Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
14.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Dugopolje14.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 0Osijek13.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
14.08.2021. 19:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Sesvete14.08.2021. 19:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Orijent 191914.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
14.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Rijeka14.08.2021. 17:30, Kajzerica, Zagreb
14.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Bjelovar14.08.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
14.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Istra 196114.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo13.08.2021. 18:00, Poljud, Split
2. kolo
Izvještaj
11.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Slaven Belupo11.08.2021. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.08.2021. 09:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Hajduk18.08.2021. 09:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 3Rudeš18.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Varaždin18.08.2021. 18:00, Rujevica, Rijeka
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 3Lokomotiva18.08.2021. 18:00, Krimeja, Rijeka
18.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Gorica18.08.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
18.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 3Dinamo18.08.2021. 18:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
18.08.2021. 18:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Šibenik18.08.2021. 18:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
3. kolo
Izvještaj
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik3 : 1Dugopolje21.08.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Inter-Zaprešić21.08.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica1 : 1Osijek22.08.2021. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Sesvete21.08.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin4 : 0Orijent 191921.08.2021. 18:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Rijeka22.08.2021. 18:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.08.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk7 : 0Bjelovar22.08.2021. 18:00, Poljud, Split
21.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Istra 196121.08.2021. 17:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
4. kolo
Izvještaj
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 4Istra 196128.08.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
28.08.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Slaven Belupo28.08.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.08.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 1Hajduk28.08.2021. 11:00, Rujevica, Rijeka
30.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 0Rudeš30.08.2021. 17:30, Krimeja, Rijeka
28.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 6Varaždin28.08.2021. 17:00, Sesvete, Sesvete
30.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek2 : 4Lokomotiva30.08.2021. 17:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.08.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Gorica28.08.2021. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.08.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 3Dinamo27.08.2021. 17:00, Šubićevac, Šibenik
5. kolo
Izvještaj
12.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Dugopolje12.09.2021. 16:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica3 : 1Šibenik11.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
11.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 2Inter-Zaprešić11.09.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
15.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Osijek15.12.2021. 13:30, Stadion Varteks, Varaždin
12.09.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 1Sesvete12.09.2021. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Orijent 191911.09.2021. 17:00, Poljud, Split
11.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Rijeka11.09.2021. 17:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.09.2021. 17:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Bjelovar11.09.2021. 17:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
6. kolo
Izvještaj
17.09.2021. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje5 : 0Bjelovar17.09.2021. 16:30, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196118.09.2021. 17:00, Rujevica, Rijeka
19.09.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Kantrida, Rijeka
Orijent 19191 : 1Slaven Belupo19.09.2021. 15:00, Stadion Kantrida, Rijeka
18.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 4Hajduk18.09.2021. 11:00, Sesvete, Sesvete
20.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek1 : 2Rudeš20.09.2021. 15:30, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
07.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 0Varaždin07.10.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
17.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 5Lokomotiva17.09.2021. 16:00, Šubićevac, Šibenik
18.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Gorica18.09.2021. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
7. kolo
Izvještaj
25.09.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 1Dugopolje25.09.2021. 16:00, Gradski stadion, Velika Gorica
25.09.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Dinamo25.09.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
24.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Šibenik24.09.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Inter-Zaprešić25.09.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
12.02.2022. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Osijek12.02.2022. 11:00, Poljud, Split
26.09.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Sesvete26.09.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.09.2021. 15:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 1Orijent 191925.09.2021. 15:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
25.09.2021. 17:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 4Rijeka25.09.2021. 17:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
8. kolo
Izvještaj
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 2Rijeka02.10.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
01.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19192 : 0Bjelovar01.10.2021. 15:00, Krimeja, Rijeka
02.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Istra 196102.10.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
03.10.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek0 : 0Slaven Belupo03.10.2021. 13:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
03.10.2021. 18:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Hajduk03.10.2021. 18:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik0 : 1Rudeš02.10.2021. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Varaždin02.10.2021. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Lokomotiva02.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
9. kolo
Izvještaj
16.10.2021. 16:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Dugopolje16.10.2021. 16:00, Kajzerica, Zagreb
16.10.2021. 15:15
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Gorica16.10.2021. 15:15, Stadion Varteks, Varaždin
16.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 4Dinamo16.10.2021. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
18.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Šibenik18.12.2021. 11:00, Poljud, Split
16.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Inter-Zaprešić16.10.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.10.2021. 12:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19614 : 0Osijek17.10.2021. 12:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 5Sesvete16.10.2021. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
16.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Orijent 191916.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
25.10.2021. 16:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Orijent 191925.10.2021. 16:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Rijeka23.10.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
15.11.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Bjelovar15.11.2021. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Istra 196123.10.2021. 15:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Slaven Belupo23.10.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
24.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Hajduk24.10.2021. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica5 : 0Rudeš23.10.2021. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Varaždin23.10.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
30.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Dugopolje30.10.2021. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 1Lokomotiva30.10.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 1Gorica30.10.2021. 11:00, Poljud, Split
30.10.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Dinamo30.10.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Šibenik30.10.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
31.10.2021. 14:30
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Inter-Zaprešić31.10.2021. 14:30, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
31.10.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Osijek31.10.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.10.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 19191 : 0Sesvete30.10.2021. 11:00, Krimeja, Rijeka
12. kolo
Izvještaj
06.11.2021. 18:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje3 : 1Sesvete06.11.2021. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
08.11.2021. 13:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek3 : 0Orijent 191908.11.2021. 13:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 4Rijeka06.11.2021. 14:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
06.11.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik2 : 0Bjelovar06.11.2021. 15:00, Šubićevac, Šibenik
16.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Istra 196116.12.2021. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 0Slaven Belupo06.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Hajduk07.11.2021. 11:00, Kajzerica, Zagreb
06.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Rudeš06.11.2021. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
13. kolo
Izvještaj
20.11.2021. 16:30
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Dugopolje20.11.2021. 16:30, ŠC Rudeš, Zagreb
20.11.2021. 15:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Varaždin20.11.2021. 15:00, Poljud, Split
20.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva20.11.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 4Gorica20.11.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Dinamo21.11.2021. 14:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
20.11.2021. 14:30
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 1Šibenik20.11.2021. 14:30, Rujevica, Rijeka
20.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Orijent 191920.11.2021. 11:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
20.11.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 3Osijek20.11.2021. 12:00, Sesvete, Sesvete
14. kolo
Izvještaj
28.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 1Osijek28.11.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Sesvete27.11.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik1 : 0Orijent 191927.11.2021. 14:00, Šubićevac, Šibenik
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Rijeka27.11.2021. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica7 : 0Bjelovar27.11.2021. 14:00, Gradski stadion, Velika Gorica
27.11.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Istra 196127.11.2021. 14:00, Kajzerica, Zagreb
27.11.2021. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Slaven Belupo27.11.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
28.11.2021. 11:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš2 : 2Hajduk28.11.2021. 11:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
04.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk0 : 0Dugopolje04.12.2021. 11:00, Poljud, Split
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Rudeš04.12.2021. 12:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19610 : 1Varaždin04.12.2021. 13:30, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 2Lokomotiva04.12.2021. 12:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
04.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 2Gorica04.12.2021. 12:00, Rujevica, Rijeka
05.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 2Orijent 191905.12.2021. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
04.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 1Šibenik04.12.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
04.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Inter-Zaprešić04.12.2021. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
11.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje2 : 0Inter-Zaprešić11.12.2021. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 1Šibenik11.12.2021. 11:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
16.02.2022. 13:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dinamo16.02.2022. 13:00, Sesvete, Sesvete
10.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Robert Komen, Rijeka
Orijent 19191 : 1Gorica10.12.2021. 14:00, Robert Komen, Rijeka
10.12.2021. 13:30
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 2Lokomotiva10.12.2021. 13:30, Rujevica, Rijeka
11.12.2021. 12:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 1Varaždin11.12.2021. 12:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
11.12.2021. 14:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
Istra 19613 : 2Rudeš11.12.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 8, Medulin
11.12.2021. 11:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Hajduk11.12.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17. kolo
Izvještaj
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dugopolje19.02.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Istra 196119.02.2022. 10:00, Poljud, Split
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Bjelovar19.02.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka19.02.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Orijent 191919.02.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Sesvete19.02.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek19.02.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
19.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Inter-Zaprešić19.02.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
18. kolo
Izvještaj
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Šibenik26.02.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo26.02.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Gorica26.02.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Lokomotiva26.02.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Varaždin26.02.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš26.02.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Hajduk26.02.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
26.02.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Slaven Belupo26.02.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19. kolo
Izvještaj
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dugopolje05.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Bjelovar05.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rijeka05.03.2022. 10:00, Poljud, Split
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 191905.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete05.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Osijek05.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Inter-Zaprešić05.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
05.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Šibenik05.03.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo12.03.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Gorica12.03.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva12.03.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Varaždin12.03.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rudeš12.03.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hajduk12.03.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Slaven Belupo12.03.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
12.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Istra 196112.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
21. kolo
Izvještaj
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Dugopolje19.03.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rijeka19.03.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Orijent 191919.03.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete19.03.2022. 10:00, Poljud, Split
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Osijek19.03.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić19.03.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Šibenik19.03.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.03.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Dinamo19.03.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
22. kolo
Izvještaj
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Gorica02.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva02.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Varaždin02.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rudeš02.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Hajduk02.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo02.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Istra 196102.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
02.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Bjelovar02.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
23. kolo
Izvještaj
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje09.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Orijent 191909.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Sesvete09.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek09.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić09.04.2022. 10:00, Poljud, Split
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Šibenik09.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo09.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
09.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Gorica09.04.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Lokomotiva23.04.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin23.04.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rudeš23.04.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Hajduk23.04.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo23.04.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Istra 196123.04.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Bjelovar23.04.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
23.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rijeka23.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
25. kolo
Izvještaj
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugopolje30.04.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete30.04.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Osijek30.04.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Inter-Zaprešić30.04.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Šibenik30.04.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo30.04.2022. 10:00, Poljud, Split
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Gorica30.04.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
30.04.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva30.04.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
26. kolo
Izvještaj
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Varaždin07.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš07.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Hajduk07.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo07.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Istra 196107.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Bjelovar07.05.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Rijeka07.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
07.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Orijent 191907.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
27. kolo
Izvještaj
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje14.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Osijek14.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić14.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Šibenik14.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Dinamo14.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Gorica14.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva14.05.2022. 10:00, Poljud, Split
14.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Varaždin14.05.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Rudeš21.05.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk21.05.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo21.05.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Istra 196121.05.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Bjelovar21.05.2022. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Rijeka21.05.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Inter-Zaprešić21.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
21.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Sesvete21.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
29. kolo
Izvještaj
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠRC Ante Gotovina, Osijek
Osijek : Dugopolje28.05.2022. 10:00, ŠRC Ante Gotovina, Osijek
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić28.05.2022. 10:00, Sesvete, Sesvete
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Šibenik28.05.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo28.05.2022. 10:00, Rujevica, Rijeka
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Gorica28.05.2022. 10:00, Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Lokomotiva28.05.2022. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin28.05.2022. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.05.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš28.05.2022. 10:00, Poljud, Split
30. kolo
Izvještaj
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hajduk04.06.2022. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo04.06.2022. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196104.06.2022. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Bjelovar04.06.2022. 10:00, Kajzerica, Zagreb
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Rijeka04.06.2022. 10:00, Gradski stadion, Velika Gorica
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dinamo04.06.2022. 10:00, Krimeja, Rijeka
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Šubićevac, Šibenik
Šibenik : Sesvete04.06.2022. 10:00, Šubićevac, Šibenik
04.06.2022. 10:00
1. HNL Juniori
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Osijek04.06.2022. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva1611324019+2136
2.Hajduk151050387+3135
3.Dinamo1510503210+2235
4.Gorica1610424116+2534
5.Varaždin169162518+728
6.Rijeka166823019+1126
7.Dugopolje166552620+623
8.Rudeš166552225-323
9.Istra 1961165562521+420
10.Inter-Zaprešić166191826-819
11.Osijek155372523+218
12.Orijent 1919164391129-1815
13.Šibenik1642101433-1914
14.Sesvete1541102037-1713
15.Slaven Belupo1624101028-1810
16.Bjelovar160115753-461
11 golova
Niko Domjanić, Caio Da Cruz Oliveira Queiroz
10 golova
Marko Josip Čavara
9 golova
Filip Čuić
8 golova
Admir Bristrić, Vanja Kulenović
7 golova
Rokas Pukstas, Niko Gajzler, Gabriel Popovic
6 golova
Marko Jelić, Antonijo Vujičić, Nikola Pervan, Karlo Špeljak, Mateo Plehan, Fran Petković
5 golova
Josip Hmura, Mihael Rovis, Ivan Verhas, Ante Zoko, Dominik Zovkić, Dominik Braun, Bruno Bujan, Leon Marković
4 gola
Joško Rendulić, Petar Tankosić, Nikola Ciprić, Art Smakaj, Josip Mihalić
3 gola
Emanuel Mađarić, Matija Carl, Dorian Houdek, Marko Milošević, Robert Marijanović, Ivan Krolo, Luka Lukanić, Marlo Turk, Antonio Blažanović, Din Begović, Alessio Tonon, Tomislav Glavan, Tomo Razum, Marko Brkljača, Dominik Simčić, Tin Polić, Jere Vrcić
2 gola
Stipe Vladušić, Ivo Čengić, Marin Šotiček, Dominik Prpić, Duje Škugor, Semir Džemaili, Jakov Ambruš, David Čondrić, Jose Alejandro Lopez Mejia, Adriano Bloudek, Moreno Vušković, Mate Antunović, Andro Babić, Anes Krdžalić, Jakov Delibegović, Niko Mihalinec, Stipe Silov, Karlo Dundović, Matija Frković, Filip Šurmin, Ante Bolanča, Vinko Skrbin, Mark Karković, Mateo Ostović, Luka Išlić, Noel Bilić, Bruno Šupe, Roko Brajković, Bartol Barišić, Marko Pranjić, Toma Sabo, Mario Ljevar, Fran Žilinski, Adin Bajrić
1 gol
Pavle BONIĆ, Đorđe Magdelinić, Karlo Ivančin, Ivan Dominić, Josip Mijić, Leon Belcar, Noa Vugrinec, Luka Stojković, Leonardo Pandža, David Sviben, Marino Gašpar, Marko Marić, Domagoj Gracin, David Kovačić, Petar Vuko, Matej Mamić, Dominik Šuart, Toni Barišić, Fran Vujnović, Josip Ljubić, Krešimir Prskalo, Dominik Quni, Borna Ivanuš, Mateo Tomić, Benjamin Pajković, Petar Havojić, Ivan Ganžulić, Saša Mišljenčević, Mihael Stipić, Antonio Maurić, Fran Topić, Ivan Ćubelić, Luka Gajski, Antonio Jerković, Marko Orešković, Tin Kuprešak, Nikola Radan, Luka Botić, Antonio Jakir, David Sim, Bojan Lukić, Vito Matijević, Mirel Benko, Roko Milišić, Noel Bodetić, Nikola Macolić, Viktor Damjanić, Andre Franković, Riad Mašala, Marko Josipović, Nermin Mujkić, Marko Soldo, Carlos Eduardo Torres Gongora, Victor Imanol Cespedes Barreto, Wisdom Onyedikachi Ubani, Mario Matković, Bruno Bogdanović, Marin Žgomba, David Krčalić, Jakov Gurlica, Matej Roginić, Lovro Stanić, Renato Crnoja, Danijel Jakolić, Jakov Crnčić, Luciano Kajzogaj, Bojan Gobbo, Šimun Hrgović, Borna Lesjak, Luka Conjar, Luka Koceić, Luka Škaričić, Toni Gulam, Nick Ocvirek, Bruno Sinković, Ivano Tomić, Carlo Mateković, Niko Đolonga, Mihael Srbljinović

Ljestvica

1.Lokomotiva16+2136
2.Hajduk15+3135
3.Dinamo15+2235
4.Gorica16+2534
5.Varaždin16+728
6.Rijeka16+1126
7.Dugopolje16+623
8.Rudeš16-323
9.Istra 196116+420
10.Inter-Zaprešić16-819
11.Osijek15+218
12.Orijent 191916-1815
13.Šibenik16-1914
14.Sesvete15-1713
15.Slaven Belupo16-1810
16.Bjelovar16-461