Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2017/18
  • Ljestvica - 2017/18
1. kolo
Izvještaj
15.07.2017. 19:00Dinamo2 : 0Istra 196115.07.2017. 19:00
16.07.2017. 21:00Osijek1 : 1Rudeš16.07.2017. 21:00
15.07.2017. 21:00Rijeka2 : 0Slaven Belupo15.07.2017. 21:00
16.07.2017. 19:00Lokomotiva1 : 3Hajduk16.07.2017. 19:00
14.07.2017. 20:00Inter-Zaprešić3 : 1Cibalia14.07.2017. 20:00
2. kolo
Izvještaj
21.07.2017. 20:00Dinamo4 : 0Cibalia21.07.2017. 20:00
23.07.2017. 19:00Inter-Zaprešić2 : 2Hajduk23.07.2017. 19:00
22.07.2017. 19:00Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva22.07.2017. 19:00
22.07.2017. 21:00Rijeka4 : 1Rudeš22.07.2017. 21:00
23.07.2017. 21:00Istra 19611 : 1Osijek23.07.2017. 21:00
3. kolo
Izvještaj
30.07.2017. 21:00Osijek1 : 1Dinamo30.07.2017. 21:00
29.07.2017. 21:00Rijeka2 : 0Istra 196129.07.2017. 21:00
28.07.2017. 20:00Lokomotiva1 : 1Rudeš28.07.2017. 20:00
29.07.2017. 19:00Inter-Zaprešić0 : 1Slaven Belupo29.07.2017. 19:00
30.07.2017. 19:00Cibalia1 : 2Hajduk30.07.2017. 19:00
4. kolo
Izvještaj
06.08.2017. 19:00Dinamo3 : 1Hajduk06.08.2017. 19:00
05.08.2017. 21:00Slaven Belupo2 : 1Cibalia05.08.2017. 21:00
05.08.2017. 19:00Rudeš0 : 2Inter-Zaprešić05.08.2017. 19:00
04.08.2017. 20:00Istra 19611 : 2Lokomotiva04.08.2017. 20:00
07.08.2017. 21:00Osijek1 : 0Rijeka07.08.2017. 21:00
5. kolo
Izvještaj
11.08.2017. 19:00Rijeka0 : 2Dinamo11.08.2017. 19:00
12.08.2017. 19:00Lokomotiva2 : 3Osijek12.08.2017. 19:00
12.08.2017. 21:00Inter-Zaprešić2 : 2Istra 196112.08.2017. 21:00
13.08.2017. 19:00Cibalia3 : 0Rudeš13.08.2017. 19:00
11.08.2017. 21:00Hajduk1 : 0Slaven Belupo11.08.2017. 21:00
6. kolo
Izvještaj
20.08.2017. 21:00Dinamo2 : 0Slaven Belupo20.08.2017. 21:00
20.08.2017. 19:00Rudeš0 : 4Hajduk20.08.2017. 19:00
18.08.2017. 20:00Istra 19610 : 1Cibalia18.08.2017. 20:00
20.08.2017. 21:00Osijek3 : 0Inter-Zaprešić20.08.2017. 21:00
19.08.2017. 21:00Rijeka2 : 1Lokomotiva19.08.2017. 21:00
7. kolo
Izvještaj
27.08.2017. 19:00Lokomotiva0 : 3Dinamo27.08.2017. 19:00
26.08.2017. 21:00Inter-Zaprešić1 : 3Rijeka26.08.2017. 21:00
27.08.2017. 21:00Cibalia2 : 1Osijek27.08.2017. 21:00
27.08.2017. 21:00Hajduk2 : 0Istra 196127.08.2017. 21:00
26.08.2017. 19:00Slaven Belupo2 : 2Rudeš26.08.2017. 19:00
8. kolo
Izvještaj
10.09.2017. 19:00Dinamo3 : 2Rudeš10.09.2017. 19:00
08.09.2017. 18:00Istra 19611 : 0Slaven Belupo08.09.2017. 18:00
09.09.2017. 19:00Osijek2 : 1Hajduk09.09.2017. 19:00
09.09.2017. 17:00Rijeka7 : 0Cibalia09.09.2017. 17:00
10.09.2017. 17:00Lokomotiva3 : 0Inter-Zaprešić10.09.2017. 17:00
9. kolo
Izvještaj
16.09.2017. 19:00Inter-Zaprešić1 : 3Dinamo16.09.2017. 19:00
15.09.2017. 18:00Cibalia0 : 1Lokomotiva15.09.2017. 18:00
17.09.2017. 17:00Hajduk0 : 2Rijeka17.09.2017. 17:00
16.09.2017. 17:00Slaven Belupo1 : 1Osijek16.09.2017. 17:00
17.09.2017. 19:00Rudeš1 : 0Istra 196117.09.2017. 19:00
10. kolo
Izvještaj
24.09.2017. 17:00Istra 19610 : 0Dinamo24.09.2017. 17:00
25.09.2017. 18:00Rudeš1 : 1Osijek25.09.2017. 18:00
23.09.2017. 19:00Slaven Belupo1 : 1Rijeka23.09.2017. 19:00
24.09.2017. 19:00Hajduk2 : 2Lokomotiva24.09.2017. 19:00
23.09.2017. 17:00Cibalia1 : 2Inter-Zaprešić23.09.2017. 17:00
11. kolo
Izvještaj
30.09.2017. 17:00Cibalia2 : 5Dinamo30.09.2017. 17:00
30.09.2017. 19:00Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić30.09.2017. 19:00
29.09.2017. 18:00Lokomotiva0 : 0Slaven Belupo29.09.2017. 18:00
01.10.2017. 19:00Rudeš1 : 5Rijeka01.10.2017. 19:00
01.10.2017. 17:00Osijek2 : 1Istra 196101.10.2017. 17:00
12. kolo
Izvještaj
14.10.2017. 19:00Dinamo1 : 1Osijek14.10.2017. 19:00
14.10.2017. 15:00Istra 19611 : 0Rijeka14.10.2017. 15:00
13.10.2017. 18:00Rudeš0 : 1Lokomotiva13.10.2017. 18:00
15.10.2017. 15:00Slaven Belupo1 : 2Inter-Zaprešić15.10.2017. 15:00
15.10.2017. 19:00Hajduk2 : 1Cibalia15.10.2017. 19:00
13. kolo
Izvještaj
21.10.2017. 19:00Hajduk2 : 2Dinamo21.10.2017. 19:00
21.10.2017. 15:00Cibalia1 : 0Slaven Belupo21.10.2017. 15:00
20.10.2017. 18:00Inter-Zaprešić3 : 1Rudeš20.10.2017. 18:00
22.10.2017. 15:00Lokomotiva1 : 0Istra 196122.10.2017. 15:00
22.10.2017. 19:00Rijeka1 : 2Osijek22.10.2017. 19:00
14. kolo
Izvještaj
28.10.2017. 15:00Dinamo3 : 1Rijeka28.10.2017. 15:00
28.10.2017. 19:00Osijek3 : 0Lokomotiva28.10.2017. 19:00
30.10.2017. 18:00Istra 19611 : 1Inter-Zaprešić30.10.2017. 18:00
29.10.2017. 19:00Rudeš1 : 1Cibalia29.10.2017. 19:00
29.10.2017. 15:00Slaven Belupo0 : 0Hajduk29.10.2017. 15:00
15. kolo
Izvještaj
05.11.2017. 19:00Slaven Belupo0 : 1Dinamo05.11.2017. 19:00
04.11.2017. 19:00Hajduk2 : 3Rudeš04.11.2017. 19:00
04.11.2017. 15:00Cibalia1 : 4Istra 196104.11.2017. 15:00
03.11.2017. 18:00Inter-Zaprešić3 : 1Osijek03.11.2017. 18:00
05.11.2017. 15:00Lokomotiva1 : 0Rijeka05.11.2017. 15:00
16. kolo
Izvještaj
19.11.2017. 15:00Dinamo2 : 0Lokomotiva19.11.2017. 15:00
18.11.2017. 18:00Rijeka0 : 0Inter-Zaprešić18.11.2017. 18:00
18.11.2017. 15:00Osijek1 : 1Cibalia18.11.2017. 15:00
19.11.2017. 18:00Istra 19611 : 3Hajduk19.11.2017. 18:00
17.11.2017. 18:00Rudeš1 : 2Slaven Belupo17.11.2017. 18:00
17. kolo
Izvještaj
26.11.2017. 15:00Rudeš1 : 1Dinamo26.11.2017. 15:00
25.11.2017. 15:00Slaven Belupo2 : 0Istra 196125.11.2017. 15:00
25.11.2017. 18:00Hajduk1 : 1Osijek25.11.2017. 18:00
26.11.2017. 18:00Cibalia1 : 2Rijeka26.11.2017. 18:00
24.11.2017. 18:00Inter-Zaprešić1 : 1Lokomotiva24.11.2017. 18:00
18. kolo
Izvještaj
03.12.2017. 18:00Dinamo1 : 0Inter-Zaprešić03.12.2017. 18:00
03.12.2017. 15:00Lokomotiva1 : 3Cibalia03.12.2017. 15:00
02.12.2017. 18:00Rijeka1 : 2Hajduk02.12.2017. 18:00
02.12.2017. 15:00Osijek2 : 0Slaven Belupo02.12.2017. 15:00
04.12.2017. 18:00Istra 19612 : 1Rudeš04.12.2017. 18:00
19. kolo
Izvještaj
09.12.2017. 15:00Dinamo5 : 1Istra 196109.12.2017. 15:00
09.12.2017. 17:00Osijek3 : 0Rudeš09.12.2017. 17:00
10.12.2017. 17:00Rijeka2 : 0Slaven Belupo10.12.2017. 17:00
10.12.2017. 15:00Lokomotiva0 : 2Hajduk10.12.2017. 15:00
08.12.2017. 18:00Inter-Zaprešić3 : 2Cibalia08.12.2017. 18:00
20. kolo
Izvještaj
16.12.2017. 15:00Dinamo1 : 0Cibalia16.12.2017. 15:00
17.12.2017. 15:00Hajduk5 : 0Inter-Zaprešić17.12.2017. 15:00
15.12.2017. 18:00Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva15.12.2017. 18:00
17.12.2017. 17:00Rijeka3 : 0Rudeš17.12.2017. 17:00
16.12.2017. 17:00Istra 19611 : 1Osijek16.12.2017. 17:00
18.12.2017. 14:00Slaven Belupo2 : 2Lokomotiva18.12.2017. 14:00
21. kolo
Izvještaj
10.02.2018. 17:00Osijek2 : 4Dinamo10.02.2018. 17:00
10.02.2018. 15:00Rijeka4 : 0Istra 196110.02.2018. 15:00
11.02.2018. 17:00Lokomotiva2 : 2Rudeš11.02.2018. 17:00
09.02.2018. 18:00Inter-Zaprešić0 : 0Slaven Belupo09.02.2018. 18:00
11.02.2018. 15:00Cibalia0 : 5Hajduk11.02.2018. 15:00
22. kolo
Izvještaj
18.02.2018. 15:00Dinamo0 : 1Hajduk18.02.2018. 15:00
18.02.2018. 17:00Slaven Belupo2 : 0Cibalia18.02.2018. 17:00
16.02.2018. 18:00Rudeš2 : 0Inter-Zaprešić16.02.2018. 18:00
17.02.2018. 17:00Istra 19611 : 0Lokomotiva17.02.2018. 17:00
17.02.2018. 15:00Osijek2 : 1Rijeka17.02.2018. 15:00
23. kolo
Izvještaj
07.03.2018. 17:00Rijeka4 : 1Dinamo07.03.2018. 17:00
03.04.2018. 17:00Lokomotiva1 : 1Osijek03.04.2018. 17:00
24.03.2018. 17:00Inter-Zaprešić1 : 0Istra 196124.03.2018. 17:00
14.03.2018. 15:00Cibalia1 : 1Rudeš14.03.2018. 15:00
24.02.2018. 17:00Hajduk0 : 1Slaven Belupo24.02.2018. 17:00
24. kolo
Izvještaj
04.03.2018. 15:00Dinamo1 : 0Slaven Belupo04.03.2018. 15:00
03.03.2018. 15:00Hajduk1 : 0Rudeš03.03.2018. 15:00
02.03.2018. 18:00Istra 19610 : 0Cibalia02.03.2018. 18:00
14.03.2018. 15:30Osijek1 : 1Inter-Zaprešić14.03.2018. 15:30
04.03.2018. 17:00Rijeka3 : 1Lokomotiva04.03.2018. 17:00
25. kolo
Izvještaj
10.03.2018. 15:00Dinamo1 : 4Lokomotiva10.03.2018. 15:00
11.03.2018. 15:00Inter-Zaprešić0 : 3Rijeka11.03.2018. 15:00
11.03.2018. 17:00Cibalia1 : 1Osijek11.03.2018. 17:00
10.03.2018. 17:00Hajduk3 : 2Istra 196110.03.2018. 17:00
09.03.2018. 18:00Slaven Belupo2 : 0Rudeš09.03.2018. 18:00
26. kolo
Izvještaj
17.03.2018. 17:00Dinamo2 : 0Rudeš17.03.2018. 17:00
16.03.2018. 18:00Istra 19612 : 1Slaven Belupo16.03.2018. 18:00
18.03.2018. 15:00Osijek3 : 3Hajduk18.03.2018. 15:00
18.03.2018. 17:00Rijeka5 : 1Cibalia18.03.2018. 17:00
17.03.2018. 15:00Lokomotiva2 : 3Inter-Zaprešić17.03.2018. 15:00
27. kolo
Izvještaj
31.03.2018. 19:00Inter-Zaprešić0 : 0Dinamo31.03.2018. 19:00
30.03.2018. 16:00Cibalia1 : 1Lokomotiva30.03.2018. 16:00
31.03.2018. 17:00Hajduk1 : 1Rijeka31.03.2018. 17:00
30.03.2018. 18:00Osijek3 : 0Slaven Belupo30.03.2018. 18:00
29.03.2018. 18:00Rudeš2 : 1Istra 196129.03.2018. 18:00
28. kolo
Izvještaj
08.04.2018. 19:00Istra 19610 : 4Dinamo08.04.2018. 19:00
07.04.2018. 17:00Rudeš1 : 0Osijek07.04.2018. 17:00
08.04.2018. 17:00Slaven Belupo1 : 3Rijeka08.04.2018. 17:00
07.04.2018. 19:00Hajduk1 : 0Lokomotiva07.04.2018. 19:00
06.04.2018. 18:00Cibalia3 : 0Inter-Zaprešić06.04.2018. 18:00
29. kolo
Izvještaj
14.04.2018. 17:00Cibalia0 : 2Dinamo14.04.2018. 17:00
14.04.2018. 19:00Inter-Zaprešić0 : 3Hajduk14.04.2018. 19:00
15.04.2018. 17:00Lokomotiva5 : 2Slaven Belupo15.04.2018. 17:00
13.04.2018. 18:00Rudeš4 : 2Rijeka13.04.2018. 18:00
13.04.2018. 16:00Osijek2 : 0Istra 196113.04.2018. 16:00
30. kolo
Izvještaj
18.04.2018. 18:00Dinamo0 : 1Osijek18.04.2018. 18:00
17.04.2018. 20:00Istra 19610 : 1Rijeka17.04.2018. 20:00
18.04.2018. 16:00Rudeš1 : 2Lokomotiva18.04.2018. 16:00
19.04.2018. 18:00Slaven Belupo3 : 3Inter-Zaprešić19.04.2018. 18:00
18.04.2018. 20:00Hajduk4 : 0Cibalia18.04.2018. 20:00
31. kolo
Izvještaj
22.04.2018. 17:00Hajduk1 : 2Dinamo22.04.2018. 17:00
23.04.2018. 18:00Cibalia1 : 3Slaven Belupo23.04.2018. 18:00
23.04.2018. 16:00Inter-Zaprešić1 : 1Rudeš23.04.2018. 16:00
22.04.2018. 19:30Lokomotiva0 : 0Istra 196122.04.2018. 19:30
21.04.2018. 19:00Rijeka1 : 0Osijek21.04.2018. 19:00
32. kolo
Izvještaj
28.04.2018. 17:00Dinamo0 : 1Rijeka28.04.2018. 17:00
28.04.2018. 19:00Osijek0 : 1Lokomotiva28.04.2018. 19:00
27.04.2018. 18:00Istra 19612 : 4Inter-Zaprešić27.04.2018. 18:00
29.04.2018. 17:00Rudeš3 : 2Cibalia29.04.2018. 17:00
29.04.2018. 19:00Slaven Belupo0 : 0Hajduk29.04.2018. 19:00
33. kolo
Izvještaj
04.05.2018. 20:00Slaven Belupo2 : 2Dinamo04.05.2018. 20:00
06.05.2018. 17:00Rudeš2 : 1Hajduk06.05.2018. 17:00
05.05.2018. 19:00Cibalia1 : 1Istra 196105.05.2018. 19:00
05.05.2018. 17:00Inter-Zaprešić1 : 0Osijek05.05.2018. 17:00
04.05.2018. 18:00Lokomotiva1 : 0Rijeka04.05.2018. 18:00
34. kolo
Izvještaj
08.05.2018. 18:00Lokomotiva3 : 1Dinamo08.05.2018. 18:00
08.05.2018. 20:00Rijeka5 : 1Inter-Zaprešić08.05.2018. 20:00
09.05.2018. 20:00Osijek3 : 1Cibalia09.05.2018. 20:00
09.05.2018. 18:00Istra 19611 : 5Hajduk09.05.2018. 18:00
10.05.2018. 18:00Rudeš2 : 0Slaven Belupo10.05.2018. 18:00
35. kolo
Izvještaj
14.05.2018. 18:00Rudeš1 : 0Dinamo14.05.2018. 18:00
14.05.2018. 16:00Slaven Belupo1 : 0Istra 196114.05.2018. 16:00
13.05.2018. 19:00Hajduk1 : 1Osijek13.05.2018. 19:00
13.05.2018. 17:00Cibalia0 : 0Rijeka13.05.2018. 17:00
13.05.2018. 21:00Inter-Zaprešić1 : 2Lokomotiva13.05.2018. 21:00
36. kolo
Izvještaj
19.05.2018. 19:00Dinamo3 : 1Inter-Zaprešić19.05.2018. 19:00
18.05.2018. 20:00Lokomotiva2 : 1Cibalia18.05.2018. 20:00
19.05.2018. 17:00Rijeka3 : 1Hajduk19.05.2018. 17:00
18.05.2018. 18:00Slaven Belupo2 : 1Osijek18.05.2018. 18:00
18.05.2018. 20:00Istra 19611 : 1Rudeš18.05.2018. 20:00
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1DINAMO 3622776834+3473
2RIJEKA 36224107532+4370
3HAJDUK 3619987038+3266
4OSIJEK 36141485338+1556
5LOKOMOTIVA 36149134748-151
6SLAVEN BELUPO 361110153545-1043
7INTER-ZAPREŠIĆ 361110154364-2143
8RUDEŠ 361010164162-2140
9ISTRA 1961 3669212860-3227
10CIBALIA 3668223675-3926

Ljestvica

1.Dinamo35+5582
2.Osijek35+3374
3.Gorica35+1459
4.Rijeka35+458
5.Hajduk35+957
6.Šibenik35-1435
7.Slaven Belupo35-1831
8.Lokomotiva35-2930
9.Istra 196135-2429
10.Varaždin35-3028