Osijek
:Slaven Belupo
Slaven Belupo

Pogledaj detaljnije

Dinamo je u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka stekao dva pogotka prednosti protiv ciparske Omonije.

20.07.2021. 23:00

Nakon što su u prvom pretkolu eliminirali islandski Valur, nogometaši hrvatskog prvaka Dinama u drugom pretkolu igraju protiv Omonije iz Nikozije.

Prva je utakmica odigrana u utorak u Zagrebu, a Modri su pobijedili rezultatom 2:0. Vodeći je pogodak bio djelo Majera u 65. minuti, a konačni je ishod potpisao Jakić, glavom u 81. minuti, na Majerovu asistenciju.

Uzvratni se okršaj igra za sedam dana na Cipru, a pobjednik će u trećem pretkolu igrati protiv poljske Legije ili estonske Flore.