Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Istra 1961

NK Istra 1961 s.d.d.
Adresa: Mate Balote bb, Pula
Web: www.nkistra.com
Osnovan: 1961.
Stadion: Aldo Drosina (10.000)
Nadimak: Verudeži, Zeleno-žuti

Istra 1961
Istra 1961
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Boureima Hassane Bande2180200
Dion Drena Beljo239000
Slavko Blagojević2163010
Damjan Daničić175000
Miroslav Iličić2139000
Antonio Ivančić184000
Mateo Lisica2106000
Ivan Lučić2180000
Luka Marin2104000
Bernardo Matić2180110
Robert Mišković229000
Frano Mlinar2149010
Rafael Jesus Navarro Mazuecos2180000
Antonio Perera Calderon2174010
Mauro Perković2180000
Antonio Siljan210010

Adresa: Mate Balote bb, 52100 Pula
e-mail: info@nkistra1961.hr
Webwww.nkistra1961.hr
Telefon: +385 52 210 496, +385 52 637 970, +385 52 522 222
Fax: +385 52 393 429
Predsjednik: Branko Devide Vincenti
Direktor: Michael Remo Glover

Sportski direktor: Oscar Garro
Trener: Gonzalo Garcia

1. kolo
Izvještaj
18.07.2021. 18:55
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Hrv. dragovoljac18.07.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 18:55
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Istra 196125.07.2021. 18:55, HNK Rijeka, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
31.07.2021. 20:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica31.07.2021. 20:00, Aldo Drosina, Pula
4. kolo
Izvještaj
-
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo-, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196114.08.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek21.08.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196128.08.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk11.09.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Istra 196125.09.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka02.10.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196116.10.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196123.10.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva30.10.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196106.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik20.11.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196127.11.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo04.12.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hrv. dragovoljac11.12.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 196118.12.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Gorica29.01.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Dinamo05.02.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196112.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek19.02.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196126.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Hajduk05.03.2022. 17:00, Aldo Drosina, Pula
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196112.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Istra 196119.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Rijeka02.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196109.04.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196116.04.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196130.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik07.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Istra 196114.05.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo21.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Gorica

31.07.2021.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Rijeka - Istra 1961 2:0

25.07.2021.

HNK Rijeka, Rijeka

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70