Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Talys Alves Pereira Oliveira8474020
Domagoj Babin12000
Adrian Leon Barišić292010
Dion Drena Beljo896010
Petar Bočkaj281832250
Damjan Bohar302140700
Petar Brlek6316100
Jose Antonio Caro Martinez5351010
Yevhen Cheberko131030030
Ante Erceg271010440
Eros Grezda4238110
Alen Grgić445100
Adam Gyurcso369100
Ivica Ivušić353150020
Vedran Jugović231539240
Mario Jurčević221508030
Laszlo Kleinheisler301817530
Danijel Lončar201440071
Dmytro Lopa15454030
Juraj Ljubić2110000
Ante Majstorović141241030
Ramon Nazareno MIEREZ3126402250
Mato Miloš13905000
Robert Mišković321000
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT12623010
Ivan Santini12555330
Martin Sekulić12000
Igor Silva De Almeida312525080
Mile Škorić292585181
Gutieri Tomelin14555020
Josip Vuković20919050

Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Web: nk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik uprave: Ferenc Sakalj
DirektorIgor Galić
Sportski direktor
Trener: Nenad Bjelica

1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.08.2020. 17:55
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Hajduk23.08.2020. 17:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 20:05
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Osijek30.08.2020. 20:05, Stadion Maksimir, Zagreb
4. kolo
Izvještaj
12.09.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Rijeka12.09.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 19:05
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek20.09.2020. 19:05, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Gorica26.09.2020. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek03.10.2020. 17:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
04.11.2020. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Lokomotiva04.11.2020. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
9. kolo
Izvještaj
25.11.2020. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 4Osijek25.11.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek31.10.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Osijek07.11.2020. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Dinamo21.11.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
13. kolo
Izvještaj
29.11.2020. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek29.11.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Varaždin05.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica4 : 1Osijek12.12.2020. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Šibenik19.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17. kolo
Izvještaj
22.01.2021. 16:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 3Osijek22.01.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Istra 196130.01.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 16:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo02.02.2021. 16:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
06.02.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Hajduk06.02.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 17:30
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Osijek13.02.2021. 17:30, Stadion Maksimir, Zagreb
22. kolo
Izvještaj
21.02.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Rijeka21.02.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23. kolo
Izvještaj
26.02.2021. 18:00
HT Prva liga
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 3Osijek26.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
07.03.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Gorica07.03.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
25. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 17:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 4Osijek14.03.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
19.03.2021. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Lokomotiva19.03.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 15:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 2Osijek03.04.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Osijek11.04.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 20:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Osijek16.04.2021. 20:30, Gradski stadion Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 20:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Dinamo21.04.2021. 20:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
31. kolo
Izvještaj
25.04.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Osijek25.04.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
32. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Varaždin02.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 19:10
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Osijek07.05.2021. 19:10, Gradski stadion, Velika Gorica
34. kolo
Izvještaj
11.05.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik11.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Osijek15.05.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196122.05.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3525738328+5582
2.Osijek3522855724+3374
3.Gorica35178105945+1459
4.Rijeka35177114945+458
5.Hajduk35176124637+957
6.Šibenik3598183246-1435
7.Slaven Belupo35613163553-1831
8.Lokomotiva3579192958-2930
9.Istra 19613578202650-2429
10.Varaždin35610193060-3028

Sljedeća utakmica

Osijek - Istra 1961

22.05.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Lokomotiva - Osijek 0:2

15.05.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Ljestvica

1.Dinamo35+5582
2.Osijek35+3374
3.Gorica35+1459
4.Rijeka35+458
5.Hajduk35+957
6.Šibenik35-1435
7.Slaven Belupo35-1831
8.Lokomotiva35-2930
9.Istra 196135-2429
10.Varaždin35-3028