Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Adrian Leon Barišić17000
Karlo Bartolec141036030
Damjan Bohar22991420
Slavko Bralić161100060
Petar Brlek16593020
Mijo Caktaš12747430
Yevhen Cheberko181377061
Mirlind Daku12305320
Ante Erceg219000
Ivan Fiolić241693461
Kristian Fućak12525010
Alen Grgić9763010
Šime Gržan13535000
Diego Hernandez Barriuso14000
Amer Hiroš261032230
Ivica Ivušić252250010
Vedran Jugović18948030
Mario Jurčević171120130
Laszlo Kleinheisler291870241
Marin Leovac6399020
Danijel Lončar312630170
Kristijan Lovrić10714240
Marko Malenica10900000
Antonio Mance16583400
Ramon Nazareno MIEREZ281799360
Mato Miloš211295030
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT7178000
Darko Nejašmić272013350
Vinko Petković14000
Marin Pilj15348120
Mile Škorić252239060
Mihret Topčagić24962430
Mihael Žaper282195530
Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor Vladimir Čohar
Sportski direktor: Nenad Bjelica
Trener: Nenad Bjelica
1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek25.07.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
08.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 2Osijek08.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
15.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Rijeka15.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
29.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Dinamo29.08.2021. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek25.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 19:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk03.10.2021. 19:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hrv. dragovoljac23.10.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
08.12.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Osijek08.12.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Istra 196106.11.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Osijek20.11.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
26.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Lokomotiva26.11.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek04.12.2021. 13:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
12.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Šibenik12.12.2021. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
19.12.2021. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Osijek19.12.2021. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Slaven Belupo29.01.2022. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
06.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 3Osijek06.02.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Rijeka13.02.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 17:05
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 3Osijek19.02.2022. 17:05, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
27.02.2022. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Dinamo27.02.2022. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
04.03.2022. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Osijek04.03.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
13.03.2022. 17:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Gorica13.03.2022. 17:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
20.03.2022. 17:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 3Osijek20.03.2022. 17:05, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
03.04.2022. 19:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Hajduk03.04.2022. 19:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
10.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek10.04.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 17:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hrv. dragovoljac16.04.2022. 17:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 20:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 1Osijek23.04.2022. 20:00, HNK Rijeka, Rijeka
33. kolo
Izvještaj
01.05.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 2Istra 196101.05.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
08.05.2022. 20:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Osijek08.05.2022. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
15.05.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva15.05.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 17:05, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3523756521+4476
2.Hajduk3521956328+3572
3.Osijek35191154828+2068
4.Rijeka35195117051+1962
5.Lokomotiva361213115550+549
6.Gorica35128154249-744
7.Slaven Belupo3699183554-1936
8.Šibenik3695224675-2932
9.Istra 196136710194267-2531
10.Hrv. dragovoljac3547243174-4319

Sljedeća utakmica

Gorica - Osijek

21.05.2022.

Gradski stadion, Velika Gorica

Prethodna utakmica

Osijek - Lokomotiva 1:0

15.05.2022.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.Dinamo35+4476
2.Hajduk35+3572
3.Osijek35+2068
4.Rijeka35+1962
5.Lokomotiva36+549
6.Gorica35-744
7.Slaven Belupo36-1936
8.Šibenik36-2932
9.Istra 196136-2531
10.Hrv. dragovoljac35-4319