Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2019/20
  • Ljestvica - 2019/20
1. kolo
Izvještaj
20.07.2019. 21:00Gorica1 : 1Inter-Zaprešić20.07.2019. 21:00
19.07.2019. 19:00Osijek2 : 0Slaven Belupo19.07.2019. 19:00
19.07.2019. 21:00Dinamo3 : 0Lokomotiva19.07.2019. 21:00
20.07.2019. 19:00Rijeka2 : 1Varaždin20.07.2019. 19:00
21.07.2019. 20:00Hajduk2 : 0Istra 196121.07.2019. 20:00
2. kolo
Izvještaj
26.07.2019. 20:00Inter-Zaprešić0 : 2Istra 196126.07.2019. 20:00
28.07.2019. 20:00Varaždin0 : 3Hajduk28.07.2019. 20:00
27.07.2019. 21:00Lokomotiva0 : 1Rijeka27.07.2019. 21:00
27.07.2019. 19:00Slaven Belupo0 : 3Dinamo27.07.2019. 19:00
28.07.2019. 18:00Gorica3 : 1Osijek28.07.2019. 18:00
3. kolo
Izvještaj
04.08.2019. 20:00Osijek3 : 1Inter-Zaprešić04.08.2019. 20:00
02.08.2019. 20:00Dinamo3 : 1Gorica02.08.2019. 20:00
03.08.2019. 21:00Rijeka3 : 1Slaven Belupo03.08.2019. 21:00
04.08.2019. 18:00Hajduk3 : 0Lokomotiva04.08.2019. 18:00
03.08.2019. 19:00Istra 19613 : 1Varaždin03.08.2019. 19:00
4. kolo
Izvještaj
10.08.2019. 19:00Inter-Zaprešić2 : 2Varaždin10.08.2019. 19:00
10.08.2019. 21:00Lokomotiva4 : 1Istra 196110.08.2019. 21:00
11.08.2019. 18:00Slaven Belupo2 : 1Hajduk11.08.2019. 18:00
11.08.2019. 20:00Gorica2 : 0Rijeka11.08.2019. 20:00
09.08.2019. 20:00Osijek0 : 0Dinamo09.08.2019. 20:00
5. kolo
Izvještaj
16.08.2019. 20:00Inter-Zaprešić1 : 2Dinamo16.08.2019. 20:00
18.08.2019. 20:00Rijeka1 : 1Osijek18.08.2019. 20:00
18.08.2019. 18:00Hajduk3 : 0Gorica18.08.2019. 18:00
17.08.2019. 21:00Istra 19612 : 3Slaven Belupo17.08.2019. 21:00
17.08.2019. 19:00Varaždin1 : 1Lokomotiva17.08.2019. 19:00
6. kolo
Izvještaj
24.08.2019. 21:00Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva24.08.2019. 21:00
24.08.2019. 19:00Slaven Belupo1 : 1Varaždin24.08.2019. 19:00
25.08.2019. 18:00Gorica1 : 1Istra 196125.08.2019. 18:00
25.08.2019. 20:00Osijek1 : 0Hajduk25.08.2019. 20:00
18.12.2019. 18:00Dinamo3 : 0Rijeka18.12.2019. 18:00
25.08.2019. 16:00Inter-Zaprešić1 : 2Lokomotiva25.08.2019. 16:00
7. kolo
Izvještaj
01.09.2019. 20:00Rijeka1 : 1Inter-Zaprešić01.09.2019. 20:00
31.08.2019. 18:30Hajduk1 : 0Dinamo31.08.2019. 18:30
31.08.2019. 21:00Istra 19610 : 0Osijek31.08.2019. 21:00
01.09.2019. 18:00Varaždin1 : 3Gorica01.09.2019. 18:00
30.08.2019. 20:00Lokomotiva6 : 1Slaven Belupo30.08.2019. 20:00
8. kolo
Izvještaj
14.09.2019. 16:30Inter-Zaprešić3 : 1Slaven Belupo14.09.2019. 16:30
14.09.2019. 19:00Gorica0 : 0Lokomotiva14.09.2019. 19:00
15.09.2019. 16:30Osijek2 : 2Varaždin15.09.2019. 16:30
13.09.2019. 18:00Dinamo1 : 0Istra 196113.09.2019. 18:00
15.09.2019. 19:00Rijeka1 : 1Hajduk15.09.2019. 19:00
9. kolo
Izvještaj
22.09.2019. 16:30Hajduk3 : 1Inter-Zaprešić22.09.2019. 16:30
22.09.2019. 19:00Istra 19610 : 3Rijeka22.09.2019. 19:00
21.09.2019. 19:00Varaždin1 : 0Dinamo21.09.2019. 19:00
20.09.2019. 18:00Lokomotiva2 : 1Osijek20.09.2019. 18:00
21.09.2019. 16:30Slaven Belupo2 : 0Gorica21.09.2019. 16:30
10. kolo
Izvještaj
29.09.2019. 15:30Inter-Zaprešić0 : 2Gorica29.09.2019. 15:30
28.09.2019. 19:00Slaven Belupo0 : 4Osijek28.09.2019. 19:00
27.09.2019. 18:00Lokomotiva0 : 4Dinamo27.09.2019. 18:00
28.09.2019. 16:30Varaždin0 : 2Rijeka28.09.2019. 16:30
29.09.2019. 19:00Istra 19611 : 1Hajduk29.09.2019. 19:00
11. kolo
Izvještaj
04.10.2019. 18:00Istra 19612 : 2Inter-Zaprešić04.10.2019. 18:00
05.10.2019. 15:00Hajduk2 : 0Varaždin05.10.2019. 15:00
06.10.2019. 19:00Rijeka1 : 1Lokomotiva06.10.2019. 19:00
05.10.2019. 17:00Dinamo1 : 0Slaven Belupo05.10.2019. 17:00
05.10.2019. 19:00Osijek2 : 1Gorica05.10.2019. 19:00
12. kolo
Izvještaj
20.10.2019. 15:00Inter-Zaprešić3 : 3Osijek20.10.2019. 15:00
18.10.2019. 18:00Gorica2 : 4Dinamo18.10.2019. 18:00
19.10.2019. 17:30Slaven Belupo1 : 2Rijeka19.10.2019. 17:30
20.10.2019. 17:30Lokomotiva0 : 0Hajduk20.10.2019. 17:30
19.10.2019. 15:00Varaždin1 : 0Istra 196119.10.2019. 15:00
13. kolo
Izvještaj
25.10.2019. 18:00Varaždin0 : 1Inter-Zaprešić25.10.2019. 18:00
27.10.2019. 15:00Istra 19610 : 2Lokomotiva27.10.2019. 15:00
26.10.2019. 15:00Hajduk2 : 0Slaven Belupo26.10.2019. 15:00
26.10.2019. 17:30Rijeka1 : 2Gorica26.10.2019. 17:30
27.10.2019. 17:30Dinamo1 : 0Osijek27.10.2019. 17:30
14. kolo
Izvještaj
02.11.2019. 15:00Dinamo1 : 0Inter-Zaprešić02.11.2019. 15:00
03.11.2019. 17:30Osijek3 : 2Rijeka03.11.2019. 17:30
02.11.2019. 17:30Gorica2 : 1Hajduk02.11.2019. 17:30
03.11.2019. 15:00Slaven Belupo0 : 0Istra 196103.11.2019. 15:00
04.11.2019. 18:00Lokomotiva2 : 1Varaždin04.11.2019. 18:00
15. kolo
Izvještaj
09.11.2019. 15:00Lokomotiva3 : 1Inter-Zaprešić09.11.2019. 15:00
09.11.2019. 17:30Varaždin0 : 0Slaven Belupo09.11.2019. 17:30
08.11.2019. 18:00Istra 19612 : 2Gorica08.11.2019. 18:00
10.11.2019. 15:00Hajduk3 : 2Osijek10.11.2019. 15:00
10.11.2019. 17:30Rijeka0 : 5Dinamo10.11.2019. 17:30
16. kolo
Izvještaj
24.11.2019. 17:30Inter-Zaprešić1 : 4Rijeka24.11.2019. 17:30
22.11.2019. 18:00Dinamo1 : 1Hajduk22.11.2019. 18:00
24.11.2019. 15:00Osijek1 : 0Istra 196124.11.2019. 15:00
23.11.2019. 15:00Gorica1 : 0Varaždin23.11.2019. 15:00
23.11.2019. 17:30Slaven Belupo1 : 0Lokomotiva23.11.2019. 17:30
17. kolo
Izvještaj
29.11.2019. 17:00Slaven Belupo3 : 0Inter-Zaprešić29.11.2019. 17:00
29.11.2019. 19:00Lokomotiva4 : 0Gorica29.11.2019. 19:00
30.11.2019. 15:00Varaždin1 : 1Osijek30.11.2019. 15:00
30.11.2019. 17:30Istra 19611 : 2Dinamo30.11.2019. 17:30
01.12.2019. 17:30Hajduk0 : 4Rijeka01.12.2019. 17:30
18. kolo
Izvještaj
07.12.2019. 17:30Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk07.12.2019. 17:30
08.12.2019. 17:30Rijeka2 : 0Istra 196108.12.2019. 17:30
06.12.2019. 18:00Dinamo1 : 0Varaždin06.12.2019. 18:00
08.12.2019. 15:00Osijek4 : 0Lokomotiva08.12.2019. 15:00
07.12.2019. 15:00Gorica2 : 0Slaven Belupo07.12.2019. 15:00
19. kolo
Izvještaj
13.12.2019. 18:00Gorica1 : 1Inter-Zaprešić13.12.2019. 18:00
15.12.2019. 15:00Osijek3 : 2Slaven Belupo15.12.2019. 15:00
14.12.2019. 17:30Dinamo1 : 0Lokomotiva14.12.2019. 17:30
14.12.2019. 15:00Rijeka3 : 1Varaždin14.12.2019. 15:00
15.12.2019. 17:30Hajduk2 : 1Istra 196115.12.2019. 17:30
20. kolo
Izvještaj
31.01.2020. 18:00Inter-Zaprešić2 : 0Istra 196131.01.2020. 18:00
02.02.2020. 15:00Varaždin0 : 3Hajduk02.02.2020. 15:00
01.02.2020. 15:00Lokomotiva2 : 1Rijeka01.02.2020. 15:00
01.02.2020. 17:30Slaven Belupo0 : 2Dinamo01.02.2020. 17:30
02.02.2020. 17:30Gorica0 : 0Osijek02.02.2020. 17:30
21. kolo
Izvještaj
08.02.2020. 15:00Osijek1 : 1Inter-Zaprešić08.02.2020. 15:00
09.02.2020. 17:30Dinamo2 : 0Gorica09.02.2020. 17:30
09.02.2020. 15:00Rijeka1 : 0Slaven Belupo09.02.2020. 15:00
08.02.2020. 17:30Hajduk1 : 0Lokomotiva08.02.2020. 17:30
07.02.2020. 18:00Istra 19611 : 0Varaždin07.02.2020. 18:00
22. kolo
Izvještaj
15.02.2020. 15:00Inter-Zaprešić1 : 2Varaždin15.02.2020. 15:00
14.02.2020. 18:00Lokomotiva2 : 0Istra 196114.02.2020. 18:00
15.02.2020. 17:30Slaven Belupo2 : 1Hajduk15.02.2020. 17:30
16.02.2020. 17:30Gorica0 : 0Rijeka16.02.2020. 17:30
16.02.2020. 15:00Osijek1 : 0Dinamo16.02.2020. 15:00
23. kolo
Izvještaj
23.02.2020. 15:00Dinamo3 : 2Inter-Zaprešić23.02.2020. 15:00
22.02.2020. 17:30Rijeka1 : 0Osijek22.02.2020. 17:30
22.02.2020. 15:00Hajduk6 : 0Gorica22.02.2020. 15:00
23.02.2020. 17:30Istra 19611 : 1Slaven Belupo23.02.2020. 17:30
21.02.2020. 18:00Varaždin0 : 2Lokomotiva21.02.2020. 18:00
24. kolo
Izvještaj
27.02.2020. 16:30Inter-Zaprešić0 : 2Lokomotiva27.02.2020. 16:30
28.02.2020. 17:00Slaven Belupo0 : 0Varaždin28.02.2020. 17:00
28.02.2020. 19:00Gorica3 : 0Istra 196128.02.2020. 19:00
29.02.2020. 15:00Osijek0 : 0Hajduk29.02.2020. 15:00
29.02.2020. 17:30Dinamo4 : 0Rijeka29.02.2020. 17:30
25. kolo
Izvještaj
03.03.2020. 19:00Rijeka4 : 1Inter-Zaprešić03.03.2020. 19:00
04.03.2020. 19:00Hajduk0 : 2Dinamo04.03.2020. 19:00
04.03.2020. 15:00Istra 19611 : 0Osijek04.03.2020. 15:00
04.03.2020. 17:00Varaždin2 : 2Gorica04.03.2020. 17:00
03.03.2020. 17:00Lokomotiva3 : 0Slaven Belupo03.03.2020. 17:00
26. kolo
Izvještaj
07.03.2020. 15:00Inter-Zaprešić0 : 2Slaven Belupo07.03.2020. 15:00
09.03.2020. 18:00Gorica1 : 3Lokomotiva09.03.2020. 18:00
07.03.2020. 17:30Osijek2 : 0Varaždin07.03.2020. 17:30
08.03.2020. 15:00Dinamo2 : 0Istra 196108.03.2020. 15:00
08.03.2020. 17:30Rijeka2 : 0Hajduk08.03.2020. 17:30
27. kolo
Izvještaj
05.06.2020. 20:00Hajduk2 : 1Inter-Zaprešić05.06.2020. 20:00
07.06.2020. 18:55Istra 19611 : 3Rijeka07.06.2020. 18:55
06.06.2020. 21:05Varaždin1 : 3Dinamo06.06.2020. 21:05
07.06.2020. 21:05Lokomotiva0 : 1Osijek07.06.2020. 21:05
06.06.2020. 18:55Slaven Belupo0 : 0Gorica06.06.2020. 18:55
28. kolo
Izvještaj
11.06.2020. 18:55Inter-Zaprešić0 : 3Gorica11.06.2020. 18:55
13.06.2020. 20:00Slaven Belupo0 : 0Osijek13.06.2020. 20:00
12.06.2020. 21:05Lokomotiva1 : 0Dinamo12.06.2020. 21:05
12.06.2020. 18:55Varaždin0 : 0Rijeka12.06.2020. 18:55
11.06.2020. 21:05Istra 19610 : 1Hajduk11.06.2020. 21:05
29. kolo
Izvještaj
16.06.2020. 18:55Istra 19612 : 0Inter-Zaprešić16.06.2020. 18:55
16.06.2020. 18:55Hajduk2 : 3Varaždin16.06.2020. 18:55
16.06.2020. 21:05Rijeka2 : 2Lokomotiva16.06.2020. 21:05
17.06.2020. 18:55Dinamo3 : 2Slaven Belupo17.06.2020. 18:55
17.06.2020. 21:05Osijek2 : 1Gorica17.06.2020. 21:05
30. kolo
Izvještaj
20.06.2020. 18:55Inter-Zaprešić0 : 1Osijek20.06.2020. 18:55
20.06.2020. 21:05Gorica0 : 0Dinamo20.06.2020. 21:05
21.06.2020. 18:55Slaven Belupo1 : 0Rijeka21.06.2020. 18:55
21.06.2020. 21:05Lokomotiva3 : 2Hajduk21.06.2020. 21:05
20.06.2020. 21:05Varaždin3 : 0Istra 196120.06.2020. 21:05
31. kolo
Izvještaj
25.06.2020. 21:05Varaždin1 : 0Inter-Zaprešić25.06.2020. 21:05
25.06.2020. 18:55Istra 19611 : 1Lokomotiva25.06.2020. 18:55
26.06.2020. 21:05Hajduk2 : 1Slaven Belupo26.06.2020. 21:05
26.06.2020. 18:55Rijeka1 : 2Gorica26.06.2020. 18:55
27.06.2020. 20:00Dinamo0 : 0Osijek27.06.2020. 20:00
32. kolo
Izvještaj
01.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić0 : 1Dinamo01.07.2020. 18:55
01.07.2020. 21:05Osijek1 : 0Rijeka01.07.2020. 21:05
30.06.2020. 21:05Gorica3 : 1Hajduk30.06.2020. 21:05
30.06.2020. 18:55Slaven Belupo3 : 0Istra 196130.06.2020. 18:55
30.06.2020. 18:55Lokomotiva2 : 0Varaždin30.06.2020. 18:55
33. kolo
Izvještaj
04.07.2020. 21:05Lokomotiva3 : 1Inter-Zaprešić04.07.2020. 21:05
04.07.2020. 21:05Varaždin1 : 0Slaven Belupo04.07.2020. 21:05
04.07.2020. 18:55Istra 19612 : 2Gorica04.07.2020. 18:55
05.07.2020. 18:55Hajduk0 : 1Osijek05.07.2020. 18:55
05.07.2020. 21:05Rijeka2 : 0Dinamo05.07.2020. 21:05
34. kolo
Izvještaj
11.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić0 : 1Rijeka11.07.2020. 18:55
12.07.2020. 21:05Dinamo2 : 3Hajduk12.07.2020. 21:05
11.07.2020. 21:05Osijek2 : 0Istra 196111.07.2020. 21:05
10.07.2020. 20:00Gorica0 : 1Varaždin10.07.2020. 20:00
12.07.2020. 18:55Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva12.07.2020. 18:55
35. kolo
Izvještaj
17.07.2020. 20:00Slaven Belupo3 : 1Inter-Zaprešić17.07.2020. 20:00
19.07.2020. 18:55Lokomotiva1 : 1Gorica19.07.2020. 18:55
18.07.2020. 18:55Varaždin1 : 0Osijek18.07.2020. 18:55
18.07.2020. 21:05Istra 19610 : 0Dinamo18.07.2020. 21:05
19.07.2020. 21:05Hajduk2 : 3Rijeka19.07.2020. 21:05
36. kolo
Izvještaj
25.07.2020. 18:55Inter-Zaprešić1 : 4Hajduk25.07.2020. 18:55
25.07.2020. 21:05Rijeka4 : 2Istra 196125.07.2020. 21:05
24.07.2020. 18:55Dinamo2 : 0Varaždin24.07.2020. 18:55
25.07.2020. 21:05Osijek1 : 2Lokomotiva25.07.2020. 21:05
24.07.2020. 21:05Gorica0 : 0Slaven Belupo24.07.2020. 21:05
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1DINAMO3625566220+4280
2LOKOMOTIVA3619895738+1965
3RIJEKA36197105842+1664
4OSIJEK36171184729+1862
5HAJDUK36186126041+1960
6GORICA361213114448-449
7SLAVEN BELUPO36109173451-1739
8VARAŽDIN3699182950-2136
9ISTRA 196136510212759-3225
10INTER-ZAPREŠIĆ3638253272-4017

Ljestvica

1.Dinamo35+5582
2.Osijek35+3374
3.Gorica35+1459
4.Rijeka35+458
5.Hajduk35+957
6.Šibenik35-1435
7.Slaven Belupo35-1831
8.Lokomotiva35-2930
9.Istra 196135-2429
10.Varaždin35-3028