Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Mitch Apau4217000
Stipe Bačelić Grgić151077240
Martin Boakye10303120
Bruno Bogojević231632130
Antonio Bosec10659020
Tomislav Božić252163230
Ivan Delić982110
Franck Etoundi17688210
Ivan Filipović292610010
Nemanja Glavčić282360540
Bruno Goda232024070
Miroslav Iličić17725210
Edin Julardžija3151010
Gyuhyeong Kim119000
Hyunwoo Kim7472020
Törles Tim Knöll281699720
Ivan Krstanović231501650
Gonzalo Julian Leyton Gamarra9461010
Luka Liklin4119000
Karlo Lulić272271170
Frano Mlinar191227040
Allen Njie145010
Goran Paracki252250080
Tin Petričić119010
Franjo Prce15955140
Vinko Soldo141260100
Jeffren Isaac Suarez Bermudez8288000
Nikola Turanjanin220000
Damian van Bruggen211122160
Matko Zirdum460021

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Web: nk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Zvonimir Šimunović
Sportski direktorIvica Sertić
Trener: Tomislav Stipić

1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica22.08.2020. 17:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 20:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Slaven Belupo29.08.2020. 20:05, Gradski stadion Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 20:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Šibenik11.09.2020. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 19:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 3Slaven Belupo19.09.2020. 19:05, Stadion Maksimir, Zagreb
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 19:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo04.10.2020. 19:05, HNK Rijeka, Rijeka
8. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 1Istra 196116.10.2020. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
9. kolo
Izvještaj
23.10.2020. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo23.10.2020. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Osijek31.10.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
02.12.2020. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Slaven Belupo02.12.2020. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:05
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Hajduk21.11.2020. 17:05, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
27.11.2020. 18:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 3Slaven Belupo27.11.2020. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
06.12.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 5Dinamo06.12.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo13.12.2020. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
17.03.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Rijeka17.03.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
24.01.2021. 17:05
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 1Slaven Belupo24.01.2021. 17:05, Aldo Drosina, Pula
18. kolo
Izvještaj
29.01.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Varaždin29.01.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 16:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo02.02.2021. 16:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
20. kolo
Izvještaj
08.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Gorica08.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 18:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 2Slaven Belupo07.04.2021. 18:00, Gradski stadion Poljud, Split
22. kolo
Izvještaj
19.02.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Šibenik19.02.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
28.02.2021. 17:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Slaven Belupo28.02.2021. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva06.03.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
12.03.2021. 18:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Slaven Belupo12.03.2021. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196120.03.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
27. kolo
Izvještaj
02.04.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Slaven Belupo02.04.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 2Osijek11.04.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 18:05
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 1Slaven Belupo16.04.2021. 18:05, Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
20.04.2021. 19:05
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk20.04.2021. 19:05, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo24.04.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo01.05.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo07.05.2021. 15:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 16:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka12.05.2021. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo15.05.2021. 19:00, Aldo Drosina, Pula
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin22.05.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Slaven Belupo - Hajduk

20.04.2021.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Prethodna utakmica

Gorica - Slaven Belupo 0:1

16.04.2021.

Gradski stadion, Velika Gorica

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920