Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Hrvoje Babec161296210
Ivan Banić11990010
Fran Brodić7119100
Younes Delfi10455011
Albi Doka10731040
Matija Dvorneković12307100
Toni Fruk14572420
Niko Janković7103010
Aleksandar Jovičić151350060
Patrik Jug11000
Anthony Kalik11686350
Cheick KEITA141184030
Dominik Kotarski6540000
Krešimir Krizmanić121080040
Kristijan Lovrić151263540
Saša Marjanović2180110
Serge-Junior Bertil Nicolas Martinsson Ngouali10632010
Dieye Matar16996210
Josip Mitrović17948010
Nasiru Moro190010
Musa Muhammed8720030
Blessing Muyiwa Olabiran217000
Jurica Pršir14778140
Elvis Sarić5350030
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden8501020
Vlatko Stojanovski11419020
Joey Suk16000
Jozo Šimunović190000
Martin Šroler10351010

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Krunoslav Rendulić

1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Gorica17.07.2021. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Hajduk07.08.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
13.08.2021. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica13.08.2021. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
10.09.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Hrv. dragovoljac10.09.2021. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 4Rijeka26.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Gorica01.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196116.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Gorica23.10.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Dinamo30.10.2021. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
05.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica05.11.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Lokomotiva21.11.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 1Gorica27.11.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek04.12.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica11.12.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik18.12.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica29.01.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk05.02.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Gorica12.02.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo19.02.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hrv. dragovoljac05.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka19.03.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196109.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica16.04.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo23.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica30.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Gorica14.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1610422512+1334
2.Rijeka1610333624+1233
3.Hajduk169342716+1130
4.Dinamo148423212+2028
5.Gorica177462223-125
6.Lokomotiva176472523+222
7.Šibenik165382326-318
8.Istra 1961164392036-1615
9.Slaven Belupo1734101527-1213
10.Hrv. dragovoljac1714121440-267

Sljedeća utakmica

Gorica - Osijek

04.12.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Hrv. dragovoljac - Gorica 0:1

27.11.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Osijek16+1334
2.Rijeka16+1233
3.Hajduk16+1130
4.Dinamo14+2028
5.Gorica17-125
6.Lokomotiva17+222
7.Šibenik16-318
8.Istra 196116-1615
9.Slaven Belupo17-1213
10.Hrv. dragovoljac17-267