Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Slaven Belupo

NK Slaven Belupo
Adresa: M.P. Miškine 10, Koprivnica
Web: nk-slaven-belupo.hr
Osnovan: 1907.
Stadion: Gradski stadion (3.205)
Nadimak: Farmaceuti

Slaven Belupo
Slaven Belupo
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Bruno Bogojević141253140
Antonio Bosec12603110
Tomislav Božić11924010
Arijan Brković14706020
Mihail Caimacov9671140
Ivan Čović171530020
Ivan Ganžulić18000
Nemanja Glavčić141043031
Bruno Goda11676030
Alen Grgić5447100
Nedim Hadžić7189100
Törles Tim Knöll278000
Mateo Kocijan5102000
Ivan Krstanović161266550
Zoran Kvržić3257100
Marin Laušić9485210
Karlo Lulić5225010
Mario Marina141168080
Mihael Mlinarić12228120
Mateo Monjac11426130
Goran Paracki9561020
Vinko Soldo131012020
Ikouwem Udo Utin4192000
Damian van Bruggen151141010
Hansel Orlando Zapata Zape10345000
Matko Zirdum10647010
Lovro Zvonarek9580010

Adresa: M.P. Miškine 10, 48000 Koprivnica
e-mail: nk.slaven-belupo@kc.t-com.hr
Webnk-slaven-belupo.hr
Telefon: +385 48 623 960, +385 48 624 073 (škola)
Fax: +385 48 210 327
Predsjednik: Hrvoje Kolarić
Direktor: Aleksandar Aleksovski
Sportski direktor: Dean Klafurić
Trener: Zoran Zekić

1. kolo
Izvještaj
16.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Slaven Belupo16.07.2021. 18:55, Stadion Maksimir, Zagreb
2. kolo
Izvještaj
24.07.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Lokomotiva24.07.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
01.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo01.08.2021. 21:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
4. kolo
Izvještaj
07.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Šibenik07.08.2021. 18:55, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 21:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo14.08.2021. 21:00, Gradski stadion Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 18:55
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Slaven Belupo21.08.2021. 18:55, Gradski stadion, Velika Gorica
7. kolo
Izvještaj
27.08.2021. 20:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Hrv. dragovoljac27.08.2021. 20:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
8. kolo
Izvještaj
11.09.2021. 19:05
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo11.09.2021. 19:05, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
18.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 4Dinamo25.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 17:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo02.10.2021. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
17.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Osijek17.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13. kolo
Izvještaj
22.10.2021. 18:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 1Slaven Belupo22.10.2021. 18:00, Šubićevac, Šibenik
14. kolo
Izvještaj
31.10.2021. 15:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Hajduk31.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
15. kolo
Izvještaj
05.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Gorica05.11.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16. kolo
Izvještaj
19.11.2021. 18:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac1 : 2Slaven Belupo19.11.2021. 18:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
27.11.2021. 17:05
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Rijeka27.11.2021. 17:05, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18. kolo
Izvještaj
06.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo06.12.2021. 18:00, Aldo Drosina, Pula
19. kolo
Izvještaj
12.12.2021. 17:05
HT Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo12.12.2021. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
17.12.2021. 18:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva17.12.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
29.01.2022. 17:00
HT Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slaven Belupo29.01.2022. 17:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
22. kolo
Izvještaj
05.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik05.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23. kolo
Izvještaj
12.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Slaven Belupo12.02.2022. 17:00, Gradski stadion Poljud, Split
24. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Slaven Belupo19.02.2022. 19:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hrv. dragovoljac26.02.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 17:00
HT Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo05.03.2022. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196112.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 17:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo19.03.2022. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo02.04.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
30. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
31. kolo
Izvještaj
16.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Slaven Belupo16.04.2022. 19:00, Šubićevac, Šibenik
32. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk23.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
33. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica30.04.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
34. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Hrv. dragovoljac : Slaven Belupo07.05.2022. 19:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka14.05.2022. 19:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
36. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 19:00
HT Prva liga
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Slaven Belupo21.05.2022. 19:00, Aldo Drosina, Pula
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1610422512+1334
2.Rijeka1610333624+1233
3.Hajduk169342716+1130
4.Dinamo148423212+2028
5.Gorica177462223-125
6.Lokomotiva176472523+222
7.Šibenik165382326-318
8.Istra 1961164392036-1615
9.Slaven Belupo1734101527-1213
10.Hrv. dragovoljac1714121440-267

Sljedeća utakmica

Istra 1961 - Slaven Belupo

06.12.2021.

Aldo Drosina, Pula

Prethodna utakmica

Slaven Belupo - Rijeka 1:2

27.11.2021.

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica

Ljestvica

1.Osijek16+1334
2.Rijeka16+1233
3.Hajduk16+1130
4.Dinamo14+2028
5.Gorica17-125
6.Lokomotiva17+222
7.Šibenik16-318
8.Istra 196116-1615
9.Slaven Belupo17-1213
10.Hrv. dragovoljac17-267