Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Povijest

Rezultati i poretci

Rezultati i poretci
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Ovdje možete pronaći sve rezultate i poretke od osnutka Prve hrvatske nogometne lige.

  • Rezultati - 2020/21
  • Ljestvica - 2020/21
1. kolo
Izvještaj
15.08.2020. 20:05Osijek0 : 0Slaven Belupo15.08.2020. 20:05
16.08.2020. 17:55Hajduk2 : 0Istra 196116.08.2020. 17:55
16.08.2020. 20:05Dinamo6 : 0Lokomotiva16.08.2020. 20:05
15.08.2020. 17:55Rijeka2 : 1Šibenik15.08.2020. 17:55
14.08.2020. 20:00Varaždin1 : 5Gorica14.08.2020. 20:00
2. kolo
Izvještaj
22.08.2020. 17:55Slaven Belupo1 : 2Gorica22.08.2020. 17:55
22.08.2020. 20:05Šibenik0 : 1Varaždin22.08.2020. 20:05
21.08.2020. 17:55Lokomotiva1 : 0Rijeka21.08.2020. 17:55
21.08.2020. 20:05Istra 19610 : 1Dinamo21.08.2020. 20:05
23.08.2020. 17:55Osijek1 : 2Hajduk23.08.2020. 17:55
3. kolo
Izvještaj
29.08.2020. 20:05Hajduk2 : 2Slaven Belupo29.08.2020. 20:05
30.08.2020. 20:05Dinamo4 : 1Osijek30.08.2020. 20:05
29.08.2020. 17:55Rijeka2 : 1Istra 196129.08.2020. 17:55
30.08.2020. 17:55Varaždin1 : 1Lokomotiva30.08.2020. 17:55
28.08.2020. 20:00Gorica3 : 2Šibenik28.08.2020. 20:00
4. kolo
Izvještaj
11.09.2020. 20:00Slaven Belupo0 : 0Šibenik11.09.2020. 20:00
13.09.2020. 19:05Lokomotiva1 : 2Gorica13.09.2020. 19:05
13.09.2020. 17:00Istra 19610 : 1Varaždin13.09.2020. 17:00
12.09.2020. 17:00Osijek3 : 0Rijeka12.09.2020. 17:00
12.09.2020. 19:05Hajduk1 : 2Dinamo12.09.2020. 19:05
5. kolo
Izvještaj
19.09.2020. 19:05Dinamo3 : 3Slaven Belupo19.09.2020. 19:05
10.02.2021. 18:05Rijeka0 : 1Hajduk10.02.2021. 18:05
20.09.2020. 19:05Varaždin0 : 1Osijek20.09.2020. 19:05
19.09.2020. 17:00Gorica2 : 2Istra 196119.09.2020. 17:00
18.09.2020. 18:00Šibenik3 : 2Lokomotiva18.09.2020. 18:00
6. kolo
Izvještaj
28.10.2020. 17:00Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva28.10.2020. 17:00
26.09.2020. 17:00Istra 19611 : 0Šibenik26.09.2020. 17:00
26.09.2020. 19:05Osijek2 : 1Gorica26.09.2020. 19:05
27.09.2020. 19:05Hajduk2 : 0Varaždin27.09.2020. 19:05
19.01.2021. 18:05Dinamo0 : 2Rijeka19.01.2021. 18:05
7. kolo
Izvještaj
04.10.2020. 19:05Rijeka2 : 0Slaven Belupo04.10.2020. 19:05
04.10.2020. 17:00Varaždin1 : 2Dinamo04.10.2020. 17:00
03.10.2020. 19:05Gorica2 : 1Hajduk03.10.2020. 19:05
03.10.2020. 17:00Šibenik0 : 2Osijek03.10.2020. 17:00
02.10.2020. 18:00Lokomotiva0 : 0Istra 196102.10.2020. 18:00
8. kolo
Izvještaj
16.10.2020. 18:00Slaven Belupo5 : 1Istra 196116.10.2020. 18:00
04.11.2020. 17:00Osijek2 : 1Lokomotiva04.11.2020. 17:00
18.10.2020. 15:00Hajduk0 : 1Šibenik18.10.2020. 15:00
17.10.2020. 15:00Dinamo3 : 2Gorica17.10.2020. 15:00
17.10.2020. 17:05Rijeka2 : 1Varaždin17.10.2020. 17:05
9. kolo
Izvještaj
23.10.2020. 18:00Varaždin1 : 2Slaven Belupo23.10.2020. 18:00
17.02.2021. 17:00Gorica0 : 0Rijeka17.02.2021. 17:00
25.10.2020. 15:00Šibenik0 : 2Dinamo25.10.2020. 15:00
24.11.2020. 17:00Lokomotiva1 : 2Hajduk24.11.2020. 17:00
25.11.2020. 17:00Istra 19611 : 4Osijek25.11.2020. 17:00
10. kolo
Izvještaj
31.10.2020. 15:00Slaven Belupo0 : 1Osijek31.10.2020. 15:00
31.10.2020. 17:05Istra 19611 : 0Hajduk31.10.2020. 17:05
01.11.2020. 17:05Lokomotiva1 : 1Dinamo01.11.2020. 17:05
01.11.2020. 15:00Šibenik2 : 0Rijeka01.11.2020. 15:00
23.11.2020. 18:00Gorica1 : 0Varaždin23.11.2020. 18:00
11. kolo
Izvještaj
02.12.2020. 17:00Gorica0 : 1Slaven Belupo02.12.2020. 17:00
07.11.2020. 15:00Varaždin1 : 3Šibenik07.11.2020. 15:00
08.11.2020. 17:05Rijeka1 : 0Lokomotiva08.11.2020. 17:05
08.11.2020. 15:00Dinamo5 : 0Istra 196108.11.2020. 15:00
07.11.2020. 17:05Hajduk1 : 1Osijek07.11.2020. 17:05
12. kolo
Izvještaj
21.11.2020. 17:05Slaven Belupo0 : 2Hajduk21.11.2020. 17:05
21.11.2020. 15:00Osijek2 : 0Dinamo21.11.2020. 15:00
27.01.2021. 15:00Istra 19611 : 2Rijeka27.01.2021. 15:00
20.11.2020. 17:00Lokomotiva2 : 2Varaždin20.11.2020. 17:00
20.11.2020. 19:05Šibenik1 : 3Gorica20.11.2020. 19:05
13. kolo
Izvještaj
27.11.2020. 18:00Šibenik0 : 3Slaven Belupo27.11.2020. 18:00
28.11.2020. 17:05Gorica1 : 1Lokomotiva28.11.2020. 17:05
28.11.2020. 15:00Varaždin1 : 1Istra 196128.11.2020. 15:00
29.11.2020. 17:05Rijeka1 : 1Osijek29.11.2020. 17:05
27.01.2021. 17:05Dinamo3 : 1Hajduk27.01.2021. 17:05
14. kolo
Izvještaj
06.12.2020. 15:00Slaven Belupo1 : 5Dinamo06.12.2020. 15:00
06.12.2020. 17:05Hajduk1 : 2Rijeka06.12.2020. 17:05
05.12.2020. 15:00Osijek1 : 0Varaždin05.12.2020. 15:00
19.01.2021. 16:00Istra 19611 : 1Gorica19.01.2021. 16:00
26.01.2021. 17:00Lokomotiva0 : 4Šibenik26.01.2021. 17:00
15. kolo
Izvještaj
13.12.2020. 15:00Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo13.12.2020. 15:00
10.02.2021. 16:00Šibenik1 : 0Istra 196110.02.2021. 16:00
12.12.2020. 15:00Gorica4 : 1Osijek12.12.2020. 15:00
12.12.2020. 17:05Varaždin4 : 2Hajduk12.12.2020. 17:05
13.12.2020. 17:05Rijeka2 : 2Dinamo13.12.2020. 17:05
16. kolo
Izvještaj
17.03.2021. 17:00Slaven Belupo1 : 3Rijeka17.03.2021. 17:00
19.12.2020. 17:05Dinamo4 : 0Varaždin19.12.2020. 17:05
20.12.2020. 17:05Hajduk2 : 4Gorica20.12.2020. 17:05
19.12.2020. 15:00Osijek1 : 0Šibenik19.12.2020. 15:00
10.03.2021. 17:00Istra 19613 : 1Lokomotiva10.03.2021. 17:00
17. kolo
Izvještaj
24.01.2021. 17:05Istra 19612 : 1Slaven Belupo24.01.2021. 17:05
22.01.2021. 16:00Lokomotiva0 : 3Osijek22.01.2021. 16:00
22.01.2021. 18:05Šibenik0 : 1Hajduk22.01.2021. 18:05
23.01.2021. 17:05Gorica3 : 4Dinamo23.01.2021. 17:05
23.01.2021. 15:00Varaždin2 : 1Rijeka23.01.2021. 15:00
18. kolo
Izvještaj
29.01.2021. 18:00Slaven Belupo2 : 0Varaždin29.01.2021. 18:00
31.01.2021. 17:05Rijeka0 : 2Gorica31.01.2021. 17:05
30.01.2021. 17:05Dinamo1 : 2Šibenik30.01.2021. 17:05
30.01.2021. 19:10Hajduk0 : 1Lokomotiva30.01.2021. 19:10
30.01.2021. 15:00Osijek1 : 0Istra 196130.01.2021. 15:00
19. kolo
Izvještaj
02.02.2021. 16:00Osijek3 : 0Slaven Belupo02.02.2021. 16:00
03.02.2021. 19:10Hajduk1 : 0Istra 196103.02.2021. 19:10
02.02.2021. 18:05Dinamo2 : 0Lokomotiva02.02.2021. 18:05
03.02.2021. 17:05Rijeka2 : 2Šibenik03.02.2021. 17:05
03.02.2021. 15:00Varaždin2 : 1Gorica03.02.2021. 15:00
20. kolo
Izvještaj
08.02.2021. 18:00Slaven Belupo0 : 1Gorica08.02.2021. 18:00
07.02.2021. 15:00Šibenik0 : 0Varaždin07.02.2021. 15:00
06.02.2021. 17:15Lokomotiva2 : 3Rijeka06.02.2021. 17:15
07.02.2021. 17:05Istra 19610 : 1Dinamo07.02.2021. 17:05
06.02.2021. 15:00Osijek2 : 0Hajduk06.02.2021. 15:00
21. kolo
Izvještaj
07.04.2021. 18:00Hajduk2 : 2Slaven Belupo07.04.2021. 18:00
13.02.2021. 17:30Dinamo1 : 0Osijek13.02.2021. 17:30
14.02.2021. 15:00Rijeka1 : 1Istra 196114.02.2021. 15:00
12.02.2021. 18:00Varaždin0 : 1Lokomotiva12.02.2021. 18:00
13.02.2021. 15:00Gorica1 : 0Šibenik13.02.2021. 15:00
22. kolo
Izvještaj
19.02.2021. 18:00Slaven Belupo2 : 2Šibenik19.02.2021. 18:00
20.02.2021. 17:05Lokomotiva0 : 3Gorica20.02.2021. 17:05
20.02.2021. 15:00Istra 19610 : 1Varaždin20.02.2021. 15:00
21.02.2021. 15:00Osijek2 : 0Rijeka21.02.2021. 15:00
05.05.2021. 18:00Hajduk1 : 1Dinamo05.05.2021. 18:00
23. kolo
Izvještaj
28.02.2021. 17:05Dinamo3 : 0Slaven Belupo28.02.2021. 17:05
27.02.2021. 17:30Rijeka0 : 1Hajduk27.02.2021. 17:30
26.02.2021. 18:00Varaždin2 : 3Osijek26.02.2021. 18:00
28.02.2021. 15:00Gorica2 : 1Istra 196128.02.2021. 15:00
27.02.2021. 15:00Šibenik0 : 0Lokomotiva27.02.2021. 15:00
24. kolo
Izvještaj
06.03.2021. 15:00Slaven Belupo0 : 0Lokomotiva06.03.2021. 15:00
05.03.2021. 18:00Istra 19613 : 2Šibenik05.03.2021. 18:00
07.03.2021. 15:00Osijek1 : 1Gorica07.03.2021. 15:00
06.03.2021. 17:05Hajduk2 : 0Varaždin06.03.2021. 17:05
07.03.2021. 17:30Dinamo2 : 0Rijeka07.03.2021. 17:30
25. kolo
Izvještaj
12.03.2021. 18:00Rijeka1 : 1Slaven Belupo12.03.2021. 18:00
14.03.2021. 15:00Varaždin0 : 5Dinamo14.03.2021. 15:00
13.03.2021. 17:05Gorica1 : 1Hajduk13.03.2021. 17:05
14.03.2021. 17:05Šibenik0 : 4Osijek14.03.2021. 17:05
13.03.2021. 15:00Lokomotiva0 : 1Istra 196113.03.2021. 15:00
26. kolo
Izvještaj
20.03.2021. 15:00Slaven Belupo1 : 1Istra 196120.03.2021. 15:00
19.03.2021. 18:00Osijek2 : 0Lokomotiva19.03.2021. 18:00
20.03.2021. 17:05Hajduk1 : 0Šibenik20.03.2021. 17:05
21.03.2021. 17:30Dinamo1 : 0Gorica21.03.2021. 17:30
21.03.2021. 15:00Rijeka2 : 0Varaždin21.03.2021. 15:00
27. kolo
Izvještaj
02.04.2021. 18:00Varaždin1 : 1Slaven Belupo02.04.2021. 18:00
03.04.2021. 20:00Gorica3 : 4Rijeka03.04.2021. 20:00
03.04.2021. 17:05Šibenik1 : 1Dinamo03.04.2021. 17:05
03.04.2021. 12:55Lokomotiva0 : 2Hajduk03.04.2021. 12:55
03.04.2021. 15:00Istra 19610 : 2Osijek03.04.2021. 15:00
28. kolo
Izvještaj
11.04.2021. 15:00Slaven Belupo2 : 2Osijek11.04.2021. 15:00
11.04.2021. 17:05Istra 19610 : 1Hajduk11.04.2021. 17:05
11.04.2021. 19:10Lokomotiva0 : 2Dinamo11.04.2021. 19:10
10.04.2021. 19:05Šibenik0 : 1Rijeka10.04.2021. 19:05
10.04.2021. 17:00Gorica0 : 0Varaždin10.04.2021. 17:00
29. kolo
Izvještaj
16.04.2021. 18:05Gorica0 : 1Slaven Belupo16.04.2021. 18:05
16.04.2021. 16:00Varaždin1 : 1Šibenik16.04.2021. 16:00
17.04.2021. 19:05Rijeka3 : 0Lokomotiva17.04.2021. 19:05
18.04.2021. 19:05Dinamo1 : 0Istra 196118.04.2021. 19:05
16.04.2021. 20:30Hajduk0 : 1Osijek16.04.2021. 20:30
30. kolo
Izvještaj
20.04.2021. 19:05Slaven Belupo1 : 1Hajduk20.04.2021. 19:05
21.04.2021. 20:30Osijek1 : 1Dinamo21.04.2021. 20:30
21.04.2021. 18:05Istra 19611 : 2Rijeka21.04.2021. 18:05
21.04.2021. 16:00Lokomotiva4 : 0Varaždin21.04.2021. 16:00
20.04.2021. 17:00Šibenik1 : 1Gorica20.04.2021. 17:00
31. kolo
Izvještaj
24.04.2021. 17:00Šibenik2 : 0Slaven Belupo24.04.2021. 17:00
24.04.2021. 19:05Gorica4 : 2Lokomotiva24.04.2021. 19:05
26.04.2021. 18:00Varaždin1 : 1Istra 196126.04.2021. 18:00
25.04.2021. 17:00Rijeka0 : 0Osijek25.04.2021. 17:00
25.04.2021. 20:00Dinamo2 : 0Hajduk25.04.2021. 20:00
32. kolo
Izvještaj
01.05.2021. 17:00Slaven Belupo0 : 2Dinamo01.05.2021. 17:00
01.05.2021. 20:00Hajduk3 : 2Rijeka01.05.2021. 20:00
02.05.2021. 19:05Osijek1 : 1Varaždin02.05.2021. 19:05
02.05.2021. 17:00Istra 19610 : 2Gorica02.05.2021. 17:00
30.04.2021. 18:00Lokomotiva1 : 0Šibenik30.04.2021. 18:00
33. kolo
Izvještaj
07.05.2021. 15:00Lokomotiva3 : 1Slaven Belupo07.05.2021. 15:00
07.05.2021. 17:05Šibenik1 : 0Istra 196107.05.2021. 17:05
07.05.2021. 19:10Gorica1 : 0Osijek07.05.2021. 19:10
08.05.2021. 17:00Varaždin0 : 1Hajduk08.05.2021. 17:00
09.05.2021. 19:00Rijeka1 : 5Dinamo09.05.2021. 19:00
34. kolo
Izvještaj
12.05.2021. 16:00Slaven Belupo0 : 2Rijeka12.05.2021. 16:00
12.05.2021. 18:05Dinamo2 : 2Varaždin12.05.2021. 18:05
12.05.2021. 20:10Hajduk4 : 0Gorica12.05.2021. 20:10
11.05.2021. 19:05Osijek3 : 0Šibenik11.05.2021. 19:05
11.05.2021. 17:00Istra 19611 : 1Lokomotiva11.05.2021. 17:00
35. kolo
Izvještaj
15.05.2021. 17:00Istra 19611 : 0Slaven Belupo15.05.2021. 17:00
15.05.2021. 19:05Lokomotiva0 : 2Osijek15.05.2021. 19:05
16.05.2021. 17:05Šibenik0 : 2Hajduk16.05.2021. 17:05
16.05.2021. 19:10Gorica0 : 3Dinamo16.05.2021. 19:10
16.05.2021. 15:00Varaždin2 : 3Rijeka16.05.2021. 15:00
36. kolo
Izvještaj
22.05.2021. 17:00Slaven Belupo1 : 0Varaždin22.05.2021. 17:00
22.05.2021. 17:00Rijeka2 : 1Gorica22.05.2021. 17:00
22.05.2021. 19:30Dinamo1 : 0Šibenik22.05.2021. 19:30
22.05.2021. 17:00Hajduk2 : 0Lokomotiva22.05.2021. 17:00
22.05.2021. 17:00Osijek2 : 1Istra 196122.05.2021. 17:00
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1 DINAMO3626738428+5685
2 OSIJEK3623855925+3477
3 RIJEKA36187115146+561
4 HAJDUK36186124837+1160
5 GORICA36178116047+1359
6 ŠIBENIK3698193247-1535
7 SLAVEN BELUPO36713163653-1734
8 LOKOMOTIVA3679202960-3130
9 ISTRA 19613678212752-2529
10 VARAŽDIN36610203061-3128

Ljestvica

1.Dinamo19+2640
2.Rijeka20+1540
3.Osijek20+1540
4.Hajduk19+1335
5.Gorica20-129
6.Lokomotiva20+124
7.Šibenik20-522
8.Slaven Belupo20-1319
9.Istra 196120-1718
10.Hrv. dragovoljac20-347