Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Branimir Cipetić3270000
Enis Cokaj3270100
Marko Dabro3247100
Justin de Haas3270000
Marko Đira156000
Raul Alexander Florucz27000
Aliyu Ibrahim3246000
Lukas Kačavenda3262110
Mate Maleš37000
Mateo Marić3270020
Ivan Milićević3270100
Kemal Osmanković11000
Josip Pivarić3197100
Krševan Santini3270000
Nikola Soldo3270100
Luka Stojković349000
Marko Vranjković11000
Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Webwww.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
TrenerSilvijo Čabraja
1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 18:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Hajduk17.07.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
30.07.2021. 20:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Hrv. dragovoljac30.07.2021. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
-
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva-, HNK Rijeka, Rijeka
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196114.08.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva21.08.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica28.08.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek11.09.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva18.09.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva25.09.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Lokomotiva16.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka23.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva30.10.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo06.11.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva20.11.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva27.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik04.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk11.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva18.12.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hrv. dragovoljac29.01.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.02.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196112.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva19.02.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva12.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva19.03.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Lokomotiva09.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka16.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo30.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik21.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Istra 1961

14.08.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Hrv. dragovoljac 3:2

30.07.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70