Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Talys Alves Pereira Oliveira8474020
Domagoj Babin12000
Dion Drena Beljo686010
Petar Bočkaj221548240
Damjan Bohar241789600
Petar Brlek6316100
Jose Antonio Caro Martinez5351010
Yevhen Cheberko7545000
Ante Erceg24876330
Eros Grezda4238110
Alen Grgić445100
Ivica Ivušić292610020
Vedran Jugović221449230
Mario Jurčević181228030
Laszlo Kleinheisler251399420
Danijel Lončar181260050
Dmytro Lopa11279010
Juraj Ljubić2110000
Ante Majstorović141241030
Ramon Nazareno MIEREZ2521172050
Mato Miloš12873000
Robert Mišković321000
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT12623010
Ivan Santini6319210
Martin Sekulić12000
Igor Silva De Almeida252046060
Mile Škorić252225161
Gutieri Tomelin11353010
Josip Vuković16812050

Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Web: nk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik uprave: Ferenc Sakalj
DirektorIgor Galić
Sportski direktor
Trener: Nenad Bjelica

1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.08.2020. 17:55
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Hajduk23.08.2020. 17:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 20:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Osijek30.08.2020. 20:05, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Rijeka12.09.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 19:05
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek20.09.2020. 19:05, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica26.09.2020. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek03.10.2020. 17:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva04.11.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
25.11.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 4Osijek25.11.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek31.10.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 17:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Osijek07.11.2020. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Dinamo21.11.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
13. kolo
Izvještaj
29.11.2020. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek29.11.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Varaždin05.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Osijek12.12.2020. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Šibenik19.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17. kolo
Izvještaj
22.01.2021. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Osijek22.01.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Istra 196130.01.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 16:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo02.02.2021. 16:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Hajduk06.02.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 17:30
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Osijek13.02.2021. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
21.02.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Rijeka21.02.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23. kolo
Izvještaj
26.02.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 3Osijek26.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
07.03.2021. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Gorica07.03.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
25. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 17:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 4Osijek14.03.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
19.03.2021. 18:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Lokomotiva19.03.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 15:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Osijek03.04.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Osijek11.04.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 20:30
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Osijek16.04.2021. 20:30, Gradski stadion Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 20:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo21.04.2021. 20:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
31. kolo
Izvještaj
25.04.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek25.04.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
32. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin02.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 19:10
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek07.05.2021. 19:10, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
11.05.2021. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek15.05.2021. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196122.05.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Osijek - Dinamo

21.04.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Hajduk - Osijek 0:1

16.04.2021.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920