Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Iyayi Believe Atiemwen9718240
Hrvoje Babec332758340
Ivan Banić11990010
Luka Brlek11000
Caio Da Cruz Oliveira Queiroz16919131
Jan Paolo Debijađi190000
Younes Delfi21796111
Albi Doka13965050
Matija Dvorneković15382100
Toni Fruk281349520
Paulius Golubickas12400110
Aleksandar Jovičić312790181
Patrik Jug593000
Anthony Kalik2619497120
Cheick KEITA272304081
Dominik Kotarski232070010
Krešimir Krizmanić241858040
Saša Marjanović6261120
Serge-Junior Bertil Nicolas Martinsson Ngouali12788010
Dieye Matar251241210
Josip Mitrović322097150
Nasiru Moro190010
Musa Muhammed201682190
Lovro Nezirović12000
Blessing Muyiwa Olabiran441000
Jurica Pršir281778270
Elvis Sarić5350030
Vinko Skrbin110000
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden211460050
Vlatko Stojanovski22791230
Joey Suk9477000
Jozo Šimunović7492020
Martin Šroler12390010

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail: info@hnk-gorica.hr
Webwww.hnk-gorica.hr
Telefon: + 385 1 6265 152
Fax: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine: Renato Ivanuš

Tehnički direktor: Darko Blažinčić

Trener: Samir Toplak

1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Gorica17.07.2021. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 3Hajduk07.08.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
13.08.2021. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica13.08.2021. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
10.09.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Hrv. dragovoljac10.09.2021. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 4Rijeka26.09.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 2Gorica01.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196116.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Gorica23.10.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 2Dinamo30.10.2021. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
05.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica05.11.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Lokomotiva21.11.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 1Gorica27.11.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek04.12.2021. 13:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Gorica11.12.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 3Šibenik18.12.2021. 13:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
28.01.2022. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Gorica28.01.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 4Hajduk05.02.2022. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:05
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Gorica12.02.2022. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
18.02.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Slaven Belupo18.02.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Gorica26.02.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
06.03.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 0Hrv. dragovoljac06.03.2022. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 17:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Gorica13.03.2022. 17:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Rijeka19.03.2022. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Gorica02.04.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
08.04.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196108.04.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
15.04.2022. 20:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Gorica15.04.2022. 20:05, Gradski stadion Poljud, Split
32. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 19:05
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Dinamo24.04.2022. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Gorica30.04.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 3Lokomotiva07.05.2022. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
13.05.2022. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 2Gorica13.05.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3523756521+4476
2.Hajduk3521956328+3572
3.Osijek35191154828+2068
4.Rijeka35195117051+1962
5.Lokomotiva361213115550+549
6.Gorica35128154249-744
7.Slaven Belupo3699183554-1936
8.Šibenik3695224675-2932
9.Istra 196136710194267-2531
10.Hrv. dragovoljac3547243174-4319

Sljedeća utakmica

Gorica - Osijek

21.05.2022.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Hrv. dragovoljac - Gorica 0:2

13.05.2022.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo35+4476
2.Hajduk35+3572
3.Osijek35+2068
4.Rijeka35+1962
5.Lokomotiva36+549
6.Gorica35-744
7.Slaven Belupo36-1936
8.Šibenik36-2932
9.Istra 196136-2531
10.Hrv. dragovoljac35-4319