Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Hrvoje Babec2171100
Ivan Banić2180010
Fran Brodić219000
Matija Dvorneković254000
Toni Fruk254010
Aleksandar Jovičić2180000
Cheick KEITA2180010
Krešimir Krizmanić190000
Kristijan Lovrić2176000
Serge-Junior Bertil Nicolas Martinsson Ngouali2176000
Dieye Matar2159110
Josip Mitrović2124000
Nasiru Moro190010
Musa Muhammed2180000
Jurica Pršir211000
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden13000
Martin Šroler2124000

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Krunoslav Rendulić

1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 21:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Gorica17.07.2021. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 21:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk07.08.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica14.08.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo21.08.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica28.08.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hrv. dragovoljac11.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica18.09.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka25.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.10.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196116.10.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica23.10.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo30.10.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica06.11.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva20.11.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Gorica27.11.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek04.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.12.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik18.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica29.01.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk05.02.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica12.02.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo19.02.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hrv. dragovoljac05.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka19.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196109.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica16.04.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo23.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica30.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Gorica14.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Gorica

31.07.2021.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Gorica - Šibenik 3:1

24.07.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70