Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Reuben Acquah3142000
Alan Leonel Bonansea125000
Mario Budimir4135000
Moutir Chajia19939200
Branimir Cipetić131052041
Enis Cokaj211545060
Jorge Sammir Cruz Campos9404120
Ivan Čeliković18732010
Alexandre Dos Santos Ferreira2180000
Marko Đira221356050
Petar Gluhaković5306000
Irfan Hadžić8510100
Krunoslav Hendija141260000
Aliyu Ibrahim171225200
Nikica Jelavić485010
Lukas Kačavenda231000
Sherif Kallaku241490220
Fran Karačić121035110
Jeong Hyun Kim164000
Denis Kolinger121080050
Krešimir Kovačević265000
Dominik Kovačić11806020
Marko Lešković11990051
Mate Maleš3222020
Edis Malikji4203020
Mateo Marić13945040
Antonio Marin9529020
Stipo Marković171232010
Jon Mersinaj3180000
Mario Musa250010
Kemal Osmanković11538010
Kyriakos Papadopoulos161440151
Oliver Petrak191061160
Josip Pivarić171314220
Hajdin Salihu2180000
Emerson SANTANA DEOCLECIANO3174000
Krševan Santini121080010
Luka Stojković210000
Roko Šimić17874030
Francesco Tahiraj10461000
Indrit Tuci14912310
Frane Vojković3123010

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvio Čabraja
Trener: Samir Toplak

1. kolo
Izvještaj
16.08.2020. 20:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Lokomotiva16.08.2020. 20:05, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
21.08.2020. 17:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka21.08.2020. 17:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:55
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 19:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Gorica13.09.2020. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
18.09.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2Lokomotiva18.09.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
02.10.2020. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Istra 196102.10.2020. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva04.11.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
24.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Hajduk24.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
01.11.2020. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Dinamo01.11.2020. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
08.11.2020. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Lokomotiva08.11.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Varaždin20.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 17:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Lokomotiva28.11.2020. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
14. kolo
Izvještaj
26.01.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 4Šibenik26.01.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo13.12.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
10.03.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Lokomotiva10.03.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
22.01.2021. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Osijek22.01.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 19:10
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Lokomotiva30.01.2021. 19:10, Gradski stadion Poljud, Split
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 18:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Lokomotiva02.02.2021. 18:05, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 17:15
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 3Rijeka06.02.2021. 17:15, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
12.02.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Lokomotiva12.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 17:05
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Gorica20.02.2021. 17:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Lokomotiva27.02.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva06.03.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Istra 196113.03.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
19.03.2021. 18:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Lokomotiva19.03.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 12:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Hajduk03.04.2021. 12:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 19:10
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Dinamo11.04.2021. 19:10, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 19:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva17.04.2021. 19:05, HNK Rijeka, Rijeka
30. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin21.04.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 19:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva24.04.2021. 19:05, Gradski stadion, Velika Gorica
32. kolo
Izvještaj
30.04.2021. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik30.04.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo07.05.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
11.05.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva11.05.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek15.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva22.05.2021. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Rijeka - Lokomotiva

17.04.2021.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Dinamo 0:2

11.04.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920