Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Šibenik

HNK Šibenik
Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, Šibenik
Web: hnk-sibenik.hr
Osnovan: 1932.
Stadion: Šubićevac (7.000)

Šibenik
Šibenik
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Isnik Alimi18695041
Prince Obeng Ampem261976440
Ignacio Daniel Bailone9202000
Ivica Batarelo11729010
Karlo Bilić282434140
Marko Bulat272412340
Luka Celić6150000
Yeferson Andres Contreras Villamizar6160000
Mario Ćurić282164030
Deni Jurić2619581050
Josip Kvesić272068030
Nediljko Labrović252250000
Ivan Laća1166010
Alvaro Martin de Frias17498010
Juan Camilo Mesa Antunez211731150
Marcos David Mina Lucumi5185010
Arian Mršulja225000
Martin Pajić272168040
Boris Pandža11937050
Niko Rak220000
Nikola Rak241184130
Lovre Rogić4360010
Emir Sahiti281850740
Suad Sahiti6145010
Gordon Schildenfeld151350010
Todor Todoroski14410030

Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, 22 000 Šibenik
e-mail: info@hnk-sibenik.hr
Webhnk-sibenik.hr 
Telefon: +385 022 212 963
Fax: +385 022 218 406
Predsjednik: Josip Bulat

Direktor: Jure Zoričić
Koordinator za sportska pitanja: Ivan Bulat
Trener: Sergij Escobar Cabus


1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 17:55
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Šibenik15.08.2020. 17:55, HNK Rijeka, Rijeka
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 20:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Varaždin22.08.2020. 20:05, Šubićevac, Šibenik
3. kolo
Izvještaj
28.08.2020. 20:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 2Šibenik28.08.2020. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
4. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 20:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik11.09.2020. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
18.09.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 2Lokomotiva18.09.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 0Šibenik26.09.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
7. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Osijek03.10.2020. 17:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
18.10.2020. 15:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Šibenik18.10.2020. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
9. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 2Dinamo25.10.2020. 15:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
01.11.2020. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Rijeka01.11.2020. 15:00, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Šibenik07.11.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 19:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Gorica20.11.2020. 19:05, Šubićevac, Šibenik
13. kolo
Izvještaj
27.11.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 3Slaven Belupo27.11.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
26.01.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 4Šibenik26.01.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
10.02.2021. 16:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Istra 196110.02.2021. 16:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Šibenik19.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
17. kolo
Izvještaj
22.01.2021. 18:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Hajduk22.01.2021. 18:05, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
30.01.2021. 17:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 2Šibenik30.01.2021. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 2Šibenik03.02.2021. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
20. kolo
Izvještaj
07.02.2021. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Varaždin07.02.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
21. kolo
Izvještaj
13.02.2021. 15:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Šibenik13.02.2021. 15:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
19.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Šibenik19.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
27.02.2021. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Lokomotiva27.02.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
05.03.2021. 18:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 2Šibenik05.03.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
25. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 17:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 4Osijek14.03.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 17:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Šibenik20.03.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
27. kolo
Izvještaj
03.04.2021. 17:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Dinamo03.04.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 19:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rijeka10.04.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 16:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Šibenik16.04.2021. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
20.04.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica20.04.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
31. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo24.04.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
30.04.2021. 18:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik30.04.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 17:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196107.05.2021. 17:05, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
11.05.2021. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk15.05.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik22.05.2021. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Šibenik - Gorica

20.04.2021.

Šubićevac, Šibenik

Prethodna utakmica

Varaždin - Šibenik 1:1

16.04.2021.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920