Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2016/17
  • Ljestvica - 2016/17
1. kolo
Izvještaj
15.07.2016. 20:00Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić15.07.2016. 20:00
17.07.2016. 21:00Cibalia0 : 2Hajduk17.07.2016. 21:00
17.07.2016. 19:00Dinamo3 : 1Lokomotiva17.07.2016. 19:00
16.07.2016. 21:00Split0 : 3Rijeka16.07.2016. 21:00
16.07.2016. 19:00Istra 19610 : 1Osijek16.07.2016. 19:00
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 21:00Inter-Zaprešić0 : 2Osijek23.07.2016. 21:00
22.07.2016. 20:00Rijeka4 : 1Istra 196122.07.2016. 20:00
24.07.2016. 21:00Lokomotiva0 : 0Split24.07.2016. 21:00
10.08.2016. 19:00Hajduk0 : 4Dinamo10.08.2016. 19:00
23.07.2016. 19:00Slaven Belupo3 : 2Cibalia23.07.2016. 19:00
3. kolo
Izvještaj
30.07.2016. 19:00Cibalia3 : 3Inter-Zaprešić30.07.2016. 19:00
29.07.2016. 20:00Dinamo1 : 1Slaven Belupo29.07.2016. 20:00
31.07.2016. 21:00Split0 : 1Hajduk31.07.2016. 21:00
31.07.2016. 19:00Istra 19611 : 1Lokomotiva31.07.2016. 19:00
31.07.2016. 19:00Osijek0 : 1Rijeka31.07.2016. 19:00
4. kolo
Izvještaj
07.08.2016. 19:00Inter-Zaprešić1 : 1Rijeka07.08.2016. 19:00
08.08.2016. 20:00Lokomotiva2 : 3Osijek08.08.2016. 20:00
07.08.2016. 21:00Hajduk4 : 0Istra 196107.08.2016. 21:00
05.08.2016. 20:00Slaven Belupo0 : 0Split05.08.2016. 20:00
06.08.2016. 19:00Cibalia0 : 2Dinamo06.08.2016. 19:00
5. kolo
Izvještaj
13.08.2016. 19:00Dinamo2 : 1Inter-Zaprešić13.08.2016. 19:00
12.08.2016. 20:00Split2 : 2Cibalia12.08.2016. 20:00
14.08.2016. 19:00Istra 19610 : 0Slaven Belupo14.08.2016. 19:00
14.08.2016. 21:00Osijek1 : 1Hajduk14.08.2016. 21:00
13.08.2016. 21:00Rijeka1 : 0Lokomotiva13.08.2016. 21:00
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 19:00Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva21.08.2016. 19:00
21.08.2016. 21:00Hajduk2 : 4Rijeka21.08.2016. 21:00
20.08.2016. 21:00Slaven Belupo2 : 3Osijek20.08.2016. 21:00
20.08.2016. 19:00Cibalia1 : 1Istra 196120.08.2016. 19:00
19.08.2016. 20:00Dinamo1 : 0Split19.08.2016. 20:00
7. kolo
Izvještaj
26.08.2016. 20:00Split0 : 0Inter-Zaprešić26.08.2016. 20:00
28.08.2016. 21:00Istra 19611 : 2Dinamo28.08.2016. 21:00
27.08.2016. 19:00Osijek2 : 0Cibalia27.08.2016. 19:00
27.08.2016. 21:00Rijeka2 : 0Slaven Belupo27.08.2016. 21:00
28.08.2016. 19:00Lokomotiva0 : 2Hajduk28.08.2016. 19:00
8. kolo
Izvještaj
09.09.2016. 18:00Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk09.09.2016. 18:00
11.09.2016. 17:00Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva11.09.2016. 17:00
11.09.2016. 19:00Cibalia0 : 0Rijeka11.09.2016. 19:00
10.09.2016. 19:00Dinamo0 : 1Osijek10.09.2016. 19:00
10.09.2016. 17:00Split0 : 3Istra 196110.09.2016. 17:00
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 17:00Istra 19614 : 1Inter-Zaprešić17.09.2016. 17:00
18.09.2016. 17:00Osijek3 : 0Split18.09.2016. 17:00
18.09.2016. 19:00Rijeka5 : 2Dinamo18.09.2016. 19:00
16.09.2016. 18:00Lokomotiva4 : 0Cibalia16.09.2016. 18:00
17.09.2016. 19:00Hajduk4 : 0Slaven Belupo17.09.2016. 19:00
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 17:00Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo24.09.2016. 17:00
24.09.2016. 19:00Hajduk6 : 1Cibalia24.09.2016. 19:00
23.09.2016. 18:00Lokomotiva0 : 1Dinamo23.09.2016. 18:00
25.09.2016. 19:00Rijeka2 : 0Split25.09.2016. 19:00
25.09.2016. 17:00Osijek1 : 1Istra 196125.09.2016. 17:00
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:00Osijek1 : 1Inter-Zaprešić01.10.2016. 19:00
30.09.2016. 18:00Istra 19610 : 2Rijeka30.09.2016. 18:00
01.10.2016. 17:00Split0 : 2Lokomotiva01.10.2016. 17:00
02.10.2016. 17:00Dinamo0 : 0Hajduk02.10.2016. 17:00
02.10.2016. 19:00Cibalia0 : 0Slaven Belupo02.10.2016. 19:00
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 17:00Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia15.10.2016. 17:00
14.10.2016. 18:00Slaven Belupo0 : 1Dinamo14.10.2016. 18:00
16.10.2016. 17:00Hajduk2 : 1Split16.10.2016. 17:00
15.10.2016. 15:00Lokomotiva2 : 1Istra 196115.10.2016. 15:00
16.10.2016. 15:00Rijeka3 : 0Osijek16.10.2016. 15:00
13. kolo
Izvještaj
23.10.2016. 17:00Rijeka1 : 0Inter-Zaprešić23.10.2016. 17:00
23.10.2016. 15:00Osijek1 : 0Lokomotiva23.10.2016. 15:00
22.10.2016. 15:00Istra 19610 : 0Hajduk22.10.2016. 15:00
21.10.2016. 18:00Split3 : 0Slaven Belupo21.10.2016. 18:00
22.10.2016. 17:00Dinamo3 : 0Cibalia22.10.2016. 17:00
14. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 15:00Inter-Zaprešić0 : 1Dinamo29.10.2016. 15:00
31.10.2016. 18:00Cibalia1 : 0Split31.10.2016. 18:00
29.10.2016. 17:00Slaven Belupo2 : 0Istra 196129.10.2016. 17:00
30.10.2016. 17:00Hajduk1 : 0Osijek30.10.2016. 17:00
30.10.2016. 15:00Lokomotiva0 : 2Rijeka30.10.2016. 15:00
15. kolo
Izvještaj
04.11.2016. 18:00Lokomotiva0 : 1Inter-Zaprešić04.11.2016. 18:00
05.11.2016. 15:00Rijeka2 : 1Hajduk05.11.2016. 15:00
05.11.2016. 17:15Osijek1 : 0Slaven Belupo05.11.2016. 17:15
06.11.2016. 15:00Istra 19613 : 2Cibalia06.11.2016. 15:00
06.11.2016. 17:00Split0 : 1Dinamo06.11.2016. 17:00
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 15:00Inter-Zaprešić2 : 0Split19.11.2016. 15:00
18.11.2016. 18:00Dinamo1 : 1Istra 196118.11.2016. 18:00
20.11.2016. 15:00Cibalia0 : 2Osijek20.11.2016. 15:00
20.11.2016. 17:00Slaven Belupo0 : 0Rijeka20.11.2016. 17:00
19.11.2016. 17:00Hajduk1 : 0Lokomotiva19.11.2016. 17:00
17. kolo
Izvještaj
27.11.2016. 17:00Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić27.11.2016. 17:00
25.11.2016. 18:00Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo25.11.2016. 18:00
26.11.2016. 17:00Rijeka2 : 0Cibalia26.11.2016. 17:00
27.11.2016. 15:00Osijek0 : 2Dinamo27.11.2016. 15:00
26.11.2016. 15:00Istra 19611 : 0Split26.11.2016. 15:00
18. kolo
Izvještaj
05.12.2016. 18:00Inter-Zaprešić2 : 2Istra 196105.12.2016. 18:00
04.12.2016. 17:00Split1 : 1Osijek04.12.2016. 17:00
03.12.2016. 15:00Dinamo1 : 1Rijeka03.12.2016. 15:00
03.12.2016. 17:15Cibalia1 : 4Lokomotiva03.12.2016. 17:15
04.12.2016. 15:00Slaven Belupo2 : 1Hajduk04.12.2016. 15:00
19. kolo
Izvještaj
09.12.2016. 18:00Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić09.12.2016. 18:00
10.12.2016. 15:00Cibalia1 : 2Hajduk10.12.2016. 15:00
11.12.2016. 15:00Dinamo3 : 1Lokomotiva11.12.2016. 15:00
11.12.2016. 17:00Split0 : 2Rijeka11.12.2016. 17:00
10.12.2016. 17:00Istra 19611 : 3Osijek10.12.2016. 17:00
20. kolo
Izvještaj
16.12.2016. 18:00Inter-Zaprešić2 : 2Osijek16.12.2016. 18:00
17.12.2016. 17:15Rijeka1 : 0Istra 196117.12.2016. 17:15
18.12.2016. 17:00Lokomotiva3 : 0Split18.12.2016. 17:00
17.12.2016. 15:00Hajduk0 : 1Dinamo17.12.2016. 15:00
18.12.2016. 15:00Slaven Belupo4 : 0Cibalia18.12.2016. 15:00
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 15:00Cibalia1 : 1Inter-Zaprešić18.02.2017. 15:00
18.02.2017. 17:00Dinamo1 : 0Slaven Belupo18.02.2017. 17:00
19.02.2017. 17:00Split1 : 1Hajduk19.02.2017. 17:00
17.02.2017. 18:00Istra 19611 : 0Lokomotiva17.02.2017. 18:00
19.02.2017. 15:00Osijek2 : 3Rijeka19.02.2017. 15:00
22. kolo
Izvještaj
26.02.2017. 17:00Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka26.02.2017. 17:00
25.02.2017. 17:00Lokomotiva2 : 0Osijek25.02.2017. 17:00
24.02.2017. 18:00Hajduk4 : 0Istra 196124.02.2017. 18:00
25.02.2017. 15:00Slaven Belupo0 : 1Split25.02.2017. 15:00
26.02.2017. 15:00Cibalia1 : 2Dinamo26.02.2017. 15:00
23. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00Dinamo2 : 0Inter-Zaprešić04.03.2017. 15:00
05.03.2017. 17:00Split1 : 0Cibalia05.03.2017. 17:00
03.03.2017. 18:00Istra 19610 : 0Slaven Belupo03.03.2017. 18:00
05.03.2017. 15:00Osijek2 : 1Hajduk05.03.2017. 15:00
04.03.2017. 17:00Rijeka2 : 1Lokomotiva04.03.2017. 17:00
24. kolo
Izvještaj
10.03.2017. 18:00Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva10.03.2017. 18:00
11.03.2017. 17:00Hajduk1 : 1Rijeka11.03.2017. 17:00
12.03.2017. 17:00Slaven Belupo1 : 2Osijek12.03.2017. 17:00
12.03.2017. 15:00Cibalia0 : 2Istra 196112.03.2017. 15:00
11.03.2017. 15:00Dinamo4 : 0Split11.03.2017. 15:00
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00Split0 : 0Inter-Zaprešić18.03.2017. 15:00
19.03.2017. 15:00Istra 19610 : 3Dinamo19.03.2017. 15:00
18.03.2017. 17:00Osijek2 : 0Cibalia18.03.2017. 17:00
19.03.2017. 17:00Rijeka3 : 2Slaven Belupo19.03.2017. 17:00
17.03.2017. 18:00Lokomotiva0 : 0Hajduk17.03.2017. 18:00
26. kolo
Izvještaj
31.03.2017. 18:00Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk31.03.2017. 18:00
01.04.2017. 15:00Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva01.04.2017. 15:00
02.04.2017. 19:00Cibalia0 : 3Rijeka02.04.2017. 19:00
01.04.2017. 19:00Dinamo2 : 1Osijek01.04.2017. 19:00
02.04.2017. 15:00Split0 : 1Istra 196102.04.2017. 15:00
27. kolo
Izvještaj
09.04.2017. 15:00Istra 19611 : 0Inter-Zaprešić09.04.2017. 15:00
09.04.2017. 19:00Osijek4 : 0Split09.04.2017. 19:00
08.04.2017. 19:00Rijeka1 : 1Dinamo08.04.2017. 19:00
07.04.2017. 18:00Lokomotiva4 : 1Cibalia07.04.2017. 18:00
08.04.2017. 15:00Hajduk1 : 1Slaven Belupo08.04.2017. 15:00
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo15.04.2017. 17:00
14.04.2017. 18:00Hajduk3 : 0Cibalia14.04.2017. 18:00
14.04.2017. 20:00Lokomotiva1 : 2Dinamo14.04.2017. 20:00
15.04.2017. 15:00Rijeka2 : 0Split15.04.2017. 15:00
15.04.2017. 19:00Osijek2 : 0Istra 196115.04.2017. 19:00
29. kolo
Izvještaj
21.04.2017. 18:00Osijek2 : 1Inter-Zaprešić21.04.2017. 18:00
22.04.2017. 19:00Istra 19611 : 1Rijeka22.04.2017. 19:00
23.04.2017. 15:00Split0 : 0Lokomotiva23.04.2017. 15:00
22.04.2017. 15:00Dinamo0 : 2Hajduk22.04.2017. 15:00
21.04.2017. 20:00Cibalia3 : 1Slaven Belupo21.04.2017. 20:00
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 18:00Inter-Zaprešić1 : 1Cibalia26.04.2017. 18:00
25.04.2017. 18:00Slaven Belupo2 : 1Dinamo25.04.2017. 18:00
26.04.2017. 20:00Hajduk5 : 2Split26.04.2017. 20:00
26.04.2017. 16:00Lokomotiva1 : 0Istra 196126.04.2017. 16:00
25.04.2017. 20:00Rijeka2 : 0Osijek25.04.2017. 20:00
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 19:00Rijeka2 : 0Inter-Zaprešić29.04.2017. 19:00
01.05.2017. 18:00Osijek1 : 0Lokomotiva01.05.2017. 18:00
30.04.2017. 15:00Istra 19610 : 2Hajduk30.04.2017. 15:00
30.04.2017. 19:00Split0 : 0Slaven Belupo30.04.2017. 19:00
29.04.2017. 15:00Dinamo6 : 0Cibalia29.04.2017. 15:00
32. kolo
Izvještaj
04.05.2017. 18:00Inter-Zaprešić0 : 3Dinamo04.05.2017. 18:00
07.05.2017. 19:00Cibalia1 : 0Split07.05.2017. 19:00
07.05.2017. 17:00Slaven Belupo2 : 0Istra 196107.05.2017. 17:00
06.05.2017. 17:00Hajduk5 : 1Osijek06.05.2017. 17:00
06.05.2017. 19:00Lokomotiva1 : 0Rijeka06.05.2017. 19:00
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 15:00Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić13.05.2017. 15:00
13.05.2017. 17:00Rijeka2 : 0Hajduk13.05.2017. 17:00
13.05.2017. 19:00Osijek3 : 0Slaven Belupo13.05.2017. 19:00
12.05.2017. 18:00Istra 19611 : 2Cibalia12.05.2017. 18:00
12.05.2017. 20:00Split0 : 1Dinamo12.05.2017. 20:00
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 16:00Inter-Zaprešić1 : 0Split17.05.2017. 16:00
17.05.2017. 18:00Dinamo2 : 1Istra 196117.05.2017. 18:00
16.05.2017. 17:00Cibalia1 : 1Osijek16.05.2017. 17:00
17.05.2017. 20:00Slaven Belupo0 : 2Rijeka17.05.2017. 20:00
16.05.2017. 19:00Hajduk1 : 1Lokomotiva16.05.2017. 19:00
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00Hajduk6 : 0Inter-Zaprešić20.05.2017. 19:00
20.05.2017. 17:00Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo20.05.2017. 17:00
21.05.2017. 19:00Rijeka4 : 0Cibalia21.05.2017. 19:00
21.05.2017. 17:00Osijek0 : 1Dinamo21.05.2017. 17:00
22.05.2017. 18:00Istra 19611 : 0Split22.05.2017. 18:00
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 16:00Inter-Zaprešić0 : 3Istra 196127.05.2017. 16:00
26.05.2017. 20:00Split0 : 1Osijek26.05.2017. 20:00
27.05.2017. 19:00Dinamo5 : 2Rijeka27.05.2017. 19:00
26.05.2017. 20:00Cibalia1 : 1Lokomotiva26.05.2017. 20:00
26.05.2017. 18:00Slaven Belupo1 : 2Hajduk26.05.2017. 18:00
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1RIJEKA3627727123+4888
2DINAMO3627546824+4486
3HAJDUK3620977031+3969
4OSIJEK36206105237+1566
5LOKOMOTIVA36128164138+344
6ISTRA 196136109173349-1639
7SLAVEN BELUPO36911163645-938
8INTER-ZAPREŠIĆ36513182657-3128
9CIBALIA3649232679-5321
10SPLIT3639241252-4018

Ljestvica

1.Dinamo35+5582
2.Osijek35+3374
3.Gorica35+1459
4.Rijeka35+458
5.Hajduk35+957
6.Šibenik35-1435
7.Slaven Belupo35-1831
8.Lokomotiva35-2930
9.Istra 196135-2429
10.Varaždin35-3028