Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
Kažnjeni Rudeš i Međimurje

Odluke disciplinskog suca

Kažnjeni Rudeš i Međimurje

  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 13. kolo

22.10.2021. 18:00
Šibenik
Šibenik
1 : 1Slaven Belupo
Slaven Belupo
23.10.2021. 15:00
Osijek
Osijek
1 : 0Hrv. dragovoljac
Hrv. dragovoljac
23.10.2021. 17:05
Hajduk
Hajduk
0 : 0Gorica
Gorica
24.10.2021. 15:00
Dinamo
Dinamo
1 : 1Istra 1961
Istra 1961
24.10.2021. 17:30
Lokomotiva
Lokomotiva
0 : 2Rijeka
Rijeka

Pogledaj detaljnije

Disciplinski sudac Druge HNL, Alan Klakočer, donio je odluke o kaznama s utakmica 8. kola.

foto: HNS
02.10.2020. 23:30

Roman Mory Diaman Gbane (BSK) zbog isključenja na utakmici Dubrava Tim Kabel - BSK (dvije javne opomene) kažnjen je jednom utakmicom zabrane igranja (čl. 50. DP HNS-a).

NK Rudeš kažnjen je s 2.000 kuna zbog sedam javnih opomena igrača i jedne trenera na utakmici Rudeš - Sesvete, a NK Međimurje s 2.000 kuna zbog pet javnih opomena igrača i jedne trenera na utakmici Dugopolje - Međimurje (čl 54. DP HNS-a).

 

 

Još vijesti

  • Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    29.08.2021.

    Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    Utakmica 3. kola Druge HNL između Dinama II i Solina, koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 29. kolovoza, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Dinama II.  Odluka je...

  • Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    29.05.2021.

    Dragovoljci primili pehar za naslov prvaka Druge HNL

    Nogometaši Hrvatskog dragovoljca primili su danas pehar za naslov prvaka Druge HNL. Svečanost je upriličena poslije utakmice posljednjeg, 34. kola protiv Orijenta 1919 (1:1). Pobjednički pehar...

  • Video: Izvučeni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

    03.07.2020.

    Video: Izvučeni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

    U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL.    Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te...

Ljestvica

1.Rijeka13+1127
2.Osijek13+827
3.Dinamo11+1924
4.Hajduk12+521
5.Lokomotiva13+418
6.Gorica13-118
7.Šibenik13-314
8.Istra 196112-912
9.Slaven Belupo13-127
10.Hrv. dragovoljac13-226