaprešić1 : 0Split
17.05.2017. 18:00Dinamo2 : 1Istra 1961
16.05.2017. 17:00Cibalia1 : 1Osijek
17.05.2017. 20:00Slaven Belupo0 : 2Rijeka
16.05.2017. 19:00Hajduk1 : 1Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00Hajduk6 : 0Inter-Zaprešić
20.05.2017. 17:00Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo
21.05.2017. 19:00Rijeka4 : 0Cibalia
21.05.2017. 17:00Osijek0 : 1Dinamo
22.05.2017. 18:00Istra 19611 : 0Split
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 16:00Inter-Zaprešić0 : 3Istra 1961
26.05.2017. 20:00Split0 : 1Osijek
27.05.2017. 19:00Dinamo5 : 2Rijeka
26.05.2017. 20:00Cibalia1 : 1Lokomotiva
26.05.2017. 18:00Slaven Belupo1 : 2Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1RIJEKA3627727123+4888
2DINAMO3627546824+4486
3HAJDUK3620977031+3969
4OSIJEK36206105237+1566
5LOKOMOTIVA36128164138+344
6ISTRA 196136109173349-1639
7SLAVEN BELUPO36911163645-938
8INTER-ZAPREŠIĆ36513182657-3128
9CIBALIA3649232679-5321
10SPLIT3639241252-4018

Ljestvica

1.Dinamo16+2640
2.Hajduk16+928
3.Osijek16+828
4.Rijeka16+1526
5.Inter-Zaprešić17-323
6.Lokomotiva17-522
7.Slaven Belupo16-517
8.Cibalia16-1814
9.Istra 196116-813
10.Rudeš16-1911