Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Petar Bočkaj221000
Damjan Bohar2159200
Yevhen Cheberko190000
Šime Gržan2159000
Amer Hiroš120000
Ivica Ivušić2180000
Vedran Jugović2123000
Mario Jurčević2180100
Laszlo Kleinheisler190000
Danijel Lončar2180000
Antonio Mance27000
Ramon Nazareno MIEREZ2173100
Mato Miloš2180010
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT110000
Darko Nejašmić293010
Marin Pilj285110
Mile Škorić190010
Mihael Žaper2135000
Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor Vladimir Čohar
Sportski direktor: Nenad Bjelica
Trener: Nenad Bjelica
1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 21:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek25.07.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
08.08.2021. 18:55
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Osijek08.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka14.08.2021. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek21.08.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo28.08.2021. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek11.09.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica18.09.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek25.09.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk02.10.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek16.10.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrv. dragovoljac23.10.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek30.10.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196106.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek20.11.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva27.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek04.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.12.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek18.12.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo29.01.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Osijek05.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka12.02.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek19.02.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo26.02.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek19.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk02.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrv. dragovoljac16.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek23.04.2022. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196130.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek07.05.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Osijek - Slaven Belupo

01.08.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Hajduk - Osijek 1:2

25.07.2021.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70