Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: Dražen Patarčić/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Boureima Hassane Bande292127750
Dion Drena Beljo3427141540
Slavko Blagojević231282091
Facundo Agustin Caseres171133251
Gonzalo Antonio Collao Villegas5350020
Gonzalo Desio Mugica10173010
Branko Đukić11000
Joao Pedro Eira Antunes Da Silva302559161
Einar Galilea Azaceta322753280
Luka Hujber242007050
Miroslav Iličić11334000
Antonio Ivančić15500010
Dino Kapitanović794000
Mateo Lisica281806200
Ivan Lučić312710021
Abdallahi Mahmoud2414783131
Lovro Majkić2180000
Luka Marin231719130
Bernardo Matić5450120
Antonio Maurić318000
Robert Mišković351768430
Frano Mlinar322429080
Lucas Moura Martins429000
Rafael Jesus Navarro Mazuecos121020021
Erhun Obanor19000
Antonio Perera Calderon3025760160
Mauro Perković251806360
Mihael Rovis8433020
Serder Serderov21562030
Mateo Tomić162000
Fran Vujnović226000

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra1961.hr
Web: https://nkistra.com/
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
Predsjednik: Branko Devide Vincenti
Direktor: Michael Remo Glover

Sportski direktor: Oscar Garro
Trener: Gonzalo Garcia

1. kolo
Izvještaj
18.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Hrv. dragovoljac18.07.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 18:55
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Istra 196125.07.2021. 18:55, HNK Rijeka, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
15.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Dinamo15.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Istra 196114.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Istra 196128.08.2021. 21:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 3Hajduk12.09.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
27.09.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 1Istra 196127.09.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 19:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 6Rijeka02.10.2021. 19:05, Aldo Drosina, Pula
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196116.10.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Istra 196124.10.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
01.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Lokomotiva01.11.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Istra 196106.11.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 4Šibenik20.11.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
26.11.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 196126.11.2021. 20:00, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
06.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Slaven Belupo06.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
10.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 0Hrv. dragovoljac10.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Istra 196118.12.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
28.01.2022. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Gorica28.01.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
06.02.2022. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Dinamo06.02.2022. 17:05, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Istra 196112.02.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 3Osijek19.02.2022. 17:05, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
27.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Istra 196127.02.2022. 15:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
06.03.2022. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 1Hajduk06.03.2022. 17:05, Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Istra 196112.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
18.03.2022. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac0 : 0Istra 196118.03.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Rijeka02.04.2022. 19:05, Aldo Drosina, Pula
30. kolo
Izvještaj
08.04.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Istra 196108.04.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
15.04.2022. 18:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Istra 196115.04.2022. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 2Lokomotiva23.04.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Istra 196101.05.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Šibenik07.05.2022. 19:05, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Istra 196114.05.2022. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
20.05.2022. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Slaven Belupo20.05.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3523756521+4476
2.Hajduk3521956328+3572
3.Osijek35191154828+2068
4.Rijeka35195117051+1962
5.Lokomotiva361213115550+549
6.Gorica35128154249-744
7.Slaven Belupo3699183554-1936
8.Šibenik3695224675-2932
9.Istra 196136710194267-2531
10.Hrv. dragovoljac3547243174-4319

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo 3:1

20.05.2022.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Dinamo35+4476
2.Hajduk35+3572
3.Osijek35+2068
4.Rijeka35+1962
5.Lokomotiva36+549
6.Gorica35-744
7.Slaven Belupo36-1936
8.Šibenik36-2932
9.Istra 196136-2531
10.Hrv. dragovoljac35-4319