Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se
  • Parovi
  • Rezultati
  • Ljestvica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

20.05.2022. 18:00
Istra 1961
Istra 1961
3 : 1Slaven Belupo
Slaven Belupo
20.05.2022. 20:05
Lokomotiva
Lokomotiva
2 : 1Šibenik
Šibenik
21.05.2022. 15:00
Rijeka
Rijeka
1 : 0Hrv. dragovoljac
Hrv. dragovoljac
21.05.2022. 17:05
Gorica
Gorica
1 : 1Osijek
Osijek
21.05.2022. 20:00
Dinamo
Dinamo
3 : 1Hajduk
Hajduk

Pogledaj detaljnije

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca primili su danas pehar za naslov prvaka Druge HNL. Svečanost je upriličena poslije utakmice posljednjeg, 34. kola protiv Orijenta 1919 (1:1).

foto: ZNS
29.05.2021. 21:55

Pobjednički pehar “dragovoljcima” je predao dopredsjednik Hrvatskog nogometnog saveza, Tomislav Svetina, koji je pritom čestitao predsjedniku Hrvatskog dragovoljca, Marinku Periću, na povratku u elitni hrvatski nogometni razred.

foto: ZNS

foto: ZNS

Još vijesti

  • Odgođena utakmica Inter-Zaprešić - Osijek II

    27.10.2021.

    Odgođena utakmica Inter-Zaprešić - Osijek II

    Utakmica 11. kola Druge HNL između Intera i Osijeka II, koja je trebala biti odigrana u petak, 29. listopada, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Osijeka II.
  Odluka...

  • Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    29.08.2021.

    Odgođena utakmica Dinama II i Solina

    Utakmica 3. kola Druge HNL između Dinama II i Solina, koja je trebala biti odigrana u nedjelju, 29. kolovoza, s početkom u 17 sati, odgođena je zbog zaraze koronavirusom igrača Dinama II.  Odluka je...

  • Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    02.10.2020.

    Kažnjeni Rudeš i Međimurje

    Disciplinski sudac Druge HNL, Alan Klakočer, donio je odluke o kaznama s utakmica 8. kola. Roman Mory Diaman Gbane (BSK) zbog isključenja na utakmici Dubrava Tim Kabel - BSK (dvije javne opomene)...

  • Video: Izvučeni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

    03.07.2020.

    Video: Izvučeni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

    U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL.    Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te...

Ljestvica

1.Dinamo36+4679
2.Hajduk36+3372
3.Osijek36+2069
4.Rijeka36+2065
5.Lokomotiva36+549
6.Gorica36-745
7.Slaven Belupo36-1936
8.Šibenik36-2932
9.Istra 196136-2531
10.Hrv. dragovoljac36-4419