Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Šibenik

HNK Šibenik
Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, Šibenik
Web: hnk-sibenik.hr
Osnovan: 1932.
Stadion: Šubićevac (7.000)

Šibenik
Šibenik
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Christopher Attys122000
Stipe Bačelić Grgić8409220
Ignacio Daniel Bailone658000
Ivica Batarelo9810010
Yordy Andrey Bedoya Quintero113010
Adam Benić325000
Karlo Bilić5438110
Alexander Zoran Cvetković27000
Mario Ćurić9764010
Ivan Delić9591310
Doni Grdić296010
Antonio Jakoliš5407010
Marin Jakoliš8652420
Josip Kvesić5450010
Jose Alejandro Lopez Mejia556000
Antonio Marin9684420
Juan Camilo Mesa Antunez4287010
Marcos David Mina Lucumi4360010
Stefan Perić8651020
Niko Rak7475010
Lovre Rogić9810010
Suad Sahiti9373010
Carlos Eduardo Torres Gongora267000

Adresa: Bana Josipa Jelačića 9a, 22000 Šibenik
e-mail: info@hnk-sibenik.hr
Webhnk-sibenik.hr
Telefon: +385 022 212 963
Fax: +385 022 218 406
Predsjednik: Francisco Cardona
Direktor: Eduardo Zappata Sierra
Sportski direktor: Hrvoje Kulušić
Trener:  Mario Rosas


1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Šibenik16.07.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik24.07.2021. 21:00, Gradski stadion, Velika Gorica
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Šibenik01.08.2021. 18:55, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Šibenik07.08.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
15.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik6 : 2Hrv. dragovoljac15.08.2021. 18:55, Šubićevac, Šibenik
6. kolo
Izvještaj
22.08.2021. 21:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Šibenik22.08.2021. 21:00, HNK Rijeka, Rijeka
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Istra 196128.08.2021. 21:00, Šubićevac, Šibenik
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Šibenik11.09.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Lokomotiva18.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 19:05
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek25.09.2021. 19:05, Šubićevac, Šibenik
11. kolo
Izvještaj
01.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica01.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 17:30
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk17.10.2021. 17:30, Šubićevac, Šibenik
13. kolo
Izvještaj
22.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo22.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Šibenik30.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka06.11.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik20.11.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo27.11.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik04.12.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Šibenik11.12.2021. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Šibenik18.12.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk29.01.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik05.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hrv. dragovoljac12.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Šibenik19.02.2022. 19:00, HNK Rijeka, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196126.02.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik05.03.2022. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Lokomotiva12.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Osijek19.03.2022. 17:00, Šubićevac, Šibenik
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica02.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Šibenik09.04.2022. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo16.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Šibenik23.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka30.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Šibenik07.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Dinamo14.05.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik21.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka8521159+617
2.Osijek9522129+317
3.Dinamo7511135+816
4.Hajduk8512148+616
5.Gorica94141112-113
6.Lokomotiva83231310+311
7.Šibenik93151416-210
8.Istra 19618215916-77
9.Slaven Belupo9135610-46
10.Hrv. dragovoljac91261022-125

Sljedeća utakmica

Šibenik - Osijek

25.09.2021.

Šubićevac, Šibenik

Prethodna utakmica

Šibenik - Lokomotiva 2:1

18.09.2021.

Šubićevac, Šibenik

Ljestvica

1.Rijeka8+617
2.Osijek9+317
3.Dinamo7+816
4.Hajduk8+616
5.Gorica9-113
6.Lokomotiva8+311
7.Šibenik9-210
8.Istra 19618-77
9.Slaven Belupo9-46
10.Hrv. dragovoljac9-125