Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Bruno Bogojević261696150
Antonio Bosec251528171
Tomislav Božić262190130
Arijan Brković291381140
Mihail Caimacov221793260
Ante Crnac12478120
Ivan Čović171530020
Gabriel Eskinja11000
Ivan Ganžulić18000
Nemanja Glavčić171255031
Bruno Goda272116070
Nedim Hadžić9330200
Filip Hlevnjak5338000
Arbër Hoxha10400020
Törles Tim Knöll278000
Mateo Kocijan8275010
Ivan Krstanović2818401090
Zoran Kvržić181242110
Marin Laušić231058220
Luka Liklin7175020
Karlo Lulić5225010
Mario Marina2823102150
Antun Marković190000
Mihael Mlinarić24410120
Mateo Monjac13463130
Goran Paracki231555040
Vinko Soldo262182040
Ivan Sušak181620000
Ivijan Svržnjak489000
Novak Tepšić8370010
Ikouwem Udo Utin7422000
Damian van Bruggen211615010
Hansel Orlando Zapata Zape281663230
Matko Zirdum11652010
Lovro Zvonarek201479220

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Webnk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Aleksandar Aleksovski
Sportski direktor: Dean Klafurić
Trener: Zoran Zekić

1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Slaven Belupo16.07.2021. 18:55, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Šibenik07.08.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo14.08.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
27.08.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hrv. dragovoljac27.08.2021. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 19:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo11.09.2021. 19:05, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 4Dinamo25.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
22.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Slaven Belupo22.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Hajduk31.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
05.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica05.11.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
19.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 2Slaven Belupo19.11.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rijeka27.11.2021. 17:05, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
06.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19611 : 2Slaven Belupo06.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
12.12.2021. 17:05
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo12.12.2021. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
17.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Lokomotiva17.12.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 15:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 2Slaven Belupo29.01.2022. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
04.02.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Šibenik04.02.2022. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
13.02.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 1Slaven Belupo13.02.2022. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
24. kolo
Izvještaj
18.02.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 3Slaven Belupo18.02.2022. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
25.02.2022. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Hrv. dragovoljac25.02.2022. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Slaven Belupo05.03.2022. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Istra 196112.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
20.03.2022. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Dinamo20.03.2022. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
04.04.2022. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Slaven Belupo04.04.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
10.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek10.04.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 15:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 1Slaven Belupo16.04.2022. 15:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
24.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Hajduk24.04.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Gorica30.04.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
06.05.2022. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 1Slaven Belupo06.05.2022. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Rijeka14.05.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
20.05.2022. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 19613 : 1Slaven Belupo20.05.2022. 18:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo3523756521+4476
2.Hajduk3521956328+3572
3.Osijek35191154828+2068
4.Rijeka35195117051+1962
5.Lokomotiva361213115550+549
6.Gorica35128154249-744
7.Slaven Belupo3699183554-1936
8.Šibenik3695224675-2932
9.Istra 196136710194267-2531
10.Hrv. dragovoljac3547243174-4319

Prethodna utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo 3:1

20.05.2022.

Aldo Drosina, Pula

Ljestvica

1.Dinamo35+4476
2.Hajduk35+3572
3.Osijek35+2068
4.Rijeka35+1962
5.Lokomotiva36+549
6.Gorica35-744
7.Slaven Belupo36-1936
8.Šibenik36-2932
9.Istra 196136-2531
10.Hrv. dragovoljac35-4319