Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Hrvoje Babec9791210
Ivan Banić9810010
Fran Brodić571100
Younes Delfi4121000
Albi Doka4300020
Matija Dvorneković8260100
Toni Fruk6182020
Niko Janković227000
Aleksandar Jovičić9810030
Patrik Jug11000
Anthony Kalik4164130
Cheick KEITA8649020
Krešimir Krizmanić7630030
Kristijan Lovrić9792320
Saša Marjanović190010
Serge-Junior Bertil Nicolas Martinsson Ngouali7544010
Dieye Matar9583210
Josip Mitrović9575000
Nasiru Moro190010
Musa Muhammed4360010
Blessing Muyiwa Olabiran15000
Jurica Pršir7286020
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden5231020
Vlatko Stojanovski4168000
Martin Šroler8333010

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Krunoslav Rendulić

1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Gorica17.07.2021. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Hajduk07.08.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
13.08.2021. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica13.08.2021. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
10.09.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Hrv. dragovoljac10.09.2021. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka26.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica01.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196116.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica23.10.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo30.10.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica06.11.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva20.11.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Gorica27.11.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek04.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.12.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik18.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica29.01.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk05.02.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica12.02.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo19.02.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hrv. dragovoljac05.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka19.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196109.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica16.04.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo23.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica30.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Gorica14.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka8521159+617
2.Osijek9522129+317
3.Dinamo7511135+816
4.Hajduk8512148+616
5.Gorica94141112-113
6.Lokomotiva83231310+311
7.Šibenik93151416-210
8.Istra 19618215916-77
9.Slaven Belupo9135610-46
10.Hrv. dragovoljac91261022-125

Sljedeća utakmica

Gorica - Rijeka

26.09.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Osijek - Gorica 3:2

19.09.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.Rijeka8+617
2.Osijek9+317
3.Dinamo7+816
4.Hajduk8+616
5.Gorica9-113
6.Lokomotiva8+311
7.Šibenik9-210
8.Istra 19618-77
9.Slaven Belupo9-46
10.Hrv. dragovoljac9-125