Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: www.nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Leon Benko23761270
Gabrijel Boban9549110
Fran Cerovčec126000
Maks Juraj ĆELIĆ11736020
Neven Đurasek252107360
Agon Elezi11447030
Dominik Glavina363000
Jurica Grgec17974130
Jessie Jensen Guera Djou6376031
Andris Jesus Herrera Salgado10525110
Dinko Horkaš171507020
Matija Kolarić16611030
Karlo Lusavec228000
Mohammadmehdi Mehdikhani6323110
Kerim Memija191353020
Luka Mezga16000
Ivan Novoselec3108000
Jorge Leonardo Obregon Rojas272139530
Demir Peco12623100
Jorgo Pellumbi191687031
Vinko Petković20849110
Borna Petrović519000
Ivan Posavec211290100
Igor Postonjski13948010
Matej Rodin2180000
Matej Senić2415913101
Marko Stolnik231831041
Mijo Šabić2107000
Nikola Tkalčić201518000
Itsuki Urata201649150
Leonard Vuk591000
Oliver Zelenika131102010
Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: www.nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Stjepan Cvek
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Miljenko Mumlek
TrenerZoran Kastel 
1. kolo
Izvještaj
14.08.2020. 20:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 5Gorica14.08.2020. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 20:05
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Varaždin22.08.2020. 20:05, Šubićevac, Šibenik
3. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:55
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 17:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Varaždin13.09.2020. 17:00, Aldo Drosina, Pula
5. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 19:05
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Osijek20.09.2020. 19:05, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
27.09.2020. 19:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Varaždin27.09.2020. 19:05, Gradski stadion Poljud, Split
7. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Dinamo04.10.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
8. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 17:05
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Varaždin17.10.2020. 17:05, HNK Rijeka, Rijeka
9. kolo
Izvještaj
23.10.2020. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 2Slaven Belupo23.10.2020. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
10. kolo
Izvještaj
23.11.2020. 18:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 0Varaždin23.11.2020. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11. kolo
Izvještaj
07.11.2020. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 3Šibenik07.11.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
20.11.2020. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Varaždin20.11.2020. 17:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Istra 196128.11.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Varaždin05.12.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
15. kolo
Izvještaj
12.12.2020. 17:05
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 2Hajduk12.12.2020. 17:05, Stadion Varteks, Varaždin
16. kolo
Izvještaj
19.12.2020. 17:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Varaždin19.12.2020. 17:05, Stadion Maksimir, Zagreb
17. kolo
Izvještaj
23.01.2021. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Rijeka23.01.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
18. kolo
Izvještaj
29.01.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Varaždin29.01.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19. kolo
Izvještaj
03.02.2021. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Gorica03.02.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
07.02.2021. 15:00
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Varaždin07.02.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
21. kolo
Izvještaj
12.02.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 1Lokomotiva12.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
20.02.2021. 15:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19610 : 1Varaždin20.02.2021. 15:00, Aldo Drosina, Pula
23. kolo
Izvještaj
26.02.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 3Osijek26.02.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 17:05
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Varaždin06.03.2021. 17:05, Gradski stadion Poljud, Split
25. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 5Dinamo14.03.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
21.03.2021. 15:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Varaždin21.03.2021. 15:00, HNK Rijeka, Rijeka
27. kolo
Izvještaj
02.04.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Slaven Belupo02.04.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
28. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 17:00
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica0 : 0Varaždin10.04.2021. 17:00, Gradski stadion, Velika Gorica
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 16:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Šibenik16.04.2021. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
21.04.2021. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin21.04.2021. 16:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
26.04.2021. 18:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196126.04.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 19:05
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Varaždin02.05.2021. 19:05, Stadion Gradski vrt, Osijek
33. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk08.05.2021. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
34. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 18:05
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin12.05.2021. 18:05, Stadion Maksimir, Zagreb
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 19:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka15.05.2021. 19:00, Stadion Varteks, Varaždin
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 18:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin22.05.2021. 18:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2920545021+2965
2.Dinamo2720436623+4364
3.Gorica2914785135+1649
4.Rijeka2813693634+245
5.Hajduk28134113431+343
6.Slaven Belupo29612113342-930
7.Šibenik2977152839-1128
8.Varaždin2967162448-2425
9.Istra 19612866162242-2024
10.Lokomotiva2848161847-2920

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Varaždin

21.04.2021.

Nogometni stadion Zagreb, Zagreb

Prethodna utakmica

Varaždin - Šibenik 1:1

16.04.2021.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Osijek29+2965
2.Dinamo27+4364
3.Gorica29+1649
4.Rijeka28+245
5.Hajduk28+343
6.Slaven Belupo29-930
7.Šibenik29-1128
8.Varaždin29-2425
9.Istra 196128-2024
10.Lokomotiva28-2920