Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Šibenik

HNK Šibenik
Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, Šibenik
Web: hnk-sibenik.hr
Osnovan: 1932.
Stadion: Šubićevac (7.000)

Šibenik
Šibenik
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Stipe Bačelić Grgić2130000
Ignacio Daniel Bailone18000
Ivica Batarelo2180000
Karlo Bilić2180100
Mario Ćurić2171000
Ivan Delić2120000
Marin Jakoliš135000
Edin Julardžija233010
Deni Jurić2159020
Josip Kvesić2180000
Jose Alejandro Lopez Mejia17000
Antonio Marin2159000
Juan Camilo Mesa Antunez2172000
Stefan Perić2180010
Lovre Rogić2180000
Suad Sahiti279000

Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, 22000 Šibenik
e-mail: info@hnk-sibenik.hr
Webhnk-sibenik.hr
Telefon: +385 022 212 963
Fax: +385 022 218 406
Predsjednik: Francisco Cardona
Direktor: Eduardo Zappata Sierra
Sportski direktor: Hrvoje Kulušić
Trener:  Mario Rosas


1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 18:55
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik01.08.2021. 18:55, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 18:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik07.08.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hrv. dragovoljac14.08.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik21.08.2021. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196128.08.2021. 19:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik11.09.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva18.09.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek25.09.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.10.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk16.10.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo23.10.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Šibenik30.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka06.11.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik20.11.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo27.11.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik04.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.12.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik18.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk29.01.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik05.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hrv. dragovoljac12.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik19.02.2022. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196126.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik05.03.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva12.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek19.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik09.04.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo16.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Šibenik23.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka30.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik07.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo14.05.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik21.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Hajduk - Šibenik

01.08.2021.

Gradski stadion Poljud, Split

Prethodna utakmica

Gorica - Šibenik 3:1

24.07.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70