Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
1. kolo
Izvještaj
20.07.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Inter-Zaprešić
20.07.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo
20.07.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
20.07.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin
20.07.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
2. kolo
Izvještaj
27.07.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
27.07.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk
27.07.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
27.07.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo
27.07.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek
3. kolo
Izvještaj
03.08.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
03.08.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica
03.08.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo
03.08.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
03.08.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
10.08.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
10.08.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
10.08.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka
10.08.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
5. kolo
Izvještaj
17.08.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
17.08.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek
17.08.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica
17.08.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
17.08.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
24.08.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin
24.08.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961
24.08.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
24.08.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
7. kolo
Izvještaj
31.08.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
31.08.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
31.08.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
31.08.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica
31.08.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo
14.09.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva
14.09.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin
14.09.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
14.09.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk
9. kolo
Izvještaj
21.09.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
21.09.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
21.09.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo
21.09.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
21.09.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica
10. kolo
Izvještaj
28.09.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Gorica
28.09.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek
28.09.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
28.09.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka
28.09.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
11. kolo
Izvještaj
05.10.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
05.10.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin
05.10.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
05.10.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
05.10.2019. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica
12. kolo
Izvještaj
19.10.2019. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek
19.10.2019. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo
19.10.2019. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka
19.10.2019. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
19.10.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961
13. kolo
Izvještaj
26.10.2019. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić
26.10.2019. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva
26.10.2019. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
26.10.2019. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica
26.10.2019. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
14. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
02.11.2019. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka
02.11.2019. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk
02.11.2019. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961
02.11.2019. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
09.11.2019. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
09.11.2019. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Gorica
09.11.2019. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek
09.11.2019. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo
16. kolo
Izvještaj
23.11.2019. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka
23.11.2019. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
23.11.2019. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961
23.11.2019. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin
23.11.2019. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
30.11.2019. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
30.11.2019. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
30.11.2019. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek
30.11.2019. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo
30.11.2019. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
07.12.2019. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 1961
07.12.2019. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin
07.12.2019. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
07.12.2019. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
14.12.2019. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Inter-Zaprešić
14.12.2019. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo
14.12.2019. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva
14.12.2019. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin
14.12.2019. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 1961
20. kolo
Izvještaj
01.02.2020. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
01.02.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk
01.02.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka
01.02.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo
01.02.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić
08.02.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica
08.02.2020. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo
08.02.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva
08.02.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Varaždin
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin
15.02.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 1961
15.02.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
15.02.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka
15.02.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo
23. kolo
Izvještaj
22.02.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Inter-Zaprešić
22.02.2020. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek
22.02.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica
22.02.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo
22.02.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
29.02.2020. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva
29.02.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin
29.02.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 1961
29.02.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk
29.02.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
25. kolo
Izvještaj
04.03.2020. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić
04.03.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Dinamo
04.03.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Osijek
04.03.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica
04.03.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo
07.03.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva
07.03.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin
07.03.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 1961
07.03.2020. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Hajduk
27. kolo
Izvještaj
14.03.2020. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić
14.03.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Rijeka
14.03.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo
14.03.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek
14.03.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica
28. kolo
Izvještaj
21.03.2020. 17:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Gorica
21.03.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek
21.03.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo
21.03.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka
21.03.2020. 17:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Hajduk
29. kolo
Izvještaj
04.04.2020. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Inter-Zaprešić
04.04.2020. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin
04.04.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva
04.04.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo
04.04.2020. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica
30. kolo
Izvještaj
11.04.2020. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek
11.04.2020. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo
11.04.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka
11.04.2020. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk
11.04.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 1961
31. kolo
Izvještaj
18.04.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić
18.04.2020. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Lokomotiva
18.04.2020. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo
18.04.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica
18.04.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek
32. kolo
Izvještaj
22.04.2020. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo
22.04.2020. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka
22.04.2020. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk
22.04.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 1961
22.04.2020. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin
33. kolo
Izvještaj
25.04.2020. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Inter-Zaprešić
25.04.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo
25.04.2020. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Gorica
25.04.2020. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek
25.04.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Dinamo
34. kolo
Izvještaj
02.05.2020. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka
02.05.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk
02.05.2020. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 1961
02.05.2020. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin
02.05.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
09.05.2020. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić
09.05.2020. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica
09.05.2020. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek
09.05.2020. 19:00
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 1961 : Dinamo
09.05.2020. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Rijeka
36. kolo
Izvještaj
17.05.2020. 19:00
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hajduk
17.05.2020. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 1961
17.05.2020. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin
17.05.2020. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva
17.05.2020. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo

Ljestvica

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000