Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Gabriele Artistico442000
Branimir Cipetić151315060
Enis Cokaj151305161
Marko Dabro161023720
Justin de Haas151272040
Marko Đira6225000
Raul Alexander Florucz781010
Silvio Goričan8386110
Arbër Hoxha8159000
Aliyu Ibrahim171366341
Lukas Kačavenda151296370
Sandro Kulenović11610310
Mate Maleš10210020
Mateo Marić151330180
Albion Marku115000
Jon Mersinaj7617030
Ivan Milićević161407210
Mario Musa233000
Ivan Nevistić10900010
Kemal Osmanković11000
Josip Pivarić14972210
Krševan Santini7630010
Nikola Soldo141246120
Luka Stojković10125000
Indrit Tuci11000
Marko Vranjković5214000

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Webwww.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik:
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
Trener: Silvijo Čabraja

1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Hajduk17.07.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
30.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Hrv. dragovoljac30.07.2021. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
20.10.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Lokomotiva20.10.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Istra 196114.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva21.08.2021. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva18.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva26.09.2021. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
15.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac2 : 2Lokomotiva15.10.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Rijeka24.10.2021. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
01.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Lokomotiva01.11.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Dinamo07.11.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Lokomotiva21.11.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
26.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Lokomotiva26.11.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
05.12.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik05.12.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk11.12.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
17.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva17.12.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hrv. dragovoljac29.01.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.02.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196112.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva19.02.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva12.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva19.03.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Lokomotiva09.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka16.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo30.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik21.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1610422512+1334
2.Rijeka1610333624+1233
3.Hajduk169342716+1130
4.Dinamo148423212+2028
5.Gorica177462223-125
6.Lokomotiva176472523+222
7.Šibenik165382326-318
8.Istra 1961164392036-1615
9.Slaven Belupo1734101527-1213
10.Hrv. dragovoljac1714121440-267

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Šibenik

05.12.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Osijek - Lokomotiva 3:1

26.11.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.Osijek16+1334
2.Rijeka16+1233
3.Hajduk16+1130
4.Dinamo14+2028
5.Gorica17-125
6.Lokomotiva17+222
7.Šibenik16-318
8.Istra 196116-1615
9.Slaven Belupo17-1213
10.Hrv. dragovoljac17-267