Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Boureima Hassane Bande8535120
Marko Bibić11000
Slavko Blagojević221823091
Petar Bosančić1915930100
Joao Pedro Eira Antunes Da Silva4305000
Adrian Fuentes Gonzalez11449000
Einar Galilea Azaceta1815590100
Sergio Gonzalez Teston171245040
Šime Gržan262313520
Gedeon Guzina251219110
Dino Halilović13482020
Taichi Hara7608110
Luka Hujber151159040
Antonio Ivančić191020410
Lovro Juric5450000
Dylan James Christopher Levitt361000
Mateo Lisica17600000
Stefan Lončar211067010
Ivan Lučić151350010
Lovro Majkić8720000
Rafael Jesus Navarro Mazuecos141074110
Regan Obeng2150010
Rafael Paez Cardona9594010
Octavio Andres Paez Gil248000
Antonio Perera Calderon11583040
Mauro Perković6390010
Agron Rufati124000
Drilon Sadiku223000
Arona Sane14572000
Leon Šipoš593000
Josip Špoljarić201128410
Josip Šutalo151350030
Josip Tomašević131046080
Mario Lovre Vojković2129010
Matej Vuk201549510

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra.com
Web: www.nkistra.com 
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
PredsjednikBranko Devide Vincenti
DirektorMikel Lauzurica Evolet
Sportski direktor: Jesus Javier Moran Balmaseda
Trener:  Danijel Jumić

1. kolo
Izvještaj
16.08.2020. 17:55
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Istra 196116.08.2020. 17:55, Gradski stadion Poljud, Split
2. kolo
Izvještaj
21.08.2020. 20:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Dinamo21.08.2020. 20:05, Aldo Drosina, Pula
3. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 17:55
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196129.08.2020. 17:55, HNK Rijeka, Rijeka
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Varaždin13.09.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Istra 196119.09.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Šibenik26.09.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
02.10.2020. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Istra 196102.10.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 1Istra 196116.10.2020. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
9. kolo
Izvještaj
25.11.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 4Osijek25.11.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Hajduk31.10.2020. 17:05, Aldo Drosina, Pula
11. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Istra 196108.11.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
27.01.2021. 15:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Rijeka27.01.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Istra 196128.11.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
19.01.2021. 16:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Gorica19.01.2021. 16:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
10.02.2021. 16:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Istra 196110.02.2021. 16:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
10.03.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Lokomotiva10.03.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
24.01.2021. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Slaven Belupo24.01.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Istra 196130.01.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 19:10
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Istra 196103.02.2021. 19:10, Gradski stadion Poljud, Split
20. kolo
Izvještaj
07.02.2021. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Dinamo07.02.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
21. kolo
Izvještaj
14.02.2021. 15:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Istra 196114.02.2021. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 15:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Varaždin20.02.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
28.02.2021. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Istra 196128.02.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
24. kolo
Izvještaj
05.03.2021. 18:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 2Šibenik05.03.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Istra 196113.03.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196120.03.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 15:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Osijek03.04.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Hajduk11.04.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
29. kolo
Izvještaj
18.04.2021. 19:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196118.04.2021. 19:05, Stadion Maksimir, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 18:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka21.04.2021. 18:05, Aldo Drosina, Pula
31. kolo
Izvještaj
26.04.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196126.04.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica02.05.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 17:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196107.05.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
11.05.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva11.05.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo15.05.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196122.05.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Dinamo - Istra 1961

18.04.2021.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Hajduk 0:1

11.04.2021.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920