Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Osijek

NK Osijek s.d.d.
Adresa: Wilsonova 2, Osijek
Web: nk-osijek.hr
Osnovan: 1947.
Stadion: Gradski vrt (22.050)
Nadimak: Bijelo-plavi

Osijek
Osijek
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Karlo Bartolec7534020
Petar Bočkaj12792020
Damjan Bohar11517210
Slavko Bralić5405020
Yevhen Cheberko5385010
Mirlind Daku7157220
Ivan Fiolić7485121
Šime Gržan9422000
Amer Hiroš12587110
Ivica Ivušić10900000
Vedran Jugović10684010
Mario Jurčević5322100
Laszlo Kleinheisler10598100
Danijel Lončar121002110
Marko Malenica3270000
Antonio Mance6246100
Ramon Nazareno MIEREZ12862210
Mato Miloš11607020
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT565000
Darko Nejašmić12878240
Marin Pilj10306110
Mile Škorić10900040
Mihret Topčagić6325120
Mihael Žaper9485210
Adresa: Wilsonova 2, 31000 Osijek
e-mail: nk.osijek@nk-osijek.hr
Webnk-osijek.hr
Telefon: +385 31 570 300, +385 31 570 400
Fax: +385 31 570 400
Predsjednik: Ferenc Sakalj
Direktor Vladimir Čohar
Sportski direktor: Nenad Bjelica
Trener: Nenad Bjelica
1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
25.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 2Osijek25.07.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
08.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 2Osijek08.08.2021. 18:55, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
15.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Rijeka15.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Osijek22.08.2021. 18:55, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
29.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Dinamo29.08.2021. 18:55, Stadion Gradski vrt, Osijek
8. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek12.09.2021. 19:05, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
19.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Gorica19.09.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek25.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
03.10.2021. 19:30
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk03.10.2021. 19:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Hrv. dragovoljac23.10.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 17:30
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek31.10.2021. 17:30, HNK Rijeka, Rijeka
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196106.11.2021. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 15:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek20.11.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva27.11.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek04.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.12.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Osijek18.12.2021. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo29.01.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Osijek05.02.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka12.02.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Osijek19.02.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Dinamo26.02.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Gorica12.03.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek19.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hajduk02.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Hrv. dragovoljac16.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Osijek23.04.2022. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196130.04.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek07.05.2022. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva14.05.2022. 19:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Osijek21.05.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka138323120+1127
2.Osijek138321810+827
3.Dinamo117312910+1924
4.Hajduk126331611+521
5.Lokomotiva135352016+418
6.Gorica135351718-118
7.Šibenik134271821-314
8.Istra 1961123361524-912
9.Slaven Belupo13148820-127
10.Hrv. dragovoljac131391234-226

Sljedeća utakmica

Rijeka - Osijek

31.10.2021.

HNK Rijeka, Rijeka

Prethodna utakmica

Osijek - Hrv. dragovoljac 1:0

23.10.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Ljestvica

1.Rijeka13+1127
2.Osijek13+827
3.Dinamo11+1924
4.Hajduk12+521
5.Lokomotiva13+418
6.Gorica13-118
7.Šibenik13-314
8.Istra 196112-912
9.Slaven Belupo13-127
10.Hrv. dragovoljac13-226