Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Dokumenti
1. kolo
Izvještaj
26.08.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Hajduk26.08.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
26.08.2020. 10:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje1 : 1Lokomotiva26.08.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
26.08.2020. 15:30
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 1Sesvete26.08.2020. 15:30, Stadion u Retfali, Osijek
26.08.2020. 09:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin3 : 0Rijeka26.08.2020. 09:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
26.08.2020. 17:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 0Zagreb26.08.2020. 17:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.08.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 1Cibalia26.08.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
26.08.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Varaždin26.08.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
2. kolo
Izvještaj
30.08.2020. 17:30
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Varaždin30.08.2020. 17:30, Poljud, Split
30.08.2020. 15:45
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia5 : 1Inter-Zaprešić30.08.2020. 15:45, Stadion Cibalia, Vinkovci
30.08.2020. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 3Dinamo30.08.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
30.08.2020. 15:45
Rujevica, Rijeka
Rijeka2 : 1Istra 196130.08.2020. 15:45, Rujevica, Rijeka
30.08.2020. 16:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Solin30.08.2020. 16:00, Sesvete, Sesvete
30.08.2020. 18:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Osijek30.08.2020. 18:45, Kajzerica, Zagreb
30.08.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Međimurje30.08.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
02.09.2020. 10:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje0 : 1Hajduk02.09.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
02.09.2020. 16:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo02.09.2020. 16:00, Stadion u Retfali, Osijek
02.09.2020. 10:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 4Lokomotiva02.09.2020. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
02.09.2020. 17:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 1Sesvete02.09.2020. 17:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
02.09.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 3Rijeka02.09.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
02.09.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 3Zagreb02.09.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
02.09.2020. 13:00
Udarnik 32, Kučan Gornji
Varaždin2 : 2Cibalia02.09.2020. 13:00, Udarnik 32, Kučan Gornji
4. kolo
Izvještaj
06.09.2020. 10:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk4 : 0Cibalia06.09.2020. 10:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
06.09.2020. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Varaždin06.09.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
06.09.2020. 15:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka3 : 0Inter-Zaprešić06.09.2020. 15:00, Rujevica, Rijeka
06.09.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 0Dinamo06.09.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
06.09.2020. 18:45
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 2Istra 196106.09.2020. 18:45, Kajzerica, Zagreb
06.09.2020. 16:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Solin06.09.2020. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
06.09.2020. 16:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 3Osijek06.09.2020. 16:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
5. kolo
Izvještaj
13.09.2020. 10:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek4 : 2Hajduk13.09.2020. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
13.09.2020. 15:30
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 1Međimurje13.09.2020. 15:30, Stadion Pokraj Jadra, Solin
13.09.2020. 19:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 0Slaven Belupo13.09.2020. 19:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
12.09.2020. 17:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 3Lokomotiva12.09.2020. 17:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13.09.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 8Sesvete13.09.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
13.09.2020. 15:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 1Rijeka13.09.2020. 15:00, Stadion Varteks, Varaždin
13.09.2020. 13:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Zagreb13.09.2020. 13:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
6. kolo
Izvještaj
20.09.2020. 15:15
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Hajduk2 : 0Zagreb20.09.2020. 15:15, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
20.09.2020. 14:30
Rujevica, Rijeka
Rijeka1 : 0Cibalia20.09.2020. 14:30, Rujevica, Rijeka
20.09.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 1Varaždin20.09.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
20.09.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić20.09.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
20.09.2020. 16:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 3Dinamo20.09.2020. 16:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.09.2020. 15:30
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje2 : 3Istra 196120.09.2020. 15:30, SRC Trate, Nedelišće
18.09.2020. 10:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek5 : 0Solin18.09.2020. 10:00, Stadion u Retfali, Osijek
7. kolo
Izvještaj
27.09.2020. 14:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin0 : 2Hajduk27.09.2020. 14:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.09.2020. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 4Osijek27.09.2020. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
26.09.2020. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo7 : 0Međimurje26.09.2020. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
27.09.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 5Slaven Belupo27.09.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.09.2020. 10:00
Udarnik 32, Kučan Gornji
Varaždin2 : 0Lokomotiva27.09.2020. 10:00, Udarnik 32, Kučan Gornji
26.09.2020. 13:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Sesvete26.09.2020. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
27.09.2020. 14:30
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 0Rijeka27.09.2020. 14:30, Zagreb-Veslačka, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 10:00
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Rijeka04.10.2020. 10:00, Poljud, Split
04.10.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 0Zagreb04.10.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
04.10.2020. 13:30
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Cibalia04.10.2020. 13:30, Kajzerica, Zagreb
04.10.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Varaždin04.10.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
04.10.2020. 10:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje3 : 1Inter-Zaprešić04.10.2020. 10:00, SRC Trate, Nedelišće
03.10.2020. 15:00
Stadion u Retfali, Osijek
Osijek2 : 1Dinamo03.10.2020. 15:00, Stadion u Retfali, Osijek
04.10.2020. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 1Istra 196104.10.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
9. kolo
Izvještaj
11.10.2020. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19610 : 1Hajduk11.10.2020. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.10.2020. 14:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dinamo1 : 0Solin11.10.2020. 14:00, SRC Grana Klaka, Zagreb
11.10.2020. 12:30
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 7Osijek11.10.2020. 12:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
11.10.2020. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 2Međimurje11.10.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
10.10.2020. 13:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 1Slaven Belupo10.10.2020. 13:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
03.11.2020. 14:30
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 6Lokomotiva03.11.2020. 14:30, Zagreb-Veslačka, Zagreb
11.10.2020. 13:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Sesvete11.10.2020. 13:00, HNK Rijeka, Rijeka
10. kolo
Izvještaj
17.10.2020. 14:15
Poljud, Split
Hajduk2 : 1Sesvete17.10.2020. 14:15, Poljud, Split
18.10.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka18.10.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
18.10.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Zagreb18.10.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.10.2020. 14:00
SRC Trate, Nedelišće
Međimurje2 : 1Cibalia18.10.2020. 14:00, SRC Trate, Nedelišće
16.10.2020. 13:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 2Varaždin16.10.2020. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.10.2020. 14:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin2 : 2Inter-Zaprešić18.10.2020. 14:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
18.10.2020. 13:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19612 : 6Dinamo18.10.2020. 13:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11. kolo
Izvještaj
25.10.2020. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Hajduk25.10.2020. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.10.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 196125.10.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
25.10.2020. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Solin25.10.2020. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.10.2020. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 2Osijek25.10.2020. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.10.2020. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Međimurje25.10.2020. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
25.10.2020. 12:30
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Slaven Belupo25.10.2020. 12:30, HNK Rijeka, Rijeka
25.10.2020. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete1 : 1Lokomotiva25.10.2020. 10:00, Sesvete, Sesvete
12. kolo
Izvještaj
11.11.2020. 10:00
Poljud, Split
Hajduk3 : 1Lokomotiva11.11.2020. 10:00, Poljud, Split
08.11.2020. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Sesvete08.11.2020. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
-
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Rijeka-, Stadion SRC Mladost, Čakovec
08.11.2020. 13:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek6 : 1Zagreb08.11.2020. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
08.11.2020. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 3Cibalia08.11.2020. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
08.11.2020. 13:30
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 2Varaždin08.11.2020. 13:30, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
08.11.2020. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo5 : 0Inter-Zaprešić08.11.2020. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
15.11.2020. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 6Hajduk15.11.2020. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
14.11.2020. 12:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 4Dinamo14.11.2020. 12:00, Stadion Varteks, Varaždin
01.04.2021. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Istra 196101.04.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
15.11.2020. 13:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 2Solin15.11.2020. 13:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
15.11.2020. 10:00
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 2Osijek15.11.2020. 10:00, HNK Rijeka, Rijeka
-
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Međimurje-, Sesvete, Sesvete
15.11.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo15.11.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 15:00
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Slaven Belupo21.11.2020. 15:00, Poljud, Split
22.11.2020. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva7 : 0Međimurje22.11.2020. 10:00, Kajzerica, Zagreb
22.11.2020. 13:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete2 : 2Osijek22.11.2020. 13:00, Sesvete, Sesvete
22.11.2020. 12:45
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka0 : 0Solin22.11.2020. 12:45, HNK Rijeka, Rijeka
22.11.2020. 12:45
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 1Istra 196122.11.2020. 12:45, Zagreb-Veslačka, Zagreb
22.11.2020. 12:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Dinamo22.11.2020. 12:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
02.04.2021. 10:30
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Inter-Zaprešić02.04.2021. 10:30, Stadion Varteks, Varaždin
15. kolo
Izvještaj
15.03.2021. 12:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 4Hajduk15.03.2021. 12:00, Stadion Varteks, Varaždin
13.03.2021. 13:30
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia13.03.2021. 13:30, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
16.03.2021. 21:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Zagreb16.03.2021. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
14.03.2021. 13:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 0Rijeka14.03.2021. 13:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
14.03.2021. 14:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin1 : 2Sesvete14.03.2021. 14:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
14.03.2021. 13:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Lokomotiva14.03.2021. 13:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
14.03.2021. 10:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 2Slaven Belupo14.03.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
16. kolo
Izvještaj
21.03.2021. 16:00
Poljud, Split
Hajduk1 : 0Međimurje21.03.2021. 16:00, Poljud, Split
21.03.2021. 13:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 3Osijek21.03.2021. 13:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
20.03.2021. 14:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva5 : 0Solin20.03.2021. 14:00, Kajzerica, Zagreb
21.03.2021. 14:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete4 : 0Istra 196121.03.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
20.03.2021. 13:30
Rujevica, Rijeka
Rijeka0 : 2Dinamo20.03.2021. 13:30, Rujevica, Rijeka
21.03.2021. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb1 : 0Inter-Zaprešić21.03.2021. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
21.03.2021. 13:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Varaždin21.03.2021. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
17. kolo
Izvještaj
28.03.2021. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Hajduk28.03.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
28.03.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin3 : 0Zagreb28.03.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
28.03.2021. 14:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Rijeka28.03.2021. 14:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
27.03.2021. 14:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Sesvete27.03.2021. 14:00, Stadion Maksimir, Zagreb
28.03.2021. 14:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19611 : 1Lokomotiva28.03.2021. 14:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
28.03.2021. 15:00
Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
Solin1 : 3Slaven Belupo28.03.2021. 15:00, Gradsko igralište s umjetnom travom, Vranjic- Grad Solin
27.03.2021. 14:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek8 : 0Međimurje27.03.2021. 14:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18. kolo
Izvještaj
-
Poljud, Split
Hajduk : Osijek-, Poljud, Split
07.04.2021. 15:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1Solin07.04.2021. 15:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
07.04.2021. 15:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo1 : 0Istra 196107.04.2021. 15:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
07.04.2021. 15:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva1 : 4Dinamo07.04.2021. 15:00, Kajzerica, Zagreb
07.04.2021. 15:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete3 : 0Inter-Zaprešić07.04.2021. 15:00, Sesvete, Sesvete
-
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Varaždin-, Rujevica, Rijeka
07.04.2021. 13:30
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 2Cibalia07.04.2021. 13:30, Zagreb-Veslačka, Zagreb
19. kolo
Izvještaj
10.04.2021. 11:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb0 : 3Hajduk10.04.2021. 11:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
11.04.2021. 13:30
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia2 : 0Rijeka11.04.2021. 13:30, Stadion Cibalia, Vinkovci
11.04.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin1 : 0Sesvete11.04.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
11.04.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva11.04.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
11.04.2021. 15:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 1Slaven Belupo11.04.2021. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11.04.2021. 15:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 19613 : 0Međimurje11.04.2021. 15:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
11.04.2021. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin0 : 3Osijek11.04.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
20. kolo
Izvještaj
18.04.2021. 09:30
Poljud, Split
Hajduk : Solin18.04.2021. 09:30, Poljud, Split
18.04.2021. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Istra 196118.04.2021. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
18.04.2021. 15:30
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Dinamo18.04.2021. 15:30, Stadion SRC Mladost, Čakovec
18.04.2021. 11:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Inter-Zaprešić18.04.2021. 11:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
18.04.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin18.04.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
17.04.2021. 14:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Cibalia17.04.2021. 14:00, Sesvete, Sesvete
-
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Zagreb-, Rujevica, Rijeka
21. kolo
Izvještaj
25.04.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Hajduk25.04.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
25.04.2021. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Sesvete25.04.2021. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
25.04.2021. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva25.04.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
25.04.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo25.04.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
25.04.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Međimurje25.04.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
25.04.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Osijek25.04.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
25.04.2021. 16:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Solin25.04.2021. 16:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
22. kolo
Izvještaj
02.05.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Istra 196102.05.2021. 10:00, Poljud, Split
02.05.2021. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Dinamo02.05.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
02.05.2021. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Inter-Zaprešić02.05.2021. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
02.05.2021. 10:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Varaždin02.05.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
02.05.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Cibalia02.05.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
02.05.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Zagreb02.05.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
02.05.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Rijeka02.05.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
23. kolo
Izvještaj
16.05.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Hajduk16.05.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
16.05.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva16.05.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
16.05.2021. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Slaven Belupo16.05.2021. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
16.05.2021. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Međimurje16.05.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
16.05.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek16.05.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
16.05.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Solin16.05.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
16.05.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Istra 196116.05.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
23.05.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Dinamo23.05.2021. 10:00, Poljud, Split
23.05.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Inter-Zaprešić23.05.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
23.05.2021. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Varaždin23.05.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
23.05.2021. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Cibalia23.05.2021. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
23.05.2021. 10:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Zagreb23.05.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
23.05.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Rijeka23.05.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
23.05.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Sesvete23.05.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
25. kolo
Izvještaj
30.05.2021. 10:00
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk30.05.2021. 10:00, Kajzerica, Zagreb
30.05.2021. 10:00
Sesvete, Sesvete
Sesvete : Slaven Belupo30.05.2021. 10:00, Sesvete, Sesvete
30.05.2021. 10:00
Rujevica, Rijeka
Rijeka : Međimurje30.05.2021. 10:00, Rujevica, Rijeka
30.05.2021. 10:00
Zagreb-Veslačka, Zagreb
Zagreb : Osijek30.05.2021. 10:00, Zagreb-Veslačka, Zagreb
30.05.2021. 10:00
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Solin30.05.2021. 10:00, Stadion Cibalia, Vinkovci
30.05.2021. 10:00
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196130.05.2021. 10:00, Stadion Varteks, Varaždin
30.05.2021. 10:00
Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Dinamo30.05.2021. 10:00, Ivan Laljak - Ivić, Zaprešić
26. kolo
Izvještaj
06.06.2021. 10:00
Poljud, Split
Hajduk : Inter-Zaprešić06.06.2021. 10:00, Poljud, Split
06.06.2021. 10:00
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin06.06.2021. 10:00, Stadion Maksimir, Zagreb
06.06.2021. 10:00
Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
Istra 1961 : Cibalia06.06.2021. 10:00, Arena Hospitality Group br. 7, Medulin
06.06.2021. 10:00
Stadion Pokraj Jadra, Solin
Solin : Zagreb06.06.2021. 10:00, Stadion Pokraj Jadra, Solin
06.06.2021. 10:00
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Rijeka06.06.2021. 10:00, Stadion Gradski vrt, Osijek
06.06.2021. 10:00
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Sesvete06.06.2021. 10:00, Stadion SRC Mladost, Čakovec
06.06.2021. 10:00
Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva06.06.2021. 10:00, Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', Koprivnica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1816206612+5450
2.Hajduk1816024111+3048
3.Dinamo1913155116+3540
4.Lokomotiva188554123+1829
5.Sesvete188463418+1628
6.Cibalia198472627-128
7.Slaven Belupo198382223-127
8.Istra 1961186572229-723
9.Varaždin176382125-421
10.Rijeka165561619-320
11.Međimurje1642101542-2714
12.Solin1833121339-2612
13.Zagreb182214743-368
14.Inter-Zaprešić1813141260-486
19 golova
Matej Perić
16 golova
Mateo Sertić, Dominik Babić
14 golova
Bartol Kardum
12 golova
Lovro Lazar, Toni Majić
11 golova
Borna Zrile
10 golova
Filip Živković, Lovre Lončar
9 golova
Borna Hopek
8 golova
Josip Brešić, Aldin Delimehić, Matej Šop
7 golova
Samer H. Spahić, Josip Dabić
6 golova
Domenik Ivan Božić, Marino Žeravica, Luka Gradečak, Lukas Zahora, Sven Lesjak, Antonio Baždarić
5 golova
Duje Reić, Ivan Pavlović, Igor Ćuća
4 gola
Noel Đurković, Mate Ivković, Filip Čalopek, Jakov Bilajac, Leon Bošnjak, Toma Žunić, Luka Vušković, Marko Tajs
3 gola
Bruno Došen, Ante Rozić, Deni Radovčić, Adam Lušić, Filip Severec, Marin Kuzmanić, Matej König, Fran Matulin, Sergej Levak, Arian Moslavac
2 gola
Niko Farkaš, Leon Čačulović, Noel Jakac, Andrej Svrzlić, Domagoj Regetaš, Vigo Vujanić, Nikola Perković, Antonio Botica, Roko Jurekić, Leon Ivančić, Vito Lasan, Aron Sunara, Marko Vukelić, Lovro Vego, Slavko Stolnik, Antonio Hrvatin, Josip Arki, David Ružić, Benjamin Dulčić, Elvis Krasniqi, Leni Peternac, Lucas Precetti, Domagoj Čavar, David Skukan, Gabriel Jureško
1 gol
Leo Bošnjak, Ivan Fran Dragaš, Marko Gardijan, Marin Kuzmanić, Karlo Javor, Leo Kuzmek, Lucas Vranješ, Marino Milivojević, Karlo Brzica, Ante Kušeta, Noa Matija Stojanović, Rajan Žlibanović, Ivan Kovačević, Ivano Bubnič, Nino Možanić, Ante Sušak, Mateo Lekaj, Luka Cvjetković, Branko Pavić, Lovro Krišto, Marino Skelin, Antonio Mladinović, Matej Primorac, Matija Pavlić, Neo Kovačec, Tin Miljak, Antonio Domović, Stipe Gavran, Dominik Celija, Maro Kosović, Karlo Agrež, Jakov Kveštak, Lukas Magđinski, Damjan Novak, Leon Jurović, Marko Mlakar, Ivano Brkljača, Tomislav Milić, Stipe Škarpa, Bruno Perković, Tin Božurić, Borna Cerjak, Luka Lukadinović, Ivan Barić, Kristijan Ognjenović, Paolo Šimunic, Luka Crnjak, Leon Valentin Kuzma, Luka Dravinac

Ljestvica

1.Osijek18+5450
2.Hajduk18+3048
3.Dinamo19+3540
4.Lokomotiva18+1829
5.Sesvete18+1628
6.Cibalia19-128
7.Slaven Belupo19-127
8.Istra 196118-723
9.Varaždin17-421
10.Rijeka16-320
11.Međimurje16-2714
12.Solin18-2612
13.Zagreb18-368
14.Inter-Zaprešić18-486