Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Adrian Leon Barišić17000
Karlo Bartolec11874030
Damjan Bohar14677320
Slavko Bralić8538020
Petar Brlek4211000
Yevhen Cheberko8566020
Mirlind Daku12305320
Ivan Fiolić12834441
Šime Gržan13535000
Amer Hiroš18878230
Ivica Ivušić10900000
Vedran Jugović13817030
Mario Jurčević8427110
Laszlo Kleinheisler14951221
Danijel Lončar181542140
Marko Malenica10900000
Antonio Mance6246100
Ramon Nazareno MIEREZ171176330
Mato Miloš15888030
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT7178000
Darko Nejašmić191472350
Marin Pilj15348120
Mile Škorić171530050
Mihret Topčagić11585230
Mihael Žaper14935310
Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor Vladimir Čohar
Sportski direktor: Nenad Bjelica
Trener: Nenad Bjelica
1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek25.07.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
08.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 2Osijek08.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
15.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Rijeka15.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
29.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Dinamo29.08.2021. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek25.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 19:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk03.10.2021. 19:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hrv. dragovoljac23.10.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
08.12.2021. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Osijek08.12.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Istra 196106.11.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Osijek20.11.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
26.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Lokomotiva26.11.2021. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek04.12.2021. 13:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
12.12.2021. 13:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Šibenik12.12.2021. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
19.12.2021. 17:30
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 0Osijek19.12.2021. 17:30, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo29.01.2022. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
06.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Osijek06.02.2022. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 17:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka13.02.2022. 17:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek19.02.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo26.02.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek19.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk02.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrv. dragovoljac16.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek23.04.2022. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196130.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek07.05.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo1912434115+2640
2.Rijeka2012444227+1540
3.Osijek2011722914+1540
4.Hajduk1910543219+1335
5.Gorica208572728-129
6.Lokomotiva206683029+124
7.Šibenik2064102934-522
8.Slaven Belupo2054111932-1319
9.Istra 19612053122441-1718
10.Hrv. dragovoljac2014151549-347

Sljedeća utakmica

Osijek - Slaven Belupo

29.01.2022.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Hajduk - Osijek 0:0

19.12.2021.

Gradski stadion Poljud, Split

Ljestvica

1.Dinamo19+2640
2.Rijeka20+1540
3.Osijek20+1540
4.Hajduk19+1335
5.Gorica20-129
6.Lokomotiva20+124
7.Šibenik20-522
8.Slaven Belupo20-1319
9.Istra 196120-1718
10.Hrv. dragovoljac20-347