Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo

22.10.2021. 18:00
Šibenik
Šibenik
1 : 1Slaven Belupo
Slaven Belupo
23.10.2021. 15:00
Osijek
Osijek
1 : 0Hrv. dragovoljac
Hrv. dragovoljac
23.10.2021. 17:05
Hajduk
Hajduk
0 : 0Gorica
Gorica
24.10.2021. 15:00
Dinamo
Dinamo
1 : 1Istra 1961
Istra 1961
24.10.2021. 17:30
Lokomotiva
Lokomotiva
0 : 2Rijeka
Rijeka

Pogledaj detaljnije

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL. 

foto: HNS
03.07.2020. 12:07

 

Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te Opatije ždrijebom je odlučeno kako će se za dva mjesta u sljedećoj sezoni Druge HNL boriti Marsonia - Junak i Mladost - Opatija. 

Prve se utakmice igraju 11. srpnja, a uzvrati tjedan dana kasnije, 18. srpnja 2020. godine. Ukupni pobjednici tih parova osigurat će nastup u drugoligaškom natjecanju.

foto: HNS

foto: HNS

Još vijesti

  • Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    29.08.2021.

    Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    Utakmica 3. kola Druge HNL između Dinama II i Solina, koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 29. kolovoza, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Dinama II.  Odluka je...

  • Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    29.05.2021.

    Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    Nogometaši Hrvatskog dragovoljca primili su danas pehar za naslov prvaka Druge HNL. Svečanost je upriličena poslije utakmice posljednjeg, 34. kola protiv Orijenta 1919 (1:1). Pobjednički pehar...

  • Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    02.10.2020.

    Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    Disciplinski sudac Druge HNL, Alan Klakočer, donio je odluke o kaznama s utakmica 8. kola. Roman Mory Diaman Gbane (BSK) zbog isključenja na utakmici Dubrava Tim Kabel - BSK (dvije javne opomene)...

Ljestvica

1.Rijeka13+1127
2.Osijek13+827
3.Dinamo11+1924
4.Hajduk12+521
5.Lokomotiva13+418
6.Gorica13-118
7.Šibenik13-314
8.Istra 196112-912
9.Slaven Belupo13-127
10.Hrv. dragovoljac13-226