Osijek
:Gorica
Gorica

Pogledaj detaljnije

Na gostovanju kod CSKA u Sofiji, Osijek je poražen rezultatom 4:2, dok je Rijeka kod škotskog Hiberniana odigrala neriješenih 1:1.

05.08.2021. 23:00

Državni doprvak Osijek gostovao je kod sofijskog CSKA, a domaćini su poveli nakon pola sata igre, kada je Mazikou naciljao gornji kut Ivušićevih vrata.

Uskoro je Carey glavom povisio na 2:0, da bi odmah potom Mattheij autogolom smanjio rezultat na 2:1. Međutim, prije odlaska na odmor stigao je poentirati i Caicedo za 3:1.

Četvrti pogodak bugarske momčadi potpisao je Jomov u 74. minuti, a konačnih 4:2 postavio je Topčagić u sudačkoj nadoknadi vremena.

Rijeka je otputovala u Škotsku, na noge Hibernianu, te je povela u 61. minuti zahvaljujući pogotku Ampema. Samo šest minuta poslije, nakon obrane Labrovića, odbijenu je loptu u neriješenih 1:1 postavio Boyle.

Hrvatski predstavnici uzvratne utakmice igraju za tjedan dana, 12. kolovoza.