Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2018/19
  • Ljestvica - 2018/19
1. kolo
Izvještaj
29.07.2018. 18:30Istra 19611 : 1Slaven Belupo29.07.2018. 18:30
27.07.2018. 20:00Dinamo1 : 1Rudeš27.07.2018. 20:00
29.07.2018. 21:00Osijek4 : 1Hajduk29.07.2018. 21:00
28.07.2018. 18:30Lokomotiva4 : 0Inter-Zaprešić28.07.2018. 18:30
28.07.2018. 21:00Rijeka2 : 0Gorica28.07.2018. 21:00
2. kolo
Izvještaj
04.08.2018. 17:30Gorica3 : 3Slaven Belupo04.08.2018. 17:30
03.08.2018. 18:30Rijeka4 : 0Inter-Zaprešić03.08.2018. 18:30
05.08.2018. 21:00Hajduk1 : 1Lokomotiva05.08.2018. 21:00
05.08.2018. 18:30Osijek3 : 2Rudeš05.08.2018. 18:30
03.08.2018. 21:00Dinamo3 : 0Istra 196103.08.2018. 21:00
3. kolo
Izvještaj
10.08.2018. 20:00Dinamo2 : 1Slaven Belupo10.08.2018. 20:00
12.08.2018. 18:30Osijek3 : 0Istra 196112.08.2018. 18:30
11.08.2018. 21:00Lokomotiva1 : 0Rudeš11.08.2018. 21:00
12.08.2018. 21:00Rijeka1 : 1Hajduk12.08.2018. 21:00
11.08.2018. 17:30Gorica2 : 3Inter-Zaprešić11.08.2018. 17:30
4. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 17:30Slaven Belupo2 : 1Inter-Zaprešić08.09.2018. 17:30
19.08.2018. 21:00Hajduk0 : 2Gorica19.08.2018. 21:00
19.08.2018. 18:30Rudeš1 : 2Rijeka19.08.2018. 18:30
18.08.2018. 21:00Istra 19611 : 2Lokomotiva18.08.2018. 21:00
17.08.2018. 20:00Dinamo2 : 1Osijek17.08.2018. 20:00
5. kolo
Izvještaj
24.08.2018. 20:00Osijek1 : 1Slaven Belupo24.08.2018. 20:00
25.08.2018. 21:00Dinamo1 : 0Lokomotiva25.08.2018. 21:00
26.08.2018. 21:00Rijeka3 : 3Istra 196126.08.2018. 21:00
25.08.2018. 17:30Gorica2 : 0Rudeš25.08.2018. 17:30
26.08.2018. 18:30Inter-Zaprešić2 : 2Hajduk26.08.2018. 18:30
6. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 18:30Slaven Belupo1 : 1Hajduk01.09.2018. 18:30
31.08.2018. 20:00Inter-Zaprešić3 : 0Rudeš31.08.2018. 20:00
02.09.2018. 18:30Istra 19610 : 2Gorica02.09.2018. 18:30
02.09.2018. 21:00Dinamo1 : 1Rijeka02.09.2018. 21:00
01.09.2018. 21:00Osijek2 : 1Lokomotiva01.09.2018. 21:00
7. kolo
Izvještaj
16.09.2018. 16:30Slaven Belupo2 : 5Lokomotiva16.09.2018. 16:30
16.09.2018. 19:00Rijeka1 : 1Osijek16.09.2018. 19:00
15.09.2018. 16:30Gorica0 : 1Dinamo15.09.2018. 16:30
14.09.2018. 18:00Inter-Zaprešić1 : 2Istra 196114.09.2018. 18:00
15.09.2018. 19:00Hajduk3 : 1Rudeš15.09.2018. 19:00
8. kolo
Izvještaj
21.09.2018. 18:00Slaven Belupo1 : 1Rudeš21.09.2018. 18:00
23.09.2018. 19:00Istra 19612 : 4Hajduk23.09.2018. 19:00
23.09.2018. 16:30Dinamo5 : 3Inter-Zaprešić23.09.2018. 16:30
22.09.2018. 16:30Osijek0 : 1Gorica22.09.2018. 16:30
22.09.2018. 19:00Lokomotiva2 : 0Rijeka22.09.2018. 19:00
9. kolo
Izvještaj
30.09.2018. 19:00Rijeka0 : 0Slaven Belupo30.09.2018. 19:00
30.09.2018. 16:00Gorica0 : 3Lokomotiva30.09.2018. 16:00
29.09.2018. 19:00Inter-Zaprešić0 : 3Osijek29.09.2018. 19:00
29.09.2018. 16:30Hajduk0 : 0Dinamo29.09.2018. 16:30
01.10.2018. 18:00Rudeš0 : 3Istra 196101.10.2018. 18:00
10. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 19:00Slaven Belupo3 : 1Istra 196106.10.2018. 19:00
07.10.2018. 16:30Rudeš0 : 3Dinamo07.10.2018. 16:30
07.10.2018. 19:00Hajduk0 : 2Osijek07.10.2018. 19:00
05.10.2018. 18:00Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva05.10.2018. 18:00
06.10.2018. 15:00Gorica2 : 1Rijeka06.10.2018. 15:00
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00Slaven Belupo0 : 1Gorica21.10.2018. 15:00
19.10.2018. 18:00Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka19.10.2018. 18:00
21.10.2018. 17:30Lokomotiva2 : 0Hajduk21.10.2018. 17:30
20.10.2018. 15:00Rudeš1 : 4Osijek20.10.2018. 15:00
20.10.2018. 17:30Istra 19611 : 4Dinamo20.10.2018. 17:30
12. kolo
Izvještaj
28.10.2018. 17:30Slaven Belupo0 : 2Dinamo28.10.2018. 17:30
27.10.2018. 17:30Istra 19611 : 1Osijek27.10.2018. 17:30
26.10.2018. 18:00Rudeš0 : 4Lokomotiva26.10.2018. 18:00
28.10.2018. 15:00Hajduk1 : 1Rijeka28.10.2018. 15:00
27.10.2018. 15:00Inter-Zaprešić1 : 3Gorica27.10.2018. 15:00
13. kolo
Izvještaj
05.11.2018. 18:00Inter-Zaprešić0 : 0Slaven Belupo05.11.2018. 18:00
04.11.2018. 15:00Gorica1 : 1Hajduk04.11.2018. 15:00
05.11.2018. 20:00Rijeka5 : 1Rudeš05.11.2018. 20:00
03.11.2018. 15:00Lokomotiva1 : 0Istra 196103.11.2018. 15:00
04.11.2018. 17:30Osijek0 : 2Dinamo04.11.2018. 17:30
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 15:00Slaven Belupo0 : 2Osijek10.11.2018. 15:00
11.11.2018. 17:30Lokomotiva0 : 1Dinamo11.11.2018. 17:30
11.11.2018. 15:00Istra 19611 : 2Rijeka11.11.2018. 15:00
09.11.2018. 18:00Rudeš0 : 1Gorica09.11.2018. 18:00
10.11.2018. 17:30Hajduk3 : 0Inter-Zaprešić10.11.2018. 17:30
15. kolo
Izvještaj
25.11.2018. 15:00Hajduk2 : 2Slaven Belupo25.11.2018. 15:00
23.11.2018. 18:00Rudeš0 : 1Inter-Zaprešić23.11.2018. 18:00
24.11.2018. 17:30Gorica0 : 2Istra 196124.11.2018. 17:30
24.11.2018. 15:00Rijeka1 : 0Dinamo24.11.2018. 15:00
25.11.2018. 17:30Lokomotiva2 : 2Osijek25.11.2018. 17:30
16. kolo
Izvještaj
30.11.2018. 18:00Lokomotiva1 : 1Slaven Belupo30.11.2018. 18:00
01.12.2018. 15:00Osijek1 : 2Rijeka01.12.2018. 15:00
02.12.2018. 15:00Dinamo1 : 0Gorica02.12.2018. 15:00
30.11.2018. 16:00Istra 19610 : 2Inter-Zaprešić30.11.2018. 16:00
01.12.2018. 17:30Rudeš1 : 4Hajduk01.12.2018. 17:30
17. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 18:00Rudeš1 : 1Slaven Belupo10.12.2018. 18:00
08.12.2018. 17:30Hajduk3 : 1Istra 196108.12.2018. 17:30
09.12.2018. 15:00Inter-Zaprešić0 : 2Dinamo09.12.2018. 15:00
09.12.2018. 17:30Gorica1 : 2Osijek09.12.2018. 17:30
08.12.2018. 15:00Rijeka3 : 0Lokomotiva08.12.2018. 15:00
18. kolo
Izvještaj
30.01.2019. 17:00Slaven Belupo1 : 1Rijeka30.01.2019. 17:00
14.12.2018. 18:00Lokomotiva2 : 2Gorica14.12.2018. 18:00
16.12.2018. 13:00Osijek6 : 0Inter-Zaprešić16.12.2018. 13:00
16.12.2018. 15:00Dinamo1 : 0Hajduk16.12.2018. 15:00
16.12.2018. 17:30Istra 19611 : 0Rudeš16.12.2018. 17:30
19. kolo
Izvještaj
02.02.2019. 17:30Istra 19611 : 1Slaven Belupo02.02.2019. 17:30
02.02.2019. 15:00Dinamo7 : 2Rudeš02.02.2019. 15:00
03.02.2019. 15:00Osijek0 : 1Hajduk03.02.2019. 15:00
01.02.2019. 18:00Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić01.02.2019. 18:00
03.02.2019. 17:30Rijeka1 : 3Gorica03.02.2019. 17:30
20. kolo
Izvještaj
09.02.2019. 15:00Slaven Belupo2 : 0Gorica09.02.2019. 15:00
10.02.2019. 15:00Inter-Zaprešić0 : 3Rijeka10.02.2019. 15:00
10.02.2019. 17:30Hajduk2 : 1Lokomotiva10.02.2019. 17:30
08.02.2019. 18:00Rudeš0 : 1Osijek08.02.2019. 18:00
09.02.2019. 17:30Dinamo1 : 0Istra 196109.02.2019. 17:30
21. kolo
Izvještaj
17.02.2019. 17:30Dinamo3 : 0Slaven Belupo17.02.2019. 17:30
17.02.2019. 15:00Osijek1 : 0Istra 196117.02.2019. 15:00
15.02.2019. 18:00Lokomotiva0 : 0Rudeš15.02.2019. 18:00
16.02.2019. 15:00Rijeka0 : 0Hajduk16.02.2019. 15:00
16.02.2019. 17:30Gorica2 : 2Inter-Zaprešić16.02.2019. 17:30
22. kolo
Izvještaj
23.02.2019. 15:00Slaven Belupo0 : 1Inter-Zaprešić23.02.2019. 15:00
23.02.2019. 17:30Hajduk0 : 0Gorica23.02.2019. 17:30
22.02.2019. 18:00Rudeš2 : 4Rijeka22.02.2019. 18:00
24.02.2019. 15:00Istra 19610 : 0Lokomotiva24.02.2019. 15:00
24.02.2019. 17:30Dinamo3 : 0Osijek24.02.2019. 17:30
23. kolo
Izvještaj
03.03.2019. 17:30Osijek1 : 1Slaven Belupo03.03.2019. 17:30
02.03.2019. 17:30Lokomotiva1 : 1Dinamo02.03.2019. 17:30
01.03.2019. 18:00Rijeka2 : 0Istra 196101.03.2019. 18:00
02.03.2019. 15:00Gorica3 : 1Rudeš02.03.2019. 15:00
03.03.2019. 15:00Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk03.03.2019. 15:00
24. kolo
Izvještaj
09.03.2019. 15:00Slaven Belupo1 : 2Hajduk09.03.2019. 15:00
08.03.2019. 18:00Rudeš2 : 0Inter-Zaprešić08.03.2019. 18:00
09.03.2019. 17:30Istra 19610 : 3Gorica09.03.2019. 17:30
10.03.2019. 17:30Dinamo3 : 1Rijeka10.03.2019. 17:30
10.03.2019. 15:00Osijek1 : 1Lokomotiva10.03.2019. 15:00
25. kolo
Izvještaj
16.03.2019. 15:00Lokomotiva3 : 1Slaven Belupo16.03.2019. 15:00
17.03.2019. 17:30Rijeka3 : 1Osijek17.03.2019. 17:30
17.03.2019. 15:00Gorica1 : 2Dinamo17.03.2019. 15:00
15.03.2019. 18:00Inter-Zaprešić3 : 1Istra 196115.03.2019. 18:00
16.03.2019. 17:30Hajduk3 : 0Rudeš16.03.2019. 17:30
26. kolo
Izvještaj
28.03.2019. 18:00Slaven Belupo2 : 1Rudeš28.03.2019. 18:00
30.03.2019. 19:00Istra 19610 : 2Hajduk30.03.2019. 19:00
30.03.2019. 16:30Dinamo1 : 0Inter-Zaprešić30.03.2019. 16:30
29.03.2019. 16:30Osijek2 : 2Gorica29.03.2019. 16:30
29.03.2019. 19:00Lokomotiva1 : 2Rijeka29.03.2019. 19:00
27. kolo
Izvještaj
02.04.2019. 19:00Rijeka2 : 0Slaven Belupo02.04.2019. 19:00
02.04.2019. 16:30Gorica0 : 2Lokomotiva02.04.2019. 16:30
03.04.2019. 16:30Inter-Zaprešić1 : 3Osijek03.04.2019. 16:30
03.04.2019. 19:00Hajduk0 : 1Dinamo03.04.2019. 19:00
04.04.2019. 18:00Rudeš1 : 0Istra 196104.04.2019. 18:00
28. kolo
Izvještaj
08.04.2019. 18:00Slaven Belupo3 : 3Istra 196108.04.2019. 18:00
07.04.2019. 16:30Rudeš0 : 2Dinamo07.04.2019. 16:30
07.04.2019. 19:00Hajduk0 : 0Osijek07.04.2019. 19:00
06.04.2019. 16:00Inter-Zaprešić3 : 2Lokomotiva06.04.2019. 16:00
06.04.2019. 19:00Gorica1 : 0Rijeka06.04.2019. 19:00
29. kolo
Izvještaj
14.04.2019. 16:30Gorica4 : 3Slaven Belupo14.04.2019. 16:30
13.04.2019. 19:00Rijeka7 : 0Inter-Zaprešić13.04.2019. 19:00
14.04.2019. 19:00Lokomotiva0 : 1Hajduk14.04.2019. 19:00
12.04.2019. 18:00Osijek2 : 0Rudeš12.04.2019. 18:00
13.04.2019. 16:30Istra 19610 : 4Dinamo13.04.2019. 16:30
30. kolo
Izvještaj
19.04.2019. 19:00Slaven Belupo0 : 1Dinamo19.04.2019. 19:00
19.04.2019. 16:30Istra 19611 : 0Osijek19.04.2019. 16:30
20.04.2019. 14:30Rudeš1 : 2Lokomotiva20.04.2019. 14:30
20.04.2019. 19:00Hajduk4 : 0Rijeka20.04.2019. 19:00
20.04.2019. 16:30Inter-Zaprešić2 : 2Gorica20.04.2019. 16:30
31. kolo
Izvještaj
28.04.2019. 16:30Inter-Zaprešić1 : 3Slaven Belupo28.04.2019. 16:30
27.04.2019. 16:30Gorica3 : 0Hajduk27.04.2019. 16:30
28.04.2019. 19:00Rijeka3 : 1Rudeš28.04.2019. 19:00
26.04.2019. 18:00Lokomotiva1 : 1Istra 196126.04.2019. 18:00
27.04.2019. 19:00Osijek2 : 1Dinamo27.04.2019. 19:00
32. kolo
Izvještaj
05.05.2019. 16:30Slaven Belupo1 : 0Osijek05.05.2019. 16:30
05.05.2019. 19:00Dinamo3 : 0Lokomotiva05.05.2019. 19:00
04.05.2019. 19:00Istra 19610 : 7Rijeka04.05.2019. 19:00
03.05.2019. 18:00Rudeš1 : 1Gorica03.05.2019. 18:00
04.05.2019. 16:30Hajduk3 : 2Inter-Zaprešić04.05.2019. 16:30
33. kolo
Izvještaj
10.05.2019. 19:00Hajduk2 : 0Slaven Belupo10.05.2019. 19:00
09.05.2019. 18:00Inter-Zaprešić0 : 3Rudeš09.05.2019. 18:00
10.05.2019. 16:30Gorica4 : 1Istra 196110.05.2019. 16:30
11.05.2019. 19:00Rijeka0 : 0Dinamo11.05.2019. 19:00
11.05.2019. 16:30Lokomotiva0 : 4Osijek11.05.2019. 16:30
34. kolo
Izvještaj
15.05.2019. 16:00Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva15.05.2019. 16:00
15.05.2019. 20:00Osijek2 : 1Rijeka15.05.2019. 20:00
15.05.2019. 18:00Dinamo3 : 1Gorica15.05.2019. 18:00
14.05.2019. 16:30Istra 19610 : 1Inter-Zaprešić14.05.2019. 16:30
14.05.2019. 19:00Rudeš1 : 4Hajduk14.05.2019. 19:00
35. kolo
Izvještaj
20.05.2019. 18:00Rudeš0 : 1Slaven Belupo20.05.2019. 18:00
19.05.2019. 16:30Hajduk4 : 1Istra 196119.05.2019. 16:30
18.05.2019. 16:30Inter-Zaprešić2 : 3Dinamo18.05.2019. 16:30
19.05.2019. 19:00Gorica1 : 0Osijek19.05.2019. 19:00
18.05.2019. 19:00Rijeka1 : 0Lokomotiva18.05.2019. 19:00
36. kolo
Izvještaj
25.05.2019. 20:00Slaven Belupo1 : 1Rijeka25.05.2019. 20:00
26.05.2019. 19:00Lokomotiva2 : 3Gorica26.05.2019. 19:00
26.05.2019. 19:00Osijek3 : 1Inter-Zaprešić26.05.2019. 19:00
26.05.2019. 19:00Dinamo3 : 1Hajduk26.05.2019. 19:00
24.05.2019. 18:00Istra 19612 : 0Rudeš24.05.2019. 18:00
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1DINAMO3629527420+5492
2RIJEKA36191077036+3467
3OSIJEK36188106136+2562
4HAJDUK36171185939+2062
5GORICA36178115746+1159
6LOKOMOTIVA361310135143+849
7SLAVEN BELUPO36716134153-1237
8INTER-ZAPREŠIĆ3694234084-4431
9ISTRA 19613667233173-4225
10RUDEŠ3635282680-5414

Ljestvica

1.Dinamo35+5582
2.Osijek35+3374
3.Gorica35+1459
4.Rijeka35+458
5.Hajduk35+957
6.Šibenik35-1435
7.Slaven Belupo35-1831
8.Lokomotiva35-2930
9.Istra 196135-2429
10.Varaždin35-3028