Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
13.08.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 6Lokomotiva13.08.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.08.2020. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek4 : 1Istra 196114.08.2020. 10:00, Josipovac, Josipovac
05.09.2020. 16:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 1Rudeš05.09.2020. 16:00, Sesvete, Sesvete
14.08.2020. 18:30
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Orijent 191914.08.2020. 18:30, Stadion Maksimir, Zagreb
17.08.2020. 18:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 1Varaždin17.08.2020. 18:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
14.08.2020. 18:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Hrvatski dragovoljac14.08.2020. 18:00, HNK Rijeka, Rijeka
14.08.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Hajduk14.08.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 10:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 3Hajduk22.08.2020. 10:00, Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
22.08.2020. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 1Slaven Belupo22.08.2020. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
22.08.2020. 17:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 4Rijeka22.08.2020. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
22.08.2020. 17:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 19193 : 0Dugopolje22.08.2020. 17:30, Krimeja, Rijeka
09.09.2020. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 3Dinamo09.09.2020. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
22.08.2020. 18:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 1Sesvete22.08.2020. 18:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22.08.2020. 17:30
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić4 : 4Osijek22.08.2020. 17:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
3. kolo
Izvještaj
26.08.2020. 17:30
Josipovac, Josipovac
Osijek1 : 1Lokomotiva26.08.2020. 17:30, Josipovac, Josipovac
26.08.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 2Inter-Zaprešić26.08.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
26.08.2020. 18:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Istra 196126.08.2020. 18:00, Stadion Maksimir, Zagreb
23.09.2020. 14:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 0Rudeš23.09.2020. 14:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
26.08.2020. 17:30
Rujevica, Rijeka
Rijeka4 : 0Orijent 191926.08.2020. 17:30, Rujevica, Rijeka
26.08.2020. 14:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Varaždin26.08.2020. 14:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.08.2020. 18:00
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Hrvatski dragovoljac26.08.2020. 18:00, Poljud, Split
4. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 1Hrvatski dragovoljac29.08.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
29.08.2020. 10:00
Sračinec, Sračinec
Varaždin0 : 6Hajduk29.08.2020. 10:00, Sračinec, Sračinec
29.08.2020. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 0Slaven Belupo29.08.2020. 17:00, Krimeja, Rijeka
30.08.2020. 17:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 0Rijeka30.08.2020. 17:30, ŠC Rudeš, Zagreb
29.08.2020. 17:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 0Dugopolje29.08.2020. 17:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
31.08.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Dinamo31.08.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
30.08.2020. 17:00
Josipovac, Josipovac
Osijek5 : 0Sesvete30.08.2020. 17:00, Josipovac, Josipovac
5. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 15:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 4Lokomotiva11.09.2020. 15:00, Sesvete, Sesvete
13.09.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Osijek13.09.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
12.09.2020. 16:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje4 : 1Inter-Zaprešić12.09.2020. 16:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
12.09.2020. 15:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Istra 196112.09.2020. 15:00, Rujevica, Rijeka
12.09.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Rudeš12.09.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
13.09.2020. 17:00
Iza Grada, Klis
Hajduk4 : 0Orijent 191913.09.2020. 17:00, Iza Grada, Klis
11.09.2020. 16:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 2Varaždin11.09.2020. 16:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
6. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Varaždin19.09.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
19.09.2020. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 1Hrvatski dragovoljac19.09.2020. 17:00, Krimeja, Rijeka
19.09.2020. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 3Hajduk19.09.2020. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
19.09.2020. 16:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 1Slaven Belupo19.09.2020. 16:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.09.2020. 17:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Rijeka21.09.2020. 17:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
19.09.2020. 11:00
Josipovac, Josipovac
Osijek2 : 1Dugopolje19.09.2020. 11:00, Josipovac, Josipovac
19.09.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 5Dinamo19.09.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
7. kolo
Izvještaj
26.09.2020. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Lokomotiva26.09.2020. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.09.2020. 19:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Dugopolje2 : 0Sesvete27.09.2020. 19:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.09.2020. 10:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Osijek27.09.2020. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
26.09.2020. 11:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Inter-Zaprešić26.09.2020. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.09.2020. 10:00
Poljud, Split
Hajduk5 : 0Istra 196126.09.2020. 10:00, Poljud, Split
26.09.2020. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 0Rudeš26.09.2020. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
26.09.2020. 16:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 2Orijent 191926.09.2020. 16:00, Stadion Varteks, Varaždin
8. kolo
Izvještaj
03.10.2020. 15:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Orijent 191903.10.2020. 15:00, Kajzerica, Zagreb
03.10.2020. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 3Varaždin03.10.2020. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
03.10.2020. 15:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19614 : 4Hrvatski dragovoljac03.10.2020. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
03.10.2020. 12:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk03.10.2020. 12:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
03.10.2020. 15:00
Josipovac, Josipovac
Osijek3 : 2Slaven Belupo03.10.2020. 15:00, Josipovac, Josipovac
02.10.2020. 16:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Rijeka02.10.2020. 16:00, Sesvete, Sesvete
03.10.2020. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Dugopolje03.10.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
18.10.2020. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje1 : 2Lokomotiva18.10.2020. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
17.10.2020. 11:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 3Dinamo17.10.2020. 11:00, HNK Rijeka, Rijeka
17.10.2020. 11:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Sesvete17.10.2020. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.10.2020. 12:00
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Osijek17.10.2020. 12:00, Poljud, Split
17.10.2020. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac2 : 0Inter-Zaprešić17.10.2020. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
17.10.2020. 14:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 5Istra 196117.10.2020. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
17.10.2020. 15:00
Lonja, Hreljin
Orijent 19190 : 3Rudeš17.10.2020. 15:00, Lonja, Hreljin
10. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 17:30
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Rudeš25.10.2020. 17:30, Kajzerica, Zagreb
24.10.2020. 16:00
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 0Orijent 191924.10.2020. 16:00, Aldo Drosina, Pula
-
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Varaždin-, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.10.2020. 15:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hrvatski dragovoljac24.10.2020. 15:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
24.10.2020. 12:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 7Hajduk24.10.2020. 12:00, Sesvete, Sesvete
24.10.2020. 11:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Slaven Belupo24.10.2020. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24.10.2020. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 0Rijeka24.10.2020. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 13:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 1Lokomotiva31.10.2020. 13:00, HNK Rijeka, Rijeka
30.10.2020. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Dugopolje30.10.2020. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.11.2020. 11:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 3Dinamo14.11.2020. 11:00, Poljud, Split
31.10.2020. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 2Sesvete31.10.2020. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
20.02.2021. 14:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Osijek20.02.2021. 14:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.11.2020. 14:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 2Inter-Zaprešić15.11.2020. 14:00, Krimeja, Rijeka
31.10.2020. 13:30
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Istra 196131.10.2020. 13:30, ŠC Rudeš, Zagreb
12. kolo
Izvještaj
11.12.2020. 13:30
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Istra 196111.12.2020. 13:30, Kajzerica, Zagreb
07.11.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 4Rudeš07.11.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.11.2020. 18:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek5 : 0Orijent 191908.11.2020. 18:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.11.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete7 : 2Varaždin07.11.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
09.11.2020. 11:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Hrvatski dragovoljac09.11.2020. 11:00, Stadion Maksimir, Zagreb
07.11.2020. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Hajduk07.11.2020. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
09.11.2020. 12:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Slaven Belupo09.11.2020. 12:00, HNK Rijeka, Rijeka
13. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 12:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Lokomotiva21.11.2020. 12:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
09.12.2020. 11:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Rijeka09.12.2020. 11:00, Poljud, Split
13.12.2020. 13:30
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac1 : 1Dugopolje13.12.2020. 13:30, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
13.12.2020. 11:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Dinamo13.12.2020. 11:00, Stadion Varteks, Varaždin
23.11.2020. 13:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 19196 : 2Sesvete23.11.2020. 13:30, Krimeja, Rijeka
21.11.2020. 13:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš0 : 2Osijek21.11.2020. 13:00, ŠC Rudeš, Zagreb
21.11.2020. 11:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 1Inter-Zaprešić21.11.2020. 11:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14. kolo
Izvještaj
28.11.2020. 12:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Inter-Zaprešić28.11.2020. 12:00, Kajzerica, Zagreb
15.12.2020. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 2Osijek15.12.2020. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.11.2020. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 4Sesvete28.11.2020. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
28.11.2020. 13:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 19190 : 5Dinamo28.11.2020. 13:00, Krimeja, Rijeka
-
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dugopolje-, Stadion Varteks, Varaždin
28.11.2020. 13:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 4Rijeka28.11.2020. 13:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
12.12.2020. 15:00
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Slaven Belupo12.12.2020. 15:00, Poljud, Split
15. kolo
Izvještaj
05.12.2020. 12:00
Poljud, Split
Hajduk3 : 0Lokomotiva05.12.2020. 12:00, Poljud, Split
08.12.2020. 12:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 1Hrvatski dragovoljac08.12.2020. 12:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
05.12.2020. 13:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Varaždin05.12.2020. 13:00, HNK Rijeka, Rijeka
21.02.2021. 13:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje0 : 1Orijent 191921.02.2021. 13:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
05.12.2020. 12:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 1Rudeš05.12.2020. 12:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13.11.2020. 13:30
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Istra 196113.11.2020. 13:30, Sesvete, Sesvete
07.12.2020. 13:30
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Inter-Zaprešić07.12.2020. 13:30, Stadion Gradski vrt, Osijek
16. kolo
Izvještaj
28.02.2021. 13:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Osijek28.02.2021. 13:00, Kajzerica, Zagreb
28.02.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Sesvete28.02.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.02.2021. 14:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Dinamo27.02.2021. 14:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.02.2021. 15:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš1 : 0Dugopolje28.02.2021. 15:00, ŠC Rudeš, Zagreb
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Rijeka-, Krimeja, Rijeka
27.02.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Slaven Belupo27.02.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
27.02.2021. 12:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac0 : 1Hajduk27.02.2021. 12:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
17. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Lokomotiva06.03.2021. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
05.03.2021. 15:30
Poljud, Split
Hajduk : Varaždin05.03.2021. 15:30, Poljud, Split
07.03.2021. 13:30
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Orijent 191907.03.2021. 13:30, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
07.03.2021. 13:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Rudeš07.03.2021. 13:00, Rujevica, Rijeka
07.03.2021. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Istra 196107.03.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
11.02.2021. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Inter-Zaprešić11.02.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.03.2021. 13:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Osijek06.03.2021. 13:00, Sesvete, Sesvete
18. kolo
Izvještaj
13.03.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete13.03.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
13.03.2021. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek : Dinamo13.03.2021. 10:00, Josipovac, Josipovac
13.03.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dugopolje13.03.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.03.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rijeka13.03.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
13.03.2021. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Slaven Belupo13.03.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
13.03.2021. 10:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Hajduk13.03.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
13.03.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hrvatski dragovoljac13.03.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva20.03.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
20.03.2021. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Orijent 191920.03.2021. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
20.03.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Rudeš20.03.2021. 10:00, Poljud, Split
20.03.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196120.03.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.03.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Inter-Zaprešić20.03.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
20.03.2021. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Osijek20.03.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
20.03.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete20.03.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
20. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo10.04.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
10.04.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Dugopolje10.04.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
10.04.2021. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek : Rijeka10.04.2021. 10:00, Josipovac, Josipovac
10.04.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Slaven Belupo10.04.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
10.04.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Hajduk10.04.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
10.04.2021. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Hrvatski dragovoljac10.04.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
10.04.2021. 10:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Varaždin10.04.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
17.04.2021. 10:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Lokomotiva17.04.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
17.04.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš17.04.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
17.04.2021. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Istra 196117.04.2021. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
17.04.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić17.04.2021. 10:00, Poljud, Split
17.04.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek17.04.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
17.04.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Sesvete17.04.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
17.04.2021. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Dinamo17.04.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
22. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dugopolje24.04.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
21.02.2021. 13:30
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 3Rijeka21.02.2021. 13:30, Stadion Maksimir, Zagreb
24.04.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo24.04.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
24.04.2021. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek : Hajduk24.04.2021. 10:00, Josipovac, Josipovac
24.04.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Hrvatski dragovoljac24.04.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
24.04.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Varaždin24.04.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
24.04.2021. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Orijent 191924.04.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Lokomotiva01.05.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
01.05.2021. 10:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Istra 196101.05.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
01.05.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić01.05.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.05.2021. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Osijek01.05.2021. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
01.05.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Sesvete01.05.2021. 10:00, Poljud, Split
01.05.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Dinamo01.05.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
01.05.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dugopolje01.05.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
24. kolo
Izvještaj
08.05.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka08.05.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
08.05.2021. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Slaven Belupo08.05.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
08.05.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Hajduk08.05.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
08.05.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hrvatski dragovoljac08.05.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
08.05.2021. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek : Varaždin08.05.2021. 10:00, Josipovac, Josipovac
08.05.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Orijent 191908.05.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
08.05.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rudeš08.05.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
25. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Lokomotiva15.05.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
15.05.2021. 10:00
ŠC Rudeš, Zagreb
Rudeš : Inter-Zaprešić15.05.2021. 10:00, ŠC Rudeš, Zagreb
15.05.2021. 10:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Osijek15.05.2021. 10:00, Krimeja, Rijeka
15.05.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete15.05.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
15.05.2021. 10:00
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Hrvatski dragovoljac : Dinamo15.05.2021. 10:00, ŠNC Stjepan Spajić, Siget
15.05.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Dugopolje15.05.2021. 10:00, Poljud, Split
15.05.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka15.05.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo22.05.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
22.05.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hajduk22.05.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
22.05.2021. 10:00
ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Dugopolje : Hrvatski dragovoljac22.05.2021. 10:00, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
22.05.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin22.05.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
22.05.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Orijent 191922.05.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
22.05.2021. 10:00
Josipovac, Josipovac
Osijek : Rudeš22.05.2021. 10:00, Josipovac, Josipovac
22.05.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 196122.05.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk161501518+4345
2.Dinamo1814314916+3345
3.Lokomotiva1610333718+1933
4.Osijek169433521+1431
5.Rijeka168442413+1128
6.Istra 1961166192329-619
7.Varaždin145451930-1119
8.Sesvete166192842-1419
9.Rudeš164391526-1115
10.Inter-Zaprešić1642102343-2014
11.Dugopolje153391217-512
12.Slaven Belupo1633101528-1312
13.Orijent 1919153391434-2012
14.Hrvatski dragovoljac1624101333-2010
19 golova
Marin Ljubičić
11 golova
Marko Domančić, Roko Šimić, Ivan Šaranić
10 golova
Martin Baturina
9 golova
Ante Matić
8 golova
Ante Crnac, Luka Stojković, Tin Janušić
7 golova
Marko Bibić, Luka Branšteter, Matija Frigan
6 golova
Stipe Biuk, Đevad Selman, Bartol Barišić
5 golova
Robert Marijanović, Lukas Kačavenda, Mateo Plehan
4 gola
Josip Hmura, Noz Kristaj, Luka Burčul, Leon Belcar, Ivan Stanić, Marko Podravec, Aliyu Ibrahim, Ergi Ajazi, Marko Brkljača, Edi Ajanović, Ivan Ćubelić
3 gola
Patrik Razum, Franko Bosančić, Veldin Hodža, Leonardo Petrović, Nino Stojanović, Petar Tomić, Filip Mekić, Filip Zrilić, Noa Vugrinec, Ivan Težački, Matija Benčić, Josip Stokić, Lejs Pličanić
2 gola
Antonio Galešić, Fran Petković, Petar Duran, Jakov-Anton Vasilj, Leonardo Pandža, Marko Ivković, Marin Kuzminski, Emanuel Mađarić, Halid Alghoul, Mateo Beganović, Niko Janković, Tomislav Gotovac, Roko Brajković, Marko Milošević, Luka Mezga, Karlo Jolić, Luka Džaja, Vanja Pelko, David Čarapina, Silvio Ilinković, Patrick Marko Zupic, Mario Kordić-Gružić, Din Pozderac, Marko Josip Čavara, Dominik Simčić, Arijan Brković, Leon Pujić, Petar Havojić, Novak Tepšić, Niko Domjanić, Mihael Poslek, Ante Zoko, Mauro Perković
1 gol
Josip Vuica, Emanuel Stojak, Gabriel Stojak, Karlo Teofilović, Joško Rendulić, Festim Shatri, Petar Vukajlović, Antonio Svrzlić, Mauro Benko, Jakov Brekalo, Marko Cukon, Antonio Poštić, Jakov Delibegović, Mateo Tešić, Karlo Savić, Franjo Lazar, Luka Božić, Karlo Lusavec, Din Begović, Marin Vučković, Borna Kovačević, Matija Garić, Marko Kopić, Matej Grgić, Ivan Stanić, Raul Poldrugovac, Filip Lučak, Robert Milanović, Tomislav Duvnjak, Toni Barišić, Patrik Pereža, Ante Kozina, Dario Pudić, Sven Adžaga, Matija Vuić, Ivan Grozdek, Vito Heteši, Mario Dujmović, Fran Cerovčec, Toma Sabo, Filip Šurmin, Antonio Maurić, David Večerić, Matija Frković, Ante Balen, Ivan Bulić, Fran Žilinski, Ante Žaja, Josip Glavović, Tvrtko Buljan, Domagoj Topić, Filip Borovac, Damir Magdić, Miro Bakula

Ljestvica

1.Hajduk16+4345
2.Dinamo18+3345
3.Lokomotiva16+1933
4.Osijek16+1431
5.Rijeka16+1128
6.Istra 196116-619
7.Varaždin14-1119
8.Sesvete16-1419
9.Rudeš16-1115
10.Inter-Zaprešić16-2014
11.Dugopolje15-512
12.Slaven Belupo16-1312
13.Orijent 191915-2012
14.Hrvatski dragovoljac16-2010