Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Popis akumuliranih opomena i neodrađenih suspenzija osvježava se nakon završetka svake pojedinačne utakmice Hrvatski telekom Prve lige.

  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije

Akumulirani žuti kartoni: 3

Dinamo

Bruno Petković

Istra 1961

Einar Galilea Azaceta

Rijeka

Domagoj Pavičić

Slaven Belupo

Nemanja Glavčić
Karlo Lulić
Franjo Prce

Šibenik

Josip Kvesić

Varaždin

Jorge Leonardo Obregon Rojas

Akumulirani žuti kartoni: 2

Dinamo

Robert Lee Burton
Luka Ivanušec
Petar Stojanović

Gorica

Ivan Banić
Albi Doka
Matija Dvorneković
Paulius Golubickas
Josip Mitrović
Nasiru Moro
Musa Muhammed

Istra 1961

Slavko Blagojević
Petar Bosančić
Dino Halilović
Josip Špoljarić
Josip Tomašević

Lokomotiva

Jorge Sammir Cruz Campos
Marko Đira
Sherif Kallaku
Edis Malikji
Oliver Petrak
Roko Šimić

Osijek

Talys Alves Pereira Oliveira
Ivica Ivušić
Danijel Lončar
Filip Mekić
Ramon Nazareno MIEREZ
Marin Pilj
Mihael Žaper

Rijeka

Nino Galović
Sandro Kulenović
Ivan Lepinjica
Adrian Liber
Robert Mudražija
Ivan Nevistić
Andrija Vukčević

Slaven Belupo

Edin Julardžija
Luka Liklin
Ante Milavić

Šibenik

Isnik Alimi
Prince Obeng Ampem
Karlo Bilić
Mario Ćurić
Deni Jurić
Martin Pajić
Boris Pandža
Todor Todoroski

Varaždin

Leon Benko
Neven Đurasek
Jurica Grgec
Dinko Horkaš
Matija Kolarić
Kerim Memija
Itsuki Urata

Akumulirani žuti kartoni: 1

Dinamo

Arijan Ademi
Iyayi Believe Atiemwen
Bartol Franjić
Mario Gavranović
Marin Leovac
Josip Mišić
Dino Perić
Marko Tolić

Gorica

Jiloan Mohamed Hamad
Aleksandar Jovičić
Kristijan Kahlina
Anthony Kalik
Cheick KEITA
Krešimir Krizmanić
Dieye Matar
Ognjen Mudrunski
Matthew Rudolf Maria Steenvoorden
Joey Suk

Hajduk

Jani Atanasov
Mijo Caktaš
Mario Čuić
Jairo De Macedo Da Silva
Kristian Traychev Dimitrov
Ivan Dolček
David Iličić
Marin Jakoliš
Tin Jurica
Stanko Jurić
Mehmet Umut Nayir
Josip Posavec
Stefan Simić
Darko Todorović
Mario Vušković

Istra 1961

Sergio Gonzalez Teston
Šime Gržan
Gedeon Guzina
Luka Hujber
Antonio Ivančić
Stefan Lončar
Ivan Lučić
Rafael Paez Cardona
Mario Lovre Vojković
Matej Vuk

Lokomotiva

Branimir Cipetić
Enis Cokaj
Nikica Jelavić
Mateo Marić
Stipo Marković
Pape Assane Mbodji
Kemal Osmanković
Kyriakos Papadopoulos
Josip Pivarić
Indrit Tuci
Frane Vojković

Osijek

Dion Drena Beljo
Tomislav Bliznac
Jose Antonio Caro Martinez
Eros Grezda
Vedran Jugović
Laszlo Kleinheisler
Dmytro Lopa
Merveil Valthy Streeker NDOCKYT
Igor Silva De Almeida
Gutieri Tomelin
Josip Vuković

Rijeka

Franko Andrijašević
Adam Gnezda Čerin
Roko Jurišić
Stjepan Lončar
Robert Murić
Ivan Tomečak
Sterling Siloe Yateke

Slaven Belupo

Stipe Bačelić Grgić
Bruno Bogojević
Antonio Bosec
Tomislav Božić
Ivan Delić
Franck Etoundi
Bruno Goda
Miroslav Iličić
Gyuhyeong Kim
Törles Tim Knöll
Ivan Krstanović
Frano Mlinar
Goran Paracki
Damian van Bruggen

Šibenik

Ivica Batarelo
Gordon Schildenfeld
Toni Španja

Varaždin

Gabrijel Boban
Maks Juraj ĆELIĆ
Andris Jesus Herrera Salgado
Jorgo Pellumbi
Vinko Petković
Igor Postonjski
Marko Stolnik
Oliver Zelenika

Dinamo

Tomislav Krizmanić

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Bruno Petković

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Stefan Ristovski

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Istra 1961

Einar Galilea Azaceta

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Rijeka

Domagoj Pavičić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Slaven Belupo

Nemanja Glavčić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Karlo Lulić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Franjo Prce

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Šibenik

Josip Kvesić

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Varaždin

Jorge Leonardo Obregon Rojas

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

Marko Stolnik

- crveni karton
- utakmica za odraditi: 1

Ljestvica

1.Dinamo21+3048
2.Osijek22+1948
3.Gorica22+1843
4.Rijeka21-132
5.Hajduk20-326
6.Šibenik22-425
7.Varaždin22-1422
8.Slaven Belupo20-521
9.Lokomotiva21-2018
10.Istra 196121-2014