Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Bruno Bogojević2180110
Antonio Bosec249010
Tomislav Božić2180000
Arijan Brković291010
Ivan Čović2180010
Nemanja Glavčić2180000
Ivan Krstanović2158200
Marin Laušić2129000
Mario Marina2180010
Mihael Mlinarić287000
Mateo Monjac265000
Goran Paracki2180000
Damian van Bruggen14000
Matko Zirdum2180000
Lovro Zvonarek2130000
Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Webnk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
DirektorAleksandar Aleksovski
Sportski direktor: Dean Klafurić
TrenerDean Klafurić
1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 18:55
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Slaven Belupo16.07.2021. 18:55, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 18:55
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik07.08.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 19:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo14.08.2021. 19:00, Gradski stadion Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo21.08.2021. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hrv. dragovoljac28.08.2021. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo11.09.2021. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo25.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek16.10.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
23.10.2021. 17:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo23.10.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk30.10.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica06.11.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Slaven Belupo20.11.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka27.11.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo04.12.2021. 17:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo11.12.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
18.12.2021. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva18.12.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo29.01.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik05.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo12.02.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo19.02.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hrv. dragovoljac26.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo05.03.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196112.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo19.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo16.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk23.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica30.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Slaven Belupo07.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka14.05.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo21.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva321075+27
2.Osijek220051+46
3.Rijeka220040+46
4.Dinamo210142+23
5.Slaven Belupo210132+13
6.Gorica21013303
7.Istra 196121013303
8.Hajduk201134-11
9.Šibenik200216-50
10.Hrv. dragovoljac3003310-70

Sljedeća utakmica

Osijek - Slaven Belupo

01.08.2021.

Stadion Gradski vrt, Osijek

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Lokomotiva 1:2

24.07.2021.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Lokomotiva3+27
2.Osijek2+46
3.Rijeka2+46
4.Dinamo2+23
5.Slaven Belupo2+13
6.Gorica203
7.Istra 1961203
8.Hajduk2-11
9.Šibenik2-50
10.Hrv. dragovoljac3-70