Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Boureima Hassane Bande151195550
Dion Drena Beljo151104630
Slavko Blagojević12910050
Robert Lee Burton116000
Facundo Agustin Caseres19000
Gonzalo Antonio Collao Villegas179010
Damjan Daničić8276030
Gonzalo Desio Mugica7122010
Joao Pedro Eira Antunes Da Silva121034130
Einar Galilea Azaceta131043030
Luka Hujber8655020
Miroslav Iličić8321000
Antonio Ivančić184000
Mateo Lisica14738100
Ivan Lučić161360000
Abdallahi Mahmoud8656150
Luka Marin13978110
Bernardo Matić5450120
Robert Mišković16537220
Frano Mlinar141034050
Rafael Jesus Navarro Mazuecos11988021
Erhun Obanor19000
Antonio Perera Calderon141244070
Mauro Perković8406100
Serder Serderov12467010
Mateo Tomić162000

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra1961.hr
Web: https://nkistra.com/
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
Predsjednik: Branko Devide Vincenti
Direktor: Michael Remo Glover

Sportski direktor: Oscar Garro
Trener: Gonzalo Garcia

1. kolo
Izvještaj
18.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Hrv. dragovoljac18.07.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 18:55
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Istra 196125.07.2021. 18:55, HNK Rijeka, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
15.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo15.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Istra 196114.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Istra 196128.08.2021. 21:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 3Hajduk12.09.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
27.09.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 1Istra 196127.09.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 19:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 6Rijeka02.10.2021. 19:05, Aldo Drosina, Pula
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196116.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Istra 196124.10.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
01.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Lokomotiva01.11.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Istra 196106.11.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 4Šibenik20.11.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
26.11.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 196126.11.2021. 20:00, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
06.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo06.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
10.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hrv. dragovoljac10.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 196118.12.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica29.01.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo05.02.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196112.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek19.02.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196126.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk05.03.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196112.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Istra 196119.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka02.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196109.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196116.04.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196130.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik07.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196114.05.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo21.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1610422512+1334
2.Rijeka1610333624+1233
3.Hajduk169342716+1130
4.Dinamo148423212+2028
5.Gorica177462223-125
6.Lokomotiva176472523+222
7.Šibenik165382326-318
8.Istra 1961164392036-1615
9.Slaven Belupo1734101527-1213
10.Hrv. dragovoljac1714121440-267

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo

06.12.2021.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Hajduk - Istra 1961 4:0

26.11.2021.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Osijek16+1334
2.Rijeka16+1233
3.Hajduk16+1130
4.Dinamo14+2028
5.Gorica17-125
6.Lokomotiva17+222
7.Šibenik16-318
8.Istra 196116-1615
9.Slaven Belupo17-1213
10.Hrv. dragovoljac17-267