Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Gorica

HNK Gorica
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, Velika Gorica
Web: www.hnk-gorica.hr
Godina osnutka: 2009.
Stadion: ŠRC Velika Gorica (8.000)
Nadimak: Goričani, Bikovi

Gorica
Gorica
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Hrvoje Babec272287250
Ivan Banić151350020
Dario Čanađija7425100
Younes Delfi344100
Albi Doka181326141
Matija Dvorneković26852040
Paulius Golubickas12304020
Jiloan Mohamed Hamad21856210
Aleksandar Jovičić221980130
Kristijan Kahlina141260010
Anthony Kalik211473280
Cheick KEITA4168010
Krešimir Krizmanić221778020
Kristijan Lovrić2620981540
Serge-Junior Bertil Nicolas Martinsson Ngouali6109010
Dieye Matar241467520
Josip Mitrović20728330
Nasiru Moro10543131
Ognjen Mudrunski22933810
Musa Muhammed191409040
Pape Cherif Ndiaye2158010
Silvanus NIMELI5299041
Jurica Pršir9218010
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden201740141
Joey Suk211580140
Dario Špikić271694330

Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10410 Velika Gorica
e-mail
: info@hnk-gorica.hr
Web
: www.hnk-gorica.hr
Telefon
: + 385 1 6265 152
Fax
: + 385 1 6265 232
Predsjednik kluba
: Nenad Črnko
Predsjednik skupštine
: Renato Ivanuš
Sportski direktor: Darko Blažinčić
TrenerSiniša Oreščanin

1. kolo
Izvještaj
14.08.2020. 20:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 5Gorica14.08.2020. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica22.08.2020. 17:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
28.08.2020. 20:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Šibenik28.08.2020. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 19:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Gorica13.09.2020. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Istra 196119.09.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica26.09.2020. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 19:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Hajduk03.10.2020. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Gorica17.10.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
17.02.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Rijeka17.02.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
10. kolo
Izvještaj
23.11.2020. 18:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Varaždin23.11.2020. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
02.12.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Slaven Belupo02.12.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 19:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Gorica20.11.2020. 19:05, Šubićevac, Šibenik
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Lokomotiva28.11.2020. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
19.01.2021. 16:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Gorica19.01.2021. 16:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Osijek12.12.2020. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
20.12.2020. 17:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 4Gorica20.12.2020. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
17. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 17:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 4Dinamo23.01.2021. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
18. kolo
Izvještaj
31.01.2021. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 2Gorica31.01.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Gorica03.02.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
08.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Gorica08.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Šibenik13.02.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Gorica20.02.2021. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
28.02.2021. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Istra 196128.02.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
07.03.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Gorica07.03.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 17:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Hajduk13.03.2021. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
21.03.2021. 17:30
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Gorica21.03.2021. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 20:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 4Rijeka03.04.2021. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
28. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Varaždin10.04.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 18:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Slaven Belupo16.04.2021. 18:05, Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
20.04.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica20.04.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
31. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva24.04.2021. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica02.05.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 19:10
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek07.05.2021. 19:10, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 20:10
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Gorica12.05.2021. 20:10, Gradski stadion Poljud, Split
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo15.05.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Gorica22.05.2021. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Šibenik - Gorica

20.04.2021.

Šubićevac, Šibenik

Prethodna utakmica

Gorica - Slaven Belupo 0:1

16.04.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920