Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2020. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Hajduk26.08.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.08.2020. 11:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje1 : 5Lokomotiva26.08.2020. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
26.08.2020. 17:15
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek2 : 0Sesvete26.08.2020. 17:15, Stadion u Retfali, Osijek
26.08.2020. 10:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 7Rijeka26.08.2020. 10:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
26.08.2020. 19:15
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19616 : 1Zagreb26.08.2020. 19:15, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.08.2020. 18:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Cibalia26.08.2020. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
26.08.2020. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Varaždin26.08.2020. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 19:15
Poljud, Split
Hajduk4 : 0Varaždin30.08.2020. 19:15, Poljud, Split
30.08.2020. 17:15
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Inter-Zaprešić30.08.2020. 17:15, Stadion Cibalia, Vinkovci
30.08.2020. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 5Dinamo30.08.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
30.08.2020. 17:15
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Istra 196130.08.2020. 17:15, HNK Rijeka, Rijeka
30.08.2020. 17:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete0 : 1Solin30.08.2020. 17:45, Sesvete, Sesvete
30.08.2020. 17:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Osijek30.08.2020. 17:00, Kajzerica, Zagreb
30.08.2020. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo5 : 0Međimurje30.08.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.09.2020. 17:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 4Istra 196116.09.2020. 17:00, HNK Rijeka, Rijeka
3. kolo
Izvještaj
02.09.2020. 11:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje1 : 2Hajduk02.09.2020. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
02.09.2020. 17:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo02.09.2020. 17:45, Stadion u Retfali, Osijek
02.09.2020. 11:45
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 4Lokomotiva02.09.2020. 11:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
02.09.2020. 18:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 3Sesvete02.09.2020. 18:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
02.09.2020. 18:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Rijeka02.09.2020. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
02.09.2020. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 0Zagreb02.09.2020. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.09.2020. 14:45
Udarnik 32, Kučan Gornji
Varaždin3 : 1Cibalia02.09.2020. 14:45, Udarnik 32, Kučan Gornji
4. kolo
Izvještaj
06.09.2020. 11:45
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk5 : 1Cibalia06.09.2020. 11:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
06.09.2020. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 1Varaždin06.09.2020. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
06.09.2020. 16:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 0Inter-Zaprešić06.09.2020. 16:45, Rujevica, Rijeka
06.09.2020. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 8Dinamo06.09.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
06.09.2020. 17:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Istra 196106.09.2020. 17:00, Kajzerica, Zagreb
06.09.2020. 17:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo4 : 1Solin06.09.2020. 17:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
06.09.2020. 17:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 6Osijek06.09.2020. 17:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
5. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek4 : 1Hajduk13.09.2020. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
13.09.2020. 17:15
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 0Međimurje13.09.2020. 17:15, Stadion Pokraj Jadra, Solin
13.09.2020. 20:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Slaven Belupo13.09.2020. 20:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
12.09.2020. 18:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Lokomotiva12.09.2020. 18:45, Stadion Maksimir, Zagreb
13.09.2020. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Sesvete13.09.2020. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.09.2020. 16:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Rijeka13.09.2020. 16:45, Stadion Varteks, Varaždin
13.09.2020. 14:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 0Zagreb13.09.2020. 14:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
6. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 17:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk2 : 1Zagreb20.09.2020. 17:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
20.09.2020. 16:15
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka6 : 0Cibalia20.09.2020. 16:15, HNK Rijeka, Rijeka
20.09.2020. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 3Varaždin20.09.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
20.09.2020. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Inter-Zaprešić20.09.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
20.09.2020. 17:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 4Dinamo20.09.2020. 17:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.09.2020. 17:15
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje0 : 1Istra 196120.09.2020. 17:15, SRC Trate, Nedelišće
18.09.2020. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek2 : 0Solin18.09.2020. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
7. kolo
Izvještaj
27.09.2020. 15:45
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 5Hajduk27.09.2020. 15:45, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.09.2020. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 2Osijek27.09.2020. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.09.2020. 16:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Međimurje26.09.2020. 16:45, Stadion Maksimir, Zagreb
27.09.2020. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić3 : 1Slaven Belupo27.09.2020. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.09.2020. 11:45
Udarnik 32, Kučan Gornji
Varaždin0 : 3Lokomotiva27.09.2020. 11:45, Udarnik 32, Kučan Gornji
26.09.2020. 15:15
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Sesvete26.09.2020. 15:15, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.09.2020. 16:15
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb2 : 2Rijeka27.09.2020. 16:15, Zagreb-Veslačka, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 11:45
Poljud, Split
Hajduk1 : 2Rijeka04.10.2020. 11:45, Poljud, Split
04.10.2020. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Zagreb04.10.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
04.10.2020. 15:15
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 0Cibalia04.10.2020. 15:15, Kajzerica, Zagreb
04.10.2020. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 0Varaždin04.10.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.10.2020. 11:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje2 : 1Inter-Zaprešić04.10.2020. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
03.10.2020. 16:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek0 : 0Dinamo03.10.2020. 16:45, Stadion u Retfali, Osijek
04.10.2020. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 4Istra 196104.10.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
9. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 6Hajduk11.10.2020. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.10.2020. 15:45
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dinamo8 : 0Solin11.10.2020. 15:45, SRC Grana Klaka, Zagreb
11.10.2020. 14:15
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Osijek11.10.2020. 14:15, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
11.10.2020. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin8 : 2Međimurje11.10.2020. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
10.10.2020. 14:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 4Slaven Belupo10.10.2020. 14:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
11.10.2020. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 4Lokomotiva11.10.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
11.10.2020. 14:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Sesvete11.10.2020. 14:45, HNK Rijeka, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 16:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 2Sesvete17.10.2020. 16:00, Poljud, Split
18.10.2020. 16:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Rijeka18.10.2020. 16:00, Kajzerica, Zagreb
18.10.2020. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Zagreb18.10.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.10.2020. 15:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje3 : 2Cibalia18.10.2020. 15:45, SRC Trate, Nedelišće
16.10.2020. 14:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 4Varaždin16.10.2020. 14:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.10.2020. 15:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Inter-Zaprešić18.10.2020. 15:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
18.10.2020. 15:15
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 3Dinamo18.10.2020. 15:15, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 2Hajduk25.10.2020. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
-
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961-, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
28.02.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin28.02.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
25.10.2020. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Osijek25.10.2020. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
-
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Međimurje-, Zagreb-Veslačka, Zagreb
25.10.2020. 14:15
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo25.10.2020. 14:15, HNK Rijeka, Rijeka
25.10.2020. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Lokomotiva25.10.2020. 11:45, Sesvete, Sesvete
12. kolo
Izvještaj
11.11.2020. 11:45
Poljud, Split
Hajduk7 : 1Lokomotiva11.11.2020. 11:45, Poljud, Split
08.11.2020. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo3 : 1Sesvete08.11.2020. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
10.03.2021. 11:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje : Rijeka10.03.2021. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
08.11.2020. 14:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Zagreb08.11.2020. 14:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.11.2020. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 0Cibalia08.11.2020. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.11.2020. 15:15
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Varaždin08.11.2020. 15:15, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
09.11.2020. 20:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 1Inter-Zaprešić09.11.2020. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
15.11.2020. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk15.11.2020. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.11.2020. 13:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Dinamo14.11.2020. 13:45, Stadion Varteks, Varaždin
24.03.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Istra 196124.03.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
15.11.2020. 14:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Solin15.11.2020. 14:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
15.11.2020. 11:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 3Osijek15.11.2020. 11:45, HNK Rijeka, Rijeka
24.03.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje24.03.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
15.11.2020. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 0Slaven Belupo15.11.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 16:45
Poljud, Split
Hajduk2 : 0Slaven Belupo21.11.2020. 16:45, Poljud, Split
22.11.2020. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva10 : 0Međimurje22.11.2020. 11:45, Kajzerica, Zagreb
22.11.2020. 14:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 2Osijek22.11.2020. 14:45, Sesvete, Sesvete
22.11.2020. 14:30
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Solin22.11.2020. 14:30, HNK Rijeka, Rijeka
22.11.2020. 14:30
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Istra 196122.11.2020. 14:30, Zagreb-Veslačka, Zagreb
22.11.2020. 13:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 3Dinamo22.11.2020. 13:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
10.03.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Inter-Zaprešić10.03.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
07.03.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk07.03.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
07.03.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Cibalia07.03.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.03.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Zagreb07.03.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.03.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Rijeka07.03.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
07.03.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Sesvete07.03.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
07.03.2021. 11:45
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Lokomotiva07.03.2021. 11:45, Stadion Gradski vrt, Osijek
07.03.2021. 11:45
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje : Slaven Belupo07.03.2021. 11:45, SRC Trate, Nedelišće
16. kolo
Izvještaj
14.03.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Međimurje14.03.2021. 11:45, Poljud, Split
14.03.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Osijek14.03.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
14.03.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Solin14.03.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
14.03.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Istra 196114.03.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
14.03.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Dinamo14.03.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
14.03.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Inter-Zaprešić14.03.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
14.03.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Varaždin14.03.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
17. kolo
Izvještaj
21.03.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Hajduk21.03.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
21.03.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Zagreb21.03.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
21.03.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Rijeka21.03.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
21.03.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Sesvete21.03.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
21.03.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Lokomotiva21.03.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
21.03.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Slaven Belupo21.03.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
21.03.2021. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek : Međimurje21.03.2021. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
18. kolo
Izvještaj
28.03.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Osijek28.03.2021. 11:45, Poljud, Split
28.03.2021. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Solin28.03.2021. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
28.03.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Istra 196128.03.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
28.03.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo28.03.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
28.03.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Inter-Zaprešić28.03.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
28.03.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin28.03.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
28.03.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Cibalia28.03.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Hajduk07.04.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
07.04.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Rijeka07.04.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
07.04.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Sesvete07.04.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
07.04.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Lokomotiva07.04.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
07.04.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Slaven Belupo07.04.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
07.04.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Međimurje07.04.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
07.04.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Osijek07.04.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
20. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Solin11.04.2021. 11:45, Poljud, Split
11.04.2021. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek : Istra 196111.04.2021. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
11.04.2021. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Dinamo11.04.2021. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
11.04.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić11.04.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
11.04.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin11.04.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
11.04.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia11.04.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
11.04.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Zagreb11.04.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
18.04.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hajduk18.04.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
18.04.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Sesvete18.04.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
18.04.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva18.04.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
18.04.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo18.04.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
18.04.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje18.04.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
18.04.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek18.04.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
18.04.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Solin18.04.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22. kolo
Izvještaj
25.04.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Istra 196125.04.2021. 11:45, Poljud, Split
25.04.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo25.04.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
25.04.2021. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić25.04.2021. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
25.04.2021. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Varaždin25.04.2021. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
25.04.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Cibalia25.04.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
25.04.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zagreb25.04.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
25.04.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka25.04.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
23. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk02.05.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
02.05.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva02.05.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
02.05.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Slaven Belupo02.05.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
02.05.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Međimurje02.05.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
02.05.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek02.05.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
02.05.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin02.05.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.05.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196102.05.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
16.05.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo16.05.2021. 11:45, Poljud, Split
16.05.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Inter-Zaprešić16.05.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
16.05.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin16.05.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
16.05.2021. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek : Cibalia16.05.2021. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
16.05.2021. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagreb16.05.2021. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16.05.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka16.05.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
16.05.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete16.05.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
23.05.2021. 11:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk23.05.2021. 11:45, Kajzerica, Zagreb
23.05.2021. 11:45
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo23.05.2021. 11:45, Sesvete, Sesvete
23.05.2021. 11:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Međimurje23.05.2021. 11:45, Rujevica, Rijeka
23.05.2021. 11:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek23.05.2021. 11:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
23.05.2021. 11:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin23.05.2021. 11:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
23.05.2021. 11:45
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196123.05.2021. 11:45, Stadion Varteks, Varaždin
23.05.2021. 11:45
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo23.05.2021. 11:45, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26. kolo
Izvještaj
30.05.2021. 11:45
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić30.05.2021. 11:45, Poljud, Split
30.05.2021. 11:45
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin30.05.2021. 11:45, Stadion Maksimir, Zagreb
30.05.2021. 11:45
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Cibalia30.05.2021. 11:45, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
30.05.2021. 11:45
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb30.05.2021. 11:45, Stadion Pokraj Jadra, Solin
30.05.2021. 11:45
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek : Rijeka30.05.2021. 11:45, Stadion u Retfali, Osijek
30.05.2021. 11:45
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Sesvete30.05.2021. 11:45, Stadion SRC Mladost, Čakovec
30.05.2021. 11:45
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva30.05.2021. 11:45, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo141220565+5138
2.Osijek149413010+2031
3.Lokomotiva149324413+3130
4.Hajduk148424117+2428
5.Istra 1961127142518+722
6.Rijeka136342616+1021
7.Slaven Belupo146172527-219
8.Varaždin124352224-215
9.Inter-Zaprešić123541417-314
10.Sesvete132471528-1310
11.Solin13319838-3010
12.Cibalia132291037-278
13.Međimurje112091048-386
14.Zagreb131111735-284
14 golova
Gabrijel Rukavina
11 golova
Šimun Mikolčić
10 golova
Fran Čuljak, Marko Batur
8 golova
Filip Miškić, Matej Roginić, Marko Cukon
7 golova
Lovro Zvonarek, Roko Brajković, Nikola Zlatunić, Mislav Petrović
6 golova
Din Begović, Niko Ivančić, Jere Vrcić, Antonio Blažanović, Lovro Stanić
5 golova
Luka Vrbančić, Kristijan Čabrajić, Petar Ratajec, Mate Antunović, Lorenzo Travaglia
4 gola
Niko Gajzler, Franko Buljanović, Vito Matijević, Maro Katinić, Anes Krdžalić, Noel Bodetić, David Sviben, Krešimir Nazor
3 gola
Rocco Žiković, Ivan Bjelivuk, Fran Topić, Marko Capan, Tin Petričić, Moreno Živković, Marin Kurteš, Marin Prekodravac, Ivan Žužić, Andrej Avdejev, Matej Radojčić
2 gola
Fran Jakupanec, Marko Ivanković, Andro Babić, Marko Težak, Mateo Pajić, Borna Lesjak, Antun Gucić, Ino Vuko, Nikola Obadić, Marin Mokrović Dajić, Bojan Lukić, Andrija Kupsjak, Marin Kereša, Leo Tropšek, Boško Jemo, Marin Šotiček, Eugen Koret, Šimun Hrgović, Fran Sajković, Luka Đuranović, Luka Vidak, Fran Antolović, Bojan Gobbo
1 gol
Luka Andričević, Marko Petar Pavlica, Nikša Kosanović, Vito Čaić, Bruno Vidović, Marko Žgela, Edi Ovčina, Niko Radujković, Karlo Lukman, Teo Barišić, Marin Žgomba, Domagoj Goreta, Vinko Horvatić, Ivan Peršinović, Nick Ocvirek, Toni Radović, Niko Đolonga, Erik Erdelji, Marko Družetić, Vito Vušković, Fabijan Krivak, Dino Bančić, Lovro Gubijan, Alen Dizdarević, Božo Ricov, Luka Pažanin, David Radman, Martin Plavec Marković, Zvonimir Katalinić, Dinko Gašparić, Tomislav Škunca, Ivo Anić, Benjamin Pajković, Filip Budić, Borna Ivanuš, Ivan Verhas, Dominik Prpić, Frane Runjić, Lenny Ilečić, Dorian Balog, Filip Hrs, Jan Antolić, David Bosak, David Križanović, Loran Rojnić, Dominik Solić, Vito Batarelo, Marko Furdi, Karlo Ostojić, Roko Blažek, Luka Barić, Bruno Sinković, Goran Kuprešak, Deni Manestar, Ivano Srdoč, Dino Bradarić, Roko Begonja, Josip Škare, Niko Žamić, Stjepan Đordić, Luka Botica, Viktor Puljić, Rokas Pukstas

Ljestvica

1.Dinamo14+5138
2.Osijek14+2031
3.Lokomotiva14+3130
4.Hajduk14+2428
5.Istra 196112+722
6.Rijeka13+1021
7.Slaven Belupo14-219
8.Varaždin12-215
9.Inter-Zaprešić12-314
10.Sesvete13-1310
11.Solin13-3010
12.Cibalia13-278
13.Međimurje11-386
14.Zagreb13-284