Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Kranjčevićeva (8.850)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Gabriele Artistico442000
Branimir Cipetić121073040
Enis Cokaj11945140
Marko Dabro13860620
Justin de Haas11912030
Marko Đira5224000
Raul Alexander Florucz650000
Silvio Goričan4235100
Arbër Hoxha5100000
Aliyu Ibrahim131024220
Lukas Kačavenda121026360
Sandro Kulenović7357210
Mate Maleš9196020
Mateo Marić11970060
Albion Marku115000
Jon Mersinaj6527020
Ivan Milićević131137210
Mario Musa132000
Ivan Nevistić7630010
Kemal Osmanković11000
Josip Pivarić11746110
Krševan Santini6540000
Nikola Soldo11976100
Luka Stojković9112000
Marko Vranjković397000
Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Webwww.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: Tin Dolički
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
TrenerSilvijo Čabraja
1. kolo
Izvještaj
17.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Hajduk17.07.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
30.07.2021. 20:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 2Hrv. dragovoljac30.07.2021. 20:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
20.10.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 2Lokomotiva20.10.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Istra 196114.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva21.08.2021. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Gorica28.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva18.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
26.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva26.09.2021. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
15.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac2 : 2Lokomotiva15.10.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
24.10.2021. 17:30
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Rijeka24.10.2021. 17:30, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
01.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva01.11.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
15. kolo
Izvještaj
07.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo07.11.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
21.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva21.11.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva27.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik04.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk11.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva18.12.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Hrv. dragovoljac29.01.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.02.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196112.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva19.02.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Gorica26.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva12.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva19.03.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Lokomotiva09.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka16.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.04.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo30.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva07.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik21.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka138323120+1127
2.Osijek138321810+827
3.Dinamo117312910+1924
4.Hajduk126331611+521
5.Lokomotiva135352016+418
6.Gorica135351718-118
7.Šibenik134271821-314
8.Istra 1961123361524-912
9.Slaven Belupo13148820-127
10.Hrv. dragovoljac131391234-226

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Lokomotiva

01.11.2021.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Rijeka 0:2

24.10.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Rijeka13+1127
2.Osijek13+827
3.Dinamo11+1924
4.Hajduk12+521
5.Lokomotiva13+418
6.Gorica13-118
7.Šibenik13-314
8.Istra 196112-912
9.Slaven Belupo13-127
10.Hrv. dragovoljac13-226